Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 12:57   #361
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Dobro moja ima 2 god, pitala sam za normalne igraonice sad kad bu kise i nemre u park a ne adrenalin party Onaj u CC1 je ipak previse, jedva sam ju sprijecila zadnji put, sad ga obilazim
U Areni je 1h besplatno i do 3 godine mogu djeca s roditeljima. Mi smo tamo znali ići prošle zime dok sam bila na prododiljnom i super je preko tjedna ujutro. Taman tih sat vremena bude dosta da se poigra s raznim igračkama...
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 13:09   #362
Meni se cini da je to j Areni sad preuredeno u nekaj drugo... kao je igraonica, ali bas je kao neki klub nije da mozes doci samo tako nego moras biti clan. Tak nekak sam skuzila po objavi na faceu. Al mozda to nije svaki dan...



Edit: zabrijala sam, pogledala sam na njihov web, ima dnevna igraonica. 1 sat je i dalje besplatan. Valjda je ovo bilo onda nesto drugo
Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Nykas : 18.10.2016. at 13:29.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 07:47   #363
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
U west gateu je okej onaj prednji dio za male. Nisam ispratila jesi li doma ili mala ide u vrtic, ali ako si doma, ujutro do 15 h mozes u cc1 u Jungle (nakon 15 je za starije).

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nisam doma, radim do 4.

Fran, a AM se ne mogu porazbijat ak ju ostavim solo?
Hoce sama ak sam u blizini. U parku se vere na sve pa moram pazit, ne znam kak je u igraonicama.. Iduce god ide u vrtic, bas joj fale djeca. Jucer se super igrala nogac kod frendova a njihovi su 7godisnjaci. Nemam malih od ekipe, bas jedva cekamo vrtic.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.