Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2003., 00:24   #41
Ali takvi su rijetki...Malo koji se trudi da bude najljepši svojo curi. Večina njih se trudi da s tim osvoji curu a kad ju dobije opet po pivi. Dok mi njima moramo uvijek biti savršene jer inače odmah trče drugoj.
__________________
When I fall in love it will be forever
koka_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 00:28   #42
Quote:
koka_7 kaže:
Ali takvi su rijetki...Malo koji se trudi da bude najljepši svojo curi. Večina njih se trudi da s tim osvoji curu a kad ju dobije opet po pivi. Dok mi njima moramo uvijek biti savršene jer inače odmah trče drugoj.
S krivima se druzis...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 00:35   #43
Quote:
gidu10 kaže:
S krivima se druzis...
Zato si moj i pazi mi na te pločice....
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 00:39   #44
Quote:
koka_7 kaže:
Dok mi njima moramo uvijek biti savršene jer inače odmah trče drugoj. [/B]
Ne, ne, druge same dodju...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:58   #45
Quote:
viky kaže:
i onda



Pa eto, vidis, bas ovim Clea dokazuje da ne robuje kanonima ljepote.

Nekako sam primjetila da ti samo cekas da Clea nesto napise pa da skocis. Stvarno mi se sve vise cini da je ta zena nesto posebno cim izaziva ovakve reakcije.
hvala viky

nowa, ja sam tebi nesto rekla na jednom drugom mjestu...a to je da mi da se ne obracas

dosadna si i neduhovita...i skaces samoj sebi u usta

radije nesto objasnjavam zidu nego tebi...nije da nisam probala tebi nesto objasniti, i to previse puta, i svaki puta je bilo uludo baceno vrijeme...

sori, ja vise ne mogu...jos jednom mi se obrati i zalit cu se nekom...jer jednostavno vise ne mogu podnesti da ti izazivas na sve strane, a onda places i kukas da tebe neko progoni, da sam ja zlobna, i da se na tebi izivljavam...

vidjela si kakvu reakciju si dobila na talijanistici...ja stvarno ne zelim da se toliko osramotis da moras pobjeci i s ovog foruma jer jednostavno ne znas osnovna pravila ponasanja i tolerancije
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 12:01   #46
Quote:
mala_slatka kaže:
a vidi sada ,ja godinama patila od mrsavih nogu(ali samo sam ja mislila da su mrsave) ,dolazilo mi da u zemlju propadnem kad bi mi neko rekoa da imam noge kao srna ,ma zavidila zenama sa debelim nogama a sada valjda mi doslo iz guzice u glavu da su super pa se pitam zasto godinama nisam nosila minice(od 16-25)godine samo sam bila u hlacama a tako mozda i tebi se preokrene ,ma curo vazno da si zdrava ,ali pokusaj da vjezbas ,rolaj i glavu gore
Ja se samo zafrkavah
Sto se tiče debljanja nogu u teretani, to bi završilo tako da bih imala jake listove pa onda tanka koljena i jače butine nego sada.
Odavno se ja pomirih sa situacijom i, kao i mala slatka, navukoh minice na sebe. Onima koji vole takve noge, sviđa im se, ostalima vjerojatno i ne. Ionako ne mogu napraviti ništa da bih se sviđala svima a i takve te želje uglavnom prođu nakon što prođeš teen godine. Savršenstvo se uglavnom samo na TV vidi.
Bex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 12:09   #47
Thumbs down

(ja se ne obracam doticnoj, al nemam pojma o kojem izbacivanju s foruma priča )

ostavimo to po strani.pobrkani lončići it seems
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 12:36   #48
obracati se nekome na forumu znaci citirati njegove riječi...

osim toga, obratila si mi se sa 'ti', ako to nije obracanje, onda ja ne znam kaj je
nemoj da ti sad trazim citat...jer ne zelim trositi vrijeme na tebe...

samo prestani vec jednom izazivati i praviti se blesava

toliko od mene
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 22:52   #49
Re: kako omrsaviti noge

Quote:
ezop kaže:
uh,sve drugo je pojace ali podnosljivo ali noge su debeeeeelllllee.
koljena,gleznjevi,listovi.....gospode boze!!!!
???????????????????????????????????????
Ako imaš krupne kosti onda se tu ne može puno pomoći ali ako je u pitanju masa onda mislim da ima nade.
jurislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 23:08   #50
Quote:
Bex kaže:
Ja se samo zafrkavah
Sto se tiče debljanja nogu u teretani, to bi završilo tako da bih imala jake listove pa onda tanka koljena i jače butine nego sada.
Odavno se ja pomirih sa situacijom i, kao i mala slatka, navukoh minice na sebe. Onima koji vole takve noge, sviđa im se, ostalima vjerojatno i ne. Ionako ne mogu napraviti ništa da bih se sviđala svima a i takve te želje uglavnom prođu nakon što prođeš teen godine. Savršenstvo se uglavnom samo na TV vidi.
Vidis to ti je kad te netko krivo nauci i onda zivis u zabludi...Ako budes radila sa malom kilazom, puno ponavljanja misici ti se nece "napumpati" nego ce ti samo izgubiti masnocu, tj. postat ce izduzeni i vitki...to ti se inace zove definicija misica... probaj ako imas volje pa javi rezultate...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 02:28   #51
Quote:
ezop kaže:
nista mi nije pretjerano,od koljena na gore sve je relativno o.k. cak i guza i bokovi ali koljena,listovi i gleznjevi su predebeli i to jako.u svemu tome je dobro sto mogu bar nositi hlace
Eto vidis... A meni obrnuto. Meni su listovi i gleznjevi pretanki naspram bedara, a i koljena. Sto onda ja da radim? (I mislim da mi je to nasljedno jer i mama i tata mi imaju takve slicne noge.) Ali meni su

Moze li se to kako vjezbama... poboljsati?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 13:28   #52
Quote:
Lindelia kaže:
Eto vidis... A meni obrnuto. Meni su listovi i gleznjevi pretanki naspram bedara, a i koljena. Sto onda ja da radim? (I mislim da mi je to nasljedno jer i mama i tata mi imaju takve slicne noge.) Ali meni su

Moze li se to kako vjezbama... poboljsati?
Moze...vjezbama...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 14:32   #53
Quote:
Lindelia kaže:
Moze li se to kako vjezbama... poboljsati?
Može, ali same vježbe nisu dovoljne.
jurislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 17:12   #54
gidu10, a kakvim vježbama?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 17:14   #55
Quote:
jurislav kaže:
Može, ali same vježbe nisu dovoljne.
A što osim vježbanja postoji?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 01:32   #56
Samo dižem temu ako netko želi objasniti kakve vježbe da radim da poboljšam izgled nogu... Npr. kako da ojačam listove i stešem bedra?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 12:10   #57
Evo javim ti popodne, sada moram ici...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 12:15   #58
Quote:
Lindelia kaže:
Samo dižem temu ako netko želi objasniti kakve vježbe da radim da poboljšam izgled nogu... Npr. kako da ojačam listove i stešem bedra?
koji dio bedara??? Listove??? Hm...pa propinjanjem na prste...ono ko podizanje spuštanje možeš tonirat listove...to ti je najbolje...ne znam pogledaj samo ljude koji plešu kakve listove imaju...
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 13:14   #59
E dobro ti je Edea rekla..Listove ojacas tako da stojis i podizes se na prste...Pa kad osjetis da su ti malo ojacali to mozes raditi i na jednoj nozi...pa ako krenes u bilderice, i sa utezima... Bedra? Jel mislis na guzu? Ili bas bedra. Pa najbolja vjezba za bedra su ti cucnjevi, obicni cucnjevi. A za guzu imas vise vjezbi, a cure u teretani najvise prakticiraju ovu. Stanes u pretklon( stopala skupljena, noge i tijelo su ti pod kutem od 90 stupnjeva. I onda stojeci na samo jednoj nozi, drugu podizes prema nazad, tako da ti takva figura ima oblik slova T. Dakle, gornji dio tijela i jedna noga su u jednoj liniji, a na drugoj nozi stojis(ta druga ti je okomiti krak slova T). I tako naizmjenice...koliko got mozes...Nemoj prvih dana pretjerat, jer ces dobiti upalu misica... Pokusao sam sto je vise moguce pojednostavniti... I da, jos najvazniji sastojak-volja.
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 13:23   #60
Lindelia, ojacati listove i nije takav problem. Edea dobro zbori! Probaj za pocetak uspinjati se stepenicama iskljucivo na prstima, neka peta uvijek bude u zraku…u sve vjezbe koje izvodis, ako ih izvodis, ubaci tu caku! uvjeri se i sama u efikasnost toga tako da pocnes cupkati na mjestu. sagni se i opipaj misic dok je u pogonu i dok nije, te mu usporedi napetost dok si na prstima, i dok si cijelim stopalom na tlu. Moja je frendica u svojoj mladosti na taj nacin listove bas dobrano napumpala, i sad muku muci, jer ne zna kako da ih se rijesi. brdo ljudi brdo cudi!
A za bedra, e to ne znam!
bas bi bilo zanimljivo da ti odgovore kojim se vjesbama krupnija bedra mogu dovesti u red…
Sto je – tu je, i postoje ljudi kojima nista od navedenog ne moze pomoci. Npr. Kad sam bila spala na 47kila, i kada su mi u gornjem djelu tjela virile kosti na sve strane, i dalje su mi bedra bila krupnija. Mislim da im obim nikad nije pao ispod 50cm. Fascinantno! Gore brojis rebarca, a dolje mesa za export, i to ne masnog i celulitnog, vec zdravog….
stoga, moj savjet je da svakako ojacas listove, jer ces na taj nacin uravnoteziti proporciju nogu, i sve zajedno ce puno bolje izgledati…
good luck!
shirin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.