Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 13:19   #61
Vidim da ide po 1,5 epizoda ove serije. To bude jako brzo završilo. Baš sam gledao po youtubeu i uspoređivao. Nadam se da nakon nje neće opet neka krenuti.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:10   #62
skratili su je od idućeg tjedna ide do 20h,znači malo više od pola epizode. ovo sad već ima smisla.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:14   #63
Hoće udariti Ezela sa Asi i zvijezdom. Vidim da će biti rata. Mislim briga me, draže bi mi bilo da ide do 21h i da što prije završi. Zanima me kakva je ovo serija u 21 Zaboravljene duše?
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:15   #64
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Hoće udariti Ezela sa Asi i zvijezdom. Vidim da će biti rata. Mislim briga me, draže bi mi bilo da ide do 21h i da što prije završi. Zanima me kakva je ovo serija u 21 Zaboravljene duše?
http://www.imdb.com/title/tt1420425/
na sekundu sam pomislila da je neka sapunica kad sam vidla naslov
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 13:41   #65
Quote:
Semsa_1988 kaže: Pogledaj post
Hahha cure moje serija i nije takooo losa ... problem je u tome sto nama fali nasa STRASTI ORIJENTA i tesko nam je prihvatiti nesto drugo...a iskreno mislim da ne postoji bolja serija od STRASTI ORIJENTA
nije loša serija ali ni do koljena strasti orijenta!
predobar mi je taj glumac Gokhan Tepe a i Seda Güven je lijepa navijam za njih !!

Sve u svemu dobra je serij samo treba nekakav
iva230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 08:34   #66
Quote:
iva230 kaže: Pogledaj post
nije loša serija ali ni do koljena strasti orijenta!
predobar mi je taj glumac Gokhan Tepe a i Seda Güven je lijepa navijam za njih !!

Sve u svemu dobra je serij samo treba nekakav
Ma,trudim se ponekad pogledat,ali nema mi dovoljno napetosti između gl.likova,a pola vrimena cmizdre svi redom,tako da je gledam samo u nuždi....
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 12:31   #67
ja je gledam svaki dan...i serija mi je super(čak mi je i bolja od SO)

SO sam rijetko kad gledao izuzev zadnju epku koju sam pogledal u cijelosti
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:10   #68
Ima li topic na neprikazanom,nešto me interesira,a nisam našla?
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 10:53   #69
ja sam odustala d gledanja, ne znam nije mi to to, a i istražila sam malo kraj, ne ispada kako sam si ja zamislila pa bolje da odustanem dok sam još dobro, da si spriječim muke .
a koliko sam shavtila ovaj prvi tjedan gledanja, nastvaci su ipak kraći u ovoj seriji, pa smo onaj prvi tjedan došoli do 9 nastvaka. Mislim da će sad svaki dan ići po jedan, +/-. Tako da se neće puno produžiti sa skraćivanjem termina. Onim tempom bi završila za 3 tjedna, obzirom da ima samo 51 nastavak
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 10:55   #70
e da jeste skužili oči od Šejde, ona je inače u Turskoj koliko sam shavtila pjevačica. e Elizabteh Taylor nema ni 'lj' od ljubičastih očiju naspram ove
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:52   #71
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
ja sam odustala d gledanja, ne znam nije mi to to, a i istražila sam malo kraj, ne ispada kako sam si ja zamislila pa bolje da odustanem dok sam još dobro, da si spriječim muke .
a koliko sam shavtila ovaj prvi tjedan gledanja, nastvaci su ipak kraći u ovoj seriji, pa smo onaj prvi tjedan došoli do 9 nastvaka. Mislim da će sad svaki dan ići po jedan, +/-. Tako da se neće puno produžiti sa skraćivanjem termina. Onim tempom bi završila za 3 tjedna, obzirom da ima samo 51 nastavak
a kako završava? ako ovdje ne smiješ napisati, napiši mi na private.
jonathana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:03   #72
Quote:
jonathana kaže: Pogledaj post
a kako završava? ako ovdje ne smiješ napisati, napiši mi na private.
Napiši na Neprikazanom da i mi drugi znamo!BTW,je li vam ova Zejnep liči pomalo na Lauru Flores iz meksičkih sapunica?Ajde,tko je znalac neka stavi slike da usporedimo!Ja nemam pojma.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:20   #73
Meni je isto Zeynep stalno na nekog podsjećala, i prva asocijacija mi je bila Silvia Navarro u seriji Sumnja ili La duda, išla je početkom 2000--ih na Novoj.
a onda mi je sinulo da mi liči na Romy Schneider, poznata njemačka glumica koja je utjelovila Sissy, ženu Franje Josipa (ako netko ne zna tko je ona). dok ja bila klinka u prvoj polovici 90-ih su išli filmovi o njoj točnije 3 filma, koja sam obožavala, imali smo ih snimljene na kazeti i stalno smo ih gledale
evo slike romy schneider
http://2.bp.blogspot.com/_y60-a23xQH4/TRiwcKIjf7I/
AAAAAAAAC6g/9iTnjAbQFVY/s400/romy-schneider-1%255B1%255D.jpg
a ovo je silvia navarro u Sumnji
http://posters.detelenovelas.com/wp-...er-500x658.jpg
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:37   #74
stavila sam kaj znam na neprikazano
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 18:07   #75
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
stavila sam kaj znam na neprikazano
Fala!
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 08:56   #76
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Ma,trudim se ponekad pogledat,ali nema mi dovoljno napetosti između gl.likova,a pola vrimena cmizdre svi redom,tako da je gledam samo u nuždi....
Da tako djeluje,no kad se shvati da je riječ o mogućnosti,pitanja života i smrti,pa se zaboravi tko je i za koju publiku seriju snimao,itekako se može razmisliti i zamisliti.
Svakog od nas može strefiti takva ili slična situacija.
Što tada učiniti?
Kako razmišljati?
O sebi i svojim najbližima?
Ova serija nije za mlađe gledatelje,jer ti se ne sjete,da su svakom udahom smrti sve bliže.
Obitelji teško ili smrtno oboljelih,trpe a to se u našoj kulturi,smatra normalnim i dijelom života.No što ako netko razmišlja drugačije,pokuša nešto učiniti drugačije?
Hoće li uspjeti ili će ipak sve poći na krivo?
Vizija pobjede ljubavi bla bla u ovoj seriji je promašena.
Ono što je evidentno su egoizam,nepostojanost,pitanje muške časti(Ege,fuj egoistični,razmaženi zgubidanović u ulogi nespretnjakoviča),koji si ni nije dao truda da razmisli o pravim uzrocima postupaka žene koju navodno voli i s kojom je proveo 10 g života) i žalosna konstatacija da žene nemaju baš puno ni izbora ni samostalnih( poštovanih) i od društva prihvačenih odluka.
Na stranu stereotipi turske serije,nuđenje vizije obiteljskog poredka i postupaka koji su nama čudni i neobičajeni(ona dominacija oca pa muža(Zejnep)te sve greške koji muškarac(oprostivo)može učiniti(Kerem koji bez obzira što je ostavio Zejnep,oženio se i dobio dijete,nju pita:zašto si mi,to učinila(udala se)?,a za što je žena odmah osuđena i osramoćena...na neki način mora biti odraz turskog prosječnog građanskog poredka stvari!
I to je ono što je nama neubičajeno,što se gleda bilo s porugom bilo s nevjericom,ali se gleda....osobito kad se vidi ponuđeno smeće drugih programa i serija.
Ovaj užas u koji su se pretvorili programi naših tv je preslika američkog zaglupljivanja građana.
I na kraju što nam drugo preostaje?
Gledati ili ne gledati?
A gleda se više no što se priznaje,podosta onih koji smatraju da je pogledati neku seriju,ispod intelektualne razine itd.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica

Zadnje uređivanje VeronikaN : 29.03.2011. at 09:04. Reason: tipfeler
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 10:26   #77
Slažem se stobom da ovo nije tipična sapunica,i kao što sam rekla,ponekad pogledam.Ugl.Kerem me se nije dojmio jer je ostavio Zejnep prije i sad nešto hoće (iako ga ona voli),ni Ege mi nije baš sjeo jer je olako digao ruke od Lale.Još je Ateš najbolji,postojan u svojoj ljubavi za Lale ( a sviđa mi se i Ferrari).Svejedno,ne drži me prikovanu za ekran kao neke druge.
BTW,propustila sam kad su curice pobigle tražit mamu pa ih onaj ukrcao u auto-šta je dalje bilo i kako su ih našli?
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:07   #78
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Da tako djeluje,no kad se shvati da je riječ o mogućnosti,pitanja života i smrti,pa se zaboravi tko je i za koju publiku seriju snimao,itekako se može razmisliti i zamisliti.
Svakog od nas može strefiti takva ili slična situacija.
Što tada učiniti?
Kako razmišljati?
O sebi i svojim najbližima?
Ova serija nije za mlađe gledatelje,jer ti se ne sjete,da su svakom udahom smrti sve bliže.
Obitelji teško ili smrtno oboljelih,trpe a to se u našoj kulturi,smatra normalnim i dijelom života.No što ako netko razmišlja drugačije,pokuša nešto učiniti drugačije?
Hoće li uspjeti ili će ipak sve poći na krivo?
Vizija pobjede ljubavi bla bla u ovoj seriji je promašena.
Ono što je evidentno su egoizam,nepostojanost,pitanje muške časti(Ege,fuj egoistični,razmaženi zgubidanović u ulogi nespretnjakoviča),koji si ni nije dao truda da razmisli o pravim uzrocima postupaka žene koju navodno voli i s kojom je proveo 10 g života) i žalosna konstatacija da žene nemaju baš puno ni izbora ni samostalnih( poštovanih) i od društva prihvačenih odluka.
Na stranu stereotipi turske serije,nuđenje vizije obiteljskog poredka i postupaka koji su nama čudni i neobičajeni(ona dominacija oca pa muža(Zejnep)te sve greške koji muškarac(oprostivo)može učiniti(Kerem koji bez obzira što je ostavio Zejnep,oženio se i dobio dijete,nju pita:zašto si mi,to učinila(udala se)?,a za što je žena odmah osuđena i osramoćena...na neki način mora biti odraz turskog prosječnog građanskog poredka stvari!
I to je ono što je nama neubičajeno,što se gleda bilo s porugom bilo s nevjericom,ali se gleda....osobito kad se vidi ponuđeno smeće drugih programa i serija.
Ovaj užas u koji su se pretvorili programi naših tv je preslika američkog zaglupljivanja građana.
I na kraju što nam drugo preostaje?
Gledati ili ne gledati?
A gleda se više no što se priznaje,podosta onih koji smatraju da je pogledati neku seriju,ispod intelektualne razine itd.
boldano...
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 15:57   #79
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Slažem se stobom da ovo nije tipična sapunica,i kao što sam rekla,ponekad pogledam.Ugl.Kerem me se nije dojmio jer je ostavio Zejnep prije i sad nešto hoće (iako ga ona voli),ni Ege mi nije baš sjeo jer je olako digao ruke od Lale.Još je Ateš najbolji,postojan u svojoj ljubavi za Lale ( a sviđa mi se i Ferrari).Svejedno,ne drži me prikovanu za ekran kao neke druge.
BTW,propustila sam kad su curice pobigle tražit mamu pa ih onaj ukrcao u auto-šta je dalje bilo i kako su ih našli?
Bio je to dobar turski anonimni striček,koji je cijelu noć vozio curice okolo dok nije pronašao bolnicu u kojoj Lale radi(la),a tamo je ona punašna sestra obavijestila Ege-a,a Lale sama naišla,pa imamo scenu u kojoj Ege neće ni uči u bolnicu po djecu,da ne bi sreo Lale,pa šalje Zejnep...a djeca ne vide Lale
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:35   #80
Serija mi je... hm....malo bezveze.

Standardno kao u svim serijama. Netko se razboli i ne kaže nikome. Njih dvoje su bili zajedno, nakon n godina on se oženi, ali voli nju. Ljubomoran je kada se ona uda. On se rastavi, ona je udana. Voli bivšeg, a ljubomorna je kada novopečenog muža nazove bivša žena.
Ona tamo ozdravi, a prije toga je tražila IDEALNU majku za svoje kćeri. I to naravno mladu, zgodnu bla bla bla. I onda želi svoju djecu, jer eto, ona je ozdravila i ispada da je bezveze tražila djeci idealnu majku.

Sve mi je to nekako glupo. Ali eto, serija k'o serija.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.