Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2008., 10:52   #81
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Čekaj frende, mi smo iz iste kaše, samo iz dva dijela države. Slažemo se o legiji stranaca. No najjaći igrači dolaze iz ovog našeg HNL-a.
I btw, meni bi ipak bilo draže da je Hrvatska svjetski prvak nego da DInamo dobije Hajduka. Možda zato kaj sam se već naviknul na ovo drugo...
ahahahha....dobra,dobra,svaka cast
 
Old 29.09.2008., 11:44   #82
Hajduk i reprezentacija dijele srce, ali reprezentacija je ipak reprezentacija. To sam pokupio od navijaca koji su me zarazili utakmicama reprezentacije. Ali veselim se jednako.
aircanada is offline  
Old 29.09.2008., 11:47   #83
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
presveta repka se stvara od igraca koji nemaju veze s hrvatskom i mislim da samo bolestan covik moze biti toliko uzivljen u markovicevu tvorevinu koja ce se ubrzo zvati ujedinjeni narodi.ko voli nek izvoli ali draza mi je pobjeda hajduka nad dinamom nego da hrvatska osvoji svjetsko
Kao sta BBB navija za Dinamo dok je Mamic tamo, tako se navija i za reprezentaciju dok je to govno tamo.
Dobar primjer su ti englezi, kojima je klub ispred svega, pa i zene i matere, ali reprezentacija im je jednako uz bok tome. Jedanko, ali na drugaciji nacin.
aircanada is offline  
Old 30.09.2008., 23:03   #84
Quote:
koraljka kaže: Pogledaj post
Ne,nego zato što kao prvo ni tim igračima koji igraju u našim klubovima ti klubovi ništa ne znače,nego samo čekaju prvu priliku da se prodaju,a onda eventualno kad su stari i nesposobni za igranje se vrate.
a ti misliš da svi u reprezentaciji igraju zbog srca...jer vole svoju Hrvatsku?
aha kako da ne:

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...tekst_id=54493
Quote:
- Tada je to bio odabir iz sportskih razloga. Švicarska se vrlo rijetko uspjevala kvalificirati za velika natjecanja, dok je Hrvatska uvijek bila redoviti sudionik EP-a i SP-a - objašnjava svoje motive Petrić.
on je barem jedini bio iskren...90% njih su takvi, samo seru i ne žele priznat
znači to oko ljubavi prema klubu i reprezentaciji dođe u postocima otprilike isto šta se tiče samih igrača
Lux is offline  
Old 04.10.2008., 03:54   #85
Isti đavo.
džekičen is offline  
Old 04.10.2008., 14:09   #86
Činjenica je da nakon onoga u Pragu, i kada se sjetim još utakmica poput Ajaxa u Masterdamu i sl, ne mogu usporedit repku i klub, to su mi jednostavno dva različita svijeta.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 08.11.2008., 14:20   #87
Repka definitivno, nakon poraza od Turaka osjećao sam se ko da me je sam Bog (ili vrag) opalil čekićem po glavi. Mislim ono... najbolje bi to poistovjetil sa 10 dana konstantnog opijanja, a potom 3 dana gadnog trežnjenja. I kad kažem trežnjenje ne mislim metaforički već mi je doslovno glava pucala od bolova.

S druge strane nemogu reć da nevolim Dinamo, kad ostvari neki dobar rezultat niko nije sretniji od mene. Ali jbg njegovi me porazi više ne diraju previše. Mogo bi reći da sam već naviko. Najviše mi se naravno gadi Mamić i onaj beskičmenjak Ivanković. Pitam se samo dokad će nastavit silovat ovaj napačeni klub, mislim da bi se oni vratili iz mrtvih samo da mogu Dinamo srozat do dna.
Smartybarty is offline  
Old 08.11.2008., 15:52   #88
Klub,ali to ne umanjuje moju ljubav prema repki.
Zgmarac is offline  
Old 08.11.2008., 15:56   #89
inter je inter,bori se za ostanak ali ipak je on moj klub
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 08.11.2008., 16:15   #90
Quote:
Smartybarty kaže: Pogledaj post
Repka definitivno, nakon poraza od Turaka osjećao sam se ko da me je sam Bog (ili vrag) opalil čekićem po glavi. Mislim ono... najbolje bi to poistovjetil sa 10 dana konstantnog opijanja, a potom 3 dana gadnog trežnjenja. I kad kažem trežnjenje ne mislim metaforički već mi je doslovno glava pucala od bolova.
a slušaj i meni je bilo kao isto kao i tebi kad smo primili gol prptiv Turske, ali evo ti jedan slican primjer vezan za dinamo...kad smo primili gol protiv Newcastla bilo je kao da secijeli moj zivot srusio, neusporedivo teze nego kad je repka primila taj gol...
znaci, dinamo uber alles
papirlova is offline  
Old 08.11.2008., 16:49   #91
klub definitivno
znači ZRINJSKI no1
a onda sve ostalo
volim te bola' is offline  
Old 08.11.2008., 17:21   #92
Quote:
volim te bola' kaže: Pogledaj post
klub definitivno
znači ZRINJSKI no1
a onda sve ostalo
naravno zrinjski, reprezentacija, i nitko više
__________________
Stvoren i voljen da živi vječno 19Z05.
um vuk is offline  
Old 08.11.2008., 19:37   #93
pitanje kao kad pitas malo dijete je li vise voli tatu ili mamu....
west_HB is offline  
Old 08.11.2008., 19:43   #94
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
pitanje kao kad pitas malo dijete je li vise voli tatu ili mamu....
Nije, a to pokazuju komentari.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 08.11.2008., 19:50   #95
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
pitanje kao kad pitas malo dijete je li vise voli tatu ili mamu....
U potpunosti se slažem...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 08.11.2008., 19:51   #96
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Nije, a to pokazuju komentari.
kao sto rekoh , i malo dijete bi dalo nekakav odgovor da vise voli ili mamu ili tatu..ali sigurno poslije takvog pitanja ostaje zbunjeno....

to su dvije kategorije...kroz koju se socijaliziram sa drustvom ( citaj druzim sa ljudima slicnih gledista i interesa) i 99% su isti ljudi sa kojima idem i na tekme svog kluba kao i na utakmice reprezentacije..i navijam sa jednakm zarom na koju god utakmicu otisao..
bilo kluba bilo reprezentacije...



ZRINJSKI & HRVATSKA ZAUVIJEK!
west_HB is offline  
Old 08.11.2008., 20:32   #97
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
kao sto rekoh , i malo dijete bi dalo nekakav odgovor da vise voli ili mamu ili tatu..ali sigurno poslije takvog pitanja ostaje zbunjeno....

to su dvije kategorije...kroz koju se socijaliziram sa drustvom ( citaj druzim sa ljudima slicnih gledista i interesa) i 99% su isti ljudi sa kojima idem i na tekme svog kluba kao i na utakmice reprezentacije..i navijam sa jednakm zarom na koju god utakmicu otisao..
bilo kluba bilo reprezentacije...



ZRINJSKI & HRVATSKA ZAUVIJEK!
E frajeru, gubiš jednu važnu kariku, kod vas u mostaru je praktički zrinjski=hrvatka, bio sam jednom na tekmi, normalno se furaju hrvatski dresovi, to je druga stvair, tako je bilo i kod nas za vrijeme devedesetih. Sada je u Hrvatskoj drugačija situacija, mene kad pitaš kaj mi je draže, meni je to smješno pitanje, jer Dinamo mi je puno važniji od repke, i ne ostajem uopće zbunjena nakon pitanja i odgovora. To ne znaći da ja ne navijam za repku, da neidem na tekme, ali nakon kaj je repka izgubila od turske ja sam otišao van slavit zadnji dan škole, a kad je Dinamo primio zadnji gol protiv Rennes-a skoro sam se rasplakao od tuge i da sam dao sve od sebe - nisam mogao na lice nabaciti ni kiseli, a kamo li neki drugi osmjeh. Meni to nije pitanje voliš li više mamu ili tatu, meni je to više pitanje jel ti bolja žuja ili Tomislav. Tomislav mi je bolji, al pijem i žuju...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 08.11.2008., 21:28   #98
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
E frajeru, gubiš jednu važnu kariku, kod vas u mostaru je praktički zrinjski=hrvatka, bio sam jednom na tekmi, normalno se furaju hrvatski dresovi, to je druga stvair, tako je bilo i kod nas za vrijeme devedesetih. Sada je u Hrvatskoj drugačija situacija, mene kad pitaš kaj mi je draže, meni je to smješno pitanje, jer Dinamo mi je puno važniji od repke, i ne ostajem uopće zbunjena nakon pitanja i odgovora. To ne znaći da ja ne navijam za repku, da neidem na tekme, ali nakon kaj je repka izgubila od turske ja sam otišao van slavit zadnji dan škole, a kad je Dinamo primio zadnji gol protiv Rennes-a skoro sam se rasplakao od tuge i da sam dao sve od sebe - nisam mogao na lice nabaciti ni kiseli, a kamo li neki drugi osmjeh. Meni to nije pitanje voliš li više mamu ili tatu, meni je to više pitanje jel ti bolja žuja ili Tomislav. Tomislav mi je bolji, al pijem i žuju...
Jebiga macane, nitko nije savršen ...100 ljudi 100 čudi
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 08.11.2008., 21:51   #99
Počeo sam navijati za Dinamo kao klinjo (u vrijeme Bobana i Šukera), što znači prije više od 20 godina, ali ipak reprezentacija je reprezentacija i nemoguće je uspoređivati navijanje za repku (kada je cijela Hrvatska ujedinjena) navijanjem za klub.
tomi is offline  
Old 08.11.2008., 22:08   #100
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
E frajeru, gubiš jednu važnu kariku, kod vas u mostaru je praktički zrinjski=hrvatka, bio sam jednom na tekmi, normalno se furaju hrvatski dresovi, to je druga stvair, tako je bilo i kod nas za vrijeme devedesetih. Sada je u Hrvatskoj drugačija situacija, mene kad pitaš kaj mi je draže, meni je to smješno pitanje, jer Dinamo mi je puno važniji od repke, i ne ostajem uopće zbunjena nakon pitanja i odgovora. To ne znaći da ja ne navijam za repku, da neidem na tekme, ali nakon kaj je repka izgubila od turske ja sam otišao van slavit zadnji dan škole, a kad je Dinamo primio zadnji gol protiv Rennes-a skoro sam se rasplakao od tuge i da sam dao sve od sebe - nisam mogao na lice nabaciti ni kiseli, a kamo li neki drugi osmjeh. Meni to nije pitanje voliš li više mamu ili tatu, meni je to više pitanje jel ti bolja žuja ili Tomislav. Tomislav mi je bolji, al pijem i žuju...


dovoljno sam procitao ...

lijep pozdrav
west_HB is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.