Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2004., 15:54   #81
Quote:
debelakrava kaže:
kad idem na ispit: s bozjim blagoslovom
moja obavezno zaliva stubiste vodom zamnom cim idem negdje na "vazno"
naucila sam se boriti protiv toga: vise se ne uzrujavam
druge metode ne pomazu

a da tata je imao svoju cuvenu: ako vec moras pustiti, ne uvlaci- puckaj
i onu: nemoj toliko citati pokvarices oci
"tata pokvarene su od 13-te"
pa dobro nemoj jos vise
"tata al ti ne znas koliko se COVJEK kvari ako ne cita"
on :
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 15:57   #82
savjeta je bilo previse; ali najbedastiji je bio onaj mog oca:
"makni siske s ociju, ocoravit ces"!
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 15:58   #83
meni je mama prije par godina mrtva-ozbiljna rekla da doma pred muzem nikad ne paradiram u gacama i grudnjaku, jer da je to vulgarno i moze biti odbojno
za to valjda postoje pickaste spavacice i ogrtaci i stovec

sreca pa grudnjak uglavnom ne nosim, a i gace obicno skinem sto prije, tako da bar donekle slusam vrijedni roditeljski savjet

a kad sam bila jako mlada i imala prvog pravog decka, rekla mi je da se to tako ne radi, nego trebam svaki put izlaziti s nekim drugim, a ne se vezivat s nekim bezveznjakovicem (nesto u stilu "sto ce ti taj smoto", a ja zaljubljena ko prase)

i da ne smijem izlaziti precesto jer da to "nije lijepo"
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:06   #84
Quote:
poirot kaže:
...
Definitivno najbizarniji savjet koji sam ikad dobio je bio od moje bake: 'Čuvaj se dlakavih žena i muškaraca bez dlake' Nakon toga sam ostao ko posran a pored nje sjedi njen brat koji nema ni dlake

Savjet moje susjede: Pazi da te auto zgazi! <ovo je bjelovarska stvar, ne morate se ni truditi>

Moj stari: Tko se zna snaći, ni u WC-u neće biti gladan.

...dobro sam i ispao
Meni je ovo za krepat

Bizarnih savjeta je uvijek bilo i najgore od svega je sto se urezu u memoriju i onda i kada nije tu "izmile" na povrshinu pa se borim protiv.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:24   #85
Meni su najbolji "savjeti" tipa:
"Nemoj >>umetni slobodnu asocijaciju <<, sta ce susjedi rec !!!

__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:26   #86
"Djeca ne smiju piti kavu jer ce im narasti rep i brkovi." - ovo je genijalan urbani mit, genijalan... frend i ja smo kao klinci silno htjeli da nam naraste rep (brkovi nam nisu bili toliko napeti, barem ne meni) da bismo se mogli vjesati po granama kao majmuni i potajice bismo znali skupiti u sake mljevenu kavu iz ducana, s onog pulta za mljevenje... na zalost, nista od repa

E, bilo je jos tih urbanih mitova i gluposti koje su zivcirale... od rodjendanskog potezanja za usi (koliko godina imas, toliko puta te potegnu za usi, kao fol, da ne ostanes mali) do budalastina tipa "nemoj gledati u kriz, ostat ce ti tako oci".

Ipak, situacija koje sam se najvise plasila potekla je iz jedne price koju su nam citali u vrticu, o nekom klincu koji je sisao palac i jednog dana mu je pocela iz palca teci voda i nije prestajala. Ma horror, kazem vam.

Najmrzi savjet koji dan-danas znam cuti je "obuci kaput i uzmi kisobran". Draga mama, sto mislis tko mi je proteklih 7 godina otkako zivim solo govorio da obucem kaput i uzmem kisobran? Vidim da vani lije prokleta kisa ko iz kabla.



Houpi, iako je stara tema, ono sa poganjem u japankama je
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:27   #87
Quote:
Tiamat kaže:
Meni su najbolji "savjeti" tipa:
"Nemoj >>umetni slobodnu asocijaciju <<, sta ce susjedi rec !!!

Moj glavni odgovor na to je "Nek se educiraju i uce toleranciji" (uglavnom se radi o tome da moram stisat muziku)
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:30   #88
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
"Djeca ne smiju piti kavu jer ce im narasti rep i brkovi." - ovo je genijalan urbani mit, genijalan...
odlican mit, samo sto sam ja kriomice srkala kavu nadajuci se kako ce mi do jutra narasti rep.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:32   #89
Quote:
tilla kaže:
odlican mit, samo sto sam ja kriomice srkala kavu nadajuci se kako cu mi do jutra narasti rep.
Meni je to najveca zelja iz djetinjstva, wow, napokon da imam istomisljenicu.

Do sad su mi se svi smijali
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:32   #90
pogotovo "nemoj vikati, ne moraju te svi čuti". bem mu miša, ak sam ljuta bum vikala!
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:34   #91
Quote:
tilla kaže:
odlican mit, samo sto sam ja kriomice srkala kavu nadajuci se kako ce mi do jutra narasti rep.
a ja sam pila kavu sa svojom bakom svako jutro
Zato sam i dan-danas ovisnik o kofeinu
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:35   #92
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Meni je to najveca zelja iz djetinjstva, wow, napokon da imam istomisljenicu.

Do sad su mi se svi smijali
sto bi ti se smijali, ja sam ozbiljno rekla da kad narastem zelim biti konj. zato mi je trebao rep.
meni brkove nisu spominjali, ali da mi rep narasto mislim da mi ni brkici ne bi smetali
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:37   #93
Quote:
tilla kaže:
sto bi ti se smijali, ja sam ozbiljno rekla da kad narastem zelim biti konj. zato mi je trebao rep.
meni brkove nisu spominjali, ali da mi rep narasto mislim da mi ni brkici ne bi smetali
a sad si odrasla, i majmun
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:38   #94
Quote:
Tiamat kaže:
a ja sam pila kavu sa svojom bakom svako jutro
Zato sam i dan-danas ovisnik o kofeinu
khm, ja sam vadila cigarete i "pusila", ali nisam se usudila zapalit. to valjda objasnjava moju ovisnost o nikotinu.
a baka bi ujutro pila espreso i stavila mi u salicu doslovno kap kave. ona se okrene, a ja nalivam jos.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:40   #95
Quote:
mrkenangelo kaže:
a sad si odrasla, i majmun
i to kakav!
vis, nisam to povezala s kavom.

a bonobo mi je prekrasno stvorenje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:45   #96
Quote:
tilla kaže:
sto bi ti se smijali, ja sam ozbiljno rekla da kad narastem zelim biti konj. zato mi je trebao rep.

awww, cute
podsjecas me na onaj crtic dexter's laboratory kad je Dee Dee htjela bit Pretty Pony Princess

Moja rodica je zeljela imat konja. U stanu. Na 12om katu .
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:49   #97
a moj brat i ja smo u oglasniku našli tipa koji je prodavao majmuna - čimpanzu, za 1000 eura (prije cca 17 godina...) i plakali smo danima jer nam ga nisu htjeli kupiti.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 16:57   #98
Quote:
Tiamat kaže:

Moja rodica je zeljela imat konja. U stanu. Na 12om katu .
sve stima osim sto ti nisam rodica i zivila sam na prizemlju. ta djecja zelja me jos dandanas drzi:
ovo lito zamalo da nisam kupila konja.
u 8o-ima nije bilo bas konjickih klubova, pa sam terorizirala starce da me voze vikendom u Liku,pa sam "jahala" na domacim konjima.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 18:19   #99
Unhappy

mene je najvise izludivalo kada sam se spremala za van, sve je bilo ok dok nisam dosla do vratiju i primila kvaku... onda se javila moja majka: kad ces doc???? i svaki put tako i dan danas kad sam par dana kod mojih (ne zivim s njima).

ili nemozes ici van dok ne uspavas sestru...a frendice cekaju samo mene..
ili nema ic van ako ne uzmes sestru...

a da ne govorim o pazi sta radis, pamet u glavu, polako vozi.....
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 22:54   #100
-ČUVAJ BUBREGE!
Savjet je obično bio vezan uz to da je vani hladno pa se treba dobro obući, ali nikad mi nije bilo jasno zašto treba čuvati samo bubrege a ne i ostale organe
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.