Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 23:34   #261
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post

ili odes van pa zaradis u startu vise nego nakon 10 godina iskustva u RH
Pa sve ovisi od osobe do osobe. Ja znam par gdje ni on ni ona nisu završili nikakve bijesne škole, a opet im je bolje nego većini. On automehaničar i zaradi i do 5-6.000 (koliko mu se radi, jer tu posla uvijek ima), ona slično, stan naslijedili i ništa im ne fali. Imaju dvoje prekrasne djece, a još su mladi. Bolje im je nego većini sigurno, nije neka sreća ni u Irskoj bez kvalifikacija 30-35g spavati po hostelima ko da si na maturalcu jer je smještaj preskup.

S druge strane znam i one koji rade ko majmuni i ispalili su već na živce od toga, obitelj u rasulu, privatni život je nepostoječi, imaš dobru plaću, al nije ni to sve.
google1 is offline  
Old 07.06.2016., 23:39   #262
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Zita ima placu oko 10 tisuca varira iz mjeseca u mjesec ali uvijek je oko te cifre. A decko mi pogotovo ako je mojih godina mora nesto raditi.
Ne baš bilo što. Natprosječna fizički, 10 tisuća, nema tu mjesta za zajebanciju. Ne možeš se furati samo na dobro srce ako ti je ženska bomba i ima 10 tisuća.
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 23:39   #263
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Pa sve ovisi od osobe do osobe. Ja znam par gdje ni on ni ona nisu završili nikakve bijesne škole, a opet im je bolje nego većini. On automehaničar i zaradi i do 5-6.000 (koliko mu se radi, jer tu posla uvijek ima), ona slično, stan naslijedili i ništa im ne fali. Imaju dvoje prekrasne djece, a još su mladi. Bolje im je nego većini sigurno, nije neka sreća ni u Irskoj bez kvalifikacija 30-35g spavati po hostelima ko da si na maturalcu jer je smještaj preskup.

S druge strane znam i one koji rade ko majmuni i ispalili su već na živce od toga, obitelj u rasulu, privatni život je nepostoječi, imaš dobru plaću, al nije ni to sve.

Hebes Irsku,tko ide u Irsku?Idu konobari i ekipa sa bezveznim zanimanjima,kakva Irska, to je ionako prenapuhani balon,a i primanja su bezveze.
Ja govorim o Zaljevskim monarhijama,Maleziji i Hong Kongu,tu je lova
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Old 07.06.2016., 23:39   #264
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Tako je!!! Nemaju para, neka j*bu kolače !!!

Ok, da probamo izvući neke podatke. Kolika je donja granica plaće za ulazak u vezu?
Dakle, mozes slobodno otvoriti temu s tim naslovon.

Mene to isto zanima.
Dex Durex is offline  
Old 07.06.2016., 23:44   #265
Quote:
Dex Durex kaže: Pogledaj post
Dakle, mozes slobodno otvoriti temu s tim naslovon.

Mene to isto zanima.
slatki ste

ili

kolika je donja granica ženske atraktivnosti i gornja granica kilaže za ulazak u vezu

slična tema
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 23:45   #266
Tonči, u kojoj državi ti radiš?
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 23:51   #267
Ima čak i žena, koje od muškaraca zahtjevaju da mora imati završen faks, ako žele biti s njima u vezi. I što mi je najbolje, to govore čak i one koje nisu završile faks, već su ga prekinule, ali usude se drugima držati lekcije, kako moraju biti visoko obrazovani i još im nametati sto kriterija.

Nigdje veze s mozgom.

A glede plaćanja izlazaka, tko kaže da vam za to treba 3000 kuna? Ja sam svoju curu častio u kafićima s kavom od 8 kuna, sokovima od 10 kuna i ono, dobro smo se proveli. I vozili smo se javnim prijevozom, nismo imali automobile. Šetali smo ulicama grada malo, obilazili povijesna mjesta i slično. Super nam je bilo. Ko izlet i avantura ujedno.

Imate i noćnih barova, gdje možete izvesti svoje djevojke, a da ne morate plaćati ulazak. Petkom se pretvaraju u noćne klubove. Cijena pića i svega ostalog, ono, prava sitnica. Barem u mom kvartu ima takvih mjesta, kaj su se otvorila nedavno, prije par godina. Mjesta ko stvorena za osobe s minimalnim prihodima ili ljude, koji žive još s roditeljima, jer ne zahtjevaju nikakve velike troškove, a puštaju glazbu, tehno, dance i ostalo. Imaš i televizor da si odgledaš usput i tekmu kad si na spoju. Ak upadneš u društvo, možda te i počaste još, pa uštediš novac za neke buduće izlaske i tak. Ono, ljudi se snalaze kako znaju. Ponajviše u današnja vremena, tko će ti plaćati 200 kuna ulazak u klub svaki vikend? Previše je čak i za osobe prosječnih primanja.
klokanovac is offline  
Old 07.06.2016., 23:52   #268
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Tonči, u kojoj državi ti radiš?
U jednoj malenoj Zaljevskoj monarhiji...
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Old 07.06.2016., 23:53   #269
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
slatki ste

ili

kolika je donja granica ženske atraktivnosti i gornja granica kilaže za ulazak u vezu

slična tema
Bravo! Za ovo.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 23:54   #270
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
U jednoj malenoj Zaljevskoj monarhiji...
Luxembourg.
Mallarme is offline  
Old 07.06.2016., 23:56   #271
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Luxembourg.
Zaljev kao Perzijski zaljev..al nebih imao nista protiv da odem i u Luxembourg,sigurno je bolje neg u ovoj pustinji,lova vise ionako nije problem
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Old 07.06.2016., 23:57   #272
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne baš bilo što. Natprosječna fizički, 10 tisuća, nema tu mjesta za zajebanciju. Ne možeš se furati samo na dobro srce ako ti je ženska bomba i ima 10 tisuća.
Moze se furat samo na dobro srce zapravo je to i pozeljno, ali uz to da radi.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 23:59   #273
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Moze se furat samo na dobro srce zapravo je to i pozeljno, ali uz to da radi.
A koliko tisuca nofci treba taj tvoj idealni muzjak zaradjivati,cisto informativno
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Old 08.06.2016., 00:04   #274
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Moze se furat samo na dobro srce zapravo je to i pozeljno, ali uz to da radi.
Da, ali to je zato što si ti nespretna s muškarcima pa si skromnija. Ti im popuštaš zato što i sama štekaš u tim odnosima. Zgodna i imaš para, ali nespretna (čitao sam te).
Mallarme is offline  
Old 08.06.2016., 00:05   #275
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
A koliko tisuca nofci treba taj tvoj idealni muzjak zaradjivati,cisto informativno
nes se zakuhala situacija

oce bit fajt ..U toplesu
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 08.06.2016., 00:07   #276
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kolika je donja granica ženske atraktivnosti i gornja granica kilaže za ulazak u vezu
Zanimljivo kak se ovo uvijek stavlja u protutežu ženskim zahtjevu o muškarčevoj plaći, a nemaju jednaku težinu.
Slijedeća tema bi mogla biti: "Dali biste dali šansu neplodnom tipu?"
Tox is offline  
Old 08.06.2016., 00:09   #277
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kak se ovo uvijek stavlja u protutežu ženskim zahtjevu o muškarčevoj plaći, a nemaju jednaku težinu.
ama imaju skroz istu težinu. ne gledate osobu, već gledate formu. ima to i goru težinu. isto kako žene navodno ostave frajera kad počne gubiti novce ili padati u poslu, tako i vi ostavite ženu kad dobije kile ili kad više nije tako lijepa kao što je bila s 20 godina
blagotebi is offline  
Old 08.06.2016., 00:09   #278
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
Zaljev kao Perzijski zaljev..al nebih imao nista protiv da odem i u Luxembourg,sigurno je bolje neg u ovoj pustinji,lova vise ionako nije problem
Kakve su Muslimanke tamo, jesi li bio u vezi s kojom?
Mallarme is offline  
Old 08.06.2016., 00:09   #279
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Da, ali to je zato što si ti nespretna s muškarcima pa si skromnija. Ti im popuštaš zato što i sama štekaš u tim odnosima. Zgodna i imaš para, ali nespretna (čitao sam te).
Ups,stalker alert
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Old 08.06.2016., 00:10   #280
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne baš bilo što. Natprosječna fizički, 10 tisuća, nema tu mjesta za zajebanciju. Ne možeš se furati samo na dobro srce ako ti je ženska bomba i ima 10 tisuća.
Koje su ovo gluposti?

I tko kaže da razlika u prihodima igra ovdje neku ulogu u brakovima i vezama? U Hrvatskoj imaš brakova, gdje muž zarađuje upola manje od žene, ili više, ovisno o struci kojom se bavi. Imaš i žena koje izgledaju ko prave bombe, a rade za upola manje, kod poslodavaca.

Vidim da te boravak u Luxembourgu iskvario, jer se tamo očigledno sve vrti oko novaca, što je i logično, jer su država bankara i pokvarenjaka. Oće to kad odeš van raditi.I Švicarska pogotovo. Svatko tko ode tamo raditi, ne vrati se više normalan, već postane škrt, pohlepan i nedojeban. Oni tako uče svoje građane živjeti.
klokanovac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger