Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 11:17   #1
Microsoft daje krive kodove za SKYPE

Zaboravio sam lozinku za uči u svoj skype račun . Podneo sam zahtjev da mi dadu novu na moju e-mail adresu.

Stigla mi je e-mail adresa sa šifrom od sedam brojeva. A skype traži da lozinka ima minimalno osam znakova.

Što da radim? Kopipejstao sam taj sedmoznamenkasti broj u polje za upis lozinke, pa u polje za ponovni upis, pa mi kaže da lozinka mora imati minimalno osam znakova.

Zatim sam probao utipkati svaki broj posebno. Dakle bez kopipejstanja.

I svejedno nije upalilo, iako sam valjda pet-šest puta pokušavao.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:31   #2
Dugo vec nemam skype, ali mi je čudno da oni tebi posalju novu lozinku na mail, umjesto da imas mogucnosti da kreiras po želji.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:39   #3
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Dugo vec nemam skype, ali mi je čudno da oni tebi posalju novu lozinku na mail, umjesto da imas mogucnosti da kreiras po želji.
Ne znam što bih rekao. Možda zato što mi je SKYPE raučn već dugo neaktivan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:00   #4
Probaj reinstalirati sa friškom aplikacijom. Možda imas stariju verziju pa nije isto

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:57   #5
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirati sa friškom aplikacijom. Možda imas stariju verziju pa nije isto

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Imam noviju verziju. Ali mislim da bi zbog nekih drugih stvari uskoro trebo rušit sistem, a neda mi se.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:07   #6
Za mene je skype prošlost, jako je spor.
Viber nema problema sa time.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:42   #7
@piskavac

Kako točno glasi taj email? Odnosno, jesi siguran da tu šifru moraš upisati u skype, a ne negdje drugdje?
Naime, kao što Osmi kaže, nije uobičajeno da se šifra šalje, nego ju obično pri resetu sam izabereš.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:23   #8
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
@piskavac

Kako točno glasi taj email? Odnosno, jesi siguran da tu šifru moraš upisati u skype, a ne negdje drugdje?
Naime, kao što Osmi kaže, nije uobičajeno da se šifra šalje, nego ju obično pri resetu sam izabereš.
Ma, otvori mi Mozilu. I tamo kaže. - Ajojn, SKYPE ima problema. Pokaže mi onaj neki formular sa praznim mjestima za unos i ponovni unos šifre.

A da stvar bude još mutavija, Mozila mi uopće nije defaultni Internet preglednik.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.