Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 18:51   #601
jao ako si gledala americku verziju nazalost mislim da si samoj sebi napravila zaje... ja sam kasnije onako skicnula kako izgleda ta americka verzija i meni je to uzasno, znam da kraj serije kad se on vraca nakon zatvora njoj u americkoj je onako nabacan bezveze dok u kolumbijskoj je napravljen onako emotivnije i vise si to iscekivo. Mislim da u amer. toga nema, on dode i svi sretni a u kolu. on nju natjera da ona pomisli kako ju je zaboravio a on njoj zapravo isplanirao najvece iznenadenje, puna bolja i kvalittenija verzija je ta orginal,stata sta te nisu prije upozorili kak da gledas.

Steta i dalje sta su ovakve saapunice rijetkost, i dalje tvrdima da mi je to najkvalitenija sapunica odgledana. Jedina koja u 175 epki je ostala od pocetka do kraja zanimljiva, bilo bi lijepo kad bi je jednom otkupili na nasoj telki da je termin tako oko 7 =D puno kvalitenija serija od ovih turskih
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:37   #602
Sad ste me tako napalile,da odmah idem tražiti tu Kolumbijsku verziju.....uživit ću se ja i ponovno,pogotovo ako je tako detaljnija i romantičnija....ja sam ionako osoba od više ponavljanja nečega,što mi je dobro....hahaha...tako da mi ovo neće biti ni prvi ni zadnji puta,a što više puta gledam....meni je to sve bolje i bolje.....
Bitno mi je,da bude sretan kraj,jer više stvarno ne želim one TR pokolje i tužaljke.....sada biram samo HAPPY END!...još ću i zapjevati s njima!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:42   #603
x files agent....hvala na usmjeravanju prema ovoj boljoj verziji:klap:....gledam i ne vjerujem,kako su ovu za američko tržište stvarno zbrljali.....nisam još došla do samog kraja,iako sam gledala duboko u noć....nadam se,da ću danas vidjeti i gran finale.....imam još nešto sitno za pogledati.....
Ako ovo ikad otkupe(iako nešto sumnjam u to!),valjda neće posegnuti za tom lošijom verzijom,jer je stvarno drastična razlika!
Večeras nastavljam i baš se veselim.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:07   #604
Ova serija se mora gledati iz ovih razloga
1. najbolji par ikad igdje, najljepša ljubavna priča, Rosario i Francisco su mi pojam prave, bezuvjetne ljubavi
2. super likovi , super glumci, super humor i dijalozi :klap:
3. muzika - to je bio razlog zašto sam počela gledati, jer ja volim marijačije, ali vidim da su i ljudi koji ne vole naučili sve pjesme. I stvarno su dobro smjestili svaku pjesmu u radnju.

I da ponovimo još jednom ako će još neko gledati - obavezno izbjegavati američki kraj, tražiti final colombiano.
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:00   #605
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
x files agent....hvala na usmjeravanju prema ovoj boljoj verziji:klap:....gledam i ne vjerujem,kako su ovu za američko tržište stvarno zbrljali.....nisam još došla do samog kraja,iako sam gledala duboko u noć....nadam se,da ću danas vidjeti i gran finale.....imam još nešto sitno za pogledati.....
Ako ovo ikad otkupe(iako nešto sumnjam u to!),valjda neće posegnuti za tom lošijom verzijom,jer je stvarno drastična razlika!
Večeras nastavljam i baš se veselim.....
sad me jedna cura na pm pitala pa sam se sjetila ak ne znas da imas prijevod na hrvatskom, za sad do 104 epke zenska stigla
https://www.youtube.com/playlist?lis...Y3ow0N2ieAQwU-

a ja sam ovdje gledala jos pise da je bez cenzure i orginal https://www.youtube.com/watch?v=QslYuL2eMR0

i sad sam skuzila da sam napisala gore da serija ima 175 epizoda a ima ih 147
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 01:05   #606
x files agent...hvala ti,ja sam naišla isto na te prevedene epizode i to onim sirovim načinom ukucavanja u Google naziva serije s naznakom prijevod i posrećilo mi se,pa sam tih sto i nešto epizoda pratila bez "uključivanja mozga",a kasnije sam se morala trgnuti iz sna i osloniti se na svoje znanje španjolskog.....

Upravo sam završila sa 145 epizodom....imam malu pauzicu,pa krećem u sam finish.....
Mislim,da ću i ovu seriju staviti u one,koje sam ponavljala,jer je stvarno prelijepa....
Uz onih nekoliko negativaca,ovdje zapravo ima toliko lijepe ljudskosti,toliko dobrih ljudi i prijateljstva,iskrene ljubavi,da je serija zaista nešto posebno,pa se ne čudim postovima,koje ste pisale(malo sam ih nakon gledanja prelistala) u kojima se niste mogle nahvaliti serije.....
U današnjem stilu života ovako nešto zaista fali.....opuštajuće i iskreno......

Ali...nemam sad vremena za brbljanje...čekaju me još ove dvije epizodice i uživancija.....a i divan je osjećaj,kad kažeš,da ćeš pogledati još dvije epizode,a to se onda ne odnosi na slijedećih pet sati,koliko bi to bilo u slučaju TR dizija.....hahaha....ove su u granicama normale i sasvim prihvatljivog trajanja.....ćaos žurim!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:45   #607
Servus x-ice....opet smo se našle. Divno da smo našle još više pripadnika naše najomiljenije serije.

nala....fino da ćeš ipak pogledati kolumbijsku verziju....a ne ono sr....e od američke. Glumci su se sami bunili, onda se možeš misliti...
Naša nam cura revno prevodi na hrvatski, vjerovatno svi znaju već i gdje da je nađu, tako da naše tv- kanale možemo i zaboraviti. Samo je šteta za ostale koji ne koriste inet....
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 00:14   #608
Rosario Lara...odgledala ja do kraja(noćas) i ovu fantastičnu završnicu..........sve je divno i krasno....ali,odbijati 2000 kvadrata,bazen i nepoznatu kvadraturu terasa,one silne batlere,a nadasve onu garderobu....jao,Rosario...pa što ti bi....uz onakvog tipa još..... i ona se koleba.......hahaha....te su me stvari baš nasmijale....kako je ona neiskvarena i divno skromna....
Ali,cijenim kod nje to,što joj nije stalo do svih tih divota....njoj je dovoljno,da njezin čovjek bude iskren.......i da ju voli
Stekla sam nekako utisak,da je zapravo i ispalo dobro,što sam pogledala najprije onu fake završnicu,pa sam sada baš uživala u ovoj verziji.....
Ne kužim uopće poriv,da se snimi nešto drukčije...ti Ameri su malo na svoju

Ova mi serija ide u omiljene i sigurno ću ponoviti gledanje u neko dogledno vrijeme...
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:41   #609
nala, već pet godina gledam i 'napamet' učim tu seriju. I nisam se zasitila. Istina Bog....ne stalno...tu i tamo vratim se i ponavljam.....Koliko sam shvatila i čitala, mnogi su kao i ja......
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:15   #610
Rosario Lara...eto mene k vama u klub....ovo stvarno može imati terapeutski učinak....ne čudim se,da opetovano gledaš,jer i ja imam običaj vrtiti puno puta ono,što mi je dobro,bilo da je u pitanju film,serija ili knjiga.....to si barem čovjek može priuštiti,ako već ne možeš utjecati na neke druge stvari u životu!

I mene veseli,ako će se društvo na stranici povećati,jer se o ovoj seriji može puno toga napisati......
Možda i krenem od početka sa malim osvrtima na epizode...čisto onako za moju dušu.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:27   #611
nala..znaš, kad je UNI počela prevoditi... odlično prevodi...nismo znali (nas par revnih) gdje da komentiramo....pošto je ova stranica bila nekako zamrzla, komentirali smo uvijek na epizodi koju je UNI upravo prevela. Vidjela si sigurno....
Ako gledaš opetovano, vidjeti ćeš detalja koje prvi puta uopće na brzinu nemožeš uočiti....znači....i opet je interesantno...
Već sam spomenula... Larine male smicalice mene uvijek oduševljavaju....pune pažnje, lukave, svrsishodne i zanimljive. Mogu opet i opet ponovo gledati. A Mark i Carolina.....jedinstveni....ma, svi.....izbor glumaca nemože biti bolji.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:35   #612
Rosario Lara...vidim da si i u svom postu navela,da se serija i dalje prevodi....na ovoj stranici,gdje sam ju ja gledala ima prijevod za 104 epizode,a isto je u pitanju Art studio UNI,pa mi sad nije jasno...ima li još pokoja prevedena epizoda na nekom drugom linku.....

Inače sam jako zadovoljna sa prijevodom....jako je lijepo urađen....sve rečenice su smislene i pratiš radnju sa užitkom....svaka čast UNI,jer sam se u životu načitala svakakvih prijevoda.....ovo je stvarno odličan posao!

Bilo bi odlično,da se sa prijevodom serija privede kraju,jer bez obzira na moje neko poznavanje jezika(i nije vrhunsko),lakše mi je ,kad mogu opušteno pratiti radnju sa punim razumijevanjem,a i šteta mi je,da baš ne mogu razumijeti svaku riječ od ovog odlično napisanog scenarija.
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:50   #613
nala, gledala si gdje smo svi gledali...nema dalje niti drugoga koji prevodi...bar ja neznam, a i baš me briga...UNI to super radi i već je kod 104. epizode. Ne fali više puno do kraja.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 19:05   #614
Hvala za info....slažem se u svemu!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 02:16   #615
Evo i mene k vama. Nisam vična na forum tako da ni ne znam kako ću pisati ovdje. Međutim, sve mi se čini da ćemo se polako preseliti sa YT na forum i u grupe na fejsu, jer je očito da smo dobili izgon iz raja.
Naime, ja sam Uni a imam još od nekad ovu registraciju pa sam se sad na ovo ime ulogirala.
Evo za početak, 117 epizoda.Naravno ako ću je znati postaviti kako valja.
https://www.dailymotion.com/video/x6dd2h9
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:04   #616
Evo ovo sam uspjela. Na YT su mi blokirali a tu je bilo bez problema. Ta sad.
https://vimeo.com/251938277
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:20   #617
Smile Izjava ljubavi

Evo malo slikice
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:26   #618
kaj znaci blokiraju seriju a fakat steta jer mi youtube uvijek bio najbolji za gledanje, iz dailymotiona uvijek skidam jer mi spor.Trenutno ne gledam ali reko kad mi dode ocito cu morat skinut
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:47   #619
Znači da uskoro neće na YT biti niti jedne epizode. Jer su vlasnici autorskih prava blokirali. Tako da onaj koji će htjeti gledati seriju više neće moći na ovaj način jer je neće nigdje na javno biti.
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:07   #620
Taman sam pogledala “Pa’ todo el año” koji si postavila, ....i već su ga blokirali......ali ostale epizode još stoje....
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.