Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 19:13   #201
Wink Tražim društvo za kino

Ako je netko za kino sutra (ponejeljak) neka se javi u inb.
Ja plaćam karte, a za film se dogovorimo.
Moguće druženje i ubuduće ili trajno prijateljstvo.
lp
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 11.10.2017., 01:00   #202
Ako ima neka cura za dopisivanje da si malo skratimo dane, inbox je otvoren.. naravno, nije iskljucena ni neka kava ako tipkanje bude islo..vrijeme ce pokazati..
Decko, 23 godine

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mathijas is offline  
Old 15.10.2017., 19:52   #203
Quote:
LutkicaZG kaže: Pogledaj post
Drago mi je što postoji ovakva tema, a da nije sve samo na to(tražim dečka/curu)..
Kako zbog nekih životnih okolnosti sam izgubila dosta prijatelja, a i više nisam htjela imat negativne ljude oko sebe..Trenutno ih je ostalo par. Iako mi je ovo možda malo očajno, probat ću.
Voljela bi naći par zbilja dobrih prijatelja/ca (možda više prijateljica, ali može i prijatelja dapače), kao društvo za izlaske, kave, zabavu, putovanja, a isto tako i nekog s kim možeš popričati o svemu, tražit savjet, pomoć, biti uz njega i on uz mene.. Tražim prijatelja/cu/društvo za cijeli život.. Ako ste uvijek spremni za zabavu (bez onog neda mi se ili dogovorimo se pa odustanete u zadnji čas), iskreni, komunikativni i tražite dobro društvo i želite bit dobri prijatelji i imat dobrog prijatelja. Iz Zagreba. Od 18do25god. Javite se preko poruka.
Vrijedi i dalje 😀😊
LutkicaZG is offline  
Old 19.11.2017., 18:44   #204
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ako je netko za kino sutra (ponejeljak) neka se javi u inb.
Ja plaćam karte, a za film se dogovorimo.
Moguće druženje i ubuduće ili trajno prijateljstvo.
lp
sutra je isto ponedjeljak, ako netko želi neka se javi!
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 30.11.2017., 18:53   #205
Pozdrav,

traži se jedan ili više kompanjona (wingmana), cca 30g na dalje, za izlaske u noćne klubove, na koncerte i sl..

Zadnje uređivanje GrickoZG : 30.11.2017. at 19:19.
GrickoZG is offline  
Old 09.12.2017., 22:34   #206
tražim simpatičnu i veselu prijateljicu u zagrebu, po mogućnosti sa povlasticama.
atlaski is offline  
Old 25.12.2017., 20:39   #207
Žensko sam, imam 27 godina, živim u Zg. Tražim frendicu za kavu, šetnju, kino ... Inače, završavam faks, volim prirodu, mačke i pse. Introvert sam po prirodi.

Zadnje uređivanje La Rochelle : 25.12.2017. at 20:51.
La Rochelle is offline  
Old 28.12.2017., 01:18   #208
Cura iz Zagreba,27. godina. Tražim žensku ekipu za košarku, sad po zimi u dvorani a kad zatopli, možemo i na neko igralište. Ili netko za otići na košarkaške utakmice.
girley is offline  
Old 29.12.2017., 04:03   #209
Cura, prva polovina dvadesetih, Zagreb. Tražim nekoga (potencijalnu frendicu/frenda) za kave, kino, šetnje, izlaske, koncerte, muzeje, kazališta i razne druge evente. Prednost introvertiranim osobama. Do cca 26 godina.
dSpiroS is offline  
Old 30.12.2017., 15:00   #210
Zdravo svima, trazim isto neke ljude za kave, setnje, odlaske na koncerte. Volim alternativna mjesta ali nisu mi strana ni ova druga. Volim dobru muziku kao i opustenu atmosferu.

Rado, odlazim i u kino

Ako ima netko slicnih afiniteta nek se javi
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Old 31.12.2017., 17:22   #211
Quote:
dSpiroS kaže: Pogledaj post
Cura, prva polovina dvadesetih, Zagreb. Tražim nekoga (potencijalnu frendicu/frenda) za kave, kino, šetnje, izlaske, koncerte, muzeje, kazališta i razne druge evente. Prednost introvertiranim osobama. Do cca 26 godina.
Izbriši si poruke jer ne možeš primati nove, popunjen ti je storage.
ride away is offline  
Old 02.01.2018., 12:35   #212
Hellou

Malo mi se drustvo razvodnilo, pa trazim frendicu/e za kave, izlaske, putovanja. Obozavam setati Zg-om, otkrivati nova mjesta, ici u kazaliste, na izložbe, festivale ). Sto god te zanima slobodno pitaj . Ako imas kakav prijedlog slobodno ga napisi, nisam iskljuciva i rado cu isprobati i nesto novo. Volim i kuglanje

Ako je nekome bitno imam 27godina
__________________
...dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš...ali je najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš...
hawaiiantropic is offline  
Old 09.01.2018., 16:31   #213
Drustvo

U kasnim dvadesetima sam, trazim drustvo za zabavu! Musko , zensko nebitno... Bitno da imas volju za druzenjem
summertime-zg is offline  
Old 10.01.2018., 00:46   #214
Trazim frenda / frendicu za kave / izlaske

Moj profil:

Zaposlen
Volim alternativna mjesta
Volim kino Europu
Volim trash
Volim prirodu i setnje
Ucim njemacki B1 razina mozemo pokusat sprehat
happy_meal is offline  
Old 13.01.2018., 20:00   #215
Pozdrav!
pokušat ću ovdje riješiti problem nedostatka ekipe za izlaske i druženje. Rastavljen sam, a svi oni s kojima sam nekada izlazio; ili su oženjeni, ili imaju djevojke. Dosadilo mi je vikendom sjediti doma, pa eto da se pokrenem.
Znači, bilo bi poželjno da ste 30+ te da cilj izlaska nije ubijanje u alkoholu. Čarobna kombinacija: cuga, zafrkancija, upoznavanje ljepšeg spola.
LP
@GrickoZG imaš poruku.
WonderMan is offline  
Old 14.01.2018., 18:48   #216
Pozdrav svima!
Ja sam nova na forumu!
Htjela bih upoznati novu prijateljicu/e za druženje,izlaske,šoping,kavu...Da me se krivo ne shvati,imam ja cure s kojima se inače družim,ali se većina od njih udala i dobila djecu pa nemaju toliko vremena za druženje!
Inače sam u vezi,zaposlena sam,vesela i komunikativna osoba!
Anniebeeru is offline  
Old 14.01.2018., 18:48   #217
Pozdrav! Tražim društvo za učenje i druženje u NSB-u.
La Rochelle is offline  
Old 14.01.2018., 23:07   #218
Quote:
La Rochelle kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Tražim društvo za učenje i druženje u NSB-u.
nikad nisam shvatio ljude koji pijani uce, to je cak i za mene previse
FF9 is offline  
Old 27.01.2018., 00:17   #219
Pozdrav! Zadnjih nekoliko mjeseci događa mi se takozvano osipanje ekipe za izlaske tako da ovim putem pozivam sve zainteresirane za upražnjavanje noćnog života da mi se jave na PM pod uvjetom da:

1) smatraju da je ostajanje doma petkom/subotom navečer gubljenje vremena
2) van ostaju barem do 03:00
3) su bili barem jednom na Nomad Jamu

Muško, 29, sve ostale informacije i preporuke na PM.
M16 is offline  
Old 04.02.2018., 21:51   #220
Quote:
WonderMan kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
pokušat ću ovdje riješiti problem nedostatka ekipe za izlaske i druženje. Rastavljen sam, a svi oni s kojima sam nekada izlazio; ili su oženjeni, ili imaju djevojke. Dosadilo mi je vikendom sjediti doma, pa eto da se pokrenem.
Znači, bilo bi poželjno da ste 30+ te da cilj izlaska nije ubijanje u alkoholu. Čarobna kombinacija: cuga, zafrkancija, upoznavanje ljepšeg spola.
LP
@GrickoZG imaš poruku.
Ajmo štemeri javljajte se... Život prolazi lagano
WonderMan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.