Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 20:37   #1981
Specialsi bzvz. Ne budem nis kupovala
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 06:39   #1982
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
@sally

Jasno ti je da se svaki tjedan sve više uvaljuješ, ha?

Dokle misliš da ćemo trpjeti te nezanimljive popuste koje nam stavljaš?

Nastaviš li ovako, završit ćeš u Forum Nick Protection Programu.
Morat će ti admini dati novi nick i skloniti te u neki podforum gdje te nikad neću naći (npr. na religiji ili alternativi).

Uozbilji se i daj neke bolje popuste.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 06:48   #1983
stigao mail:

Dear iHerb customer,

Enter promo code WEMAY30 in the shopping cart before checkout, to receive an extra 10% off your entire order!

Note that for every order you place, you will also receive 10% Loyalty Credit towards your future orders.

Hurry, this offer ends Monday, May 30th, at 10 a.m., Pacific Time.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 10:42   #1984
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
@sally

Jasno ti je da se svaki tjedan sve više uvaljuješ, ha?

Dokle misliš da ćemo trpjeti te nezanimljive popuste koje nam stavljaš?

Nastaviš li ovako, završit ćeš u Forum Nick Protection Programu.
Morat će ti admini dati novi nick i skloniti te u neki podforum gdje te nikad neću naći (npr. na religiji ili alternativi).

Uozbilji se i daj neke bolje popuste.
jadna ti sam
vidiš vidiš kak su stavili popust na sve, ko šta sam spomenila, valjda me to može spasit
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 11:06   #1985
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Ako imas rewardse kojima nije istekao rok (rewardsi vrijede 180 dana od dana kad su postali available), iznos narudzbe bit ce ti automatski umanjen za taj iznos rewardsa. Ne moras nista posebno napraviti.

a jel se moze negdje vidjeti datum istjecanja ili bar dobivanja rewardsa? ili je to ovako otprilike kad ih zapazis? jer cekam da bude beauty na popustu il bar neki brendovi koji mi trebaju da utopim te rewardse. pa da ne bi na kraju ostala bez njih
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 12:19   #1986
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
jadna ti sam
vidiš vidiš kak su stavili popust na sve, ko šta sam spomenila, valjda me to može spasit
U zadnji čas.

Ali ne bi ti stavila 10% popusta na sve da ti nisam zaprijetila.

Jer nemoj mi reći da je slučajnost da si cijeli dan izbivala s teme i onda mi jutros dođe email s obavijesti s 10% popusta na sve... i eto tebe opet na temi.

Mislim, može li biti očitije? :monsanto:

Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
a jel se moze negdje vidjeti datum istjecanja ili bar dobivanja rewardsa? ili je to ovako otprilike kad ih zapazis? jer cekam da bude beauty na popustu il bar neki brendovi koji mi trebaju da utopim te rewardse. pa da ne bi na kraju ostala bez njih
Ako su stariji od tri mjeseca, onda mislim da ne možeš vidjeti kad su postali dostupni (a po tome i do kad vrijede).

Ako nisu stariji od tri mjeseca, onda na drop-down meniju ispod My Account izabereš Rewards Account pa onda na iHerb Rewards Activity opet Rewards (drugi s lijeva). Ondje imaš pregled rewards u posljednja 3 mjeseca, pa možeš vidjeti kad će ti koji postati available ili je postao available.

Druga opcija je da kontaktiraš customer support, možda ti oni mogu provjeriti za eventualne starije rewardse.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 15:58   #1987
Meni je super došla Himalaya na specijalsima, pa sam se opskrbila s par komada http://hr.iherb.com/Himalaya-Herbal-...oz-150-g/23488
Koristila sam i WEMAY30 za extra 10% off
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:15   #1988
Bravo sally Sad ćemo te malo pustit na miru a onda jjinxie ti opet zapriti, vidiš da ona može, samo je triba malo pogurat
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 00:42   #1989
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Ako su stariji od tri mjeseca, onda mislim da ne možeš vidjeti kad su postali dostupni (a po tome i do kad vrijede).

Ako nisu stariji od tri mjeseca, onda na drop-down meniju ispod My Account izabereš Rewards Account pa onda na iHerb Rewards Activity opet Rewards (drugi s lijeva). Ondje imaš pregled rewards u posljednja 3 mjeseca, pa možeš vidjeti kad će ti koji postati available ili je postao available.

Druga opcija je da kontaktiraš customer support, možda ti oni mogu provjeriti za eventualne starije rewardse.
hvala ti puno na informacijama, negdje trećina rewardsa mi je unutar zadnjih 3 mjeseca, a za ostatak znam koliko max imam fore jer vidim kad mi je bila zadnja narudžba nadam se nekom dobrom popustu uskoro da se ne moram brinuti oko toga
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 09:13   #1990
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Ako imaš rewardse kojima nije istekao rok (rewardsi vrijede 180 dana od dana kad su postali available), iznos narudžbe bit će ti automatski umanjen za taj iznos rewardsa. Ne moraš ništa posebno napraviti.
Piše mi available credit rewards 6$ ali kada stavim proizvode u košaricu ništa mi se ne umanji.
tnx na info u svakom slučaju
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:18   #1991
Quote:
happines kaže: Pogledaj post
Moguće je, nisu istog sastava, i filteri su različiti

Kiss My Face, Sunscreen, Face Factor, Face + Neck, SPF 30:
Active Ingredients: Octinoxate 7.5%, octisalate 3%, zinc oxide 3%. Purpose: Sunscreen.
Inactive Ingredients: Acetyl hexapeptide 8, acrylates copolymer, a-lipoic acid, aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, ascorbyl palmitate, (vitamin C), camellia sinensis (green tea) leaf extract, caprylic/capric triglycerides, carthamus tinctorius (safflower) oleosomes, cetearyl olivate, cetyl alcohol, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, dimethicone, ethylhexylglycerin, glycerin, glyceryl stearate SE, glycyrrhiza glabra (licorice) extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil, linoleic acid, phenoxyethanol, polysorbate 20, sodium hyaluronate (hyaluronic acid), sodium hydroxide, sorbitan olivate, stearyl alcohol, tocopheryl acetate (vitamin E), water.

Kiss My Face, Face Factor, Face + Neck, 50 SPF, Sunscreen:
Active Ingredients: Avobenzone 3.0%, homosalate 6.0%, octinoxate 7.5%, octisalate 5.0%, zinc oxide 2.5%. Purpose: Sunscreen
Inactive Ingredients: Aqua, aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, helianthus annuus (sunflower) seed oil, polysorbate-20, caprylic/capric triglyceride, dimethicone, cetearyl olivate, sorbitan olivate, glycerin, glycol stearate, acrylates copolymer, cetyl alcohol, stearyl alcohol, saccharide isomerate, camellia sinensis (green tea) leaf extract, glycrrhiza glabra (licorice) extract, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, acetyl hexapeptide-8, a-lipoic acid, ascorbyl palmitate (vitamin C), sodium hyaluronate (hyaluronic acid), ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, lavandula angustifolia (lavender) oil, lecithin

Hvala. Poprištavila sam baš jako
Ima tko preporuku s iherba za drugu kremu s faktorom barem 45+ a da ne uzrokuje akne?
Koristila sam kiseline pa se bojim sunca
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:42   #1992
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
Piše mi available credit rewards 6$ ali kada stavim proizvode u košaricu ništa mi se ne umanji.
tnx na info u svakom slučaju
Pogledaj dolje, sasvim na dnu, iznad "Order Total". Rewardsi koji ti se oduzimaju od iznosa narudžbe napisani su ti u zagradi tik iznad Order Totala (piše ti Rewards zelenim slovima). Ako ih imaš, već su automatski oduzeti.

(Zbroji cijene artikala u košarici pa dodaj poštarinu i usporedi s Order Total pa ćeš vidjeti da je iznos već umanjen za rewardse koje imaš i koji ti pišu u zagradi.)
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 13:40   #1993
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Hvala. Poprištavila sam baš jako
Ima tko preporuku s iherba za drugu kremu s faktorom barem 45+ a da ne uzrokuje akne?
Koristila sam kiseline pa se bojim sunca
Ma ništa

Znaš ono koliko bi kreme morala staviti na sebe da bi ti faktor zaštite bio onoliko koliko je napisano na kremi da je....to je gotovo nemoguća misija. Čitala si vjerojatno kolike su minimalne razlike između 30 i 45, 50.... da sam ti, koristila bih ono što mi se pokazalo da mi koža tolerira i što ne izaziva nered po licu. Svaka kremica tipo tih može čepiti pore i kao posljedicu dovesti do akni i sl. ako ni zbog kojeg drugog sastojka onda zbog filtera koji su u njoj. Ova od 50 je inače neka komatozna i potpuno drugačiji osjećaj na koži ostavlja, meni je ona , za razliku od ove 30 koja je većini dobra.

Imaš još jednu iz njihove kolekcije koja je još bolja, isto 30 http://hr.iherb.com/Kiss-My-Face-Sen...z-118-ml/18368 a koliko povratnih info sam dobila od osoba koje ju koriste, a koje su također sklone aknama, koža im lijepo podnosi ovu kremicu.

Alba botanica ima isto dobru kremicu 45 http://hr.iherb.com/Alba-Botanica-Ha...-oz-113-g/4423 također dobre povratne od osoba koje su sklone aknama pa pročitaj si malo.

Za sada za neke druge nisam čula previše riječi oduševljenja, no možda je netko isprobao još neku dobru kremicu za tvoj tip kože pa se javi
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 09:07   #1994
Quote:
happines kaže: Pogledaj post
Ma ništa

Znaš ono koliko bi kreme morala staviti na sebe da bi ti faktor zaštite bio onoliko koliko je napisano na kremi da je....to je gotovo nemoguća misija. Čitala si vjerojatno kolike su minimalne razlike između 30 i 45, 50.... da sam ti, koristila bih ono što mi se pokazalo da mi koža tolerira i što ne izaziva nered po licu. Svaka kremica tipo tih može čepiti pore i kao posljedicu dovesti do akni i sl. ako ni zbog kojeg drugog sastojka onda zbog filtera koji su u njoj. Ova od 50 je inače neka komatozna i potpuno drugačiji osjećaj na koži ostavlja, meni je ona , za razliku od ove 30 koja je većini dobra.

Imaš još jednu iz njihove kolekcije koja je još bolja, isto 30 http://hr.iherb.com/Kiss-My-Face-Sen...z-118-ml/18368 a koliko povratnih info sam dobila od osoba koje ju koriste, a koje su također sklone aknama, koža im lijepo podnosi ovu kremicu.

Alba botanica ima isto dobru kremicu 45 http://hr.iherb.com/Alba-Botanica-Ha...-oz-113-g/4423 također dobre povratne od osoba koje su sklone aknama pa pročitaj si malo.

Za sada za neke druge nisam čula previše riječi oduševljenja, no možda je netko isprobao još neku dobru kremicu za tvoj tip kože pa se javi

E, baš tu sam imala sa zaštitnim faktorom 30, jer je veća od one druge pa ispadne jeftinije i ta je oooodliičnaaaa, ali sam se splašila sunca pa uzela i ovu sa spf 50 i sad sam koma
uzet ću tu od 30 sigurno opet, a i ovu albu sam gledala ali nisam bila sigurna uzeti ili ne
vjerojatnu ću probati i tu... Bojim se da ne dobijem još više mrlja
Hvala!
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:07   #1995
Nisam već dulje vrijeme naručivala..jel i dalje iznos max 160kn (bez poštarine) da se prođe bez carine?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:13   #1996
da li je netko bio biser poput mene i svjesno kupio artikal za koji stoji napomena da zbog nekih kontrola može usporiti isporuku? mislila sam da to znači dan-dva a evo šesti dan od narudžbe i još nije poslana.
dakle, što znači usporiti - jel kašnjenje brojivo u danima ili tjednima?
http://hr.iherb.com/Now-Foods-Whole-...oz-454-g/37841
*ebale me psilium ljuskice
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:59   #1997
Pitaj ti njih na chat sta se s tim dogadja jer ta napomena koliko ja shvacam vrijedi samo za Koreju i odnosi se na isporuku, a ne na slanje.
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 22:01   #1998
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Pogledaj dolje, sasvim na dnu, iznad "Order Total". Rewardsi koji ti se oduzimaju od iznosa narudžbe napisani su ti u zagradi tik iznad Order Totala (piše ti Rewards zelenim slovima). Ako ih imaš, već su automatski oduzeti.

(Zbroji cijene artikala u košarici pa dodaj poštarinu i usporedi s Order Total pa ćeš vidjeti da je iznos već umanjen za rewardse koje imaš i koji ti pišu u zagradi.)
Nisam imala potvrđene uvjete oko rewardsa, stvarno me dugo nije bilo na iherbu...

Napravila sam mini narudžbu, baš su se pokvarili sa specialsima
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 23:21   #1999
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da li je netko bio biser poput mene i svjesno kupio artikal za koji stoji napomena da zbog nekih kontrola može usporiti isporuku? mislila sam da to znači dan-dva a evo šesti dan od narudžbe i još nije poslana.
dakle, što znači usporiti - jel kašnjenje brojivo u danima ili tjednima?
http://hr.iherb.com/Now-Foods-Whole-...oz-454-g/37841
*ebale me psilium ljuskice
Dobro ti kaže rosie-posie. To se odnosi na Koreju, ne Hrvatsku.

Ja redovito kupujem te Psyllium Husks i nikad mi zbog njih narudžba nije kasnila ni u odlasku ni u dolasku.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 07:59   #2000
Out of Stock - Discontinued

Lijep pozdrav svima.

Jel se nekako moze na mail dobiti obavijest kada neki artikl koji je Out of Stock - Discontinued, bude dostupan?

Ne da mi se svaki dan refreshati tab


Hvala puno

Zadnje uređivanje karatas_os : 31.05.2016. at 08:29.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.