Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 05.09.2008., 15:33   #11
puno gori slucaj se meni dogodio u zlatarni de petrus gdje su mi prodali nausice od kojih je jedna imala iskrivljenu klipsu (bilo ju je nemoguce nositi, a najveci bad je bio u tome sto su kupljene za posebnu priliku koju naravno nisu uspjele vidjeti )
nakon vikenda ih odnesem natrag u zlatarnu i umjesto isprike dobijem stav 'a vama su klipse preuske?' (kao problem je u meni)
kazem zeni da nisu klipse meni preuske vec da je jedna nausnica ok, a druga ima iskrivljenu i svinutu klipsu
kaze ona 'ok, nas zlatar ce to popraviti', naravno u nijednom trenutku nije preuzela krivnju nego je sve ostalo na tome da je ta klipsa meni preuska
i jos kaze zao mi je, ali to ce biti gotovo tek iduci tjedan jer je zlatar, eto, u guzvi (ne cudi me da je u guzvi kad prodaju neispravan nakit)... ulavnom nazvat ce oni mene iduci tjedan

malo morgen
slijedeci tjedan, u cetvrtak ih nazovem i pitam sto je s nausnicama... kazu mi neka pricekam, javit ce mi se kad nazovu zlatara
javi mi se tek nakon 4 sata i kaze da ce ih zlatar mozda stici popraviti u petak (navodno je bio na sluzbenom putu pa ih nije stigao popratviti )
napomenula sam da u nedjelju putujem i da me nema cijeli tjedan, inace se ne bi tako bili pozuruli i ponudili mi petak
nakon toga mi je dva puta napomenula da ce ona mene nazvati prije nego sto ih mogu doci pokupiti (valjda ih je frka da im ne bi napravila secnu u ducanu)

uglavnom nausnice su kod njih vec dva tjedna, petak je, jos me nitko nije nazvao
ako mi se ne jave, sutra saljem Srecka pa neka se on prepire s njima
ne znam sto da napravim... da traizm novac nazad ? neke druge nausnice? da im opsujem nesto?

ziva sramota, kupila sam nausnice 21.8 i jos ih nisam imala priliku niti jednom staviti na usi
sad barem znam cemu im sluzi ono zvonce na ulazu... valjda da ne puste unutra bijesne kupce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.