Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 22:20   #8421
MOLIM VAS SVE ZA POMOĆ (MOLIM ADMINISTRATORE DA NE IZBRIŠU)

PROŠLI PETAK UKRADENA NAM JE KONSTRUKCIJA MAXI COSI STELLA CRNE BOJE, AKO VIDITE U OGLASNICIMA DA NETKO PRODAJE DONJI DIO KOLICA, MAXI COSI STELLA, CRNE BOJE NOVČANO ĆU NAGRADITI DOJAVLJIVAČA. NAIME OSOBA JE VRLO AGRESIVNO PLANIRANO SVE ODIGRALA, I VIŠE NIJE STVAR U UKRADENOJ STVARI VEĆ U PONIŽENJU, PLAČU DIJETETA...
sweetdream001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:45   #8422
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Mi imamo lanjski model i može se sklopiti u komadu
jel t emogu zamoliti nekad kad stigneš da mi poslikaš i prikeljiš tu sklopljena kolica? sa sportskim dijelom?

jel zauzimaju puno prostora?
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:47   #8423
Quote:
sweetdream001 kaže: Pogledaj post
. NAIME OSOBA JE VRLO AGRESIVNO PLANIRANO SVE ODIGRALA, I VIŠE NIJE (

?

daj pojasni ovo. što se dogodilo? koji grad?
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:42   #8424
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
jel t emogu zamoliti nekad kad stigneš da mi poslikaš i prikeljiš tu sklopljena kolica? sa sportskim dijelom?

jel zauzimaju puno prostora?
Nemogu obećat kad ću ih moć slikat jer su kod mojih, ali nadam se za vikend da stignem pa Vam pošaljem.
Iskreno meni boljih kolica za vožnju nema, lagana su i zaista mogu svugdje i po svakom terenu ali su malo robusna. Ako ste ih vidjeli uživo ne zauzimaju puno više prostora nego kad su sklopljena sa sportskim dijelom, meni je to čak bilo lakše sklapat nego kad sam morala posebno konstrukciju i posebno košaru spremat. I ovisi koje auto imate, ja imam malo auto ali bi stala kolica u gepek i još stvari bez problema.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:51   #8425
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Babyzen yoyo
ova mi se čine baš jako preniska, beba jako udaljena i od nižeg roditelja, kamoli ako je netko viši rastom i skoro na cesti...



__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:00   #8426
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ova mi se čine baš jako preniska, beba jako udaljena i od nižeg roditelja, kamoli ako je netko viši rastom i skoro na cesti...



A gle ipak su to kišobran kolica.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:11   #8427
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Nemogu obećat kad ću ih moć slikat jer su kod mojih, ali nadam se za vikend da stignem pa Vam pošaljem.
Iskreno meni boljih kolica za vožnju nema, lagana su i zaista mogu svugdje i po svakom terenu ali su malo robusna. Ako ste ih vidjeli uživo ne zauzimaju puno više prostora nego kad su sklopljena sa sportskim dijelom, meni je to čak bilo lakše sklapat nego kad sam morala posebno konstrukciju i posebno košaru spremat. I ovisi koje auto imate, ja imam malo auto ali bi stala kolica u gepek i još stvari bez problema.
zato i tražim kolica tipa PP book da mogu sa sportskim sklopit, jednostavniji je život i takva kolica zauzimaju manje prostora nego kad je konstrukcija pa još sa strane sportski dio.

imali smo 3tec i zauzimala su cijeli gepek.

imamo seat toledo i velik gepek, zato i želim da mogu sve ksupa sklopit pa da mi još stvari stane sa strane...

nije hića, kad stigete, poslikajte, baš me zanima.

ja sam apsoltni fan abc designa i radije bi kupila onda salsu nego PP book.

ali velim, uvijet je da se kontrukcija i sportski dio skupa sklapaju

čula sam se i s abc designom, oni iso kažu da se može, ali ja to nigdje ne nalazim niti mogu vidjeti .u svakom videu skidaju sportski dio i konstr sklapaju samu
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 00:13   #8428
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ova mi se čine baš jako preniska, beba jako udaljena i od nižeg roditelja, kamoli ako je netko viši rastom i skoro na cesti...









Jesu. Ja sam ih proucavala online i onda nakon 1,5 god videla uzivo. Meni su bila razočarenje ali moj problem sto sam ih zamišljala "ozbiljnije".


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:23   #8429
Meni su babyzen kisobran kolica lagana ko pero i cine mi se ful prakticna.
Vidjela sam ih uzivo, ova opcija od rodjenja ne dolazi u obzir jer mi se cini da bi ih vjetric mogao otpuhati, beba unutra nikako nije zasticena, ali kišobran su mi hit!
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:31   #8430
Cure da li netko ima ili razmislja o kupnji novih kolica Quinny zapp flex ili flex plus? Po svemu su me odusevila, ali nisam sigurna da li mi je nuzna kupovina cocoon dodatka za novorodence? Htjela bi izbjeci setnje u jajetu jer se ne preporucuju do 3-4mj, a opet bit ce zimska beba i mozda necemo niti setati tako puno u prvim mjesecima. Sva iskustva su dobrodosla
__________________
My FF
pixii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:35   #8431
Jel ima netko iskustva s mutsy nexo? Pise da su 0+ iako mi vise izgledaju kao kisobran. Vidim da se na njih moze montirati i kosara i jaje raznih proizvodaca, tako bar pise. Jako jako jako su mi lijepa a ionak si mislim da cu taj sportski/kisobran dio najvise vozit...
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 05:29   #8432
bebetto tito

mi smo naša kolica kupili putem interneta iz Slovenije stigla su nama baš danas...
jako smo zadovoljni i cijene su povoljne

http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicki/bebetto
vanja31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:34   #8433
Pozdrav, ima li tko iskustva sa be cool kolicima? ili poznaje nekoga tko ih ima? kakva su iskustva?

Mali nam ima 2 i pol mjeseca. Trenutno smo u Peg Perego Uno polovnim i nismo najsretnijim. Neiskusni roditelji, prva beba i prva kolica, pomamili se za niskom cijenom u oglasu. U dobrom su ona stanju no meni nisu nikako sjela, a mom partneru li-la.
Planirali smo tek na proljeće investirati u kišobran kolica no putevi interneta su me doveli do be cool modela i pomalo sam se zapalila za onaj dublji.

https://pernatal.hr/proizvod/cool-du...ica-light-pop/

Da ne bi ponovili grešku sa izborom kolica, bila bih zahvalna ako netko može pomoći.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:51   #8434
ima li tko Cam kolica? jako su mi se svidjela, dodaci koje imaju, veliki krov koji se dobro može spustiti, velika košara za stvari, zimska vreća za noge sportski dio...ali me naravno zanima i kvaliteta. đabe mi svi ovi plusevi ako kroz mjesec dana počnu škripati.

zato me zanimaju i iskustva...naravno čitam i temu unazad, kad već ne radi tražilica
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:42   #8435
škaro, nemam iz prve ruke iskustva s novijim modelima cama, ali stariji su koma. doslovno škripetaju nakon 3 šetnje, nisu čvrsta.

velim, stariji modeli, tipa 2-3 godine.


ja opet jako škicam abc design. ja sam zaljubljena u tu marku i njihovu kvalitetu.

definitivno bude odluka između peg perego booka i abc salse 4

škicam malo i slovence, ali ono što nalazim, mi smo jeftiniji nego oni. što se tiče ova dva modela koja gledam
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:40   #8436
Joj, šteta, a baš su me oduševila


Peg perego mi nikako nisu lijepa, ne znam zašto.

Idem pogledati taj abc design.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:42   #8437
ja sam baš išla malo gledati sad taj cam, pa oni već 10 godina nisu ništa mijenjali okivjeverica:

ja sam trenutno zaljubljena u salsu 4

ali odlučit ću kad ih vidim u živo, ako su prevelika, niš od njih... nadam se da manje prostora zauzimaju od 3teca

PP book mi se sviđa, ali naginjem više abcu. 3tec me njihov odušeeevio
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 07:59   #8438
Mi imamo ABC cobru od prve cure i drago mi je da je opet cura pa ih ne trebamo mijenjati (roza su) i jako sam zadovoljna s njima

PP mi nisu lijepa
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:51   #8439
Mi smo kupili MC Mura Plus 3, košaru i MC Cabriofix autosjedalicu. Trenutno smo u fazi isprobavanja, da naučimo kako sve funkcionira dok dođe bebač.
Pa zanima me iskustvo onih koji imaju Muru, kad instaliramo košaru za novorođenče na kolica, je li ona u potpunosti čvrsta? Meni se čini kao da je malo klimava, malo se ljulja kad dodirneš donji dio, sad možda nismo nešto dobro postavili ili do kraja pričvrstili ili tako treba biti?
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:16   #8440
jel ima tko Tako kolica? sad su mi pak ta lijepa
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.