Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2011., 20:40   #1721
Quote:
lilita kaže: Pogledaj post
Kako odrediti u kojoj je dlaka fazi (čitala sam kad si pričao da mora biti povezana s korijenom)? Ima lli to veze s menstruacijskim ciklusom. Ja sam subjektivno primjetila da mi na poč. menstruacijskog c.dlake podivljaju,postanu duže i tamnije a na kraju se prorijede. Je li teorijski i praktično moguće ukloniti širu crtu dlaka od pupka do grudi i oko bradavica elektrolizom?Imam svijetlosmeđe, dugačke (0,5-1cm)dlake koje sam prije 6mj čupala pincetom.
HVALA na odgovorima!
nemoze se odrediti
nema veze sa ciklusom
moguce je ukloniti sve kao i sa drugim tehnikama
cupanje ne igra ulogu
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 17:55   #1722
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio nedavno u Body cretaoru na IPL? jel dobra uređaj?
kupila sam kupon preko ponude dana, pa sad čitam d anisu baš svi prezadovoljni?
ja sma mislila ići tek u jesen i rješiti pazuhe.
htjela bi i brazilku, al to tek mislim na proljeće da se pripremim za ljeto.
Ja sam ti bila u Body creatoru i mogu reći da sam zadovoljna (radila pazuhe). onih 100 impulsa mi je bilo dovoljno za 4 tretmana i još mi ih je ostalo. nakon prvog mi već nije bilo 60% dlaka, onda nakon 2.tretmana isto, nakon trećeg su mi počele jače rasti (tu sam se već zabrinula ali moguće da bi otpale?), i zadnji sam napravila krajem 5.mjeseca i sada je ok...
nije to 100% ali ono što je ostalo je toliko tanko i skoro nevidljivo. ja jednom tjedno sada prođem britvicom. tako ću nastaviti cijelo ljeto, napraviti ću još 1 tretman nakon ljeta pa vidjeti.... onda ono što i ostane ću čupati epilatorom i to je to.

imam kupljen 1 tretman u Lavandi, i uzela sam sada ova 2 u Oazi. sve ću iskorostiti za brazilsku... živi bili pa vidjeli, ako bude kao sa pazusima nitko sretniji od mene
anjasanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 12:14   #1723
U salonu gdje sam radila ipl su mi preporučili da sada napravim egipatsku depilaciju ili depilaciju voskom na tom području da mi se isčupaju dlake koje su mrtve, ali nisu otpale. Koliko vremena nakon rađenja ipl-a bi bilo najbolje to napraviti? Jer sad su mi neke dlake velike već 5mm, a neke su samo crne točkice :/
I da li je uopće preporučljivo sada čupati dlake ukoliko imam u planu ići na još tretmana jer mi se čini da su na području usana (radila sam brzilsku) skoro sve dlake tu? :/
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 16:51   #1724
kapilari

Molim da mi netko ko ima dobre povratne info. o kirurgu koji radi skidanje kapilara laserom u Zagrebu javi, gdje se ti može napraviti, i eventualno cijenu postupka.

Hvala.
filida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 20:07   #1725
elektroepilacija-šalata

Zanima me jel' netko ima iskustva s tretmanom elektroepilacije na Šalati ili možda nekoj drugoj ambulanti u sklopu bolnice? Obavlja li možda još koja bolnica elektroepilaciju,osim Šalate?
lilita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 17:08   #1726
Pozdrav!
znam da uklanjanje dlaka nije trajno ali da li mozda znate nakon tretmana koliko dugo dlake ne rastu, godinu, dvije,pet ? zanima me da vidim da li mi se isplati ici na noge i da li znate u prosjeku koliko kosta uklanjanje dlaka do koljena.
mare001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 16:54   #1727
Ima li netko iskustva s remingtonom ipl 5000?

Upravo sam ga naručila pa me zanima da li se prvi tretman isplati napraviti prije odlaska na more? Tj zanima me da li će dlake izbiti van u roku od 2 tjedna, jer se ne bih baš željela linjati po plaži.
__________________
We fall in space...We can't look down...Death may come, peace I have found. What to say? Am I alive? Am I asleep? Or have I died?
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 18:16   #1728
Quote:
thais kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s remingtonom ipl 5000?

Upravo sam ga naručila pa me zanima da li se prvi tretman isplati napraviti prije odlaska na more? Tj zanima me da li će dlake izbiti van u roku od 2 tjedna, jer se ne bih baš željela linjati po plaži.
Ako si ga naručila u Hrvatsku oderali te budu na na carini da se bude sve prašilo. Nakon prve depilacije budu izbile dlačice nakon 2tj,promjena se bude vidjela tek nakon druge ili treče laserske depilacije.
hondaboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 18:47   #1729
Quote:
hondaboy kaže: Pogledaj post
Ako si ga naručila u Hrvatsku oderali te budu na na carini da se bude sve prašilo. Nakon prve depilacije budu izbile dlačice nakon 2tj,promjena se bude vidjela tek nakon druge ili treče laserske depilacije.
Naručen je iz Zagreba. Mislim da su tek odnedavno u prodaji u Hrvatskoj. Znači li to da ću biti dva tjedna apsolutno free od dlaka? Ili izbiju i prije?
__________________
We fall in space...We can't look down...Death may come, peace I have found. What to say? Am I alive? Am I asleep? Or have I died?
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 19:36   #1730
zanima me jeli netko bio u poliklinici vili na uklanjanju dlačica laserom i zanimaju me cijene za pazuhe po tretmanu
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 14:26   #1731
Pozdrav svima, pročitala sam hrpe i hrpe stranica, a opet nisam puno pametnija po pitanju izbora salona/doktora, pa Vas molim konkretan savjet kamo otići. Išla bih laserski tretirati pazuhe za početak (a kasnije ako se pokaže dobrim iskustvom i bikini). Jako sam svijetle puti, a kosa i sve ostale dlake jako tamne. Imam jako osjetljivu kožu i od britivce mi ostaju flekice i upale, a od voska i epilatora mi dlake strašno urastaju, pa sam se zato odlučila na laser. Potpuno sam svjesna da trajnog uklanjanja nema, ali bila bih presretna i da učinak bude 60-70 %, samo da ne moram više brijati pazuhe svaki dan, da mi se napokon koža oporavi i smiri. Dakle molim Vas konkretan prijedlog dobrog i pouzdanog salona (ili doktora) u Zagrebu, može i na pm ako se ovdje ne smije. Unaprijed hvala na savjetima!
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page

Zadnje uređivanje Anarniel : 29.07.2011. at 14:32.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 17:37   #1732
pozz svima..pročešljala sam temu međutim u zadnje vrijeme, znači postovi od ove godine a možda čak i prošle,čini mi se da nitko ne spominje da je bio na tretmanima laserom Šalati pa me zanima je li netko bio relativno nedavno, kako ste zadovoljni i koliko naplaćuju već određeno područje.....

također, čitala sam da je daaavno prije Phoenix spominjao Šalatu u kontekstu kvalitetnijih lasera ali pretpostavljam da oni tamo ne nabavljaju baš najnoviju opremu kako izađe...je li moguće onda da bi neko područje tretirano kod njih možda zahtjevalo više tretmana nego negdje drugdje tko ima uređaj novije generacije? ne kužim se baš previše ali i ovo me zanima čisto teorijski, odmah napominjem da znam da ništa nije trajno rješenje i da je potrebno uvijek više tretmana i da je sve individualno

razmišljam da krenem na jesen rješavati svoju dugogodišnju muku...i hvala na pomoći!
K a t is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 18:05   #1733
Bila sam u kozmetičkom salonu Oaza i imam svaku pohvalu za njih. Mnogo su bolji od onog salona u kojem su prije bila, posvetili su mi više pažnje, a i koriste neki gel od kojeg je tretman bio posve bezbolan (u prošlom salonu je užasno peklo, jedva sam izdržala sve to)
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 13:51   #1734
Quote:
Loa Leana kaže: Pogledaj post
Bila sam u kozmetičkom salonu Oaza i imam svaku pohvalu za njih. Mnogo su bolji od onog salona u kojem su prije bila, posvetili su mi više pažnje, a i koriste neki gel od kojeg je tretman bio posve bezbolan (u prošlom salonu je užasno peklo, jedva sam izdržala sve to)
bila si na laserskoj kod njih? žao mi što nemaju svoju internet stranicu onda i ja bi išla, ali također ne znam gdje, nije mi više ni novac bitan, jednostavno nemam snage da trpim više to čupanje brkova i dlaka sa brade malo mi to ispija moj ubrzani tempo života.
andreica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:20   #1735
Quote:
andreica23 kaže: Pogledaj post
bila si na laserskoj kod njih? žao mi što nemaju svoju internet stranicu onda i ja bi išla, ali također ne znam gdje, nije mi više ni novac bitan, jednostavno nemam snage da trpim više to čupanje brkova i dlaka sa brade malo mi to ispija moj ubrzani tempo života.
Da, bila sam na laserskoj kod njih, preko grupnih popusta. Čak su i jeftiniji od ovih kod kojih sam prije išla. Još da i bude rezultata...
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:27   #1736
a smijem pitat s kojeg dijela tijela su ti skidali dlačice i cijenu? aj please javi kad vidiš rezultate, može i u inbox
andreica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 21:25   #1737
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
zanima me jeli netko bio u poliklinici vili na uklanjanju dlačica laserom i zanimaju me cijene za pazuhe po tretmanu
saznala sam malo

za pazuhe cijena 500 kn po tretmanu,trebaju tri do četiri po njihovom iskustvu

idem na zimu obavezno a do tada se moram baciti na uzgajanje dlaka jer sam ih do sad čupala voskom,sad trebam opet početi brijati da se vrate u stanje kakvom su bile prije kad sam se brijala
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 23:33   #1738
Ispričavam se što prekidam niz traganja za dobrim i jeftinim kozmetičkim salonima, ali zanima me vaše mišljenja ili iskustva o potencijalnom uništenju dlaka dugotrajnim izbjeljivanjem jakim hidrogenom. Poticaj za to mi je Urbanov primjer. Ako se on uspijo riješiti kose zašto ja ne bih mogla dlačica sa trbuha!?
lilita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 13:08   #1739
neznalica

po prvi puta sam odlučio napraviti brazilsku depilaciju i odlučio se za ipl metodu pa me zanima od iskusnijih da li to uopće djeluje i koliko bih dugo mogao biti bez dlaka(ako to sve uspije), uplatio sam 6 tretmana, da li uopće muški idu na brazilske depilacije , i kaj uopće ženski rod kaže na sve to(kaj bi npr.rekla neka cura da stavi ruku a ono nema đungle nego ravna pista) imam puno pitanja ali me sram pitati prijatelje jer neznam kaj bi rekli
tomek001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 14:56   #1740
Quote:
tomek001 kaže: Pogledaj post
po prvi puta sam odlučio napraviti brazilsku depilaciju i odlučio se za ipl metodu pa me zanima od iskusnijih da li to uopće djeluje i koliko bih dugo mogao biti bez dlaka(ako to sve uspije), uplatio sam 6 tretmana, da li uopće muški idu na brazilske depilacije , i kaj uopće ženski rod kaže na sve to(kaj bi npr.rekla neka cura da stavi ruku a ono nema đungle nego ravna pista) imam puno pitanja ali me sram pitati prijatelje jer neznam kaj bi rekli
Tomek svaka čast! Sigurno buš našel neku kojoj to paše. U biti, ne znam da li bi se ijedna bunila.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.