Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2012., 19:41   #3461
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
evo ja sam onda očito prva koja bi to htjela,da se moj oženjeni razvede.znam da bi tu bilo svakakvih problema i masa drugih stvari ali ja bi u svakom momentu uvijek bila uz njega i prošla bi sa njim sve to što god je potrebno.
Prekratko ste skupa Vjeruj mi, iz mog, ali i iz iskustva drugih- kada bi se to kojim slucajem razvuklo i tebe prosla zanesena zaljubljenost- sve bi htjela, samo ne to Voljela bi ga i dalje, ali ne bi htjela zivot s njim...takvim- sjebanim

Mozda i grijesim
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:45   #3462
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
evo ja sam onda očito prva koja bi to htjela,da se moj oženjeni razvede.znam da bi tu bilo svakakvih problema i masa drugih stvari ali ja bi u svakom momentu uvijek bila uz njega i prošla bi sa njim sve to što god je potrebno.
A naravno da nisi prva, a sigurno ni zadnja

Ovo što sam ja napisala je iz moje perspektive, jer je moj zadnji dugogodišnji dečko bio friško rastavljen kad samo mi krenuli i znam koliko sam živaca i muke na to potrošila. A nisam mu bila ljubavnica nikad.

Stvarno sam se trudila da to uspije, ali bilo je tu 1000 stvari za koje ja nisam znala koliki problem mogu biti dok ih nisam doživjela (nije da mi nisu govorili, al nije ništa vrijedilo, tako da ti se ne čudim). Sad kad bi zamislila opet tako nešto pa još nekoliko puta gore (osuda javnosti, još luđa žena...itd.), ono, ne bih hvala, nemam više snage.

Nije da mi nikad nije ta ideja pala na pamet al razum je ipak ušutka. U stvarnosti je to uglavnom sasvim drugačije nego u mašti, na žalost
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:45   #3463
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
u vezi smo 6.mj.,a razloga ima par velikih i važnih o kojima ne bi ovako javno,al malo pomalo se i radi na njima.
o da, znam kako je... sretno u svakom slučaju. ja sam tako svog željela godinama ... sad više ne. ako se ne rastavi sad, neće nikad. oni koji nekog zavole iskreno i svim srcem svojim, takve nikakvi razlozi ma kako veliki bili ne mogu spriječiti u tome. imam oko sebe na desetke primjera pa nažalost i bolno vlastito iskustvo...
margarita39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:48   #3464
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
Prekratko ste skupa Vjeruj mi, iz mog, ali i iz iskustva drugih- kada bi se to kojim slucajem razvuklo i tebe prosla zanesena zaljubljenost- sve bi htjela, samo ne to Voljela bi ga i dalje, ali ne bi htjela zivot s njim...takvim- sjebanim

Mozda i grijesim
potpisujem! u 97 % slučajeva iz takvih afera ne nastanu novi brakovi, vječne ljubavi. onih 3% nisam uspjela upoznati. da, tek nakon malo dužeg staža shvatiš kaj to zapravo je. Ne volim Stavrosa ali bogme čovek u onoj pjesmi dobro zbori... " bolje da ti budem, bolje da ti budem samo ljubavnik" ....
margarita39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:55   #3465
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
Prekratko ste skupa Vjeruj mi, iz mog, ali i iz iskustva drugih- kada bi se to kojim slucajem razvuklo i tebe prosla zanesena zaljubljenost- sve bi htjela, samo ne to Voljela bi ga i dalje, ali ne bi htjela zivot s njim...takvim- sjebanim

Mozda i grijesim
znam da smo relativno kratko skupa,ali mislim da se moje mišljenje niti kasnije neće ništa puno više od ovog promjeniti.neznam kak da vam to objasnim,onaj neki feeling (koji me nikad ali baš nikad u životu nije prevario) govori mi te neke stvari i usmjeruje me da idem dalje sa njim bez obzira na sve.znam sad će te mislit da sam luda i prošvikala,al jednostavno je tako,ja ga ludo volim i uvijek ću ga voljeti bez obzira na sve,i zbilja sam spremna na sve to proć sa njim i ostati sa njim.

Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
A naravno da nisi prva, a sigurno ni zadnja

Ovo što sam ja napisala je iz moje perspektive, jer je moj zadnji dugogodišnji dečko bio friško rastavljen kad samo mi krenuli i znam koliko sam živaca i muke na to potrošila. A nisam mu bila ljubavnica nikad.

Stvarno sam se trudila da to uspije, ali bilo je tu 1000 stvari za koje ja nisam znala koliki problem mogu biti dok ih nisam doživjela (nije da mi nisu govorili, al nije ništa vrijedilo, tako da ti se ne čudim). Sad kad bi zamislila opet tako nešto pa još nekoliko puta gore (osuda javnosti, još luđa žena...itd.), ono, ne bih hvala, nemam više snage.

Nije da mi nikad nije ta ideja pala na pamet al razum je ipak ušutka. U stvarnosti je to uglavnom sasvim drugačije nego u mašti, na žalost
ma draga svatko ima pravo iznjeti svoje mišljenje,i ja poštujem svako mišljenje,al kako sam gore već rekla nešto me vodi kroz sve to sa dobrim osjećajem da će sve biti i ispasti dobro kako i treba.

Quote:
margarita39 kaže: Pogledaj post
o da, znam kako je... sretno u svakom slučaju. ja sam tako svog željela godinama ... sad više ne. ako se ne rastavi sad, neće nikad. oni koji nekog zavole iskreno i svim srcem svojim, takve nikakvi razlozi ma kako veliki bili ne mogu spriječiti u tome. imam oko sebe na desetke primjera pa nažalost i bolno vlastito iskustvo...
o pa ti si bivša ljubavnica??
može ukratko ak nije bed to tvoje iskustvo??
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:01   #3466
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
ja ga ludo volim i uvijek ću ga voljeti bez obzira na sve,i zbilja sam spremna na sve to proć sa njim i ostati sa njim.
A čuj, već je ovo dovoljno da pokušaš Ako i on tako misli, nema vam tko govoriti drugačije i tuđa iskustva onda nisu ni bitna.

Samo ti htjedoh reć da treba jako, ali jako puno volje, živaca, razumijevanja i tolerancije a samo ti znaš isplati li se ili ne
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:03   #3467
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
znam da smo relativno kratko skupa,ali mislim da se moje mišljenje niti kasnije neće ništa puno više od ovog promjeniti.neznam kak da vam to objasnim,onaj neki feeling (koji me nikad ali baš nikad u životu nije prevario) govori mi te neke stvari i usmjeruje me da idem dalje sa njim bez obzira na sve.znam sad će te mislit da sam luda i prošvikala,al jednostavno je tako,ja ga ludo volim i uvijek ću ga voljeti bez obzira na sve,i zbilja sam spremna na sve to proć sa njim i ostati sa njim.
Oooo kako grijesis- zivi bili pa vidjeli
Gle, nisi luda, samo si sada jako zaljubljena. I sve sto pises- procitala sam 1000 puta na Vol.1- zato sam i rekla da citas od pocetka
Svi smo mi voljeli- jako, ludo i neponovljivo. Neki vole i sada- destruktivno, mucki, potajno. Ali SVI su promijenili misljenje...naspram njega.

Gle, ako se taj tvoj razvede u roku 2-3 mjeseca, ili bar napravi neke krupne korake- onda je to drugo. (a ni tada ga neces voljeti vjecno- jednakim intenzitetom)---u suprotnom, ne da će ti se zgaditi- nego ces se zgaditi sama sebi sta si pisala o njemu

Moj je recimo bio princ na bijelom konju...dobrih godinu dana. A onda se samo probudis iz bajke i skuzis da je ljigavac na kvadrat...ili nesretnik, pateticni ljigavac. NIsam ogorcena majke mi

Vidjeces sama. Tipkamo za nekoliko mjeseci, pa cu ti poturiti pod nos ovaj post
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:06   #3468
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
Vidjeces sama. Tipkamo za nekoliko mjeseci, pa cu ti poturiti pod nos ovaj post
Ja se već sad unaprijed užasavam svojih upisa na ljubavnicama, samo čekam da se ovo desi

A niš, ako do toga dođe znači da ćemo bit pametnije za jedno iskustvo i smijat ćemo se same sebi, što isto nije loše
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:09   #3469
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ja se već sad unaprijed užasavam svojih upisa na ljubavnicama, samo čekam da se ovo desi

A niš, ako do toga dođe znači da ćemo bit pametnije za jedno iskustvo i smijat ćemo se same sebi, što isto nije loše
daaaaa. Vjeruj mi da se nisi izblamirala kao neke

tako da...
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:15   #3470
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
A čuj, već je ovo dovoljno da pokušaš Ako i on tako misli, nema vam tko govoriti drugačije i tuđa iskustva onda nisu ni bitna.

Samo ti htjedoh reć da treba jako, ali jako puno volje, živaca, razumijevanja i tolerancije a samo ti znaš isplati li se ili ne
i spremna sam na sve to,na cijeli taj rizik za/sa njim.

Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
Oooo kako grijesis- zivi bili pa vidjeli
Gle, nisi luda, samo si sada jako zaljubljena. I sve sto pises- procitala sam 1000 puta na Vol.1- zato sam i rekla da citas od pocetka
Svi smo mi voljeli- jako, ludo i neponovljivo. Neki vole i sada- destruktivno, mucki, potajno. Ali SVI su promijenili misljenje...naspram njega.

Gle, ako se taj tvoj razvede u roku 2-3 mjeseca, ili bar napravi neke krupne korake- onda je to drugo. (a ni tada ga neces voljeti vjecno- jednakim intenzitetom)---u suprotnom, ne da će ti se zgaditi- nego ces se zgaditi sama sebi sta si pisala o njemu

Moj je recimo bio princ na bijelom konju...dobrih godinu dana. A onda se samo probudis iz bajke i skuzis da je ljigavac na kvadrat...ili nesretnik, pateticni ljigavac. NIsam ogorcena majke mi

Vidjeces sama. Tipkamo za nekoliko mjeseci, pa cu ti poturiti pod nos ovaj post
a živi bili pa vidjeli,vidjet ćemo sve.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:17   #3471
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
daaaaa. Vjeruj mi da se nisi izblamirala kao neke

tako da...
pritom misliš na mene??
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 20:20   #3472
Cmoookaaa, hajde tamo na kutak ljubavnica...da ne bi off
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 00:18   #3473
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
znam da smo relativno kratko skupa,ali mislim da se moje mišljenje niti kasnije neće ništa puno više od ovog promjeniti.neznam kak da vam to objasnim,onaj neki feeling (koji me nikad ali baš nikad u životu nije prevario) govori mi te neke stvari i usmjeruje me da idem dalje sa njim bez obzira na sve.znam sad će te mislit da sam luda i prošvikala,al jednostavno je tako,ja ga ludo volim i uvijek ću ga voljeti bez obzira na sve,i zbilja sam spremna na sve to proć sa njim i ostati sa njim.
Onaj neki feeling ne mora uvijek ubiti intuicija. Može biti zaluđenost i svašta nešto. Nemoj krivo shvatit.
Može jednostavno bit tvoja želja.
Ja sam uvijek tvrdila da ću ja ovog voljet bez obzira na sve. A onda kad staneš i kad se uragan stiša skužiš da su u nekim slučajevima puno stvari samo navika, i da je sve to daleko od ljubavi. Onakve kakva bi ona trebala bit.

Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
ma draga svatko ima pravo iznjeti svoje mišljenje,i ja poštujem svako mišljenje,al kako sam gore već rekla nešto me vodi kroz sve to sa dobrim osjećajem da će sve biti i ispasti dobro kako i treba.
Ono što mene zanima, nemoj zamjerit, po čemu ti misliš da će to ispast okej?
Mislim, ako idemo racionalno, lik u samom startu nije bio ni iskren ni fer prema tebi. Od tebe je prešutivši ti činjenicu o svom statusu napravio budalu. Zapravo, vrlo mudro. Priznao ti je to vjerojatno onda kad je shvatio da si se zakačila toliko da ćeš i preko toga preć prodajuć ti neku priču kako ga je bilo strah da te ne izgubi...Meni je to plitko.
I nije li tu uključeno neko malo dijete?

Ako sam negdje fulala priču, ispravi me slobodno. Ne stignem pohvatat baš sve.
Stvarno me zanima, ništa loše ne mislim, nego čisto onako... Što misliš da ti lik koji u samom startu nije bio iskren(po pitanju ozbiljnih stvari) može dobrog dat u životu?

Zadnje uređivanje Lela O. : 20.06.2012. at 00:40.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 08:02   #3474
@lela: ma zašto bi te shvatila krivo,svatko ima pravo reč svoje mišljenje.
neznam kak da to objasnim ali imam zbilja neki dobar osjećaj da je to TO i da će sve ispasti ok,ako se varam onda ću to gadno osjetiti na svojoj koži.ja sam jednostavno takva osoba koja na sve gleda optimistično i vjerujem u dobro pa tako i u ovu svoju situaciju u kojoj sam sa njim.
je prešutio mi je u početku da je u braku jer je smatrao da će sa mnom imati samo čisti sex bez osjećaja i da će to potrajati kratko vrijeme,al eto očito su se i sa njegove strane javili osjećaji pa mi je priznao i sam dao na biranje dal hoću i dalje ostati ili otići,a ja sam evo ostala,i da ima malo dijete.
ja se ne vodim time da eto svaki loši start automatski znači da je to nešto osuđeno na propast ili neuspjeh,ja uvijek dajem i drugu šansu.ja njega i dalje smatram dragom osobom (što zbilja i je) i smatram da bi ukoliko se rastane mogli sasvim lijepo normalno funkcionirati.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:26   #3475
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
smatram da bi ukoliko se rastane mogli sasvim lijepo normalno funkcionirati.
Ovo je zbilja optimistično

Neću više ništa govorit, očito se moraš sama uvjerit
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:36   #3476
a kaj češ,uvijek optimistična.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:37   #3477
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ovo je zbilja optimistično

Neću više ništa govorit, očito se moraš sama uvjerit
Gledaj da se razumijemo....niti ja nisam optimista kad je baš cmookin slučaj u pitanju, samo zbog početnog laganja i muljanja sa više žena sa strane kad je bio i sa njom...tako da ne vjerujem da će oni odjahati u suton na bijelom konju i živjeti sretno do kraja života...čovjek očito ima problem, dijete mu je malo, žena zaokupljena djetetom , a on bi malo zabave pa se eto sjetio interneta i nabavio si zabavu...e sad..živi bili pa vidjeli...
No što se tiče generaliziranja...ne bih tako daleko išla u vašem slučaju...mogle ste vidjeti iz niza upisa ovdje da ima i onih koji su sretni skupa nakon što su se razveli ili sl., nije svako zlo za zlo
Niti su svi muškarci svinje, a bogami niti su sve žene svetice...i ne vidim razlog zašto muškarac koji nije zadovoljan sa svojim životom i pokušava izaći iz toga nije dobar materijal nekoj drugoj za brak/vezu...???
Samo zato jer je preljubnik, pa će po tom obrascu nastaviti dalje ili
Kako biste se vi osjećale da vas netko tako uopći u figuru...jednom ljubavnica, uvijek ljubavnica
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:46   #3478
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Gledaj da se razumijemo....niti ja nisam optimista kad je baš cmookin slučaj u pitanju, samo zbog početnog laganja i muljanja sa više žena sa strane kad je bio i sa njom...tako da ne vjerujem da će oni odjahati u suton na bijelom konju i živjeti sretno do kraja života...čovjek očito ima problem, dijete mu je malo, žena zaokupljena djetetom , a on bi malo zabave pa se eto sjetio interneta i nabavio si zabavu...e sad..živi bili pa vidjeli...
ajd da riješimo to jedom za sve vijeke sa više žena. bila je kriva informacija,ja sam malo prenaglila sa osudom,drugih žena nije bilo otkad je sa mnom,a dali ih je bilo prije mene neznam a niti ne želim znati.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
No što se tiče generaliziranja...ne bih tako daleko išla u vašem slučaju...mogle ste vidjeti iz niza upisa ovdje da ima i onih koji su sretni skupa nakon što su se razveli ili sl., nije svako zlo za zlo
Niti su svi muškarci svinje, a bogami niti su sve žene svetice...i ne vidim razlog zašto muškarac koji nije zadovoljan sa svojim životom i pokušava izaći iz toga nije dobar materijal nekoj drugoj za brak/vezu...???
Samo zato jer je preljubnik, pa će po tom obrascu nastaviti dalje ili
Kako biste se vi osjećale da vas netko tako uopći u figuru...jednom ljubavnica, uvijek ljubavnica
e upravo to pokušavam cijelo vrijeme i ja objasniti,tnx hardy na boljem objašnjenju. koliko god sve to izgledalo isto na istu shemu nikad nije isto,uvijek postoje i druge nijanse između ostalog.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:48   #3479
Quote:
cmooka..!! kaže: Pogledaj post
ajd da riješimo to jedom za sve vijeke sa više žena. bila je kriva informacija,ja sam malo prenaglila sa osudom,drugih žena nije bilo otkad je sa mnom,a dali ih je bilo prije mene neznam a niti ne želim znati.


aha...nisam to upratila otkad si se preselila na drugi chat
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:52   #3480
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
No što se tiče generaliziranja...ne bih tako daleko išla u vašem slučaju...mogle ste vidjeti iz niza upisa ovdje da ima i onih koji su sretni skupa nakon što su se razveli ili sl., nije svako zlo za zlo
A ja sam baš nastojala da ne generaliziram

Pa opisala sam svoj slučaj baš zato, da se vidi zašto imam takvo mišljenje a drugi ljudi imaju svoja iskustva pa se ponašaju u skladu s tim.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Niti su svi muškarci svinje, a bogami niti su sve žene svetice...i ne vidim razlog zašto muškarac koji nije zadovoljan sa svojim životom i pokušava izaći iz toga nije dobar materijal nekoj drugoj za brak/vezu...???
Samo zato jer je preljubnik, pa će po tom obrascu nastaviti dalje ili
Kako biste se vi osjećale da vas netko tako uopći u figuru...jednom ljubavnica, uvijek ljubavnica
Ne, ne, vidim da sam krivo shvaćena. Uopće ne podržavam nikakvo ostajanje u lošim brakovima i ne mislim da tko je jednom varao da će vrat uvijek i te spike...

Ja samo tvrdim da su veze koje nastanu na ovaj način teže od ajmoreć "običnih" te da nose sa sobom svu silu dodatnih problema, pogotovo ako su tu uključena mala djeca, krediti i tako to. Nije realno za očekivat da će sve proći glatko, baš naprotiv, a mislim da mnoge ljubavnice nisu toga svjesne dok maštaju o tome da se on jednog dana razvede

Udar stvarnosti je tu prilično jak i mnogi ga ne izdrže (obratiti pažnju na riječ mnogi, ne svi)
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.