Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 17:20   #1
Plaćeni ili neplaćeni godišnji kod sporazumnog otkaza

Pozdrav,

kako sam u sporazumnom ugovoru dao otkaz, zanima me da li mogu birati na koji način ću iskoristiti svoj preostali godišnji ili poslodavac može birati da li će me isplatiti (tj. da bude plaćeni godišnji, tj. da moram raditi ako mu je gužva), ili mogu uzeti sve preostale dane da baš budem na godišnjem i ne radim, tj. sam to određujem?

I meni je otkazni rok po zakonu mjesec dana. Nisam točno shvatio (ako imam još 10-tak radnih dana preostalog godišnjeg) koliko točno od tih mjesec dana moram zaista raditi? Znači li to da unutar tih mj dana ja mogu 10 dana izbivati (tj. biti na godišnjem) ?

Ovdje to nisam uspio isčitati, tj. nisam siguran:
http://www.moj-posao.net/Vijest/7006...aju-otkaza/11/

Hvala
with_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:23   #2
Čekaj kolega polako...Zar nisi bio dovoljno mudar da te stvari riješiš pri odlasku?
Ovako,ja ću ti pomoći koliko mogu.
Pretpostvljam da po novom Zakonu o radu(ZOR) ne postoji više prebacivanja godišnjeg na tvrtku u koju dolaziš već počinješ ispočetka.
Dakle,godišnji ti mora biti plaćen,koliko ti je preostalo...

Ako baš točno želiš znati,i to ti srdačno preporučam da nazoveš Državni inspektorat i pitaš o ZOR-u,te opet provjeriš kod birokrata u tvrtci gdje si do sada radio.
Sa tim znanjem znat ćeš gdje stojiš..
__________________
Kao što obilje izaziva dosadu,tako nedostatak pojačava žudnju..-E.Neos IPSG ARGO
Nedvigkonvej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.