Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 03:32   #141
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
I mojima su oteli za jugokomunističke vladavine, a ova vlast nije vratila, vraćaju sad čujem židovima, a nama djelomični povrat bio neka sića ne vrijedna spomena, kad će mo mi doć na red, crkvi vratili..
Zato im baš nedam jer nisu vratili ni ono šta su oteli..osim toga te stanove u djelomičnom povratu su procjenili na 1000 kn/m2, e pa onda gospodo tako obračunajte i za porez na imovinu, a ne po tržišnoj cijeni ili vratite iznose po tržišnoj cijeni ili vratite stanove i to nove, jer su i bili novi prije nego li su ih konfiscirali.
Danas su također zaštićeni stanari koji uplaćuju neku sramotnu mizeriju koja jedva pokriva pričuvu.

Nered u zemljišnim knjigama je i nastao jer katastar i gruntovnica ne radi svoj posao tj. ne provode ni dan danas ono što se automatski u gruntovnicu treba provesti i u katastru, a oni to ne rade. I tako stoji sve.
Gruntovnica donedavno leglo mita i korupcije bojim se da ni danas nije ništa bolje..
ne jebi muve zunzare u letu mojisu bili Folksdojceri mogabi napravit kejp kenedi usrid srema , pljuni napod i napravi svojoj dici i kopliladi nesta nastace bit ponosniti da recu ovoje moj tajo izmudrova
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:31   #142
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
marijan: odnosilo se na bankare koji bi cuvali tvoj novac bez da ga mozes dici..jesam pripit pisao (karneval i tako to) ali koliko se sjecam drzava jos uvijek garantira za neke uloge..(do kada ne znam)

nego fino to zvuci..sto zaradis do mirovine zaradio si pa se potrudi to zaraditi..kako to napraviti s 5000 kuna? i odes u pemziju u 48g ili 59g.. a zivjeces jos 20g..
opet u zap. svijetu je to lijepo napravljeno..posalju te u staracki i onda ti das svoju mirovinu a oni se brinu o tebi..
kako ce to kod nas biti ..odes u staracki uzmu ti mirovinu(koja nije dovoljna) pa djeca moraju doplatiti a djece nemas..
pa onda kazu..el_eme..marsh u PM kad nisi prije razmisljao
a ja kazem..ali ali..ja sam gledao turske sapunice i bb i rc..ja sam bio cool..onda te odvale jos jednom loptatom i to je to
i u pravu su
Garantirala je i za ljubljansku pa priko noći, op nema love.
Kako napraviti sa 5000 kuna? Teško i nikako. Zato sam i rekao da će mirovine biti 20-30 dolara i ljudi će biti sritni ako budu redovite.
Prošli smo točku bez povratka (a sa ovom graniturom koja je vladala i vlada nije ni bilo nade da se zaustavimo prije nje) i većina će aterirati vrlo nezgodno na planet Realnost.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 14:16   #143
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Sloboda tvojeg odabira završava u onom trenutku kada ugroziš moju slobodu.

Nemam ništa protiv tvojeg slobodnog izbora, samo naprijed. Ali puniti ćeš blagajnu za četvoro.

EDIT: Jer ja moram imati slobodu prava na odabir mirovine koja neće biti manja zato jer je netko jebivjetar.
treba stisnuti poreze tupanima koji imaju preko 20 tisuca postova po raznoraznim forumima.
Frajer s 27k postova nekome govori da je jebivjetar hahahah
henkak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 14:42   #144
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
treba stisnuti poreze tupanima koji imaju preko 20 tisuca postova po raznoraznim forumima.
Frajer s 27k postova nekome govori da je jebivjetar
eh srećo, neko ima posao gdje laganini radi i zarađuje dobre novce a usput piše po forumu,
dok neki rmbače po 10-12 sati za neku jadnu crkavicu a kad dođu kući sruše se u krevet od umora,
pa ti razmisli ko je tu glup
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 15:07   #145
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
treba stisnuti poreze tupanima koji imaju preko 20 tisuca postova po raznoraznim forumima.
Frajer s 27k postova nekome govori da je jebivjetar hahahah
Kompenziram mali kurac, šta'š.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:48   #146
Već je 2012. Kaj još ne postoji na netu neki tutorijal za retaje koji će im objasnit koliki je fail registrirat se na forum, ulogirat na forum, pisat na forumu i onda se smijat luzerima koji su forumu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:44   #147
e kakvi smo mi retaji zaslužili smo svaku vlast koja nas jebe i koja će nas ubuduće jebat
zbog njihove nesposobnosti da nam država osigura dostojanstvenu starost mi jebemo jedni druge zašto neko nema dice
to šta neko nema dice je toko osobno da samo idijot može zadirat u tuđe razloge
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:54   #148
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Ja bi dodajo još dvije kategorije poreza:

1. PNV - porez na nedodanu vrijednost. Sve što nije pravilno iskorišteno podliježe porezu, tako i pićka koja nije rodila.

2. PNDV - porez na nepravilno dodanu vrijednost. Sve što se nepravilno koristi podliježe porezu. Kome dupe ne služi samo za wc neka plati.
e sad si se izda ovime si reka da ti je razrađeni muški šupak vridniji od nerazrađenog
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:06   #149
Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
vlast koja nas jebe i koja će nas ubuduće jebat

mi jebemo jedni druge zašto neko nema dice
jebanjem do dice
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:11   #150
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
I mojima su oteli za jugokomunističke vladavine, a ova vlast nije vratila, vraćaju sad čujem židovima, a nama djelomični povrat bio neka sića ne vrijedna spomena, kad će mo mi doć na red, crkvi vratili..
Zato im baš nedam jer nisu vratili ni ono šta su oteli..osim toga te stanove u djelomičnom povratu su procjenili na 1000 kn/m2, e pa onda gospodo tako obračunajte i za porez na imovinu, a ne po tržišnoj cijeni ili vratite iznose po tržišnoj cijeni ili vratite stanove i to nove, jer su i bili novi prije nego li su ih konfiscirali.
Danas su također zaštićeni stanari koji uplaćuju neku sramotnu mizeriju koja jedva pokriva pričuvu.

Nered u zemljišnim knjigama je i nastao jer katastar i gruntovnica ne radi svoj posao tj. ne provode ni dan danas ono što se automatski u gruntovnicu treba provesti i u katastru, a oni to ne rade. I tako stoji sve.
Gruntovnica donedavno leglo mita i korupcije bojim se da ni danas nije ništa bolje..
Da uvedu porez na imovinu, vidjelo bi se koliko je ljudi kojima je imovina oduzeta zapravo još uvijek gruntovno upisano kao vlasnici...

Kažeš, u gruntovnici ne rade ništa. Vlada sveopći nered i nikom ništa. Zamisli sad da uvedu porez na imovinu + (što bi ja napravio) ukinu prirez. Ja mislim da bi pola njih na gruntovnici dobilo infarkt jer bi odjednom sve te zemljišne knjige trebalo sredit da se može naplaćivat porez. I svi oni kojima imovina ne bi bila ispravno uvedena u gruntovnicu smjesta bi se došli bunit, zajedno sa svom mogućom dokumentacijom (nema te u gruntovnici=nisi vlasnik; upisan u gruntovnici, a nisi vlasnik:ne želiš plaćati porez na tu imovinu). A na gruntovnici rodbina i pajde ovakve i onakve... bilo bi prilično zanimljivo.
Atari_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 02:43   #151
a zamisli situaciju da u kući živi zaštićeni najmoprimac, recimo da su tvome djedu partizani uzeli kuću i naselili par familija a sada tamo žive njihovi unuci koje ne možeš izbaciti,
i tebi dođe račun da moraš platiti porez na tu kuću jer je to tvoja imovina
zamišljam čovjeka koji bi dobio uplatnicu od porezne uprave kako uzima sačmaricu, odlazi u Novi Zagreb i počne redom pucati po svima u zgradi... mislim da bi ga sud na kraju oslobodio
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:31   #152
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Već je 2012. Kaj još ne postoji na netu neki tutorijal za retaje koji će im objasnit koliki je fail registrirat se na forum, ulogirat na forum, pisat na forumu i onda se smijat luzerima koji su forumu.
Mislim da bi bilo dobro da ga ti napišeš, nesumnjivo si kvalificiran.
Osim toga, taj vodič možeš poslije iskoristiti kao poglavlje ako naumiš napisati autobiografiju.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 19:18   #153
a da uzmete sobu?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 20:34   #154
Nema ih, sve su zauzeli ovi koje su izbacili partizani.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 20:40   #155
znam da ima neki smajlić sa raznobojnim kartonima ali ga ne mogu pronaći pa te kartone zamislite.

Da ih ne bi dobili.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:19   #156
Quote:
Atari_ST kaže: Pogledaj post
Da uvedu porez na imovinu, vidjelo bi se koliko je ljudi kojima je imovina oduzeta zapravo još uvijek gruntovno upisano kao vlasnici...

Kažeš, u gruntovnici ne rade ništa. Vlada sveopći nered i nikom ništa. Zamisli sad da uvedu porez na imovinu + (što bi ja napravio) ukinu prirez. Ja mislim da bi pola njih na gruntovnici dobilo infarkt jer bi odjednom sve te zemljišne knjige trebalo sredit da se može naplaćivat porez. I svi oni kojima imovina ne bi bila ispravno uvedena u gruntovnicu smjesta bi se došli bunit, zajedno sa svom mogućom dokumentacijom (nema te u gruntovnici=nisi vlasnik; upisan u gruntovnici, a nisi vlasnik:ne želiš plaćati porez na tu imovinu). A na gruntovnici rodbina i pajde ovakve i onakve... bilo bi prilično zanimljivo.
A šta s onima koji su upisani u gruntovnicu a neko drugi je upisan u katastar ?
Da li to znaći ako će onaj ko je u gruntovnici plaćati porez, automatski znači da onaj u katastru nema više nikakva prava i briše se.
Drugi slučaj: katastar po službenoj dužnosti ne želi upisati osobu u katastarski operat jer se kao ne slaže zemljišno i katastarsko stanje poradi kvadrature i sad mora plaćati mjernika iz svog džepa. 5-6 tis. kn.
3 kao što je krki mir rekao : zaštićeni najmoprimci daju mizeriju pravom vlasniku od recimo 100-tinjak kn, a on da plaća porez? prvo se treba riješiti pitanje zaštićenih najmoprimaca i pitanje vlasništva. Znaći ovima osigurati stan, a vlasnicima vratiti stan i to novi stan, a ne stari jer kad su ekspropirali bio je novi.
Mislim da je to kod nas jedan veliki cirkus i zavrzlama i nemože se primjeniti samo tako ko i vani, a mi bi sve kopirali..
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:30   #157
Jebeš ovu temu, ko da smo u katedrali, a ne na muškom kutku.

Čim se spomenu djeca, mužjaci se odmah uozbilje.
A uglavnom ih pravimo kad smo krajnje neozbiljni...

Ode ja prije nego što mi Cuka ne opali vritnjak zbog pretjerane ozbiljnosti...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger