Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 15:43   #21
Ima li zasebna tema o porodima u poliklinici Podobnik?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:04   #22
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
cuj ja znam da se porod kod njega moze platiti dinersom na rate...ne znam za amex....
znas kaj ti je jos dobra opcija...da nadjes ginica koji radi privatno i u bolnici pa da ti vodi trudnocu privatno i da bude na tvom porodu...znam da masu cura to u zagrebu radi...
eh, da mi je ova pamet ranije... ja sam ti samo nastavila voditi trudnoću u mog mpo doktora, nisam razmišljala o porodu, bilo mi je apstraktno..
a sad sam u govancima.
moš mislit kad mi niko u rodilištu ne priznaje ni da sam heparinska trudnica jer nemam potvrdu hematologa iz bolnice, ma strava. rekli su mi da se bodem iz mode... a ja tek na heparinu ostvarila trudnoću nakon biokemijskih.
ma užas jedan.

a nemamo nikakve kartice pa mi taj plan otpada. a bome ni više love za išta osim ove 2 lupkalice.

valjda će sve bit ok...

@ mermaid -ne, nisam vidila temu poroda u podobnika, ali nisam baš ni zagledala
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:13   #23
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Ima li zasebna tema o porodima u poliklinici Podobnik?
ima
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:16   #24
Quote:
fuzzy73 kaže: Pogledaj post
eh, da mi je ova pamet ranije... ja sam ti samo nastavila voditi trudnoću u mog mpo doktora, nisam razmišljala o porodu, bilo mi je apstraktno..
a sad sam u govancima.
moš mislit kad mi niko u rodilištu ne priznaje ni da sam heparinska trudnica jer nemam potvrdu hematologa iz bolnice, ma strava. rekli su mi da se bodem iz mode... a ja tek na heparinu ostvarila trudnoću nakon biokemijskih.
ma užas jedan.

a nemamo nikakve kartice pa mi taj plan otpada. a bome ni više love za išta osim ove 2 lupkalice.

valjda će sve bit ok...

@ mermaid -ne, nisam vidila temu poroda u podobnika, ali nisam baš ni zagledala
strasno....strasnoooo...cekaj jel ti sad redovito daju heparin???
.ja sam se tog heparina nadobivala...majko moja....jos sad se sjecam kada su mi navecer dolazile sestre sa injekcijom onom sitnom ali dinamitnom....jedno vrijeme jedna doza pa dvije...mene je to bolilo za poluditi...a od svih tih pikanja me na ljevoj strani bedara boli jedno podrucje....bas povrsina koze..ne moze se to odmah sve vratiti u normalu
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:38   #25
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
ima
Hvala. trazila sam ali nisam nasla, bila bi zahvalna za link
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:40   #26
Quote:
fuzzy73 kaže: Pogledaj post
eh, da mi je ova pamet ranije... ja sam ti samo nastavila voditi trudnoću u mog mpo doktora, nisam razmišljala o porodu, bilo mi je apstraktno..
a sad sam u govancima.
moš mislit kad mi niko u rodilištu ne priznaje ni da sam heparinska trudnica jer nemam potvrdu hematologa iz bolnice, ma strava. rekli su mi da se bodem iz mode... a ja tek na heparinu ostvarila trudnoću nakon biokemijskih.
ma užas jedan.

a nemamo nikakve kartice pa mi taj plan otpada. a bome ni više love za išta osim ove 2 lupkalice.

valjda će sve bit ok...

@ mermaid -ne, nisam vidila temu poroda u podobnika, ali nisam baš ni zagledala
Nemoj odustati i nemoj ocajavati, stvari se moraju moci rijesiti.

Neku potvrdu, krvne nalaze, nesto i dijagnozu koja je dovela do toga da si na heparinu imas, to odnesi svojoj lijecnici opce prakse. S njom napravi plan.
A mozda je lijecnik koji te vodio do sada voljan nazvati ili preporuciti nekog od kolega u bolnici koji ti mogu pomoci.

Previse si se namucila da sada sve pustis da bude kako voda nosi.

Bori se jos malo samo hrabro. Zbog dvije lupkalice
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:46   #27
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Hvala. trazila sam ali nisam nasla, bila bi zahvalna za link
https://www.forum.hr/showthread.php?t=406684
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:47   #28
Ako me ta tema ne izlijeci od straha od poroda, odustajem

Hvala
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 17:42   #29
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Ako me ta tema ne izlijeci od straha od poroda, odustajem

Hvala
hoce ...ne brini.....bu to sve ok
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 21:09   #30
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
strasno....strasnoooo...cekaj jel ti sad redovito daju heparin???
.ja sam se tog heparina nadobivala...majko moja....jos sad se sjecam kada su mi navecer dolazile sestre sa injekcijom onom sitnom ali dinamitnom....jedno vrijeme jedna doza pa dvije...mene je to bolilo za poluditi...a od svih tih pikanja me na ljevoj strani bedara boli jedno podrucje....bas povrsina koze..ne moze se to odmah sve vratiti u normalu
hvala boni i mermaid

a i ja sam na njemu od transfera. svaki mjesec sa kks i uputnicom idem u rodilište po mjesečnu dozu i svaki put bude rata dok mi je ne daju. uglavnom me izlude toliko da se, valjda od hormona i jada, rasplačem, a onda mi daju. strava.
ja se još uvijek bodem (muž me bode) u stomak, iako je sve teže.
probala bi u bedro, ali me je frka nemila....

morat ću se sama naučiti bosti (samo sam 3 inekcije sama sebi dala od oko 400 što hormona što heparina) jer mislim da boli ko sam vrag kad ti netko krvnički zabije i spiči tekućinu - uskoro ću u bolnicu pa da se sama bodem umjesto da me sestre bodu.

a imam genetske nalaze trombofilije na kojima se lipo vidi da su mi svi geni osim prva 2 mutirani. valjda im je to dosta...

boni, koliko si se bola nakon poroda?
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 08:41   #31
samo tjedan dana koliko sam bila u bolnici nakon poroda...profa je pratio visinu d-dimera ....oni su mi bili poviseni ijos mjesec dana nakon poroda ali sad se sve vec vratilo u normalu....moja frendica je isla na pikice i 14 dana nakon poroda...mislim normalne su povisene razine d-dimera u visplodnim trudnocama...
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 17:49   #32
Da ne bi bilo da je samo boni odavde bila kod podobnika - bila sam i ja
Na zalost nisam ostvarila trudnocu kod njega, no nisam ni u prvom postupku kod resa, ni u trecem kod lucingera...
Sve sto je radio, radio je vrlo korektno, nemam nikakve zamjerke na njegov rad, a definitivno idem tamo na porod
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 20:58   #33
blago vama... nema šanse da odem na porod kod njega, na žalost. dala sam oko 80 000 kn za pokušaje bebe, a ne radim zadnjih 10 godina. još 20-30 000 za porod - nemam.
ali da dobijem na lotu, definitivno bi otišla.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:08   #34
mi smo za sad na 50-tak tisućica
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 09:53   #35
ja uopce ne zelim niti racunati koliko je to sve kostalo...ma da je i duplo toliko , isplatilo se je....ne znam kaj bi danas bez svojih miseka i sve zahvaljujuci profi
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 14:49   #36
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
ja uopce ne zelim niti racunati koliko je to sve kostalo...ma da je i duplo toliko , isplatilo se je....ne znam kaj bi danas bez svojih miseka i sve zahvaljujuci profi
ma bez daljnjega... samo što su svima nama različiti maximumi do kojih možemo ići. ja sam svoj na žalost ispucala.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 20:33   #37
..hej evo malo najsvježijih info iz poliklinike na temu uspješnosti i ostvarenih trudnoča nakon mpo-a kod prof-momentalno imaju još jednu trudnicu nakon boniZg koja nosi trojke!prije toga pac je bila na tri postupka u VV...trudnica sa jednom bebom je upravo u rodilištu čeka porod(mpo-trudnoča),u čekaoni trudnica također ostvarena iz mpo postupka..i tako...to je ono što sam ja danas pohvatala
kad bi se bar sve javljale ovdje pa da imamo crno na bijelo
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 14:45   #38
Evo i ja trudna al je Lucijevo djelo

Sutra idemo kod Podobnika na kombinirani i dalje vodit trudnocu kod njega i naravno rodit bebolina
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 12:21   #39
Ide li netko Podobniku, sada, kada je dio njegovog tima dr. Alebic?
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 19:55   #40
Quote:
LaneLOIS kaže: Pogledaj post
Ide li netko Podobniku, sada, kada je dio njegovog tima dr. Alebic?
I mene zanimaju dojmovi
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.