Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2007., 13:54   #121
upravo zato sam stavila sliku, ako itko ima nedoumica, mislim da se ovome ne zelite podvgnuti
traje sekundu i nevazno je i zaboravis odmah, ali ako imas mogucnost izbora radije ne
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 14:58   #122
pa britva k'o britva, ni prva ni zadnja koju sam vidjela
ne kužim kaj je tak strašno u toj slici, pa znala sam i brije kak britva izgleda
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:02   #123
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
dlake su mi ..
dlake su, inače, sasvim prirodan dio ljudskog tijela. pa tako i dlake na bikini zoni. ne samo prirodan, nego i potreban - dlake na čuči su jedan od mehanizama zaštite.
druga je stvar što živimo u durštvu koje je - u svrhu kozmetičke industrije - demoniziralo dlake pa su one odjednom postale

da ne bi bilo zabune - i ja ih više volim izdepilirane (report: 24+6, jučer u tušu obrijala sama, al ne baš savršeno), ali dlake na međunožju same po sebi nisu ružne.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:07   #124
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
da ne bi bilo zabune - i ja ih više volim izdepilirane (report: 24+6, jučer u tušu obrijala sama, al ne baš savršeno), ali dlake na međunožju same po sebi nisu ružne.
tebi

meni su ogavne. osobito one koje vire van iz badica ili gacica. fala kozmetickoj industriji i slobodi odabira

a slika britve je da prikaze zorno ono s cim sam se ja susrela i sto me sokiralo, kao i poruka onima koje su u dilemama nelagode od muza, kozmeticara.
i da, bila je tupa, ktomu.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 18:45   #125
Quote:
Markova mama kaže: Pogledaj post
a biti "sredjen" dole je cistije ,urednije i mnogo ugodnije...apsolutno ne postoji ni jedan razlog zasto bi bile zapustene, sve zene uopste, bez obzira na trudne ili ne...


I ovako je vec dosta neugodno otici doktoru i rasiriti noge-staviti taj najintimniji dio na 'izvolite gledajte'....

Ne mogu zamisliti otici na pregled kao , to mi je uzasno...A isto mislim i kad je trudnoca i porodjaj u pitanju...
pa ko je govorio o
biti sredjen dole, ne mora nuzno znaciti biti obrijan skroz. uredno "podsisan", na par milimetara, prepone bez dlacica, je isto tako "sredjeno" ili ne??

i ako takva dodjem na porodjaj, onda molim britva dalje, pa kako god ta britva izgledala ili najnovija od venusa ili zaboli me kakva. i srecom da me nisu brijali, ne zato sto mislim da je to nesto strasno i stravicno, obrijala sam se mali milion puta, pogotovo ljeti, nego sto je to posve bespotrebno.i zato sam prilozila onaj clanak da vidite da ne morate prolaziti kroz to ili ako vec morate onda radije obavite to kod kuce. meni odmah u glavi da li bacaju te britvice poslije upotrebe, te hepatitis, te ....joj znam paranoicna sam u mnogo cemu. i to se meni vise vrzma po glavi, nego sam cin brijanja.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 22:32   #126
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
i da, bila je tupa, ktomu.

eee, to je gadno!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 16:27   #127
epilacija u trudnoci?

Bok
Interesira me da li epilacija aparaticem kojim se inace stalno epiliram moze naskditi u trudnoci,posebito u ranoj trudnoci.
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 16:44   #128
Ja redovito koristim epilator a nigdje nisam vidjela da se ne smije u trudnoci.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 20:37   #129
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Ja redovito koristim epilator a nigdje nisam vidjela da se ne smije u trudnoci.
Možete slobodno i dalje koristiti epilatore jer nemaju nikakvih štetnih posljedica! ne preporučaju ih jedino zbog pre osjetljivih kapilarica u vrijeme trudnoće,mogu popucati!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 11:07   #130
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
upravo zato sam stavila sliku, ako itko ima nedoumica, mislim da se ovome ne zelite podvgnuti
traje sekundu i nevazno je i zaboravis odmah, ali ako imas mogucnost izbora radije ne
donedavno su u petrovoj upotrebljavali bas takvu britvu, ali srecom ostru tako da mi nisu ostale nikakve traume... traumatican je prvi pogled na tu nozinu ali spretne ruke sestre i sve 5
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 18:20   #131
ok,ja sam malo šuplja što s tiče ove teme čupanja nasada
nisam nikada bila,pa me interesira koliko to zaista boli,jer ipak je to mekano - nisam nikada pričala s nekom od frendica o tome,pa ne znam gdje se to može voskom napraviti i koliko košta?
jel imate koga za preporučiti tu u ZG?
interesira me i kako bol tolikog intenziteta utječena bebu koja sve osjeti?
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 19:40   #132
mene čupanje UŽASNO boli,nikad više!!!
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:33   #133
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
mene čupanje UŽASNO boli,nikad više!!!
slazem se.. Ja sam probala samo epilator I mislila da cu umrjet.. Da ne spominjem vosak I sl... A brazilke.. ... Svaka cast, ali radije ja to kremom ili ziletom
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:29   #134
ma ja sam i mislila da je to ipak malo prevelika bol!
ja inače imam poprilično visoku toleranciju na bol,ali ovo mi je nekako too much!
brijanje mi isto ne odgovara,jer je moja koža užasno osjetljiva (mislim na intimni dio,noge brijem da ne bi bilo zablude ),pa kad dlačice počnu rasti imam osjećaj da sjedim na kaktusu
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:38   #135
isto kao i kod mene,pomaže baby puder nakon brijanja
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:44   #136
ma figu,ne pomaže ništa!
ljetos sam napravila opet tu glupost i kad je kaktus počeo rasti,umirala sam od svrbeža do te mjere da sam se sva raščupala - ja sam ti posebna vrsta
sad se samo uredno podšišam,ali golotinje više MM nebu vidio (ma koliko god on žudio za tim)
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 09:32   #137
veli legica koja se redovito depilira kod kozmetičarke da je lakše ako su dlačice kraće, tj. da onda manje boli...
__________________
Ayla
Arya
Runa

Zadnje uređivanje putnica : 05.12.2007. at 12:04.
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 12:30   #138
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
interesira me i kako bol tolikog intenziteta utječena bebu koja sve osjeti?
ma, beba niš ne osjeti kad tebe boli nešto
al mislim da depiliranje voskom, koje jest bolno, nije dobro jer se grčiš i napinješ i stišćeš trbušne mišiće...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:53   #139
Quote:
MAX021 kaže: Pogledaj post
Draga moja nitko nije spominjao ni pušenje ni alkohol,a i mislim da ničija beba neće biti bolesna zato što netko depilira noge,zašto ne biti prirodan pa naprimjer ako imaš dlake ispod ruke u sred ljeta kao prvo više češ se znojit i usmrdit nehigijenski je.Nekoga to možda ne smetajer je prirodno meni se naprimjer gadi šta češ sto ljudu sto čudi.Ali to apsolutno nema veze sa ljubavi i zdravljem bebe
imas pravo. nije spomenuto ni pusenje ni alkohol. ali sam ja i na to mislila kada sam citala da ono sto mami pase to ce i pasati dijetetu. to je ipak malo pre generalizirano. a prilicno puno i puse i piju alkohol. ali imas pravo, nije to tu tema. a depiliranje, to valjda i ovisi o nacinu. moram priznati da se bas ne razumjem. sigurno brijanje i vosak ne skode. ali ima i neke kreme koje se maze pa dlake odpadnu. e to mi je malo sumljivo.
btw, depiliranje isto nije tema, nego farbanje kose.
patka1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:56   #140
Quote:
MAX021 kaže: Pogledaj post
Draga moja nitko nije spominjao ni pušenje ni alkohol,a i mislim da ničija beba neće biti bolesna zato što netko depilira noge,zašto ne biti prirodan pa naprimjer ako imaš dlake ispod ruke u sred ljeta kao prvo više češ se znojit i usmrdit nehigijenski je.Nekoga to možda ne smetajer je prirodno meni se naprimjer gadi šta češ sto ljudu sto čudi.Ali to apsolutno nema veze sa ljubavi i zdravljem bebe
Na kraju krajeva kad ideš rodit doktor odnodno sestra ti ne ostavlja prirodnu šumu između nogu nego te depilira iz higijenskih razloga!
MAX021 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.