Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2012., 15:20   #2021
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Soda bikarbona ili domestos za odjeću
Nemoj dugo držati da se ne odlijepe.
Hvala, pokušat ću to!
__________________
''Don't be so driven by the past that you throw away your future.'' - K. Beckett // Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
Eto tako. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 03:51   #2022
Quote:
pizdekalo kaže: Pogledaj post
jel se ikome dogodilo da su se oni elastični konci na badiću, čime je šiven, otopili...i sad puštaju boju
ako da, zašto se to dogodilo?
Moji nisu puštali boju ali su bili ljepljivi i odvratni. Na tankoj tranici donjeg dijela (na boku). Doduše bio je star već par godina, nikad u bazenu, samo u moru. Odvratno skupi Lisca badić
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 16:26   #2023
Dame drage, imam ove sandale: http://www.alpinashop.si/artikel/h34292/H34292 .
Međutim, za vikend sam naletila na neočekivani pjena party gdje su se malo smočile, i onda još na to sam ih zaprljala u prašini... nisu baš tako jako strašne, međutim nove su i jako jako jako su mi drage.... Nova sam u domaćinstvu i nemam pojma kako da ih očistim... čitala sam po netu da se možda može limunovim sokom ili nečime, ali zbilja bih trebala savjet jer nisam još spremna oprostiti se s njima
Hvala na odgovoru
AllexMaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 17:25   #2024
Hi curke

Ne znam jel itko imao kad ovakav problem, mozda netko zna - pokusavala sam skinuti nekakvu naslagu kamenca na kadi, nikako nije islo pa sam pokusala istrljati malo sa zicom za suđe onom. Nisam uspjela, i sad imam i sive tragove na površini od zice, kako da ih se rijesim?
Da znam da sam glupa i nisam neka domacica, ali ako netko ima ideju... tnx
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:03   #2025
Quote:
nemesiss kaže: Pogledaj post
Hi curke

Ne znam jel itko imao kad ovakav problem, mozda netko zna - pokusavala sam skinuti nekakvu naslagu kamenca na kadi, nikako nije islo pa sam pokusala istrljati malo sa zicom za suđe onom. Nisam uspjela, i sad imam i sive tragove na površini od zice, kako da ih se rijesim?
Da znam da sam glupa i nisam neka domacica, ali ako netko ima ideju... tnx


možda probati s arfom oribati

meni nekad ostanu crne crte kad ribam velike tepsije od pečenja, pa kasnije to skinem sa spužvicom za suđe i Arfom ili Cifom
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:31   #2026
Imam jedan zid na kojem su bile polijepljeni razni papirići patafixom. Papiriće sam skinula, veći dio patafixa isto, al djelomično se zalijepio za zid kao žvaka.

Čak i na dijelovima gdje ga jesam skinula do kraja su ostale masne mrlje.

Osim farbanja ili stavljanja neke slike preko toga ima li neki način da se to opere?

Bijeli zid je u pitanju, s sivim premazom jer nije baš friško farbano
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:54   #2027
Quote:
mali_vrh kaže: Pogledaj post
možda probati s arfom oribati

meni nekad ostanu crne crte kad ribam velike tepsije od pečenja, pa kasnije to skinem sa spužvicom za suđe i Arfom ili Cifom
probat cu,tnx
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:10   #2028
Soda bikarbona i ocat, trebalo bi sići dolje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 14:12   #2029
Što napraviti kada hlače iz Bershke (onaj dio koji je iza , gdje je našivena kožna etiketa iznad džepova na guzi), otpusti boju? Nekakva zelenkasta boja se otpustila oko toga i sad ne mogu tooprati s ničime. Skužila sam da se to desilo kad sam ih ostavila da se duže namoče u lavoru, kako bi se mrlje otklonile. Probala sam sa svime prati, ne ide dole. Gdje se i kako to može riješiti?
white-wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 09:44   #2030
Quote:
white-wedding kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada hlače iz Bershke (onaj dio koji je iza , gdje je našivena kožna etiketa iznad džepova na guzi), otpusti boju? Nekakva zelenkasta boja se otpustila oko toga i sad ne mogu tooprati s ničime. Skužila sam da se to desilo kad sam ih ostavila da se duže namoče u lavoru, kako bi se mrlje otklonile. Probala sam sa svime prati, ne ide dole. Gdje se i kako to može riješiti?
imas ono za skupljanje boja.meni upalilo
iam i u Dm-u i u svakom ducanu.ko nekakve vrecice
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 17:12   #2031
Quote:
AllexMaria kaže: Pogledaj post
Dame drage, imam ove sandale: http://www.alpinashop.si/artikel/h34292/H34292 .
Međutim, za vikend sam naletila na neočekivani pjena party gdje su se malo smočile, i onda još na to sam ih zaprljala u prašini... nisu baš tako jako strašne, međutim nove su i jako jako jako su mi drage.... Nova sam u domaćinstvu i nemam pojma kako da ih očistim... čitala sam po netu da se možda može limunovim sokom ili nečime, ali zbilja bih trebala savjet jer nisam još spremna oprostiti se s njima
Hvala na odgovoru
Ništa o sandalama?
AllexMaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 17:27   #2032
Ako je samo prasina ja bi uzela sapun ili prasak za ves i cetkicu. I doooobro osusila da se ne usmrde.
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 10:47   #2033
Ja to ne bih močila. Možda postoji neki sprej za suho pranje?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:06   #2034
Bok žene
Imam novu dekicu od microfibre sa koje stalno padaju mucice. Oprala sam ju par puta u nadi da će prestati i probala staviti u sušilicu, ali i dalje mucice . Postoji li neki trik ili ju jednostavno mogu baciti baš mi je žao jer je nova novcata i jako mekana, ali nemoguće ju je koristiti.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 18:07   #2035
ostavila sam stan na nekoliko dana frendovima i kad sam se vratila dočekala me ogromna plava mrlja u umivaoniku od nemam pojma čega, natapala sam domestosom i ribala spužvom ali se ne mrda imate li kakvu ideju kako očistiti to?
moja jedina pretpostavka je da je to od kaladonta, ali zar se on može tako tvrdokorno zalijepiti i ne mrdati čak ni s domestosom?
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 19:08   #2036
probaj sa sanitarom... ako to ne upali ne znam
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 10:49   #2037
Da li je ikako moguce fleku od korektora s odjece skinuti? Najgore,sto na uniformi! :-(
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 12:51   #2038
ja do sad nisam nasla mrlju da je ne moze skinit onaj sapun za mrlje iz dm-a doduse, nisam probala puder, al vjerujem da ce ic probaj
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 23:39   #2039
pozdrav

imam problem sa pranjem znojnih mrlja sa 2 crne majce. nosih ih ovaj tjedan skupa s ruksakom i naravno oznojila mi se leda i reko ok operem i bude ok. vraga,veceras sam oprao po treci put samo njih jer su se opet nakon susenja vidjele fleke na ledima. nakon vadenja opet se naslucivala razlika u nijansama. kak da to maknem?

pretrazio sam temu u vezi znoja ali sve je za bijele majice i svjetle kosulje,posto su moje crne necu izvodit nikakve experimente al onaj sapun iz dma sto se toliko spominje si moram uzet
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller

Zadnje uređivanje Exploited : 08.09.2012. at 00:06.
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:35   #2040
necu rec da cuda cini al aj sam s njim oprala mrlje od znoja sa bijele i tirkizne

mislim, onak, vidi se mrlja lagano dok je majica jos mokra al kad se osusi ja ne vidim nist
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.