Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 15:12   #1781
Konzultacije

Djevojke, ja sam danas bila kod doktora Zambellija na konzultacijama. Potrošio je otprilike pola sata na mene (sasvim dovoljno). Uslikao me i pokazao što bi on mogao napraviti. Nije doktor koji nagovara niti uvjerava, već mi se čini da pokaže ono što može, a odluka je na nama.
teamaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:10   #1782
Quote:
teamaem kaže: Pogledaj post
Djevojke, ja sam danas bila kod doktora Zambellija na konzultacijama. Potrošio je otprilike pola sata na mene (sasvim dovoljno). Uslikao me i pokazao što bi on mogao napraviti. Nije doktor koji nagovara niti uvjerava, već mi se čini da pokaže ono što može, a odluka je na nama.
Da, takav je on i to treba cijeniti. Toncic doslovno nagovara i uvjerava da ce bit savrseno i svima isto govori i da si pacijent koji spada u skupinu kod kojih ce sve super proci. Zambelli je najveci strucnjak u Hrvatskoj i to je cinjenica, a po meni je najbolje otic van Hrvatske ako postoji mogućnost za to
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:41   #1783
nos

svaka čast najboljim kirurzima u hrvatskoj glušcu, tončiću, glumičiću, ostojiću, zambeliu...

MA MENE ZANIMA zašto na ovom forumu nitko ne piše o iskustvima operacije nosa iz zagrebačkih bolnica vinogradska, rebro, dubrava ... pa svaki dan je sigurno u zagrebu 10-20 takvih operacija i nitko ne piše.
ajmo ljudi malo pišite o rinokirurzima iz navedenih bolnica

gorazd poje
martin jurlina
tomislav baudoin
davor vagić
drago boščić .......
ttino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:22   #1784
Quote:
ttino kaže: Pogledaj post
svaka čast najboljim kirurzima u hrvatskoj glušcu, tončiću, glumičiću, ostojiću, zambeliu...

MA MENE ZANIMA zašto na ovom forumu nitko ne piše o iskustvima operacije nosa iz zagrebačkih bolnica vinogradska, rebro, dubrava ... pa svaki dan je sigurno u zagrebu 10-20 takvih operacija i nitko ne piše.
ajmo ljudi malo pišite o rinokirurzima iz navedenih bolnica

gorazd poje
martin jurlina
tomislav baudoin
davor vagić
drago boščić .......
nadam se da je ovo šala
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:49   #1785
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
U glumicica, zar se uopce taj problem moze rijesiti? Meni je odg da je to alergijski problem.
Kako se taj problem operira, jesi istrazivao?
ne mora bit da je alergijski. ljudi pa dajte odite kod otorinca ako ne možete disat. što će vam nos lijep ili ružan ako ne radi svoju funkciju? ja sam imala taj problem i radilo se o devijaciji i polipozi.
ana226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:06   #1786
Ttino sve sto te zanima je vec napisano , samo treba malo vise listati stranice
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 06:27   #1787
Quote:
ana226 kaže: Pogledaj post
ne mora bit da je alergijski. ljudi pa dajte odite kod otorinca ako ne možete disat. što će vam nos lijep ili ružan ako ne radi svoju funkciju? ja sam imala taj problem i radilo se o devijaciji i polipozi.
Gdje si ti procitala da mi ne mozemo disat zbog tog problema?! Na kraju krajeva moja neopstruktivna devijacija je sad rijesena!
Problem o kojem nas dvoje pricamo je slijevanje sline niz grlo, znaci kad sam prehladjena, pa cak i kad nisam, umjesto da slina prvo krene put nosa (za ispuhat ga) meni krene put grla i jedino sta mogu je ispljunit je.
Sorry al morala sam bit gadljiva da objasnim situaciju
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:11   #1788
Quote:
teamaem kaže: Pogledaj post
Djevojke, ja sam danas bila kod doktora Zambellija na konzultacijama. Potrošio je otprilike pola sata na mene (sasvim dovoljno). Uslikao me i pokazao što bi on mogao napraviti. Nije doktor koji nagovara niti uvjerava, već mi se čini da pokaže ono što može, a odluka je na nama.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:12   #1789
Quote:
ttino kaže: Pogledaj post
svaka čast najboljim kirurzima u hrvatskoj glušcu, tončiću, glumičiću, ostojiću, zambeliu...

MA MENE ZANIMA zašto na ovom forumu nitko ne piše o iskustvima operacije nosa iz zagrebačkih bolnica vinogradska, rebro, dubrava ... pa svaki dan je sigurno u zagrebu 10-20 takvih operacija i nitko ne piše.
ajmo ljudi malo pišite o rinokirurzima iz navedenih bolnica

gorazd poje
martin jurlina
tomislav baudoin
davor vagić
drago boščić .......
Mora biti da se šališ???
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:42   #1790
Evo da se javim ..danas ujutro sam operirana.
Operacija super prosla ,cak me nije bilo strah..zaspete..probudite se...omotan nos i to je to. Da ne ponavljam sta je vecina vec napisala.
Glumicic i njegova ekipa predivni...nema mucnine i ovaj dio je prosao zaista da se pitam sta sam cekala 15 godina.

Jedino su ti tamponi u nosu sranje..disanje na usta mi je stran pojam al budem se navikla.
Sad si odoh kavu skuhat😀
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:46   #1791
Korekcija nosa

Dragi svi, zaboravih vas pitati jel kod doktora Glumičića dobijete projekciju vašeg potencijalnog nosa (prikaz na kompjuteru) i ima li to veze s onim što dobijete nakon operacije ?
teamaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:39   #1792
Quote:
teamaem kaže: Pogledaj post
Dragi svi, zaboravih vas pitati jel kod doktora Glumičića dobijete projekciju vašeg potencijalnog nosa (prikaz na kompjuteru) i ima li to veze s onim što dobijete nakon operacije ?
Nema toga kod njega. Zivis u nadi da bude dobro.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:21   #1793
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Evo da se javim ..danas ujutro sam operirana.
Operacija super prosla ,cak me nije bilo strah..zaspete..probudite se...omotan nos i to je to. Da ne ponavljam sta je vecina vec napisala.
Glumicic i njegova ekipa predivni...nema mucnine i ovaj dio je prosao zaista da se pitam sta sam cekala 15 godina.

Jedino su ti tamponi u nosu sranje..disanje na usta mi je stran pojam al budem se navikla.
Sad si odoh kavu skuhat😀
Bravo :klap:
Isto kao i meni, kad skines tampone vjeruj da ces se osjecat kao da nisi ni bila na operaciji. Jedino sta te podsjeca su modrice ispod ociju hehe
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:34   #1794
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Bravo :klap:
Isto kao i meni, kad skines tampone vjeruj da ces se osjecat kao da nisi ni bila na operaciji. Jedino sta te podsjeca su modrice ispod ociju hehe
Ej...meni je Glumicic rekao prije operacije da budem izgledala ko svinja kad skinem kalup i da se ne bojim da se to spusti...ovo zasad fakat super proslo...osim tih tampona i pritiska od njih . Bum izdrzala do ponedeljka.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:49   #1795
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Ej...meni je Glumicic rekao prije operacije da budem izgledala ko svinja kad skinem kalup i da se ne bojim da se to spusti...ovo zasad fakat super proslo...osim tih tampona i pritiska od njih . Bum izdrzala do ponedeljka.
Jadna ti, morat ces dan duze trpit tampone radi vikenda, meni operacija bila u cet a skidanje tampona sub, al izdrzat ces ti to

Cure kad ste pocele trenirat? Meni sutra misec dana i sve se mislim da u pon krenem????
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:41   #1796
Evo moje iskustvo sa operacijom nosa- devijacija, nosne školjke..operirana sam na rebru
Operacija je trajala negdje 2sata, probudete te, budes u sobi za budenje,budis se, kad skroz dodes sebi vode te na odjel.. boli glava ali nista strašno..drugi dan je meni bio najgori,tesko umiranje, mrtvo tijelo,. Nos je natamponiran, gutanje vrlo tesko, uši zacepljene, grlo boli, zubi trnu, ukratko eksplozija glave! Treci dan je malo lakši od drugog,ali samo malo. Četvrti i peti dan je dosta bolje sto se tiče boli ali taj pritisak zacepljenog nosa je katastrofa jer su tamponi sve puuniji i puniji..6 dan sam vadila tampone, nije ugodno ali nasprem boli prvih dana macji kašalj.. a i traje nekih 10ak sekundi. Istina ne vjerujete koliko gaza stane u nos!
Ne smijete se saginjati, nikakve fizičke aktivnosti, ne smijete nositi naocale, ispuhivati nos. Morate preko mjesec dana ici bar jednom tjedno kod doktora da vam procisti nos.. ja sam prvi dan nakon skidanja tampona normalno disala, nakon toga mi se zacepio nos i to je trajalo par tjedana.ispirala sam fizioloskom ko luđak,avakih pola sata ali to ne sasvim normalno.. ugl dosta bolno i dugotrajan oporavak ali kada prodisete zaboravite na sve
ivaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:55   #1797
Pozdrav svima,
prije niz godina utvrdena mi je devijacija septuma.. Kako je bilo samo pitanje dana kada cu ici na operaciju odlucila sam se za privatnu polikliniku kako bi odmah rijesila i probleme estetske prirode e sad ovako.. operacija mi je bila 18.10. podljevi su mi vidljivi najvise oko ociju nista me previse ne boli osim onog neugodnog osjecaja prilikom gutanja zbog tampona �� sto je pretpostavljam svima.. Skidanje kalupa mi je 30.11. a doktor mi je rekao da bi najbolje bilo da u nedjelju izvadim sama tampone doma? malo me strah i ne znam koliko je to bas pametno ��
daisy94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:21   #1798
Quote:
daisy94 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
prije niz godina utvrdena mi je devijacija septuma.. Kako je bilo samo pitanje dana kada cu ici na operaciju odlucila sam se za privatnu polikliniku kako bi odmah rijesila i probleme estetske prirode e sad ovako.. operacija mi je bila 18.10. podljevi su mi vidljivi najvise oko ociju nista me previse ne boli osim onog neugodnog osjecaja prilikom gutanja zbog tampona �� sto je pretpostavljam svima.. Skidanje kalupa mi je 30.11. a doktor mi je rekao da bi najbolje bilo da u nedjelju izvadim sama tampone doma? malo me strah i ne znam koliko je to bas pametno ��
Sama vaditi tampone? E,ovo prvi puta čujem ali stvarno??
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:22   #1799
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
Jadna ti, morat ces dan duze trpit tampone radi vikenda, meni operacija bila u cet a skidanje tampona sub, al izdrzat ces ti to

Cure kad ste pocele trenirat? Meni sutra misec dana i sve se mislim da u pon krenem????
Meni operacija u četvrtak,a tamponi u ponedjeljak,e,jedva sam dočekala skidanje tampona,oh koje olakšanje haha
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:42   #1800
Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Meni operacija u četvrtak,a tamponi u ponedjeljak,e,jedva sam dočekala skidanje tampona,oh koje olakšanje haha
Jaa vec sad nemrem docekat ponedeljak...ovo je fakat sranje ti tamponi kad moram tu rijec upotrijebiti.
Ja neznam kak cu spavat a opet nemrem ni do podeljka bit budna😂😂
Kao sto alfica kaze mene zeznuo vikend...njima je nedelja neradan dan a ja nek se snalazim kak znam😂
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.