Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2021., 19:22   #761
Ima li neki salon u zg koji radi brazilsko s nečim što nije cocochoco? Znači neku drugu marku trazim
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2021., 16:08   #762
Ja sam narucila cocochoco ali mi sad moja frizerka kaze da nikad nije radila s njim i da se nebi ona u to upustala. Treba mi neki salon ili frizerka na podrucju Zg ili Sesveta koji bi mi htjeli staviti moj cocochoco. Dajte tko zna u pm please, bila bi jako zahvalna!
ceeky_m@nkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2022., 17:35   #763
Smije li se kosa na kojoj je keratin peglati nakon tretmana? Da li to skraćuje vjek tretmana kao šamponi sa sulfatima i parabenom ili ne?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2022., 12:38   #764
Quote:
ceeky_m@nkey kaže: Pogledaj post
Ja sam narucila cocochoco ali mi sad moja frizerka kaze da nikad nije radila s njim i da se nebi ona u to upustala. Treba mi neki salon ili frizerka na podrucju Zg ili Sesveta koji bi mi htjeli staviti moj cocochoco. Dajte tko zna u pm please, bila bi jako zahvalna!
zasto si to ne radite sami?
na proizvodu pisu upute i lako ga je napraviti i am kod kuce uz uvijet da imate peglu koja se zagrijava na 210-220 stupnjeva

Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Smije li se kosa na kojoj je keratin peglati nakon tretmana? Da li to skraćuje vjek tretmana kao šamponi sa sulfatima i parabenom ili ne?
smije al ako je tretman uspio tada nema potrebe.. dal skracuje vijek to ne znam jer se ne peglam. Bitno je smao kosu osuisiti fenom da se keratin aktivira i u toku susenja se kosa par puta prođe sa cesljem i izgleda kao da je peglana.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2022., 20:02   #765
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
smije al ako je tretman uspio tada nema potrebe.. dal skracuje vijek to ne znam jer se ne peglam. Bitno je smao kosu osuisiti fenom da se keratin aktivira i u toku susenja se kosa par puta prođe sa cesljem i izgleda kao da je peglana.
S obzirom na to kakva je inače moja kosa mogu reći da je tretman sigurno uspio
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 17:20   #766
može preporuka za salon u zg koji radi keratinski tretman za ravnanje kose bez formaldehida.

bitno mi je da ne smrdi prilikom postupka.

ili eventualno preporuka za neki proizvod za kućnu upotrebu.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2022., 22:11   #767
Ako netko ima ili može odvojiti manju količinu iz velike boce neka se javi
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2022., 21:36   #768
Pozdrav svima. Ukratko moje iskustvo s keratinom. Stavila ga. Prvi dan idealno. Tri dana nisam prala kosu . Nakon tri dana oprala kosu sa šamponom bez sulfata i osušila s fenom i samo malo pocesljala. Kosa ravna . Ja super zadovoljna. Pegle netreba uopće. Pocesljam i kosa ravna. Svilena. Prekrasna. Čak i u rep ju stavila imala par sati. skinula rep . Ona i dalje ravna. E onda sranje drugi dan. Znači kosu sam prala oko 18h navečer. Drugi dan. Ujutro kosa ok. Al kako dan odmiče kosa sve masnija i masnija. Do 13h kosa bila masna kao da je nisam prala 5 dana. Uzas. Ako netko ima savjet kako spriječiti masnoću. Molim pomoć. I prije sam imala masno vlasište ali mogla sam čak i 3 dana izrezati da ju ne operem i bila je bolja nego poslije keratina. Kosa je zagladena. Lijepa sjajna. Ravna i MASNA. Eto to je moje iskustvo.
Stars111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2022., 22:24   #769
ajoj, a šta nije od keratina (brazilsko feniranje - formaldehid) češći slučaj da kosa postaje suha na neko vrijeme.

ja se jedino sjećam da sam dobila prhut nakon 2 tjedna i točno znam da mi je bilo od toga jer mi je to jednostavno preagresivan tretman za vlasište. srećom mi je vichy šampon protiv masne prhuti pomogao već nakon prvog pranja (nastavila prat sa njim još mjesec dana da se prhut ne vrati).
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2022., 21:30   #770
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
ajoj, a šta nije od keratina (brazilsko feniranje - formaldehid) češći slučaj da kosa postaje suha na neko vrijeme.

ja se jedino sjećam da sam dobila prhut nakon 2 tjedna i točno znam da mi je bilo od toga jer mi je to jednostavno preagresivan tretman za vlasište. srećom mi je vichy šampon protiv masne prhuti pomogao već nakon prvog pranja (nastavila prat sa njim još mjesec dana da se prhut ne vrati).
Nemam pojma. Kod mene je ovakav slučaj. Znači toliko je sjajna da taj sjaj prelazi u masnoću. Neznam kako bi opisala. I evo . Nakon tjedan dana vidim i ja prhut. Oprala kosu. Osušila pocesljala ono sve bijelo na tjemenu. I što više cesljam to više peruti . Uzas. Sad perem sa sulfatima tako da što prije to operem s glave. Inače zagladena kosa je i ravna . I što se toga tiče . Uspješno je. Al posljedice keratina meni nisu baš super. Masnija je nego prije a perut da ne pričam. Možda je to samo meni tako ispalo
Stars111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2022., 16:18   #771
To je normalno i prvo na što me frizerka upozorila. Objasnila je i zašto se kosa masti nakon tretmana ali nisam zapamtila
Odgađala sam pranje (nisam odmah prala cim se malo zamastila) i sve se normaliziralo.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2022., 21:18   #772
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
To je normalno i prvo na što me frizerka upozorila. Objasnila je i zašto se kosa masti nakon tretmana ali nisam zapamtila
Odgađala sam pranje (nisam odmah prala cim se malo zamastila) i sve se normaliziralo.
Ma ne perem ni ja. Jer bi ju odmah drugi dan trebala prati. Nakon koliko se normaliziralo. Ja sam ju baš sad maloprije oprala. Sad ću vidjeti sutra oče li se zamastiti. Baš mi zao da je tako. Ispada da samo dan kad perem kosu je super. Sve dane poslije grozno
Stars111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2023., 14:26   #773
Kako da znam jel mi uspio cocochoco keratin koji mi je radila frizerka? Prvo smo osisali puno ispucalih vrhova, kosa mi je sad iznad ramena. Al cim sam dosla kuci vidim da mi ispucali bijeli vrhovi ostali, mislila keratin ce to rijesit. Kosa mi nije mekana pod rukom i ne sjaji se previse, sjaji se od farbe. Jel to znaci da mi nije frizerka dobro uradila keratin?
BlackGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 20:34   #774
Imam kosu koja često nakon češljanja izgleda raščupano da ljudi pomisle kao da se nisam ni češljala. Počela sam razmišljati o ovom tretmanu, ali imam problem i što mi se kosa inače brzo masti, perem je svaka 2 dana. Pretpostavljam da je zbog toga ipak bolje da ga ne radim ili?
Moon light is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 13:41   #775
Zainteresirana sam za brazilsko feniranje, može i netko tko radi doma pa da je cijena niža od salonskih
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.