Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2013., 16:23   #21
Kako se onda mogu naručiti?
__________________
Đorđe Balašević - Olivera
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:15   #22
Čudno mi je da u ZG nema, ako imaš facebook, odi na njihovu stranicu - Economic parfemi Croatia. Vidim da šalju poštom po Hr.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:29   #23
Poslala sam im upit mogu li se gdje u Zg nabaviti...i meni je to čudno.
__________________
Đorđe Balašević - Olivera
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 19:15   #24
Ima li netko njihov D&G The One? Kakav je?
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 11:36   #25
Imam JPG,Kenzo Kenzo,Eden Cacharel,Kenzo Jungle Elephant,Dior Dolce Vita(taj je smrdio i završio kao ubijač smradova u toaletu). Zadovoljna sam,iako neki nisu postojani kao originali-Kenzo Kenzo je potamnio i intenzivirao se(doduše,to mi paše).Neke "laganije" nisam kupovala. U odnosu na Refan,daleko trajniji.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 11:53   #26
Koliko plaćete te parfeme?
Pročitala sam negdje sa su 33kn, a na njihovoj face stranici su 49kn.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 00:21   #27
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
Koliko plaćete te parfeme?
Pročitala sam negdje sa su 33kn, a na njihovoj face stranici su 49kn.
Ja ih u Makedoniji kupujem po 35 kn, ali koliko sam skužila kod nas dođu 33 kn ako se želite bavit prodajom i kupite više komada. Inače su 49 valjda
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 13:28   #28
Ja imam Armani Code i super mi je.. Nemam original da ga mogu usporediti ali miris je intezivan i jako dugo drzi.. Zaboravila sam na njega i nakon pola godine ga nastavila upotrebljavati (isti je miris i nije se uopće promijenio, mozda je jedino postao intenzivniji) Nijedan parfem koji sam imala nije tako dugo drzao kao ovaj (mozda zbog toga sto inace volim laganije i blaze mirise). Imala sam i gucci guilty i ok je, nije jak kao armani code (ispari brze)
Prije si bili 39 kn(uz poneku akciju po 35 kn ili 3 za 100 kn), sad vidim da su dosta poskupjeli
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 22:38   #29
moja cimerica je uvik kupovala te economic parfeme, ja iskreno nikad nisan tila, jer nisan se usricila s refanom i slicnim, a ni s originalnim.
Iman takvu kozu da svi izvitru nakon par sati bili od 500 ili 50kn. kako san bila skepticna i bila san preskrta dat za njega 50kn, cimerica mi je poklonila prije godinu dana za bozic jedan od naomi, koji me prvo odusevija jer je malo duze potraja na mojoj kozi. onda dugo vrimena nisan uzimala nista, al je decko uzeja armani code, i boss orange isto prosle god, koji su daleko najbolji muski, pa su pokupovali svi moji od rodbine. tako da ja isto preporucm economic jer su daleko bolji od ostalih, bar meni i mojima

a ja san ih pocela isto prodavati ostalima koji su oko mene, i do sada su svi bili odusevljeni, pa probajte svakako
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 22:41   #30
Quote:
papaverino kaže: Pogledaj post
Imam JPG,Kenzo Kenzo,Eden Cacharel,Kenzo Jungle Elephant,Dior Dolce Vita(taj je smrdio i završio kao ubijač smradova u toaletu). Zadovoljna sam,iako neki nisu postojani kao originali-Kenzo Kenzo je potamnio i intenzivirao se(doduše,to mi paše).Neke "laganije" nisam kupovala. U odnosu na Refan,daleko trajniji.
dior dolce vita mi nije smrdija, al je prejakk , kad ga sestricna stavi na sebe, cujes je na 100metara
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 21:51   #31
Ma ne, nema se što reči za parfeme osim da su odlični
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:17   #32
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
Ma ne, nema se što reči za parfeme osim da su odlični
to i ja potpisujem!
i smisno mi je sto se kupuju uvik jedni te isti (bar kod mene) ili hypnotic poison ili armani code za muske
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:49   #33
Quote:
m.milat kaže: Pogledaj post
to i ja potpisujem!
i smisno mi je sto se kupuju uvik jedni te isti (bar kod mene) ili hypnotic poison ili armani code za muske
Ti prodaješ te parfeme? Jel mi možeš reći kakvi su ovi laganiji, svježiji parfemi, tipa Chanel eau Fraiche, jel vjerno originalu? Jer primijetila sam da te kuće uvijek bolje izvedu teže i jače parfeme od ovih laganijih, a kad dođem tamo na štand zaboravim što sam htjela pogledati, pa ne uzmem ništa.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 20:03   #34
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ti prodaješ te parfeme? Jel mi možeš reći kakvi su ovi laganiji, svježiji parfemi, tipa Chanel eau Fraiche, jel vjerno originalu? Jer primijetila sam da te kuće uvijek bolje izvedu teže i jače parfeme od ovih laganijih, a kad dođem tamo na štand zaboravim što sam htjela pogledati, pa ne uzmem ništa.

Prodajem
Evo nedavno pocela.
A ja samo mogu reci da su svi skoro isti ko original, tj ono sto smo cimerica i ja, te ostali imali originale i kad smo spricali jedne i druge nije bilo razlika.
Sto se tice chanela, ja ih osobno ne volim jer su prejakiii, ali bas taj sto si navela gori on mi nije los. Jedna zena koja je kupila dobrih 15ak u 2 tjedna, je isto rekla da su chanel 5 i onaj coco dosta jaki i da to stvarno moras voliti, a da joj je taj chanel sto si rekla,koji je kupila, dobar, nije toliko jak i intezivan.
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:21   #35
^ ok, hvala ti. Svakako mi je najbolje da ipak probam
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 13:46   #36
Ja ih kupujem u kauflandu u Rijeci . 39,90 kn . A našla sam ih i na fb economic parfemi Croatia,piše da šalju i poštom . Ne znam da li se prodaju u Zagrebu .... Meni su super , stvarno traju ,,,uniforma mi par dana miriši po njihovom Chloe
Čavlena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 14:30   #37
Bilo bi super da imaju neki štand u Zagrebu... Išlo bi ko ludo...
Shecherichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 16:36   #38
Quote:
Shecherichka kaže: Pogledaj post
Bilo bi super da imaju neki štand u Zagrebu... Išlo bi ko ludo...
kod mene trenutno najvise kupuju muski armani code i boss orange, a cure hypnotic,light blue,armani mania
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:11   #39
Quote:
Shecherichka kaže: Pogledaj post
Bilo bi super da imaju neki štand u Zagrebu... Išlo bi ko ludo...
Pa naruči preko fb .. i dođe ti doma na vrata ..
Čavlena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:14   #40
Thumbs up

Quote:
m.milat kaže: Pogledaj post
kod mene trenutno najvise kupuju muski armani code i boss orange, a cure hypnotic,light blue,armani mania
Meni je the best njihov Chloe !! Odličan !! I jako mi se sviđa Burberry London ....mmmmm odlični su !!na fb economic parfemi croatia sam našla i cijeli popis parfema i iznenadila se koliko ih ima !! moje kolegice u bolnici su sve poludile za tim parfemima ... Miriši cijeli odjel
Čavlena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.