Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 23:26   #101
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
I meni je to palo na pamet.
Ko fol neko posuđivanje love,a nisu ni frendovi.
I još žena ne smije znat.
To mu je ko neki izgovor da te vidi.
Mislim da se sad već ide u SF... da jebanje

Mislim, tko normalan bi tako pristupio ikome?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 03:53   #102
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Pa nije da nije za javnost, napisala sam da po meni nije razlog za nikakvu tajnost. I da da se radi o onim s kim ja živim da bi bez problema to rekla. Netko ne bi.
Ali dal ti trebaš znat koji je razlog za to on meni dao- procijenila sam da ne trebaš.
Uostalom, da napišem baš sve detalje komotno ih mogu oboje preusmjerit na temu
lako za javnost, bome nije ni mene briga, al time još više tvoj postupak posuđivanja love iza leđa frendice postaje sumnjiviji u smislu tvojih pravih motiva
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 08:12   #103
Teško da ti možemo dati konkretan odgovor bez da znamo (bar okvirno) za kaj mu trebaju novci.

Neću svakome posuditi novce, ali isto tako je i namjena istih bitna za odluku hoću li ih posuditi.


Vezano za tajenje istog od žene... generalno sam za poptpunu iskrenost pred partnerom. Ali nije sve crno-bijelo, isto tako bi trebali znati razlog posuđivanja novaca da možemo procijeniti koliko je tajenje toga opravdano...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:58   #104
Odjebo bi njega a s njom zahladio malo. Kakav je to debil..ko zna koga sve pita po 1000 kn. Koja sramota od lika i ona sta je s takvim papanom koji je tolko glup da zeninu prijateljicu pita pare bez da zena zna hahaha taj je il kockar il ono duguje nekim sitnim kamatarima. Nek ide vozit uber ako mu fali para.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 02:02   #105
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Mislim da se sad već ide u SF... da jebanje

Mislim, tko normalan bi tako pristupio ikome?
A ti njega zelis osjeti se
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 03:08   #106
ma ni u ludilu ni spajalicu posudit ak moras tajit nes frendici, sam ces se uvuc bezveze u neku dramu.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 08:50   #107
di su pare, tu su i problemi.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:12   #108
Ja ti mogu dati konkretan odgovor, naime, tip je gotovo sigurno kockar i to klasa kladionica/lutrija-loto, znaci 100% pushing. Molbu ces naravno diplomatski odbiti, a njega zaobilaziti. Lovu ionak nebi vise vidjela. Zamisli do kud je on zaglibio kad potajno zica pare od tebe (a ti sigurno nisi jedina). Samo kocka moze odvesti covjeka u toliki ocaj.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:35   #109
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu dati konkretan odgovor, naime, tip je gotovo sigurno kockar i to klasa kladionica/lutrija-loto, znaci 100% pushing. Molbu ces naravno diplomatski odbiti, a njega zaobilaziti. Lovu ionak nebi vise vidjela. Zamisli do kud je on zaglibio kad potajno zica pare od tebe (a ti sigurno nisi jedina). Samo kocka moze odvesti covjeka u toliki ocaj.
Potpuno se slažem. To sam i ja rekla da lovu više ne bude vidjela.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:42   #110
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ne znam ni kako bi postavila ovu temu ali ajmo ovako...
Jutros mi stiže poruka od prijateljičinog muža ako bih mu mogla posudit milju kuna uz bezbroj napomena da ona za to nikako ne sazna. S njom sam dosta dobra, on mi karakterno nit smrdi nit miriši, drag tip s kojim se podružim jer je njen i o kojem ne znam previše ali okej smo si

Malo se osjećam u poziciji...čudnoj.
Da me ona pitala, bez problema.
Nebi imala problem ni da me on to zamolio, uz njeno znanje o tome. Ovako sam jutro provela sa tri upitnika iznad glave

Jeste li imali takve situacije? I kako ste na njih izreagirali?
Kakav stav imate prema financijskim "nepodopštinama" bolje polovice? O posuđivanju bez znanja onog drugog? Koliko toga svojim prijateljima/ prijateljicama prešutite o njihovim boljim polovicama i osjetite li tu i tamo onaj filing da se osjećate pomalo neiskreno?

Jer ruku na srce, ne želim se miješati niti me dira previše, al volim čiste situacije i ne osjećam se s ovim baš ok.
Nisam sad čitao sve replike ali...mozda želi nešto ženi kupiti? Možda je u zajebanoj situaciji i sigurno mu nije lako te uopce pitati? Ja bi mu posudio ako mi financije mogu to preživjeti....

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ari Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:46   #111
pa ako imaš povjerliv odnos sa svojom prijateljicom i bliske ste onda nemaš šta njoj iza leđa posuđivati lovu njenom mužu..
jer da su u problemima a bliske ste znala bi
ne, nikako joj nemoj raditi nešto iza leđa
reci tipu da ti je to nezgodno i da te dovodi u neugodan položaj i da jednostavno ne možeš i bok
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.