Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 22:31   #1
Save as prozor

Kada s neta pokušavam sejvati neku sliku Save as prozor koji mi se otvori je blank samo s ikonama.
Slika je na linku:

https://imgur.com/a/bzQtv

Ovo mi se događa i na Operi i na Mozilli i na Chromu.
Ima li netko ideju kako bi se to moglo riješiti jer čačkanjem po netu nisam uspio naći ništa što bi mi pomoglo.

Ispričavam se ako je repost.

Unaprijed hvala na svakom savjetu i pomoći!
Rob Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:05   #2
Mislim da ti je naj opcija reinstal ili repair OS-a. Nešto ti se zbrčkalo unutar Os-a i rješenje nebudes dobio jer do rješenja problema mora doći sam microsoft jer je bolje upoznat sa svojim kodom. Windows je zatvoren os pa ti je zato repair ili reinstall najbolja opcija. Da je riječ o linuxu, popravak se može izvršiti reinstalacijom paketa zaduženog za prozore ili cijelog Gui sustava lakočom preko repozitorija.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:59   #3
Probaj u cmd prozoru pokrenuti sfc /scannow
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:36   #4
@Freyr
Nadao sam se nekom elegantnijem i bezbolnijem rješenju od instalacije novih Windowsa.

@Mephisto
Nakon što sam pokrenuo cmd i utipkao naredbu sfc/scannow nakon čega sam dobio poruku da se moram ulogirati kao administrator iako za svoj acc (koji je ujedno i jedini) imam administratorska prava tako dalje s ovim nisam čačkao.

Zanimljiva stvar je to da mi je jučer Save as prozor u svakom od internet browsera normalno proradio i sada mogu raditi što želim.

Živjeli Windowsi, tko ih ne bi volio tako bagovite.

U svakom slučaju hvala na pomoći i trudu.
Rob Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.