Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2016., 17:01   #81
Gitanosi će se htjeti osvetiti za Rio. Realno je za očekivat da budemo drugi u skupini i idemo na Latviju ili Rusiju. Ali s nama se nikad ne zna
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 17:02   #82
Da, sad gledam da bi mogli u osmini na domaćina završnog dijela. Daj te Turke, nanu im naninu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 18:28   #83
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ŠPA, ITA, MNE za sredozemnu skupinu
Al smo pogodili!
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23

Zadnje uređivanje sesve : 22.11.2016. at 19:52.
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 18:29   #84
Ako sam dobro koristio bergerove tablice otvaramo protiv Mađarske, zatim slijede Češka, Španjolska, Crna Gora i na kraju domaćin Rumunjska.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 18:32   #85
Recimo ovo:
A 1 FRA, 2 GRČ, 3 SLO, 4 FIN
B 1 LIT, 2 ITA, 3 IZR, 4 GRU
C 1 ŠPA, 2 HRV, 3 CG, 4 ČEŠ
D 1 SRB, 2 TUR, 3 RU, 4 LAT

fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 20:30   #86
Od ovog Eura ne ocekujem nista jer su mladi igraci jos uvijek preneiskusni da bi cinili ozbiljniju rotaciju (Bender, Zubac, Ziza, eventualno Bozic koji ubija u A1 ligi), ali se na iducem Eura mora osvojiti medalja ili se moze ugasiti reprezentacija a vrh saveza streljati.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 21:38   #87
Plitak potok
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 05:50   #88
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Od ovog Eura ne ocekujem nista jer su mladi igraci jos uvijek preneiskusni da bi cinili ozbiljniju rotaciju (Bender, Zubac, Ziza, eventualno Bozic koji ubija u A1 ligi), ali se na iducem Eura mora osvojiti medalja ili se moze ugasiti reprezentacija a vrh saveza streljati.
Idući Euro je tek 2021. Ili sam ja nešto pobrkao
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 11:17   #89
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Idući Euro je tek 2021. Ili sam ja nešto pobrkao
Točno, nakon ovog prvenstva nastupa 4-godišnji ciklus
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 12:55   #90
U Koložvaru ćemo igrati na domaćem terenu. :klap: U gradu živi oko 60.000 Mađara, plus 800.000 Mađara blizu grada. Ni Mađarska nije daleko.
Već vidim skandalozne scene na utakmici Rumunjska-Mađarska.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:23   #91
Raspored

Krećemo s Mađarima. Jel Marton Bader još uvijek aktivan?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 08:37   #92
Quote:
Magor kaže: Pogledaj post
U Koložvaru ćemo igrati na domaćem terenu. :klap: U gradu živi oko 60.000 Mađara, plus 800.000 Mađara blizu grada. Ni Mađarska nije daleko.
Već vidim skandalozne scene na utakmici Rumunjska-Mađarska.
To znači da ćemo mi igrati 2 utakmice protiv dva domaćina.

Usprkos tome, prolazak u 1/8F ne bi smio doći o pitanje.

Što me dovodi na moje slijedeće pitanje: Znaju li se točne cijene karata za drugu fazu natjecanja?

Službena stranica to ne navodi, ali zato upučuje na biletix.com (turski ticketmaster) na kojem se po jedinstvenoj cijeni od 80TL (cca 20€) za sve tekme druge faze po načelu "follow your team" može kupiti nešto što se zove "Purchasing Rights", iliti pravo prvokupa.

Uz to (u ovom trenutku) ne ide ama baš nikakvo objašnjenje.

Implicitno je da će se kasnije morat doplaćivat, ali ne piše koliko za koju tekmu i za koju kategoriju, ne piše kada ni kako... Ne piše ama baš niš konkretno

BTW, kao što Luyindula kaže, o neplasmanu u 1/8F ne smijemo ni misliti, a ta je tekma samo 5 dana nakon tekme nogometne repke u Istanbulu, dakle dalo bi se spojit.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.

Zadnje uređivanje nvnk : 03.04.2017. at 09:04.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 01:24   #93
https://twitter.com/denverstiffs/sta...45594862813185

Jokić ne ide na Eurobasket
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:45   #94
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
...Znaju li se točne cijene karata za drugu fazu natjecanja?

Službena stranica to ne navodi, ali zato upučuje na biletix.com (turski ticketmaster) na kojem se po jedinstvenoj cijeni od 80TL (cca 20€) za sve tekme druge faze po načelu "follow your team" može kupiti nešto što se zove "Purchasing Rights", iliti pravo prvokupa.

Uz to (u ovom trenutku) ne ide ama baš nikakvo objašnjenje.

Implicitno je da će se kasnije morat doplaćivat, ali ne piše koliko za koju tekmu i za koju kategoriju, ne piše kada ni kako... Ne piše ama baš niš konkretno
U međuvremenu je osvanulo objašnjenje da će se morat doplaćivat, kaj i nije neka novost.

No, ono zanimljivo je da oni čija se repka ne kvalificira u osminu finala (vrijedi i za ostale FYT šare kupljene za kasnije faze natjecanja) neće dobiti refundaciju. 20 ojara ošlo Turcima "za frizuru".

Uzgred, ne piše nigdje, ali implicite se da skužit da nema refundiranja ni onima koji su kupili "pravo prvokupa" za karte jeftinije od 80 TL.

S obzirom da su se u međuvremenu počeli prodavat i paketi za dvije tekme osmine zajedno, te se i te cijene znaju, ispada da se to "pravo prvokupa" uopće ne isplati uzimat za kategorije šara lošije od druge.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 16:22   #95
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Sada ce Cave doci i reci da ga Srbi ne trebaju vise zvati u buducnosti, da ce Srbija biti bolja uz Stimca jer se on eto uvijek odaziva, i dio je kulta reprezentacije.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:55   #96
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Sada ce Cave doci i reci da ga Srbi ne trebaju vise zvati u buducnosti, da ce Srbija biti bolja uz Stimca jer se on eto uvijek odaziva, i dio je kulta reprezentacije.
Cave će doći i rećo ovo: puca mi kita za Jokica, Srbiju i srpsku repku, a ti i dalje opravadavaj naše otkazivače.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:45   #97
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Cave će doći i rećo ovo: puca mi kita za Jokica, Srbiju i srpsku repku, a ti i dalje opravadavaj naše otkazivače.
Čisto radi ovog što je napisao sam skoknuo malo na forume od komšija i boga mi ga dobro rešetaju, a veći dio ga ne bi više nikad zvao u reprezentaciju.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:03   #98
Sad će njima Cratos objasnit.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 16:53   #99
https://scontent.cdninstagram.com/t5...48839424_n.jpg

Kada ti glavni igrac momcadi izgleda ovako 2 mjeseca nakon kraja sezone, mora da si odusevljen sto ce propustiti ljeto treniranja kako bi igrao za reprezentaciju.

A sto se tice komentara, koliko vidim ovdje

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1278659

Komentari su uglavnom da su ljudi razocarani, ali komentari da ga se vise ne treba zvati su u velikoj manjini, da ne kazem da ne postoje
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:32   #100
ima takvih komentara i previse,na b92 se zadesilo da za divno cudo ima i normalnih ljudi..

razocaran kao i vecina ljudi-jesam,ali mislim da je mnogo veci problem za reprezentaciju to sto Bjelica nece igrati (a o tome se slabo i pise ovih dana)..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.