Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Pišate li u umivaonik? (za muškarce)
Da 221 80.07%
Ne 55 19.93%
Glasovatelji: 276. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2009., 01:37   #81
Pa ne obavezno ali moze se lako omaci, na primer nakon tusiranja dok peres zube.
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 07:34   #82
Ja pišam i u umivaonik,i u kadu,i u sudoper,i u cvijeće kad mi se neda iz sobe,jednom mi se nije dalo ustat,pa sam i pod krevet se popišao...inače,to je gospodska navika,tako su i na dvoru Luja 14. dvorjani obavljali nuždu po mračnim uglovima,a sluge su čistili,naime,nisu imali ni jednog šekreta.wc-i su malograđanski izum
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 08:14   #83
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ako te zanima ja sam žensko,a on definitivno nije sav svoj,ponudi mu i jesti iz umivaonika,možda mu je i to normalno
ne zanima

žensko si, nebitno, zar ti muško ide u wc dok sereš i pišaš? to je osvrt na tvoje bedasto pitanje " kaj nisi znala prije da ti to muž radi"

Svima hvala na ogovorima, nasmijala se ja nasmijao se on
od ovog foruma ipak nekakve koristi, od nekih više od nekih manje.

neka je on shvatio kako muški NE pišaju u umivaonik i da si je on to ipak zabrijo

Hvala , mah mah
sodomaigomora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 08:29   #84
Naravno da pišam - ako mi je frka, a zahod je zauzet; a ako je zahod predugo zauzet, znači da je draga sama kriva za moje pišanje u umivaonik.

Zašto pišam u umivaonik? Pa zašto si pas liže jaja? Zato jer može : ).
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 09:02   #85
Quote:
sodomaigomora kaže: Pogledaj post
neka je on shvatio kako muški NE pišaju u umivaonik i da si je on to ipak zabrijo
Cijenjena sodomaigomoro,

preporučam da pročitaš opet topic, kako bi ipak vidjela da muškarci to rade i da će i tvoj to i dalje raditi, samo će od sad zaključavati WC (što je pak druga restrikcija koju zbog tebe mora raditi, ali ako je za užitak, šta sad).
Lijepo ste se nasmijali, ali on svog pišu sigurno neće htjeti rastužiti- izvodit će ga i dalje na ista zanimljiva mjesta.

Pa pa...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 09:05   #86
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Naravno da pišam - ako mi je frka, a zahod je zauzet; a ako je zahod predugo zauzet, znači da je draga sama kriva za moje pišanje u umivaonik.

Zašto pišam u umivaonik? Pa zašto si pas liže jaja? Zato jer može : ).

Baš to

A i WC školjka je preniska
Sigurno ju je žena izmislila
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:02   #87
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
zato nas volite
Ne, zato mrzim muške! Fuj ogavni ste. Dlakavi, pišate po umivaoniku i tko zna još kud, samo bi jebali i mislite da ste carevi svijeta.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:10   #88
Pa kad se pogleda, nismo ni toliko različiti od pasa
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:34   #89
Lightbulb

JA to radim ponekad, ali samo u gostima, i to najčešće ak daska neće stajat sama podignuta i još k tome je zmazano. Pa onda da ne bi držal dasku dok pišam i to još s rukama prvo po zmazanoj daski a onda po piši.

Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
a koji problem ima s wc skoljkom?
Ne da mu se dizat dasku , a usput odma i ruke opere
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ps jesi sigurna da ne pisa i u sudoper
Naravno da ne može bit sigurna
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
odvratno

zašto onda zube ne pere iznad wc školjke?
Zašto ti mećeš kurac u usta? Ili mu sa četkom za epruvete opereš i urinarni trakt prije toga?
Quote:
sodomaigomora kaže: Pogledaj post
...
želim čuti što više ljudi tak da mu kasnije pokažem kaj ste napisali da mu dođe iz dupeta u glavu da to ljudi ne rade.
E, ak misliš riješit neki problem u braku pokazivajući što pišu ljudi na forumu, onda ti je stvarno već mokraća izgrizla koju vijugu Pa za zube i umivanje hvataj vodu u dlanove, a ne uzimat vodu iz napunjenog umivaonika
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:45   #90
Smile !1

Quote:
sodomaigomora kaže: Pogledaj post
Dakle muškarci.

Da li pišate u umivaonik?

Moj muž ima tu jebeno gadnu naviku pišati u umivaonik, gdje dolazi do svađa jer on smatra da to nije ništa neuobičajeno i da to svi muški rade.

Ljuta sam, gdje otvaram ovu temu kako bi me prosvjetlili da je njegova radnja normalna ili ne.

Hvala.
Naravno..kad je wc pun, ili djeca ili žena i kad je jednostavnije u umivaonik nego odlaziti do wc-a pa nazad prati ruke i zube.E da,,operem ga domestosom poslije
68-umorni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:51   #91
Wink

Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
Meni nije normalno...
Niti pristojno...
Niti fer prema ostalim ukučanima...
A kaj on poslije oriba taj lavabo il ti hodaš za njim s domestosom u rukama ?
Halo... Ja ga operem sa Domestosom ... umivaonik, ne njega.

Zadnje uređivanje Deedy : 01.12.2009. at 21:36.
68-umorni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:09   #92
Quote:
Splicka Mafija! kaže: Pogledaj post
Pa kad se pogleda, nismo ni toliko različiti od pasa
jelda?
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:18   #93
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
jelda?
A što ono pasovi guze... ah da, raznorazne kujice.

OT, ako sam se mogao sto puta popišati po rukama, nogama, nogavicama, cipelama i štatijaznam kuda sve, ne vidim razlog za ne pišanje u umivaonik. Samo što se nisam sjetio.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:28   #94
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
A što ono pasovi guze... ah da, raznorazne kujice.

OT, ako sam se mogao sto puta popišati po rukama, nogama, nogavicama, cipelama i štatijaznam kuda sve, ne vidim razlog za ne pišanje u umivaonik. Samo što se nisam sjetio.
Ti si budala. Napravi si lijepo rupu u zidu u jebi kolko hočeš i pomiri se s tim da ćeš drkati čitav život jerbo ti "kujica" neće dat.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.12.2009., 12:38   #95
Jel' i sere u pepeljaru, taj što piša u lavandin?
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:49   #96
Muškarci se dijele na samo dvije grupe.

1. Oni koji pišaju u lavabo i imaju dovoljno muda to priznati.
2. Oni koji pišaju u lavabo i dovoljno su mudri da to nikad ne priznaju.

ejmen
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:55   #97
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
Ti si budala. Napravi si lijepo rupu u zidu u jebi kolko hočeš i pomiri se s tim da ćeš drkati čitav život jerbo ti "kujica" neće dat.
Po čemu to misliš da smiješ ophoditi samnom takvim nekulturnim i netolerantnim tonom, draga kolegice? I inače su te roditelji odgojili takvu, ili si samo bezobrazna kad njih nema?
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:02   #98
ja sam pišao par puta u umivaonik.......

ps molim žene da ne odgovaraju na ovu temu jer daju krivu sliku o situaciji
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:02   #99
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Po čemu to misliš da smiješ ophoditi samnom takvim nekulturnim i netolerantnim tonom, draga kolegice? I inače su te roditelji odgojili takvu, ili si samo bezobrazna kad njih nema?
Zar su tebe odgajali da pišaš u umivaonik pervertitu jedan ili to samo radiš kad si solo doma?
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:05   #100
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Muškarci se dijele na samo dvije grupe.

1. Oni koji pišaju u lavabo i imaju dovoljno muda to priznati.
2. Oni koji pišaju u lavabo i dovoljno su mudri da to nikad ne priznaju.

ejmen
ovo nije istina.... ne zelim da me se svrstava u gornje dvije grupe...
ja nemam lavabo kod kuce pa to radim u kadi... sad mi je lakse sto je istina izasla na sunce...
nego...
zasto muskarci ne bi mogli 3-4 puta dnevno mokriti u lavabo ( il kadu) kad im zene 24 sata dnevno seru po kuci?
a nekad su one htjele frajera... pisa u lavabo...kuuuuuuuuul....hi hi hi ...frajer... imamm frajera ...hodam s frajerom...sve mi ostale zavide sto imam frajera...onda se ona udala za frajera... a on osto isti... i sad to njoj ne odgovara..nece ona vise frajera...fuj...pa on pisa u lavabu... hoce ga mjenjati... odjednom nije samo sto ne smije pisati u lavabo ne smije vise sarati wc skoljkom... mora on to raditi sjedeci... inace rat u kuci...povjerio se najboljem prijatelju a ovaj ispricao ekipi...sad ga svi pizda zovu...cuj mokriti sjedeci... nece moci ove noci...iz ovih stopa idem kupiti lavabo
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger