Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 14:14   #41
Quote:
DalmaU kaže:
Kreaatura??
Aj odjebi kujo cetnicka..




hehe kravetino glupa ... kaj ne kužiš da čede prezirem isto ko i vas glupe smrdljive ustaše???





__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:16   #42
Quote:
anita33 kaže:
...prema potrebi... , sad san anita holmes...
Znaci zaklela si se na vjernost Titovom putu. Ti mi ne zvucis kao tip koji bi krsio svoju zakletvu.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:20   #43
Quote:
revolution kaže:



hehe kravetino glupa ... kaj ne kužiš da čede prezirem isto ko i vas glupe smrdljive ustaše???





Au sto se cetnikusa pjeni
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:22   #44
Quote:
DalmaU kaže:
Au sto se cetnikusa pjeni

nope.. nit se pjenim niti mogu biti četnikuša..a bogami ni ustašica.. fuj


__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:41   #45
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Znaci zaklela si se na vjernost Titovom putu. Ti mi ne zvucis kao tip koji bi krsio svoju zakletvu.

...je Jovanka mi je uzor...

nego viđe li ti đe kojega nacistu ... il' da šaljemo rođi pismo u Argentine, da dođe ko fol na ljetovanje ...
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:48   #46
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Krcko_X kaže:
Ona je nažalost samo velika guska.
Odlično! Možeš mi ga dudlat stojeći.
--------------------------------------------------------------------------------


A anita na to stavi pet radosnih smajlića. Ma znao sam ja srećo da ti meni voliš dudlat.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:54   #47
Quote:
Krcko_X kaže:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Krcko_X kaže:
Ona je nažalost samo velika guska.
Odlično! Možeš mi ga dudlat stojeći.
--------------------------------------------------------------------------------


A anita na to stavi pet radosnih smajlića. Ma znao sam ja srećo da ti meni voliš dudlat.


psihić...
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:01   #48
Quote:
anita kaže:

psihić...
Ma ne treba ti psihić, srećo. Dovoljan ti je moj ku.rac. Vidim da si ga čak stavila u nick - "33" je veličina mog kur.ca u centimetrima i kvocijent tvoje inteligencije. Vidiš da smo bar u nečem kompatibilni. Lukavo malo.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:04   #49
Quote:
Krcko_X kaže:
Ma ne treba ti psihić, srećo. Dovoljan ti je moj ku.rac. Vidim da si ga čak stavila u nick - "33" je veličina mog kur.ca u centimetrima i kvocijent tvoje inteligencije. Vidiš da smo bar u nečem kompatibilni. Lukavo malo.
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:54   #50
Quote:
anita33 kaže:
...je Jovanka mi je uzor...

nego viđe li ti đe kojega nacistu ... il' da šaljemo rođi pismo u Argentine, da dođe ko fol na ljetovanje ...
Nisam, nema toga kod mene. Ok, nema 60 godina, '41 je Pavelic spasio mog pradjedu od streljanja (ustase ga uhapsile kao komunistickog aktivista), robijali su zajedno u lepoglavi, u doba kad su zajedno robijali komunisti i ustase. Ali takvih rodja nemam. To sa pavelicom i pradjedom mi je bio najblizi kontakt sa nacistima. Ali ako ti imas, posalji. Znam neke ljude koji bi mu i platili kartu
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 21:40   #51
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Nisam, nema toga kod mene. Ok, nema 60 godina, '41 je Pavelic spasio mog pradjedu od streljanja (ustase ga uhapsile kao komunistickog aktivista), robijali su zajedno u lepoglavi, u doba kad su zajedno robijali komunisti i ustase. Ali takvih rodja nemam. To sa pavelicom i pradjedom mi je bio najblizi kontakt sa nacistima. Ali ako ti imas, posalji. Znam neke ljude koji bi mu i platili kartu

...evo dva dana njuškan ka pas ,al ka šta rekoh , ona šaka jada , šta je još živa a ima priko osandeset , skoro svi partizani (ćaća kaže da ih ni Bog ni đava neće)...
a i osim toga neš ti 10 000$ , koliko para imaju (mislin Židovi) mogli su se malo više i itnit ...
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.