Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 13:59   #641
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post

Jesu. Nitko to ne osporava.
Trebamo li šutke pristajati na to?
Misle li javni službenici da će stalna povećavanja plaća samo i isključivo njima riješiti problem?

Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post

Mislim da je situacija upravo suprotna- barem profesori previše šute.
Evo na forumu- uhljebi ovo uhljebi ono.
Tema o obrazovanju- 5 forumaša u ekstazi mržnje prema profesorima uhljebima.
Tema o zdravstvu- doktori uhljebi, istih pet forumaša.
U svakom žitu ima kukolja. Na liječnike nemam nekih prigovora jer je to jedan od najtežih i najzahtjevnijih poslova.
Ali profesori, mila majko! Istina je da ni to nije posao za svakog (ali nije ni blagajnice u dućanu) no budući da imam dosta njih u obitelji i u krugu poznanika, mogu zaključiti (uz opasnost da me se etiketira kao mrzitelja istih) slijedeće:
- ima već dugo kako sam pohađao osnovnu i srednju, gotovo 30g i još iz tih dana sjećam se štrajkova svakih nekoliko mjeseci. Uvijek plaće premale, uvijek se štrajka, pa se plaće dižu. Ista situacija traje i danas.
- dotična u jednoj OŠ je dodatno plaćena da vodi dramsku sekciju, umjesto nje to vodi jedna mama volonterka.
- kvaliteta kadra je strahovito pala uslijed hiperprodukcije kadra (gotovo svaki gradić ima pedagošku akademiju). Znam profesoricu zemljopisa i povijesti koju struka ne zanima (samo radno mjesto) i koja nema pojma što je Masada ili koja je veza između Burme i Mijanmara.
- izleti, izleti i izleti. Pa onda sponzorirani izleti od izdavača udžbenika.
- mnogo praznika ali je sve to teško i ima se puno posla.
- male plaće ali zapravo veće od realnog prosjeka u državi
- namjerno nejasno predavanje na satu kako bi se klinci onda kolegama slali na instrukcije. Čudo jedno kako dijete na satu instrukcija može shvatiti ono što ne može u nekoliko sati nastave.
- općenito stalno kukanje uz opću nezainteresiranost


Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post

Pa drži se svojeg vlastitog savjeta!

Ono što ti radiš, kao i drugi ovdje, je "nek meni crkne krava al susjedu dvije", jer su vam Index i slični isprali mozak propagandom kako vas pljačkaju profesori i doktori, a ne ćato u lok. samoupravi i Todorić
Jednako vrijedi i za državne službenike! Nisam nikada čuo da pokazuju ikakvu osjetljivost prema ostalim zaposlenicima ali nad njihovim problemima bi trebala suosjećati čitava nacija. To je isto jedan vid crkavanja susjedove krave. Ne pokazujete obzir prema drugima u svojim javnim istupima a isto tražite za sebe.

Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Problem takvih županija je da ne nude baš mnogo perspektive i mnogi i sa fakultetima su jako sretni da rade gotovo pa bilo što.
Kompleks Zagreba kao centra svijeta. Za neke ništa što se događa ili postoji izvan Zagreba ne postoji niti vrijedi.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:02   #642
Radim u školi na zamjeni (5 godina radnog staža) i plaća mi je bez putnih troškova oko 5800 kn.
S obzirom na stanje u gospodarstvu, ne bi smjela biti veća od 4800 - 5000, a ionako najveći problem u školstvu, koliko mogu vidjeti, nisu materijalna prava nastavnika, nego negativna selekcija istih.
To će vam u iskrenom razgovoru potvrditi svaki iskreni nastavnik.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:02   #643
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Slušam HRT skroz slučajno i neka ekonomska analitičarka priča kak se gospodarstvo mora pokrenut jer su potrebe javnog sektora veće nego što ih sustav može namirit i da je HDZ-u čovjek najbitniji. Kak ju nije sram pričat takve stvari? Znači moramo prionut poslu da bi tamo zaposleni po agencijama i sličnim ustanovama imali nezaslužene plaće po 10+ soma kuna.

Zašt plaćamo 80 kn mjesečno za ovakva sranja???
Nek hdz pokrene svoju televiziju i tam vrši propagandu, nije mi jasno još kak kolektivno dopuštamo da nas se ovak jebe. 80 kn mjesečno darujemo glasilu hdza. Pa tko HRT gleda od mlađe populacije uopće?? Pa samo penzioneri ih gledaju i s takvom sviješću izlaze na izbore i biraju ih opet.
Ovakve stvari treba snimit i stavit na youtube. I napravit kanal imenom uhljeb hrvatis.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:50   #644
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Misle li javni službenici da će stalna povećavanja plaća samo i isključivo njima riješiti problem?.
Ne misle.


Quote:
Ali profesori, mila majko! Istina je da ni to nije posao za svakog (ali nije ni blagajnice u dućanu) no budući da imam dosta njih u obitelji i u krugu poznanika, mogu zaključiti (uz opasnost da me se etiketira kao mrzitelja istih) slijedeće:
- ima već dugo kako sam pohađao osnovnu i srednju, gotovo 30g i još iz tih dana sjećam se štrajkova svakih nekoliko mjeseci. Uvijek plaće premale, uvijek se štrajka, pa se plaće dižu. Ista situacija traje i danas.
- dotična u jednoj OŠ je dodatno plaćena da vodi dramsku sekciju, umjesto nje to vodi jedna mama volonterka.
- kvaliteta kadra je strahovito pala uslijed hiperprodukcije kadra (gotovo svaki gradić ima pedagošku akademiju). Znam profesoricu zemljopisa i povijesti koju struka ne zanima (samo radno mjesto) i koja nema pojma što je Masada ili koja je veza između Burme i Mijanmara.
- izleti, izleti i izleti. Pa onda sponzorirani izleti od izdavača udžbenika.
- mnogo praznika ali je sve to teško i ima se puno posla.
- male plaće ali zapravo veće od realnog prosjeka u državi
- namjerno nejasno predavanje na satu kako bi se klinci onda kolegama slali na instrukcije. Čudo jedno kako dijete na satu instrukcija može shvatiti ono što ne može u nekoliko sati nastave.
- općenito stalno kukanje uz opću nezainteresiranost

Medalja ima i drugu stranu.
Već spomenuta česta negativna selekcija, koja koči sposobne i vrijedne i nagrađuje podobne.
Pritisak roditelja, malo zaleđe u administraciji i školskoj upravi oko toga.
Spomenuo si profu koja dobiva plaću za dramsku a ne obavlja to, ok, ja znam samo iz svog užeg kruga ekipu koja drži dodatne pripreme učenicima za natjecanja, neki čak i dodatne pripreme za upis na faks, potpuno neplaćeno, svojom dobrom voljom.

Smatram da imamo loš sustav.
Vrijedi raspravljati o tome kako da se isti poboljša.



Quote:
Jednako vrijedi i za državne službenike! Nisam nikada čuo da pokazuju ikakvu osjetljivost prema ostalim zaposlenicima ali nad njihovim problemima bi trebala suosjećati čitava nacija. To je isto jedan vid crkavanja susjedove krave. Ne pokazujete obzir prema drugima u svojim javnim istupima a isto tražite za sebe.
Evo, mi smo sebična g***vna, zlurado se cerekamo kad god netko u privatnom sektoru dobije otkaz, po noći se pretvaramo u šišmiše i sišemo mučki znoj sa čela radnih ljudi.

Budi ti bolji od nas.
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:18   #645
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Ali profesori, mila majko! Istina je da ni to nije posao za svakog (ali nije ni blagajnice u dućanu) no budući da imam dosta njih u obitelji i u krugu poznanika, mogu zaključiti (uz opasnost da me se etiketira kao mrzitelja istih) slijedeće:
- ima već dugo kako sam pohađao osnovnu i srednju, gotovo 30g i još iz tih dana sjećam se štrajkova svakih nekoliko mjeseci. Uvijek plaće premale, uvijek se štrajka, pa se plaće dižu. Ista situacija traje i danas.
- dotična u jednoj OŠ je dodatno plaćena da vodi dramsku sekciju, umjesto nje to vodi jedna mama volonterka.
- kvaliteta kadra je strahovito pala uslijed hiperprodukcije kadra (gotovo svaki gradić ima pedagošku akademiju). Znam profesoricu zemljopisa i povijesti koju struka ne zanima (samo radno mjesto) i koja nema pojma što je Masada ili koja je veza između Burme i Mijanmara.
- izleti, izleti i izleti. Pa onda sponzorirani izleti od izdavača udžbenika.
- mnogo praznika ali je sve to teško i ima se puno posla.
- male plaće ali zapravo veće od realnog prosjeka u državi
- namjerno nejasno predavanje na satu kako bi se klinci onda kolegama slali na instrukcije. Čudo jedno kako dijete na satu instrukcija može shvatiti ono što ne može u nekoliko sati nastave.
- općenito stalno kukanje uz opću nezainteresiranost
- neosjetljivost na pojedinačne potrebe učenika. Čak ako profesor predaje u specijalnoj školi, razredu od pet učenika. Ja svojoj profesorici iz struke apsolutno nikako nisam mogao dokazati da ponekad eto moooooram otići u bolnicu i da tamo moooooram dugo čekati na pregled i da zbog toga ne mogu doći na njen predmet ako je predmet prije 11 sati jer čekam na red da me doktorica pregleda, da utvrdi kako stoji stvar sa mojom bolešću od koje oboljeva jedan na četiri tisuće novorođene djece i da kod te pedijatrice idu sva djevca iz HR i da je to samo još jedan razlog zašto se kod nje toliko dugo čeka red. I da je prije raspada YU, toj pedijatrici išao znatan broj djece iz drugih ex-YU republika.

Al kad si netko zabije u tikvurdu da takav učenik markira, da izmišlja markove konake i da ga zbog toga treba oštoro kazniti (jedinicama, neopravdanim satima, moralnim prodikama pred cijelim razredom i pred drugim profesorima, - i još te prilikom tih prodika pita, pa jesi li ti medicinski fenomen); onda takvima zaista, zaista nema pomoći.

Ona je ostavila jako negativne tragove u mom životu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:15   #646
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
iskustvo iz moje familije u državnoj firmi, ing. i mag.oec. po struci, ljudi s +25 god. staža, nisu u pol. stranci:

Minus:
- mala plaća, oko 5500-6500 kn (stalno varira par sto kuna gore-dolje, ali nikad nema značajnije povišice i napredovanja osim ako nemaš debelu vezu)
- otrovno radno okruženje (svi svima podmeću nogu, tračevi, svakodnevno svjedočiš lopovluku, korupciji i političkim i inim vezama)
- ne naučiš puno toga pametnog i korisnog za struku (čitaj: zastarjeli sustavi, jednolični i dosadni poslovi bez ili s minimalno inovacija)
- šefovi u kurcu i obično nepodobni za tu poziciju

Plus:
- malo posla, puno slobodnog vremena
- nema prekovremenih ili jako rijetko
- sigurno radno mjesto, nema otkaza ako odeš na npr. porodiljni ili si često bolestan
- puno godišnjeg odmora
- poklon bonovi za Božić itd., regres i općenito puno raznih olakšica od zdravstvenog na dalje

Pa sad kako kome odgovara... Nije u svim državnim firmama isto, ali mislim da je u većini slično.
Plaće su od 3500-5000 za SSS ovisno o stažu većinom jer za svaku godinu staža dobiješ nekih 30 kn, pa oni koji imaju 30 godina imaju i do 1000 kn dodatka na staž... VŠS ima od 4500-5500, isto ovisno o stažu i radnom mjestu... a jedino je VSS isplativa... od 5000-10000 ovisno o radnom mjestu, naravno za neka bolje plaćena radna mjesta potrebno je imati godine staža i iskustva...rukovodeća mjesta tu nisam računao, oni su posebna kategorija...

Sve drugo je manje više točno...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 06:18   #647
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Plaće su od 3500-5000 za SSS ovisno o stažu većinom jer za svaku godinu staža dobiješ nekih 30 kn, pa oni koji imaju 30 godina imaju i do 1000 kn dodatka na staž... VŠS ima od 4500-5500, isto ovisno o stažu i radnom mjestu... a jedino je VSS isplativa... od 5000-10000 ovisno o radnom mjestu, naravno za neka bolje plaćena radna mjesta potrebno je imati godine staža i iskustva...rukovodeća mjesta tu nisam računao, oni su posebna kategorija...

Sve drugo je manje više točno...

Malo ti je?
Pa daj otkaz (nikad čuo da se to desilo), zaposli se u privatnika, zarađuj puno.
Je, ali; nema više dolaska na posao u 8:30 i povratka doma u 14:30 sa pauzom za plac i gablec
- nema rada "lako ćemo"
- nema interneta i privatnih razgovora za vrijeme radnog vremena
-nema zajebancije kao u rada za državu

Ni to ti ne paše?

Imaš drugu mogućnost: otvori svoju firmu i zarađuj milione.
Samo, onda uz sve one stavke koje su iste kao rada za privatnika i zaboravi na privatni život (jedino ako nisi Todorić, a nisi).

Ni to ti ne paše?

Daj otkaz (!) i idi van raditi.
Široka ti EU, cijela država čezne i žudi za izvrsnim kompetencijama i ogromnim znanjima koje si stekao za vrijeme rada za državu.

Ako se ništa od toga ne usudiš, plaća ti je sasvi m dovoljna.

I prevelika.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:44   #648
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Malo ti je?
Pa daj otkaz (nikad čuo da se to desilo), zaposli se u privatnika, zarađuj puno.
Je, ali; nema više dolaska na posao u 8:30 i povratka doma u 14:30 sa pauzom za plac i gablec
- nema rada "lako ćemo"
- nema interneta i privatnih razgovora za vrijeme radnog vremena
-nema zajebancije kao u rada za državu

Ni to ti ne paše?

Imaš drugu mogućnost: otvori svoju firmu i zarađuj milione.
Samo, onda uz sve one stavke koje su iste kao rada za privatnika i zaboravi na privatni život (jedino ako nisi Todorić, a nisi).

Ni to ti ne paše?

Daj otkaz (!) i idi van raditi.
Široka ti EU, cijela država čezne i žudi za izvrsnim kompetencijama i ogromnim znanjima koje si stekao za vrijeme rada za državu.

Ako se ništa od toga ne usudiš, plaća ti je sasvi m dovoljna.

I prevelika.
Oće kur.. otić u privatnika. Svi znaju da ništa ne rade, a dobivaju pare. Mozak na livadu, priče što se taj dan kupilo na pazaru, što se kuha za ručak, rješavanje osobnih problema, a efektivnog rada maksimalno pola sata.

Treba im plaću spustit 50%. Neradnici koji su doveli do propasti ovo društvo. Neće nijedan da se približi privatnom sektoru ili radu. Pljuc.

Odreda su većina socijalisti na grbači drugog, htjeli bi sve od božićnice, regresa, dječjeg doplatka, a sve da im netko drugi plati. Pravi opis za njih je paraziti, uhljebi, štetočine.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:57   #649
Nece se nitko buniti ako ostane isto... ali ako ne trazis neces ni dobiti... i ovo da se dolazi u 8.30 i odlazi ranije nije tocno... to su mozda negdje slucajevi, ali u globalu se pazi na radno vrijeme...

Nitko ne spominje lokalnu samoupravu gdje je puno veca klosarija, korupcija i nepotizam, da ne govorim o osjetno vecim placama...a jos im se suludo daju vece ovlasti i vise novaca i osim profesora Koprica svi sute u svezi ozakonjenja tog kriminala...stvaraju se drzave u drzavi pod izgovorom nekakve autonomije lokalne samouprave, a ustvari se osigurava zbrinjavanje glasackih masinerija
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 05:39   #650
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Oće kur.. otić u privatnika. Svi znaju da ništa ne rade, a dobivaju pare. Mozak na livadu, priče što se taj dan kupilo na pazaru, što se kuha za ručak, rješavanje osobnih problema, a efektivnog rada maksimalno pola sata.

Treba im plaću spustit 50%. Neradnici koji su doveli do propasti ovo društvo. Neće nijedan da se približi privatnom sektoru ili radu. Pljuc.

Odreda su većina socijalisti na grbači drugog, htjeli bi sve od božićnice, regresa, dječjeg doplatka, a sve da im netko drugi plati. Pravi opis za njih je paraziti, uhljebi, štetočine.
Pa normalno da neće dati otkaz.
Gdje bi imali tako veliku plaću za malo rada i nimalo odgovornosti?

S opisom se slažem: paraziti, uhljebi, štetočine.

Neradnici koji drugima otimaju kruh.

Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Nece se nitko buniti ako ostane isto... ali ako ne trazis neces ni dobiti... i ovo da se dolazi u 8.30 i odlazi ranije nije tocno... to su mozda negdje slucajevi, ali u globalu se pazi na radno vrijeme...

Nitko ne spominje lokalnu samoupravu gdje je puno veca klosarija, korupcija i nepotizam, da ne govorim o osjetno vecim placama...a jos im se suludo daju vece ovlasti i vise novaca i osim profesora Koprica svi sute u svezi ozakonjenja tog kriminala...stvaraju se drzave u drzavi pod izgovorom nekakve autonomije lokalne samouprave, a ustvari se osigurava zbrinjavanje glasackih masinerija
Državni i javni službenici, lokalna samouprava, sve je to jedno te isto.

Jesi li ikad bio, recimo, u katastru?

nemoj mi samo o radnom vremenu, molim te... Ni o odlascima na plac...

Jesi li ikad čekao satima sa deset drugih naručenih u isto vrijeme u liječničkoj ordinaciji?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:33   #651
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post

Državni i javni službenici, lokalna samouprava, sve je to jedno te isto.

Jesi li ikad bio, recimo, u katastru?

nemoj mi samo o radnom vremenu, molim te... Ni o odlascima na plac...

Jesi li ikad čekao satima sa deset drugih naručenih u isto vrijeme u liječničkoj ordinaciji?
Ne moze se osnovi pojedinacnih slucajeva donositi stereotipni zakljucak da su svi isti i da su svi stetocine... naravno da ima izmisljenih mjesta za politicke podobnike koja su nepotrebna i na koja se bacaju novci... to je prvenstveno problem sustavamoji se ne zeli mijenjati, a ljudi stalno biraju iste..ali ne moze se tako nonsalant karakterizirati.. jer ipak tu postoje mnogi strucni poslovi za koje su potrebne godine iskustva i ucenja da bi se mogli obavljati...nije sve samo u tetkama koje navodno idu na plac... to je isto floskula jer ako netko i ode sa radnog mjesta u pravilu mora ostati netko tko ce ga zamjeniti... nijedan sef si nece bas dozvoliti anarhiju

Cekanja? Ne vjerujem da se lijecnicima namjerno maltretira ljude... previse je ocito pacijenata za trenutni sustav... a reformu nitko nije sposoban ili hrabar provesti
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:35   #652
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Ili kako su meni odgovorili u Inspektoratu rada, prije par godina kad je uslijed mijenjanja nacina vođenja radnih lista doslo do neke totalne zavrzlame pa su knjigovode, inspektori, obrtnicka komora, svak na svoj nacin tumacili. Kad sam telefonski zamolila za objasnjenje dobila sam odgovor: Gospodjo, mi nismo tu da Vam pomazemo, mi smo tu da Vas progonimo.

Pametnom dosta.
kamo sreće da barem progone.....
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:39   #653
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Ne moze se osnovi pojedinacnih slucajeva donositi stereotipni zakljucak da su svi isti i da su svi stetocine...
Problem je što takvih slučajeva ima jako puno, a popriličan dio njih su pravi uhljebi, ekipa koja je dobila posao negdje da prima plaću ali koja ne mora raditi niti se ikada očekuje da radi. Uopć ne pomaže niti to što se država i svi ti uredi ponašaju na način da nisu u službi naroda nego je narod tu da služi državi.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:47   #654
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Ne moze se osnovi pojedinacnih slucajeva donositi stereotipni zakljucak da su svi isti i da su svi stetocine... naravno da ima izmisljenih mjesta za politicke podobnike koja su nepotrebna i na koja se bacaju novci...
Taj problem se u Hrvatskoj ne može riješiti pa treba ići za tim da se ublaži. Svakom potencijalnom uhljebljeniku sa dobrim vezama treba ponuditi izbor da radi tamo gdje ga se mislilo uhljebiti ili da samo prima plaću bez rada. Njemu ta plaća, obzirom na veze, i onako "ne gine" pa ako ne zna ili ne želi raditi, nek ostane doma i ne pravi štetu.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:12   #655
Eto , lijepo , baš lijepo,
"HDZ je na sjednici vlade najavio povećanja plaća uhljebima. Kao da to nije dovoljno, obradovao ih je i viješću o kolektivnom ugovoru.

Naime, na današnjem predstavljanju prijedloga proračuna za sljedeću godinu, ministar rada i mirovinskog sustava Marko Pavić najavio je povećanje plaća državnih i javnih službenika.

Uz to, zaštitnički je dodao kako ih "može umiriti jer će njihova prava biti zaštićena potpisivanjem kolektivnih ugovora". Doduše, nigdje nije navedeno tko im to i čime ugrožava prava."
Uostalom . evo link na cijeli članak pa sami pročitajte
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...a/1005045.aspx
Nadam se iskreno skorom bankrotu države pa da svi propadnemo sa stilom.
MikeLowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 06:02   #656
Lijepo.
Povodom toga slijedećih će 100000 mladih otići van.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:07   #657
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
kamo sreće da barem progone.....
Tako je, jer poslodavci postoje radi inspektora, i poslodavci žive od rada inspektora, nikako nije obrnuto.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 12:22   #658
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Tako je, jer poslodavci postoje radi inspektora, i poslodavci žive od rada inspektora, nikako nije obrnuto.
Što je najsmješnije, to oni i tvrde. Ništa kao kada ti u poreznoj kažu "nismo mi ovdje radi vas".
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:26   #659
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Što je najsmješnije, to oni i tvrde. Ništa kao kada ti u poreznoj kažu "nismo mi ovdje radi vas".
Jednog dana shvatiti će koliko su u krivu, nažalost, biti će kasno. Nije ni to najgore, najgore je što ću ja biti daleko, i neću im vidjeti facu, a još manje ću im moći pljunuti u lice.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:36   #660
Neće shvatiti. Boli ih briga. Dok ide-ide.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.