Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2013., 22:38   #1
protected noble metals ?

Jedan poznanik me zove nakon dugo vremena i reklamira da se pridružim tom austrijskom protected noble metals.
spominje neke velike zarade - da to nije opet neki multi level, kao što smo svojevremeno prodavali police životnog osiguranja?
jako malo imam veze o čemu se zapravo radi?
ima li tko iskustva?
Molim savjet, da nebi nasjela
Šatrunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 11:57   #2
Ne treba ti puno iskustva ni u čemu da bi znala da, ako te zove poznanik nakon dugo vremena sa idejom velike zarade, to jest i ne može biti ništa drugo osim MLM-a.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:09   #3
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ne treba ti puno iskustva ni u čemu da bi znala da, ako te zove poznanik nakon dugo vremena sa idejom velike zarade, to jest i ne može biti ništa drugo osim MLM-a.
da, ali nisam baš prijatelj toga, jer radim i dosta sam zauzeta, a poznanici, koje bi kao trebala uključiti baš i nisu neki lovatori. čisto iz znatiželje, navodno se o tome sada održavaju predavanja u Zagrebu, jel ko zna o čemu se konkretnije radi?
Šatrunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 13:50   #4
Gledaj to ovako: da to iole vrijedi ne bi ti neki poznanik nudio "da se uključiš" nego bi "uključivao" svoje najdraže. Jer realno tko si ti ili ja da nam netko "s ceste" nudi nešto nesvakidašnje dobro? Ono što se nudi prosječnom čovjeku je pelješenje i ništa drugo. Koliko financijskih inženjeringa, Forex finanzi i ostalih banana-ulaganja treba proći ovim krajevima da ljudi konačno skuže da nema lake love???
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 10:31   #5
Thumbs up

Quote:
Bankei kaže: Pogledaj post
Gledaj to ovako: da to iole vrijedi ne bi ti neki poznanik nudio "da se uključiš" nego bi "uključivao" svoje najdraže. Jer realno tko si ti ili ja da nam netko "s ceste" nudi nešto nesvakidašnje dobro? Ono što se nudi prosječnom čovjeku je pelješenje i ništa drugo. Koliko financijskih inženjeringa, Forex finanzi i ostalih banana-ulaganja treba proći ovim krajevima da ljudi konačno skuže da nema lake love???
Naravno, u pravu si. A i taj poznanik me se sjetio nakon 20 godina, i govori samnom kao najbolji prijatelj. Sam ionako nije ostvario ništa u životu. A ja pristojna, kakva jesam, rekla dobro, dobro, ali sada ću glatko odbiti. Hvala
Šatrunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 19:56   #6
Da, naravno da se radi o uvjetno rečeno MLM-u, a priče o lakoj i brzoj zaradi ni ovdje ne stoje. Za sve se treba potruditi, a oni koji pričaju da je danas lako išta napraviti u bilo kojem obliku prodaje, u načelu nemaju nikakvog vlastitog iskustva u prodaji.
Isto tako, ne razumijem ljude koji se usuđuju iznositi pretpostavke o bilo čemu, bez da imaju barem osnovnu sliku onog o čemu pričaju/komentiraju.
Ovdje, u slučaju protected NM, reći ću samo da se radi o nečem što stvarno drži vodu, a više informacija mogu dati putem privatne poruke, jer mi se ne da ulaziti u polemike s kojekakvim likovima.
__________________
živi život kao da je deveti
arisTOMcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 15:41   #7
Ah da, sve tog tipa odlicno drzi vodu dok god ima budala spremnih da se ukljuce svojim skromnim prilogom. No ni zaliha budala nije neogranicena
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 13:49   #8
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Jedan poznanik me zove nakon dugo vremena i reklamira da se pridružim tom austrijskom protected noble metals.
spominje neke velike zarade - da to nije opet neki multi level, kao što smo svojevremeno prodavali police životnog osiguranja?
jako malo imam veze o čemu se zapravo radi?
ima li tko iskustva?
Molim savjet, da nebi nasjela
Kakvih samo komentara, a najbolji su oni koji nemaju nikakvih saznanja o "protectedu".
Posao u protectedu je odličan (direktna prodaja), imaju jedinstveni proizvod (za sada) na HR tržištu, a k tome sigurno i legalno.
Radim to neko vrijeme i nisam pronašao manu, niti proizvodu niti poslu .. već samo pozitivne reakcije od kupaca.
Savjet, dobro saslušaj poznanika koji ti nudi posao jer se isplati, a sve što ti kaže možeš provjeriti na webu. Ovaj posao je legalan i dobra je zarada, a tri su razloga zašto da, ATRAKTIVAN proizvod (zlato), jednostavan posao i NOVO
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 17:35   #9
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Jedan poznanik me zove nakon dugo vremena i reklamira da se pridružim tom austrijskom protected noble metals.
spominje neke velike zarade - da to nije opet neki multi level, kao što smo svojevremeno prodavali police životnog osiguranja?
jako malo imam veze o čemu se zapravo radi?
ima li tko iskustva?
Molim savjet, da nebi nasjela
Kad već imaš računalo i internetsku vezu, prva stvar je izguglat adresu onoga o čemu ti netko tko ti se nije dugo javljao govori. Evo pa pogledaj.

http://hr.protected-nm.com/hr/start.html

Nisam čitao o čemu se radi u detalje, ali gotovo sam siguran da je to trgovina plemenitih metala u kojoj oni koji trguju dobivaju još proviziju ako nekoga uvedu u taj posao. To je česta praksa i to ne znači da je takav posao MLM.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 12:52   #10
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Kad već imaš računalo i internetsku vezu, prva stvar je izguglat adresu onoga o čemu ti netko tko ti se nije dugo javljao govori. Evo pa pogledaj.

http://hr.protected-nm.com/hr/start.html

Nisam čitao o čemu se radi u detalje, ali gotovo sam siguran da je to trgovina plemenitih metala u kojoj oni koji trguju dobivaju još proviziju ako nekoga uvedu u taj posao. To je česta praksa i to ne znači da je takav posao MLM.
Dobro pretpostavljaš, ovo je prodaja po sistemu.
Zarađuje se na osobnoj prodaji, od 1 grama na više i na razlici od suradnika koje uvedeš u posao. Napomena je da se radi o legalno registriranom poslu u Hr i za sada smo jedini koji prodajemo investicijsko zlato.
Da bi netko mogao početi raditi ne mora imati iskustva i ne mora imati položen ispit kod HANFE, jer se ovdje radi o robi (zlatu) a ne o "financijskom papiru".
To što smo prvi (i za sada jedini) nama je prednost i mi koji smo u poslu to koristimo, a mana je što se ne možemo usporediti (nema konkurenciej u HR), novo je na Hr tržištu i to je razlog zašto se ljudi drže suzdržano te provjeravaju tvrtku i posao i putem foruma.
To je OK, i dobro je provjeriti s kim bi mogao imati posla i to ne samo preko foruma već i ostalih dostupnih informacija.
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 12:58   #11
Nije točna informacija da jedini prodajete investicijsko zlato.
Poslovnice Zlatarne Celje u Merkatorima prodaju investicijsko zlato.
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 13:05   #12
Osim toga, ako prodajete investicijsko zlato, zašto nigdje ne navodite u kojem obliku je to zlato (kovanice, polugice), od kojih proizvođača/rafinerija je i zašto jednostavno ne mogu kupiti, recimo, polugicu od 10 g već je minimum 25 eura mjesečno ili jednokratno 2500 eura (članak 2., stavak 2 Općih uvjeta poslovanjadruštva protected Noble metals Gmbh)?
Ukratko, ako ne mogu odmah, ovog trena kupiti fizičko zlato već čekati određeno vrijeme za isporuku mi ne ulijeva nimalo povjerenja.
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 09:44   #13
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Osim toga, ako prodajete investicijsko zlato, zašto nigdje ne navodite u kojem obliku je to zlato (kovanice, polugice), od kojih proizvođača/rafinerija je i zašto jednostavno ne mogu kupiti, recimo, polugicu od 10 g već je minimum 25 eura mjesečno ili jednokratno 2500 eura (članak 2., stavak 2 Općih uvjeta poslovanjadruštva protected Noble metals Gmbh)?
Ukratko, ako ne mogu odmah, ovog trena kupiti fizičko zlato već čekati određeno vrijeme za isporuku mi ne ulijeva nimalo povjerenja.
Točno je da zlatarna celje ima pločice, no znamo da oni nisu na LBMA listi, i cijena im je za cc 30 % viša nego u protected Noble Metals-u, ako se ne varam njihov gram je iznad 45 Eura, a naš 32,47Eura.
U "protectedu" se radi se o plocicama ili polugama isključivo od licenciranih i registriranih proizvođača sa LBMA liste, a to su npr. Österreichische Münze, Umicor, Haereus, Degussa.
Zlato se može kupiti i dobiti odmah ako se kupuje za iznos od 2500Eura i više.
1 oz 967,00 Eura
50g 1.548,00 Eura
Određeno vrijeme za isporuku je jedino ako se odluči štedjeti , a štednja je namjenjena svima, i oni koji nemaju odmah veću količinu novaca a željeli bi imati zlato, za njih je proizvod kroz štednju gdje mogu već od 25 Eura mjecečno kupovati zlato i to 1 gram približno po cijeni za kg. Ono što je sigurno da je taj gram jeftiniji i više od 25% od konkurencije. Iz opcih uvjeta za koje vidim da si ih pročitao vidljivo je da uvijek u svakom momentu možeš prekinuti štednju i podići depozit zlata koji imaš u sefu bez obzira na količinu zlata koja se u sefu nalazi!
Nepovjerenje koje iskazuješ proizlazi iz nepoznavanja tvrtke ili osobe ili proizvoda ili kombinacije svega navedenog uz loša prijašnja iskustva pa te pozivam (i sve ostale) da dođeš na jedan info koji se održava svaki ponedjeljak u uredima predstavništva, tvrtka je registrirana u Hr i radi legalno i sve je sigurno. Rado ću ti na privat porukom poslati svoje podatke i podatke od tvrtke.
https://www.facebook.com/groups/zlatni.depozit/
Ovo je grupa na fejsu koja je upoznata sa proizvodom i tvrtkom, pa i tamo možeš vidjeti i saznati neke stvari o nama.
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 09:57   #14
Bez uvrede, ali na ovakav način rade mnogi na Zapadu koji muljaju. Trgovina, a posebno ona sa zlatom, je vrlo jednostavna: dođeš, platiš i odmah dobiješ proizvod.
Zašto vi tako ne radite? Zar je toliko teško odmah kupcu isporučiti robu? Ah, pardon, samo ako se da 2500 ili više eura odmah. I gdje je katalog ponude? Nema ga.
A i ove cijene za uncu i 50g su iste ili čak i više nego kod prodavača u Sloveniji koji rade isporuku odmah.
Nemam ja ništa protiv vašeg modela poslovanja, ali previše je tu "ako" i "kada".
I primjedba da Zlatarna Celje ima više cijene nije baš kvalitetan argument na moju primjedbu da ste prvi s investicijskim zlatom u Hrvatskoj
Osim toga, masa ljudi koja investira u investicijsko zlato kupuje kovanice koje nisu na LBMA listi
Hvala na pozivu, ali moje nepovjerenje i dalje nije odagnato.
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 10:24   #15
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali na ovakav način rade mnogi na Zapadu koji muljaju. Trgovina, a posebno ona sa zlatom, je vrlo jednostavna: dođeš, platiš i odmah dobiješ proizvod.
Zašto vi tako ne radite? Zar je toliko teško odmah kupcu isporučiti robu? Ah, pardon, samo ako se da 2500 ili više eura odmah. I gdje je katalog ponude? Nema ga.
A i ove cijene za uncu i 50g su iste ili čak i više nego kod prodavača u Sloveniji koji rade isporuku odmah.
Nemam ja ništa protiv vašeg modela poslovanja, ali previše je tu "ako" i "kada".
I primjedba da Zlatarna Celje ima više cijene nije baš kvalitetan argument na moju primjedbu da ste prvi s investicijskim zlatom u Hrvatskoj
Osim toga, masa ljudi koja investira u investicijsko zlato kupuje kovanice koje nisu na LBMA listi
Hvala na pozivu, ali moje nepovjerenje i dalje nije odagnato.
Razumijem te u potpunosti, i moje prve reakcije i stavovi su bile vrlo slični tvojima dok nisam došao na info seminar u njihov ured, dobro ih provjerio preko Coface-a u Austriji i Njemačkoj i nakon toga ušao u posao.
u Hrvatskoj radimo već 15 mjeseci i jesmo prvi , a naši kupci su naša garancija sigurnosti i preporuka. Vjerujem da ćeš se jednom sresti s našim kupcem jer ti je i zlato zona interesa, i tada ćeš dobiti pravu informaciju o nama. Do tada imaš pravo biti skeptičan, i ne mislim ništa loše o tome.
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 10:48   #16
Vidim da su te lijepo istrenirali-ne dati konkretne odgovore na konkretna pitanja
Hvala, ali ne, hvala
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.