Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 17:52   #8521
Cure pegla je u SoCapa 1890 kn
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 11:15   #8522
Meni od ovog conditionera bude skroz ravna kosa, samo je izfeniram, prednji dio kose zavezem spangicom prema natrag, tako odem spavati i ujutro je ravna. Sa drugim conditionerima nisam imala iste rezultate, jednostavno ne bude skroz glatka, samo sa ovim funkcionira.

Aminakojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 11:53   #8523
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
ciao,

ima tko iskustva sa simply straight četkom za ravnanje?
tražeći odgovor na isto pitanje, našla sam komentare (pogledaj i slike kupaca):
http://www.amazon.com/Simply-Straigh...ct_top?ie=UTF8

znači jako su podijeljena mišljenja, od nula do 5, valjda jako ovisi kakav tip kose imaš. kupci kažu da kosa mora biti barem poluduga, na kraćoj od ramena ne možeš puno postići jer je potrebno nategnuti kosu. četke imaju problema s brzim kvarenjem, a rok za povrat ovisi o prodavaču.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 13:31   #8524
cure molim vas pomoć! imam skroz ravnu, tanku, rijetku kosicu, šišanu na bob do ramena. razmišljam o kupnji rotirajuće četke koja i suši da mi lijepo posuši kosu i donje dijelove onako malo uvije prema unutra kao što mi u frizerskom salonu isfeniraju na četku. ako imate preporuku koju četku da kupim bila bih jako zahvalna jer sam gledala na webu od elipsa i ima previše tih četki, a ja nemam pojma koju da odaberem
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:27   #8525
Cure, ima koja Remington S9600? Imam njihovu neku zelenu s (mislim) arganovim uljem, mislim da je 7 nesto nesto, ali mi je prestala radit. Sad mi je zapela ta S9600 za oko, ali nisam sigurna jel ok.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 17:42   #8526
Rowenta Brush Active CF9320

Kupila sam Rowentinu rotirajuću četku CF9320 i oduševljena sam, ali na mojoj ne radi funkcija hladnog puhanja. Odnosno, navodno zrak zagrijava na 40 stupnjeva i meni je to sasvim dovoljno za friziranje. Jačina 1 i 2 mi prže tjeme. Također, navodno se na funkciji * (hladno puhanje) četka ne bi trebala vrtiti, no meni se uredno vrti u obje strane.

Ima li još netko ovaj model? Silno me zanima kako vam radi.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 12:49   #8527
Imate odličnu peglu na paru od Gamma Piua. Fakat ne uništava kosu i super je. Ima i digitalni prozorčić gdje mozete naštimavati temperaturu... Topstil je ima na sniženju. Preporucam: http://topstil.com.hr/web-shop/elekt...egla-gammapiu/
Ma i ovo je super: https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...kosu/p/P0077DW
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:16   #8528
Quote:
Beboje kaže: Pogledaj post
Kupila sam Rowentinu rotirajuću četku CF9320 i oduševljena sam, ali na mojoj ne radi funkcija hladnog puhanja. Odnosno, navodno zrak zagrijava na 40 stupnjeva i meni je to sasvim dovoljno za friziranje. Jačina 1 i 2 mi prže tjeme. Također, navodno se na funkciji * (hladno puhanje) četka ne bi trebala vrtiti, no meni se uredno vrti u obje strane.

Ima li još netko ovaj model? Silno me zanima kako vam radi.
Imam ja, ista priča ko i s tobom. S tim da je meni jačina 1 oke ali to mogu biti samo osobne preferencije u pitanju.
__________________
Sometimes, the best answer is a more interesting question.
Terry Pratchett
Keenado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:09   #8529
Da li netko zna za salon u Hrvatskoj u kojem se radi Goldwell straight and shine tretman ravnanje kose?
Hvala unaprijed 😃
Dramiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 13:44   #8530
Quote:
mirjanamalic kaže: Pogledaj post
Imate odličnu peglu na paru od Gamma Piua. Fakat ne uništava kosu i super je. Ima i digitalni prozorčić gdje mozete naštimavati temperaturu... Topstil je ima na sniženju. Preporucam: http://topstil.com.hr/web-shop/elekt...egla-gammapiu/
Bas sam sad krenula pitat dal koja ima iskustva s navedenom peglom?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 12:37   #8531
Pegla ti je na paru, štiti kosu i ne uništava je kao druge pegle, ima digitalni inidkator temperature koji se može podešavati, spremnik za vodu, dvije klipse u kutiji..
Treba li ti što više?
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 19:46   #8532
jel na tipke ili touch?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:14   #8533
Na tipke je
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 18:31   #8534
Kako izravnati kosu kao u frizerskom salonu?

Kad me frizerka isfenira, kosa je skroz glatka i sjajna. Kad se doma pokušam ispeglati, ispadne onako grivasto i suho, a i vrhovi mi ne ispadnu skroz ravni.

U čemu je stvar? Jel do preparata koje koristi za vrijeme pranja kose, do jačine fena, tehnike?

Help!
__________________
Ken, I grew up in Dublin. I love Dublin. If I grew up on a farm, and was retarded, Bruges might impress me but I didn't, so it doesn't.
Miss Scare is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 00:24   #8535
Probaj uzimati jako tanke pramenove
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 18:50   #8536
Do jačine fena, probaj uzeti neki profi fen i dobru četku. Prije toga dobro nahrani kosu maskama, a onda stavi i nešto za ravnanje i zaglađivanje. I sve ovo navedeno i dalje ti ne garantira da će kosa biti kao u salonu. Ne znam ni sama u čemu je stvar, ja se zato uvijek moram ispeglati poslije.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:19   #8537
Quote:
Miss Scare kaže: Pogledaj post
Kad me frizerka isfenira, kosa je skroz glatka i sjajna. Kad se doma pokušam ispeglati, ispadne onako grivasto i suho, a i vrhovi mi ne ispadnu skroz ravni.

U čemu je stvar? Jel do preparata koje koristi za vrijeme pranja kose, do jačine fena, tehnike?

Help!
U frizeraju nategnu kosu skoro da ju ne isčupaju, probaj onako jako natezat i rotirati četku baš kao oni.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:49   #8538
Quote:
mirjanamalic kaže: Pogledaj post
Imate odličnu peglu na paru od Gamma Piua. Fakat ne uništava kosu i super je. Ima i digitalni prozorčić gdje mozete naštimavati temperaturu... Topstil je ima na sniženju. Preporucam: http://topstil.com.hr/web-shop/elekt...egla-gammapiu/
je li ovo nešto slično ko steam pod
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 23:37   #8539
cure, imate u dm-u trenutno 30% na sve remington proizvode.

možda nekome pomogne.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 18:49   #8540
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
je li ovo nešto slično ko steam pod
Ma nje baš, nema katicu i četka je.. Ma trebaš vidjet uživo pa ćeš znat
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.