Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2012., 10:55   #61
evo samo da se prijavi još jedna luđakinja koja spojlere voli više od svega...
već dugoooo nisam ništa od serija komentirala na forumu, a ni radila nikakve klipove,
pa možda je vrijeme da se napokon pokrenem

nakon što su mi uništili AFK mislila sam da više neću pratiti ni jednu tursku, al
eto promo je bio dovoljan da odem vidjeti na yt o ćem se radi i eto sad jedva
čekam da fatmagul zavši i ovo krene

nadam se da me primate u svoje odlično društvo
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 14.11.2012., 12:04   #62
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
evo samo da se prijavi još jedna luđakinja koja spojlere voli više od svega...
već dugoooo nisam ništa od serija komentirala na forumu, a ni radila nikakve klipove,
pa možda je vrijeme da se napokon pokrenem

nakon što su mi uništili AFK mislila sam da više neću pratiti ni jednu tursku, al
eto promo je bio dovoljan da odem vidjeti na yt o ćem se radi i eto sad jedva
čekam da fatmagul zavši i ovo krene

nadam se da me primate u svoje odlično društvo
dobrodošla, nisi jedina koja jedva čeka početak a ima nas kojima spojleri kolaju žilama
dobro dođe svaka pomoć jer turski još ne znamo za 5
mal1f2 is offline  
Old 14.11.2012., 15:02   #63
Tore (ono sto vi zovete aširetska pravila)je običajno pravo, koje je obavezano za sve koji se nalaze na doređenom prostoru.On se temelji na principu časti.Po njemu je dozovljena krva osveta, ženjenje rođaka i rodica....
Žena je samo muževo vlasnistvo, pogotovo ako je aga u pitanju.
Sila kao takva nije imala pavo da napusti Borana, i nakon njenog napustanja on je imao potpuno pravo da je ubije.
Tore propisuje veoma teske kazne, kada se ide protiv časti age,cijelog agovata, porodice i on se prenosi sa generacije na genaraciju.
Tore za svaki cin koji je protiv casti propisuje smrtnu kaznu.Za cin preljubnistva isto tako slijedi smrtna kazna.

Meni Sila u tim epizodama nije bila jasna.
Kada su plesali, on joj je rekao da je nece dotaci dok ona to ne poželi, da je pas i da se kaje zbog onoga sto je napravio.Poslije ona gugce sa njim, a onda zove Emrea i bjezi za Istanbul jer ne može živjeti takvim životom A Boran joj govori da je voli.
Sobu od umrle supruge je raspremio, skinuo sve njene slike, izbirsao proslost, a sta Sila radi bježi od njega i plače u nekom sobicku u Istanbulu, naravno gledajuci njegovu sliku.
Kada je saznao da je otišla od njega razočarao se.
Imao je pravo da je ubije, ne samo nju nego i cijelu njenu porodicu, zbog toga joj je otac onako kukao.
Sila se bukvalno igrala sa životima svoje porodice i krv je po pravilu morala poteci.
Njega su zapravio nagovorili da to uradi, jer aširet to očekuje od njega, kako ce on biti aga ako svojim agovanjem ne daje primjer drugima.
Nije Boran sam odlucio o tome, vec se sastao cio aširet i donio odluku po Toreu, na Boranu je bilo da izvrsi tu stvar jer je ona njegovo vlasnistvo (ružno zvuci, ali tako je) njegova dogovornost, njegova cast.
Boran donosi odluku da idu u Istanbul i da ce to obaviti bez razmisljanja jer je Sila zapalila varnicu i otisla i da su ga svi prevarili ukljucujuci i voljenu ženu.
Boran se oprasta sa majkom, i odlazi u istanbul da obavi svoju dužnost.
Sila sanja Borana, u tom snu:
Boran pronalazi Silu.Ona mu kaže da nije odustala od njega, a on joj daje za pravo jer je ona živjela u drugom svijetu i onakav život joj je nepoznanica.Govori joj da je nece ubiti jer ako ona umre i on ce umrijeti, jer ona je njegova voljena, njegova supruga, njegova žena.Ona njemu govori da ga voli, da prije njega takav osjecaj nije poznavala. (eh, lijepi snovi)
Dok se Boran sprema da ubije Sili, drži pištolj konta-prekontava se.Sila radi test za trudnocu i saznaje da je trudna.
Ona celavi savjetuje Borana da razgovara sa Silom jer on nije čovjek koji može oduzeti dušu nekome.
Sila jeste namjeravala abortirirati djete jer su je zaboljele Boranove riječi da ga je izdala.
Ali, sanjala san u kojem su ona, Boran i Seysan i ujutru je rekla majci da nece nista nazao uraditi svojm djetetu, da ce ga roditi.
Sila je osim toga mislila da je Boran vara, da ju je zaboravio, da je nasao drugu ženu.
Boran je dobio poziv u kojem su mu rekli da Sila ovih dana bas i nije dobro, da povraca, da je stalno umorna i on je mislio da je ona bolesna.
Poslije je bila ljuta jer se Boran vratio u rodno mjesto pa je htjela da abortrira.
Naravno da nije abortrirala i ako je cijelo vrijeme tvrdila da hoce.
Njena majka je rekla ocu da je Sila trudna i tada je saznala cijela porodica.
Otac od Sile nasao se sa jedim agom, koji je došao u Istanbul, i otac od Sile mu je rekao da je Sila trudna.
Potom se Boran bacio na nju da je ne ubiju.
Boran je saznao od amidže da je Sila trudna, a amidža je saznao od Silinog oca.Amidža mu je rekao da je to dijete nada za sve njih, ali da postoji mogucnost da je to Emreovo dijete i da ce aširet tako misliti.
Boran govori da je Sila samo njegova žena i da ocekuje njegovo dijete i da nece dozvoliti da im bilo ko naudi.To djete je znacilo da ce aga dobiti nasljednika koji ce isto tako biti aga. (to je negdje 18-19 epizoda)
Te on kupuje poklon za Silu.
Poslije Boran u bolnici vidi Silu sa Emreom i naljuti se na nju.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 14.11.2012., 16:25   #64
I ja se prikljucujem temi... Serija me je kupila, iako sam mislila da posle Asi nece biti bolje... Njih dvoje, mislim Boran i Sila su mi preslatki... Ja sam stigla do 28. epizode... Nisam bas najbolje skapirala ono njihovo pomirenje na plazi, to mi je malo nejasno...

Da se nadovezem na prethodni post, posle te bolnice njih dvoje se mire, on im kupuje kucu , medjutim onaj njegov brat od strica radi protiv njega, unajmljuje nekog da ubije Emrea i da ispadne da je Boran to uradio, hapse ga, Sila i onaj njegov drug rade sve da ga izbave, na kraju taj sto je pucao sam se prijavljuje i Borana pustaju... Emre ostaje nepokretan, Sila se oseca duznom da bude uz njega, Boran negoduje... Sprema joj iznenadjenje, kupuje vencanicu, okuplja celu njenu porodicu, i u novoj kuci igraju onaj njihov ples, veceraju i provode noc zajedno prvi put normalno posle toga on saynaje da je njena firma umesana u nesto oko neke njegove zemlje valjda ako sam dobro razumela i ljuti se na nju, ali se brzo pomire... On odlucuje da se vrati u rodni kraj i zove i nju, ali prvo on ide da resi stvar sa ocem i ostalima... dok je on tamo onaj njegov brat od strica je otima i vodi u neki yapusteni hangar i tera je da potpise neka dokumenta i daje joj neki cek, zatim je vodi na onu stenu odakle je skocila prva Boranova zena i prica joj nesto ( mislim dan je on bio zaljubljen u nju) a zatim je svu krvavu i presavijenu vodi i baca na pod Boranovim roditeljima, dok Boran i njegov drug na smenu voze i traze je (mislim da su skapirali gde je)...
Blair and Chuk is offline  
Old 14.11.2012., 17:45   #65
Hvala Xavi-8, sad sam si posložila sve što sam na preskoke gledala.
Ja sam stigla do epizode u kojoj Boran završi u zatvoru.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 14.11.2012., 18:08   #66
Zdravo društvo! Samo da provjerim jednu sitnicu,jel snimljen kraj? I kakav je? Nakon AFK ne želim više gledati seriju bez da prije saznam kraj Ova mi se čini dosta zanimljiva prema traileru,ali ne želim gubiti živce
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 14.11.2012., 18:35   #67
Kraj je snimljen i happy je. tako da možeš mirno gledati
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 14.11.2012., 21:53   #68
ko bi reko čuda da se dese

evo ja već napravila prvi klip, moram reći da nemam pojma tok radnje,
al sam uspjela spojiti nekoliko trailera i najava u jedan klipić pa se nadam
da će vam se svidjeti

Sila&Boran
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 14.11.2012., 22:07   #69
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
ko bi reko čuda da se dese

evo ja već napravila prvi klip, moram reći da nemam pojma tok radnje,
al sam uspjela spojiti nekoliko trailera i najava u jedan klipić pa se nadam
da će vam se svidjeti

Sila&Boran
prelijepo

Sve se nadam da će se pojaviti novi trailer na kojem će pisati tačan datum početka
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 15.11.2012., 11:55   #70
Kraj je sretan

Sila rađa blizankinje.Boran postaje "eski aga" tj, odustaje od agovanja, daje se pravo školovanja svoj djeci.Eto to je to.

Inače ime Sila znaci ona koja osjeca nostalgiju za rodnim krajem.

blondie27 Nema na cemu ako te jos nesto zanima pitaj.

Sila se porađa negdje oko 39 epizode, dok se ona porađa, Boranu na prozor dolijece bijela golubica. Borana pritvaraju i on saznaje u zatvoru od sestre da mu je sin rođen. I onda je došao onaj da osveti svog brata i htio da ubije dijete, ali Boran dolazi.Djetetu se svi obraduju, a Boranov otac priređuje zabavu na kojoj govori da ce Bedrihan, njegov unuk, upravljati cijelim aširetom.
Bedrihana otimaju u 73-74 epizodi.
http://www.youtube.com/watch?v=yI-2Yph4uhc
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 15.11.2012., 12:48   #71
Hoće li mali Bedrihan ostati živ?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.11.2012., 19:11   #72
Ja sam došla do 32 ep,oni dvoje su super par,ali mi serija nekako počinje biti dosadna trenutno mi se ne da dalje gledati,mislim da ću nastaviti gledati kad krene na tv-u
Sad sam se prebacila na klipove njih dvoje
Boran Djeluje mi tako dobar,ko neka dobra dušica.

Ali ono što je meni ovdje čudno je to kako je ona onako lako prešla preko silovanja,prebrzo je ona to zaboravila i nastavila,nije mi jasno zašto u serijama na neki način ti Turci hoće dati do znanja da žena nema pravo govora,već ona to mora odtrpjeti i ponašati se kao da se ništa nije dogodilo U svakoj turskoj seriji koju sam gledala,žena je uvijek bila degradirana,na ovaj ili onaj način,što je žalosno. Shvaćam ja njihovu konzervativnost i tradiciju,ali vremena se mijenjaju,21. je stoljeće i tim curama pružaju potpuno krivi pogled na te stvari. Naučene da trpe pljuske,silovanja i tko zna što,previše je to. Silovanje je silovanje i ništa ga ne može opravdati. Umjesto da im pokazuju kako je to nešto što mora biti i nema tu hoću-neću,trebali bi im dati do znanja da to nije tako,te ih naučiti da se izbore za sebe,skupe hrabrost i prijave takve gadosti. Sila nije šutjela,imala je ona jezik,izazivala ga,na neki mu način predbacivala kad mu je svaki put spočinula da nije njegova "žena" i da će to svima reći ukoliko ne napravi što ona hoće,ali to što je napravio,da ju je silovao,je prestrašno,i njeni postupci bez obzira što mu je prigovarala i ne znam što,nisu opravdanje,niti mogu biti. Tako da opet jedan za Turce i tu temu.

Mamina Princeza,lijep klip
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 15.11.2012. at 19:21.
LaVie is offline  
Old 15.11.2012., 20:01   #73
LaVie

Razumijem tvoj stav, ali...
Ovo nema veze sa tradicijom, konzevratizmom.
Vec sa običajnim pravom koje se danas koristi samo u određenim dijelovima Turske (npr u nekim dijelovima Anadolije)
Vec sam napisala koja su pravila Tore-a i Sila po njima nije uopšte osoba vec vlasnistvo svog muža i njegove porodice i oni imaju pravo da rade sa njom sta hoce.Na aširetu je da odluci sta ce biti sa njom.
Boranovo silovanje ne dobravam, ali ono je produkt ljubomore, samog Silinog provociranja i jedne pijane noci.Njegovo kajanje je veliko.
Ona je zaljubila u njega dosta prije toga, a Boran je predivan čovjek i na njemu je veliki teret.On kao aga mora dobiti što više muškog potomstva da bi se agovat nastavio, a ta djeca mu sva mogu biti ubijena ako aširet odluci i ako krv potekne.Sila nije mogla da ode, podigne tužbu protiv njega jer bi aširet donio odluku da se oduzme njen život i da joj se istrijebi porodica.
Dakle nije samo Sila žrtva već i Boran.Serija govori o lošoj strani Torea.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 15.11.2012., 20:38   #74
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
LaVie

Razumijem tvoj stav, ali...
Ovo nema veze sa tradicijom, konzevratizmom.
Vec sa običajnim pravom koje se danas koristi samo u određenim dijelovima Turske (npr u nekim dijelovima Anadolije)
Vec sam napisala koja su pravila Tore-a i Sila po njima nije uopšte osoba vec vlasnistvo svog muža i njegove porodice i oni imaju pravo da rade sa njom sta hoce.Na aširetu je da odluci sta ce biti sa njom.
Boranovo silovanje ne dobravam, ali ono je produkt ljubomore, samog Silinog provociranja i jedne pijane noci.Njegovo kajanje je veliko.
Ona je zaljubila u njega dosta prije toga, a Boran je predivan čovjek i na njemu je veliki teret.On kao aga mora dobiti što više muškog potomstva da bi se agovat nastavio, a ta djeca mu sva mogu biti ubijena ako aširet odluci i ako krv potekne.Sila nije mogla da ode, podigne tužbu protiv njega jer bi aširet donio odluku da se oduzme njen život i da joj se istrijebi porodica.
Dakle nije samo Sila žrtva već i Boran.Serija govori o lošoj strani Torea.
Ma znam što misliš,jasno mi je sve,studiram pravo,znam da je to običajno pravo,ali ja ga osobno ne odobravam,pa bilo to u Turskoj ili bilo gdje drugdje. Stvoreno u davninama,ne mijenjano i strogo poštovano,ne znači da je samo po sebi dobro i opravdano,a i sami smo svjedoci da se svakim danom sve više radi na pokušaju suzbijanja tih strogih,krutih običaja. Nastoja se spasiti tko se spasiti da. Osobno sam kao što sam i rekla protiv toga,možda bi moje mišljenje bilo drukčije da sam odrasla i odgajana u drugom svijetu,ali u našem je krugu to neprihvatljivo,strano,i time nerazumljivo,teško za prihvatiti.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.11.2012., 21:49   #75
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hoće li mali Bedrihan ostati živ?
Ja sam pregledavajuci klipove naisla na dio kad ona place za malim i prisjeca ga se,mislim da je mali mrtav.

Ono sto mene zanima je kako dijete umire-bolest ili ubojstvo,vec sam to par puta pitala ali nitko ne odgovara

Edit: sad skuzi da je to ovaj klip gore pod linkom,Turski ne razumijem,pa ne kuzim sta je s malim bilo,jedino vidim da ga vise nema.
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 15.11.2012. at 21:55.
deseti dar is offline  
Old 16.11.2012., 00:06   #76
Pozz Evo pridruzujem se i ja spojler ekipi Ja uopce u pocetku nisam znala da li su oni snimili film ili seriju zajedno jer sam vidjela njihovu sliku na jednom stranom forumu ali na sasvim desetoj temi.Pocela sam istrazivati jer mi je lik izgledao super i saznala da se radi o seriji.Radnja mi se odmah svidjela ali nazalost nigdje nije bilo za gledati sa engleskim subtitlom mada u pocetku nisam mogla naci ni kompletne epizode i bez subtitlova ali sam na kraju nasla i nakon fanclipova pocela sam gledati i epizode na preskokce.Toliko mi je drago sto je nasa televizija otkupila tu seriju ipak prijevod puno znaci.Nakon Asi ovo je prva serija koja je mene privukla ( ne umanjujem kvalitetu dr serija ali je ova bas po mom gustu) i nekako mi pase sto je sasvim novi par koji ja dosad nisam gledala u nekoj seriji.Sto se tice Cansu znam da je glumila u Ezelu pogledala sam par scena od serije u prolazu i znam o cemu je radnja ali nisam pratila seriju tako da nemam nikakvo misljenje o njezinoj tamnosnjoj glumi i kemiji sa gl glumcem,njezini fanovi to bolje znaju a sto se tice Mehmeta on mi je totalna nepoznanica bio sve do ove serije.Kao sto sam rekla o kemiji sa Kenanom ne mogu pricati iako fizicki izgledaju dobro zajedno ali meni osobno sa Mehmetom je ima a i fizicki su mi zajedno Njihove zajednicke scene koje sam pogledala izazivaju
Sto se tice Borana serijski lik po mom ukusu nesasvrseno savrsen kao i Demir Dogan Drago mi je da nije neki savrsen lik bez mane.Eh uz lika kao sto je Boranu jednostavno ne pristaje dobrica i placljivca bez pravog razloga i dosadnjakovicka nego inatljiva,jedinstvena i jaka zena ali opet njezna,draga itd kao sto je Sila...savrsen par

Edit
Mali je ziv i pravi je secer

Xavi-8 Puno ti hvala na tvom silnom trudu jer stvarno je neke stvari lakse ako ne opravdati onda barem bolje razumiti i pokusati shvatiti ako znas kakva je njihova kultura,obicaji i tradicija mada kod nekih stvari ne pomaze ni to
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 16.11.2012. at 01:09.
MariaIsabella is offline  
Old 16.11.2012., 08:19   #77
Ipak sam nastavila sad gledati,nakon klipova sam morala,ne mogu čekati da dođe na tv,na 41 ep sam,Sila se porodila,mali je baš sladak A Boran u zatvoru saznaje za bebicu
Jedino su mi malo dosadni ostali likovi Premotavam brzo epizode da došem do Sile i Borana,ostalo ću gradivo utvrđivati na malom ekranu
Hoće ona još jednom roditi ili sam ja nešto pomotala?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 16.11.2012., 11:47   #78
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ma znam što misliš,jasno mi je sve,studiram pravo,znam da je to običajno pravo,ali ja ga osobno ne odobravam,pa bilo to u Turskoj ili bilo gdje drugdje. Stvoreno u davninama,ne mijenjano i strogo poštovano,ne znači da je samo po sebi dobro i opravdano,a i sami smo svjedoci da se svakim danom sve više radi na pokušaju suzbijanja tih strogih,krutih običaja. Nastoja se spasiti tko se spasiti da. Osobno sam kao što sam i rekla protiv toga,možda bi moje mišljenje bilo drukčije da sam odrasla i odgajana u drugom svijetu,ali u našem je krugu to neprihvatljivo,strano,i time nerazumljivo,teško za prihvatiti.
Ma sve kolegice

Ni ja nisam rekla da je to opravdano, cak sta vise barbarski je.
Tore se povezuje sa Kurdima sto je skroz pogresno jer je to stari turski običajni zakon.
Ja na neki nacin jesam suživjela u takvom okruženju i znam sta je krvna osveta i kako se ta pravila manifestiraju

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Ja sam pregledavajuci klipove naisla na dio kad ona place za malim i prisjeca ga se,mislim da je mali mrtav.

Ono sto mene zanima je kako dijete umire-bolest ili ubojstvo,vec sam to par puta pitala ali nitko ne odgovara

Edit: sad skuzi da je to ovaj klip gore pod linkom,Turski ne razumijem,pa ne kuzim sta je s malim bilo,jedino vidim da ga vise nema.

Pa, oteli su ga.
Sila je doživjela nervni slom.
Cijeli se aširet digao na noge da ga nađe.
Najteže je palo ocu od Borana, on se pitao ko se usudio to uraditi njegovom unuku, budućem velikom agi.Jel te agovat je ugrožen bez Bedrihana.
A ni Boranovoj majci nije bilo lahko jer kuca je prazna bez Bedrihana.Bedrihan je jelte nesto nestvarno, on ne lici na nikoga
I onda Boran Silu uvjerava da je Bedrihan dobro, da ce ga on licno dovesti njoj.
Bedrihan je dobio vrucicu, groznicu i oni su pokusali da mu spuste tu vrucicu i uspjeli su u tome.Onda je ona glupača Esma ukokala onu babu sto se prinula o Bedrihanu i uzela Bedrihana.
A Boran je u isto vrijeme saznao gdje je Bedrihan i krenuo je po njega, ali ga nije našao je.Potom ona Esma vodi Bedrihana na jedno mjesto i tamo se skriva.
Sila kaže da osjeća da Bedrihan nije dobro, desit ce se nesto loše, Bedrihan ne može bez nje i Sila odluci da ce ona ici da trazi svog sina.
Potom se pronalazi Esmin trag, ali ona je vec pobjegla.
I tako traže oni tu ženturacu i nađu je.Sila se suocava sa Esmom kaže joj da joj vrati dijete, ona je njegova majka, potom Esma drži besjedu
Sila uzima svoje dijete i ludaca Esma puca na nju
Bedrihan je živ i zdrav.
Sila je pala u komu, trebala je hitna operacija, ali Sila je bila trudna oko 2 mjeseca i Boran je morao donijeti odluku da li ce Silu operisati ili ne.
Boran je donio odluku da operisu Silu, ali Sila je u međuvremenu izasla iz kome, došla sebi, tako da nije bilo potrebe da je u tom trenutku operišu, ali je jedno vrijeme imala neke komplikacije i doktor je rekao da je operacija ipak potrebna, pa je boran tražio malo vremena da joj saopšti da je trudna i da dijete moraju žrtvovati.
I Boran ju je izveo iz bolnice i rekao joj da je trudna.
Sila se obradovala, ali poslije joj je Boran rekao da ce možda morati žrtvovati dijete kako bi ona živjela.I Sila nije htjela ni da cuje, dok je Boran rekao da je ona njemu najbitnija da ce imati još djece.
Potom je Sila vježbala i prohodala.
I tako voze se Sila i Boran u autu i pocnu Sili trudovi i priča Sila, kaže joj Boran: Uredu Sila ne pričaj, na to ce Sila njemu: Sta da i pricam, kakve to veze ima, a Boran:Šta ja znam ne pričaj, ne umraja se..
Sila rađa blizanke, Bade i druga nesto na S ne sjecam se, nekakvo glupo ime
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 16.11.2012., 14:31   #79
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Pa, oteli su ga.
Sila je doživjela nervni slom.
Cijeli se aširet digao na noge da ga nađe.
/cut/
Sila rađa blizanke, Bade i druga nesto na S ne sjecam se, nekakvo glupo ime
Hvala na iscrpnom odgovoru
Super pa ce mali biti dobro jer bi mi bas bilo katastrofa da su joj(Sili) jos i to scenaristi priustili nakon svega kaj je prosla.
Uglavnom jedva cekam da napokon pocne,mada ce nas izludjeti sa razvlacenjem jedne orig.epizode na tjedan dana,mislim ne mora biti,ali do sad im je to bio obrazac ponasanja.Valjda ce bar prvu pustiti cijelu
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje Bhea : 19.11.2012. at 10:09. Reason: /cut/
deseti dar is offline  
Old 19.11.2012., 09:26   #80
Neke scene sam pregledala milijun puta a naročito scenu kad je izgubila roditelje (koji su je bili usvojili)pa pala u depresiju,a on sve učini da se ona izvuče iz toga pa joj male mačiće donio,pa je nježno hranio ,on tugu tako dobro glumi kao i ponos i ljubomoru!I jedino on je nadmašio Kondorov ples od Demira iz Asi.Boran bolje pleše od svih.
hormasica1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.