Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 12:21   #41
MA dobri su svi koje Đelo izabere...a nesto se suska da ce ga maknuti...pa vidjet cemo...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 01:46   #42
Najbolji dokumentarac ikad je Šetnja s dinosaurima koju je naravno odabrao Đelo(legondo!) , a tko bi drugi.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 01:55   #43
sve sa NG.
National Geographic - mega structures

o velikim građevinama - aerodromi, zgrade i sve ogromne pizdarije.

i naravno moji favoriti - mostovi
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 19:28   #44
Evo nekoliko dokumentaraca koje jednostavno morate vidjeti a nisu bili na televiziji (koliko znam)! Jedan od njih je bio na ZagrebDocsu prije par godina.
Dent, A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 00:26   #45
Ilijin sir

maloprije je na hrt 2 u dokuteci bio prikazan taj dokumentarac.zanima me jel koji forumaš kojim slučajem snimio film.u filmu se pojavljuje moj pokojni djed pa bi ga volio imat..bio bih zahvalan..


ako ima topic za ovakve usluge premjestite..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:58   #46
pa nazovi HTV - valjda neće bit problem
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 23:42   #47
Jel možda neko zna kako doći do prijevoda trećeg dijela BBC-evog dokumentarca o Galapagosu (Forces Of Change)?
Fala!
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 18:42   #48
Smrt Jugoslavije.To je bilo dobro.Kada će nastavak.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:11   #49
U zadnje vrime Đelo odabire više dokumentaraca čija tematika su ljudi i način življenja, a manje priroda.
Je oni o slavenskoj mitologiji su bili baš zanimljivi, Planet Earth serijal je čini mi se već bija na HRT-u (a di drugo). A Smrt Jugoslavije - vidija sam reklamu za dvd, jel već bilo na tv-u?
__________________
zašto autobusi voze u krug,
zašto ptice lete na jug?
Hrotbald is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 11:49   #50
gledam obavezno "overseas", mislim da se tak zove i super mi je. Dokumentarce većinom pratim na satelitu, i to većinom Neobična bića na Animal Planet -nedavno je bilo o čovječjoj ribici u Sloveniji, bude životinja za koje nemožeš vjerovati da su stvarne...(ne mislim sad na slučaj iz slovenije)
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 12:27   #51
National Geographic pratim kad stignem, ima stvarno čudo stvari
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 09:34   #52
Upravo pogledao ovaj dokumentarac- mogu samo reci do jaja!
ima i titlove, doduse nisu nasi ali....

http://video.google.com/videoplay?do...01247412&hl=en
__________________
TKO NIJE NAUCIO GLEDATI NEBO U POTOKU, NE ZNA STO SU RIBE NA DRVECU............
__________________________________________
svaka životna situacija događa se s razlogom
Antonio00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 12:50   #53
volim neke povijesne dokumentarce i one o ljudskom mozgu, psihi i tako to. i mogu reći da na bosanskoj televiziji ima više takvih nego (trenutačno) na hrt-u
najbolji su mi dokumentarci davida attenborougha. sjećam se da sam prije gledala njegov dokumentarac o rajskim pticama, ali nikako da ga repriziraju, a baš bi ga htjela ponovno gledati i možda i snimiti
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 14:47   #54
obožavam dokumentarce
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 22:47   #55
trenutno gledam dokumentarce o svemiru itd. tražim dokumentarac koji bio na hrt-u prije nekoliko godina...o planetama izvan našeg sustava. jako je dobar pokazivali su te planete u 3d-u (od podataka koje su prikupili itd.) koliko su velike i sve što se tiče njih ( dosta slikovito). Zna li netko nešto slično jer pogledao sam barem 10 o našem sunčevom sustavu pa mi je to več malo dosadno jedno te isto a najviše ih ima o našoj dragoj zemlji od kojih me glava boli jer svakih 10 min se napravi jedan takav dokumentarac.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 15:49   #56
meni su bili super dokumetrarci o egzotičnim bolestima mozga. davno su ga puštali. znam da je u jednoj epki bilo nešto o kanibalima i da su samo žene i djeca oboljevali od te bolesti jer su jeli mozak, dok su muškarci jeli srce i druge organe. ne znam kako se serija zvala ali mi se stvarno svidjela i šteta što ne repriziraju opet tako nešto.
također su mi super bile i one serije o parazitima. definitivno bi trebalo biti manje putopisnih dokumetaraca a više druge tematike, više znanstvene.
i najgore mi je od svega termin prikazivanja. u 10 ujutro kad su ljudi u školi ili na poslu. a nema ni reprize. a također ih jako slabo oglašavaju. rijetko da najave kakav dokumetarac.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 17:31   #57
HRT2, Istina o 9/11

Pozdrav svima. Već sam duže na forumu, ali još nisam bio u ovom odjeljku.

Zanima me da li je tko snimao emisiju u nedjelju (08.09.) iza 20.00 sati na HRT2 gdje je prikazana istina o događajima 11. rujna (rušenje Twinsa itd.) i gdje bi se ta snimka mogla pogledati/skinuti?

Gledao sam negdje od pola i stvarno bih želio imati cijelu emisiju jer ono što je tamo pokazano zaslužuje da vidi što veći broj ljudi.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:09   #58
postoji torrent.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:12   #59
na you tube sigurno ima, sve te činjenice iznesene u dokumentarcu već kruže godinama po internetu..

jedino nisam znao da je nemoguće naučiti voziti boeing,,
u 'amerikanskim' medijima je rečeno da su ovi naučili bez problema
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:13   #60
Prije "ljevičarska propaganda o 9/11"
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.