Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 00:06   #441
ISIS Terrorists Smoked by Hellfire
https://youtu.be/iZHHBmy4VmU
Eee Izmete,Izmete!!?

A ovo 16-ice!? https://youtu.be/Cn0HmzG6B3I
Najvjerojatnije će odlučiti za F16 Izrael
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!

Zadnje uređivanje Bark : 17.10.2017. at 00:18.
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:11   #442
Ne treba nam zrakoplovstvo, a ako imamo sreće možda nas i neko humanije te brže riješi muka od domaćih izdajnika.
__________________
"You are what you eat but I don 't remember eating a sexy beast in the morning."
TeenWindfucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:23   #443
Quote:
Adelholzener kaže: Pogledaj post
Hmm, odakle se pojavio ovaj lik koji tu baljezga o bosanskoj vojsci na HRZ temi? Bas me briga za bosanske pistolje i bosanske grbove i tursko bilo kakvo smece. Ja sam dao primjer korisnosti aviona, a ovaj je jadnik to shvatio kao kafansko "imam vecega" natjecanje, ali nitko ga ne dozivljava ozbiljno.

Ono sto stoji je da je ratno zrakoplovstvo jedino sto moze u kratkom roku udariti na udaljene tocke i samom prijetnjom blokirati puno toga, odnosno moze otkloniti slicnu prijetnju susjedne drzave slicne snage.
Samo treba prestati hraniti trolla i vratiti ce se u svoju rupu.
Evincar333 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:05   #444
Dakle, što ste od teme napravili

Sa vrijeđanjima: ti si 'imbecil', 'idiot', 'majmun', 'invalid' i slično ste završili i dalje više nema.

Slobodno se tako nastavite razgovarati u rl, ovdje mjesta za takav razgovor nema.
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:39   #445
Najbolje bi bilo ovlstiti Republiku Tursku da radi air policing iz BiH za cijeli region BiH, Hrvatske, Makedonije i Albanije. Na taj nacin bi se ogromne pare ustedile a Turci vec imaju svoje vojne baze u Albaniji.
JozoKrivi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.11.2017., 00:22   #446
Treba lock na ovu temu, Jozo je fakat ovo pretvorio u hrvanje u blatu.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:44   #447
Quote:
Adelholzener kaže: Pogledaj post
Treba lock na ovu temu, Jozo je fakat ovo pretvorio u hrvanje u blatu.
Lock Jozu, a ne temu.
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:06   #448
Ja bi kupio ove švedske zrakomlate bar su novi pa smo mirni 30 godina.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:10   #449
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja bi kupio ove švedske zrakomlate bar su novi pa smo mirni 30 godina.
Ja bi kupio Gripene.

Usput, nešto se ušutilo oko kupnje zrakoplova.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:10   #450
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja bi kupio ove švedske zrakomlate bar su novi pa smo mirni 30 godina.
Možeš i nove falcone kupiti, ali su dosta skuplji.

A falcone svi vole jer su isprobani u realnoj borbi
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 06:33   #451
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ja bi kupio Gripene.

Usput, nešto se ušutilo oko kupnje zrakoplova.

Ja bih kupio novi mercedes, ali jebiga, nemam love ni za stari stojadin.

Upravo tako se ponaša naša država.

Totalni debilizam je kupovati preskupe avione dok nam djeca umiru jer se ne mogu za njih kupiti lijekovi.
Totalni debilizam.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:49   #452
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ja bi kupio Gripene.

Usput, nešto se ušutilo oko kupnje zrakoplova.

kako ušutilo?

http://www.jutarnji.hr/globus/Globus...nosti/6748605/

I i zrakomlate če remontirati

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...ptera/6751134/
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:32   #453
Znači kupit ćemo avione bez da ih prvo testiramo?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:41   #454
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja bi kupio ove švedske zrakomlate bar su novi pa smo mirni 30 godina.
Mozda da prvo naucis sto je zrakomlat.
Ne bi bilo zgorega...
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:30   #455
Eh da se tako založilo za bolesnu djecu bez adekvatnog liječenja.
Što će nam nauoružanje kad ćemo ionako umrijeti od gladi i bez adekvatnog liječenja
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:03   #456
Quote:
duxi kaže: Pogledaj post
Eh da se tako založilo za bolesnu djecu bez adekvatnog liječenja.
Što će nam nauoružanje kad ćemo ionako umrijeti od gladi i bez adekvatnog liječenja
Tako je. Ali onaj tko ne umre, taj vrijedi, a tko vrijedi taj i leti! :grunf:

Uostalom, iz aviona možeš bombardirat penzionere, što je opet win-win situacija.
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:19   #457
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ja bih kupio novi mercedes, ali jebiga, nemam love ni za stari stojadin.

Upravo tako se ponaša naša država.

Totalni debilizam je kupovati preskupe avione dok nam djeca umiru jer se ne mogu za njih kupiti lijekovi.
Totalni debilizam.
Ovo je najgusce zapakirana kolicina gluposti koju sam vidio u zadnje vrijeme.

Ako pod Mercedes mislis neki teretni kamion s kojim obavljas djelatnost, onda da. Borbeni zrakoplov nije luksusz nego orudje tipa kombajn, traktor, ili bilo koji drugi radni stroj. Luksuz su upraov razno razne gluposti na koje bi ti trosio proracunsku lovu. A drzava se ponasa upravo onako kako i treba i ne trosi tudji novac za racun samo nekih.

Kraj svih HZ-ova, Agrokora, parazitskih udruga i ostalih sisaca proracuna, da bar imas srama ne srat po onom dijelu drzave koji nakon sto mu se kontinuirano smanjivao proracun godinama je jos uz to obavljao masu civilnih duznosti, pocevsi od gasenja pozara preko prijevoza pacijenata, itd. Cisto da ti ne preleti preko glave, ponovit cu jos jednom - P R I J E V O Z P A C I J E N A T A.
 
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:49   #458
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ja bih kupio novi mercedes, ali jebiga, nemam love ni za stari stojadin.

Upravo tako se ponaša naša država.

Totalni debilizam je kupovati preskupe avione dok nam djeca umiru jer se ne mogu za njih kupiti lijekovi.
Totalni debilizam.
Da smo 91 imali borbeno zrakoplovstvo, nebi na ovaj dan morali održavati Kolonu Sječanja, jer se Srbi ili ne bi odlučili na rat - ili bi rat bio daleko kratkotrajniji i daleko manje pogubniji za nas.

To što u regiji momentalno nemamo neprijatelja i to što smo svi u vojnom i ekonomskom smislu na koljenima, ne znači da se u budućnosti neprijatelj neće pojaviti odnekud.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:18   #459
Jeftinije je biti do zuba naoružan i odvratiti neprijatelja od agresije, nego biti laka meta. Prilika čini lopova i prilika čini agresora.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 07:42   #460
Quote:
alh84001 kaže: Pogledaj post
Ovo je najgusce zapakirana kolicina gluposti koju sam vidio u zadnje vrijeme.

Ako pod Mercedes mislis neki teretni kamion s kojim obavljas djelatnost, onda da. Borbeni zrakoplov nije luksusz nego orudje tipa kombajn, traktor, ili bilo koji drugi radni stroj. Luksuz su upraov razno razne gluposti na koje bi ti trosio proracunsku lovu. A drzava se ponasa upravo onako kako i treba i ne trosi tudji novac za racun samo nekih.

Kraj svih HZ-ova, Agrokora, parazitskih udruga i ostalih sisaca proracuna, da bar imas srama ne srat po onom dijelu drzave koji nakon sto mu se kontinuirano smanjivao proracun godinama je jos uz to obavljao masu civilnih duznosti, pocevsi od gasenja pozara preko prijevoza pacijenata, itd. Cisto da ti ne preleti preko glave, ponovit cu jos jednom - P R I J E V O Z P A C I J E N A T A.
Nakon što si utažio svoje vampirske porive i rekao sve što ti je na umu svojim vrlim riječnikom, ne zaboravi da pod luksuzom smatraš liječenje bolesne djece, na što bi ja trošio lovu.
Uostalom, ti si baba vanga pa da znaš na što bih ja trošio?
Borbeni avion je čisti luksuz, kako uopće možeš imati srama i usporediti ga s radnim vozilom?
A ubuduće, kad budeš bolestan i trebala ti bude bolnica, nemoj pozvati hitnu da te odveze u bolnicu već zovi MORH da te odvetze BORBENIM AVIONOM.

Kakvih sve gluposti ovdje neću pročitati.



Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Da smo 91 imali borbeno zrakoplovstvo, nebi na ovaj dan morali održavati Kolonu Sječanja, jer se Srbi ili ne bi odlučili na rat - ili bi rat bio daleko kratkotrajniji i daleko manje pogubniji za nas.

To što u regiji momentalno nemamo neprijatelja i to što smo svi u vojnom i ekonomskom smislu na koljenima, ne znači da se u budućnosti neprijatelj neće pojaviti odnekud.
Kaj bi bilo da je bilo...
Da Tuđman nije zabranio evakuaciju ranjenika ne bi imali kolonu sjećanja.
Da se lova nije krala na sve strane već se kupovalo naoružanje ne bi imali kolonu sjećanja.
Da...

Ne vidiš li koliko je uzaludno i besmisleno nabrajanje ovog "da smo..."?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.