Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2013., 16:11   #21
Quote:
CICOTINA kaže: Pogledaj post
Nasmijah se kad sam vidjela da je "Meho" iz Mardina, pa da mentalitet mu je u seriji bas onak Mardinski
Vidi stvarno je iz Mardina onda nije morao ni previše glumit
Luxxy is offline  
Old 19.08.2013., 16:14   #22
Ajme, vidi ga... Nema tak stisnute zube...

I meni je isto uzasan kao Halil..ali kapa dolje..Stvarno dobro glumi ludaka...

Nego, jel netko zna razlog odlaska prvog Unala?.. Bas mi je spaljen bio, ne znam kak cu se priviknut na novog... Mozda je i on 81.god. a sam staro zgleda...
malii_gardelin is offline  
Old 19.08.2013., 16:26   #23
Quote:
malii_gardelin kaže: Pogledaj post
Ajme, vidi ga... Nema tak stisnute zube...

I meni je isto uzasan kao Halil..ali kapa dolje..Stvarno dobro glumi ludaka...

Nego, jel netko zna razlog odlaska prvog Unala?.. Bas mi je spaljen bio, ne znam kak cu se priviknut na novog... Mozda je i on 81.god. a sam staro zgleda...
Nije, ovaj novi je 60 godište, 50 i kusur ima
Luxxy is offline  
Old 20.08.2013., 00:38   #24
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ahu Sungur je '81. godište?! Šokirana sam.
ma ja sam u šoku ...ona meni kao da je '61. godište pa se žena lijepo drži...
nemerem vjerovati...sad sam guglala da nije neka greška...
ma kako mogu dati tako mladoj glumici da igra mamu jednog odraslog momka..
užas ....deniz s 10 g više izgleda 10 x bolje od nje....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 20.08.2013., 00:57   #25
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Nije, ovaj novi je 60 godište, 50 i kusur ima
A onaj stari, koje je on god.?

Ja ovu glumicu kaj glumi Ajsun cijelu vecer cudno gledam i sve si mislim da je neka greska.. Kaj je prifalilo glumaca, pa je ona kaj je starija 9 god. od Ulusoya, morala glumit mamu... nemrem vjerovat...
malii_gardelin is offline  
Old 20.08.2013., 01:09   #26
Eray Özbal



Rodjen: 01.01.1957. Gaziantep, Turska
Projekti: Eylül, Sonsuz, Samanyolu, Adını Feriha Koydum, Bu Son Olsun...
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 11:17   #27
Sara 84, hvala...

A cuj mene, jesam se zagrijala za Unala- Eraya...

Tak i izgleda da ima toliko god... Samo cudan kaj normalno zgleda..Nema nausnice i nije kao papiga obucen...
malii_gardelin is offline  
Old 20.08.2013., 11:32   #28
Quote:
malii_gardelin kaže: Pogledaj post
A onaj stari, koje je on god.?

Ja ovu glumicu kaj glumi Ajsun cijelu vecer cudno gledam i sve si mislim da je neka greska.. Kaj je prifalilo glumaca, pa je ona kaj je starija 9 god. od Ulusoya, morala glumit mamu... nemrem vjerovat...
Da, ona stvarno izgleda 10 godina starije, i izgleda kao da moze da mu bude majka. Ma to kod Turaka nema veze, u Muhteşem Yüzyıl, Nur Fettahoğlu je 5 godina mladja od Mehmeta Gunsura pa mu glumi mamu.

Quote:
malii_gardelin kaže: Pogledaj post
Sara 84, hvala...

A cuj mene, jesam se zagrijala za Unala- Eraya...

Tak i izgleda da ima toliko god... Samo cudan kaj normalno zgleda..Nema nausnice i nije kao papiga obucen...
Pa to valjda da ne bude upadljiv dok seta svojim "rajskim" vrtom marihuane kojeg je posadio na terasi.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 12:53   #29
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Pa to valjda da ne bude upadljiv dok seta svojim "rajskim" vrtom marihuane kojeg je posadio na terasi.
Što bi s njim nakon toga? Priveden, uhićen, u zatvoru, pušten?

Ali kao Unal je bio nenadmašan.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.08.2013., 13:01   #30
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Da, ona stvarno izgleda 10 godina starije, i izgleda kao da moze da mu bude majka. Ma to kod Turaka nema veze, u Muhteşem Yüzyıl, Nur Fettahoğlu je 5 godina mladja od Mehmeta Gunsura pa mu glumi mamu.



Pa to valjda da ne bude upadljiv dok seta svojim "rajskim" vrtom marihuane kojeg je posadio na terasi.
hahahaha vristim... Nisam to znala... Znaci on je opicen skroz i u privatnom zivotu??... Zakaj je on uopce napustio seriju? Zbog trave?
malii_gardelin is offline  
Old 20.08.2013., 13:05   #31
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Što bi s njim nakon toga? Priveden, uhićen, u zatvoru, pušten?

Ali kao Unal je bio nenadmašan.
Nije pusten, u zatvoru je.
I meni je bio super kao Unal.

Quote:
malii_gardelin kaže: Pogledaj post
hahahaha vristim... Nisam to znala... Znaci on je opicen skroz i u privatnom zivotu??... Zakaj je on uopce napustio seriju? Zbog trave?
Ne znam sto je napustio seriju, valjda video da je bolja zarada od trave nego od glume.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 13:30   #32
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Nije pusten, u zatvoru je.
I meni je bio super kao Unal.



Ne znam sto je napustio seriju, valjda video da je bolja zarada od trave nego od glume.
Znaci nije mu bilo tesko glumit opicenog, jer je po prirodi takav...

Je li vec dugo taj glumac u zatvoru?
malii_gardelin is offline  
Old 20.08.2013., 13:34   #33
Quote:
malii_gardelin kaže: Pogledaj post
Znaci nije mu bilo tesko glumit opicenog, jer je po prirodi takav...

Je li vec dugo taj glumac u zatvoru?
Nije, uhapsen je pre desetak dana u istoj akciji u kojoj je i Kenan Imirzalioglu, Murat Yildirim i ostali.

Zadnje uređivanje Saraaaa84 : 20.08.2013. at 14:40.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 16:02   #34
Eray Özbal aka emirov prvi ćaća se valjda posvetio baštovanluku pa nije imao vremena nastaviti sa AFK. niste vidjele njegovu gandža-imperiju? čovjek je car, majke mi. 'ladno stan & terasu pretvori u rasadnik! zato je nama bio tako uvjerljiv u AFK kao bećar i bitanga.

- KLIK - upad u stan od strane policije, a njega privode na kraju clipa.
- KLIK - još jedna reportaža

ajmo u 'aps


multifunkcionalna terasa
(sa pogledom na bosfor! pa nije beg cicija.)


------

neki raniji radovi pod motom "nuri alco sexy filmi" od broja 1 pa to zna dokle...

klik1 ... klik2 .. klik3 (potpuno neprimjetno ga promatra lik sa nimalo fejk bradom u sunčanim cvikama, btw. ovaj naš je u plavom džemperu)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 20.08.2013., 16:24   #35
Pa nije čovjeku loše u životu ima stančinu s pogledom na Bospor i onda se ovako usosi.
Luxxy is offline  
Old 20.08.2013., 16:30   #36
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Pa nije čovjeku loše u životu ima stančinu s pogledom na Bospor i onda se ovako usosi.
Jos izjavio da je to zasadio za licnu upotrebu, pa mislim koju kolicinu dnevno koristi.

Covek sadi zelenilo, doprinosi ekologiji i ocuvanju prirode.
Saraaaa84 is offline  
Old 20.08.2013., 16:35   #37
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Jos izjavio da je to zasadio za licnu upotrebu, pa mislim koju kolicinu dnevno koristi.

Covek sadi zelenilo, doprinosi ekologiji i ocuvanju prirode.
Možda je htio imati eko vrt, pa mu podetnuli krio sjeme
Čovjek je smo htio imati oazu mira usred asfaltne vreve i užurbanog života u Istanbulu. Kavica, frulica i život je lijep
__________________
Važno je biti drugačiji od ostalih!!
maja1001 is offline  
Old 20.08.2013., 16:41   #38
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Jos izjavio da je to zasadio za licnu upotrebu, pa mislim koju kolicinu dnevno koristi.
umirem! čuj, možda pravi keks & ostale kolače od marihuane, pa onda čaj, lizalice (da, ima i to, vidjela u holandiji), tinkture razne vrste (za rast kose, protiv kašlja, za smanjenje kolesterola itd.), kao osvježivač zraka i friško opranog veša, pokoja se pripali, još ako dođu gosti .. i tako .. ode to više nego što čovjek pomisli.

Quote:
maja1001 kaže: Pogledaj post
Možda je htio imati eko vrt, pa mu podetnuli krio sjeme
sve je čekao da nikne paradajz, a ono ništa. tctc..
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 20.08.2013., 16:48   #39
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
umirem! čuj, možda pravi keks & ostale kolače od marihuane, pa onda čaj, lizalice (da, ima i to, vidjela u holandiji), tinkture razne vrste (za rast kose, protiv kašlja, za smanjenje kolesterola itd.), kao osvježivač zraka i friško opranog veša, pokoja se pripali, još ako dođu gosti .. i tako .. ode to više nego što čovjek pomisli.
Očito je malo i na set nosio, da prigricne između scena u pauzi izgleda da su kolačići našli put i do Ufuka i Sedef ( Džansu i Halila) nekim čudom
Luxxy is offline  
Old 20.08.2013., 16:53   #40
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
umirem! čuj, možda pravi keks & ostale kolače od marihuane, pa onda čaj, lizalice (da, ima i to, vidjela u holandiji), tinkture razne vrste (za rast kose, protiv kašlja, za smanjenje kolesterola itd.), kao osvježivač zraka i friško opranog veša, pokoja se pripali, još ako dođu gosti .. i tako .. ode to više nego što čovjek pomisli.
Znam, videla sam i ja. Covek hteo da unese inovacije u Tursku, a oni ga uhapsili. Nepravda.



Quote:
maja1001 kaže: Pogledaj post
Možda je htio imati eko vrt, pa mu podetnuli krio sjeme
Sigurno je to, i Kenan Imirzalioglu je rekao da ga je snabdevao, cini mi se, kikirikijem, pistacima i kajsijama, neko ih je sve skupa zeznuo.
Saraaaa84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.