Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2004., 22:29   #1
suze kćeri razmetnice



da skratimo priču.. sjećate se kad sam ono bila otišla s politike? e, pa sad sam se vratila

hoćete mi sad ispeć tele.. ili barem janjca? em se nisam udala, em sam gladna.. neću više nikad ić od kuće
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 22:32   #2
Welcome back



(znaci, nista od nozeva i konverzije?)
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 22:38   #3
Quote:
rambi kaže:
Welcome back



(znaci, nista od nozeva i konverzije?)
vidiš što je prava sestra

ne mora značiti da nema ništa od noževa.. ako prijeđe na katoličku vjeru, kupit ću mu najbolji komplet noževa na netu!
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 23:02   #4
Nemoj ovo shvatiti kao misonarenje... vise kao bracno posrednistvo... ali Umpa dobro kuha
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 23:06   #5
Quote:
rambi kaže:
Nemoj ovo shvatiti kao misonarenje... vise kao bracno posrednistvo... ali Umpa dobro kuha
zašto mi to radiš, rambi... zašto, zašto, ZAŠTO mi to radiš??

znam! ovo je kušnja koju moram proći da bih dokazala čvrstinu svoje odluke
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 23:13   #6
Ne mora biti kusnja... a promjenu misljenja uvijek mozes opravdati kao sazrijevanje (dok nije precesto, naravno)...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 23:18   #7
Ha, vratijo se Mago. Vratila se Djirafa.

Bemti, kako je pocelo, joste ce se i Tito vratit
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 07:31   #8
Velkam bek koleginice!


Neobično mi je drago ponovo čitat tvoje i rambine međusobne konverzacije.... Jesi li ikada razmislila, možda postoji razlog što se nisi udala?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 07:51   #9
Re: suze kćeri razmetnice

Quote:
placebo kaže:
hoćete mi sad ispeć tele.. ili barem janjca? em se nisam udala, em sam gladna.. neću više nikad ić od kuće
To se pece za sinove. Ne za dicu...

(dobrodosla! )
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 10:04   #10
Hahaha. Ja sam mislio da si ti placebo musko kad si tamo podrzavala onog inkvizitora a sad vidim da si zensko i samo se hoces udati. Ja mislim da to ne bi trebao da bude jedini cilj mladoj zeni. Posveti se karijeri, putuj po svijetu. Ne moras imati novce mozes ici i po skvotovima jer tamo i je najbolja ekipa, treba ti samo ruksak.
__________________
92% stanovnika Hrvatske za socijalizam!
Indolentni Muzek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:14   #11
Quote:
placebo kaže:
zašto mi to radiš, rambi... zašto, zašto, ZAŠTO mi to radiš??

znam! ovo je kušnja koju moram proći da bih dokazala čvrstinu svoje odluke
Znas kakva teleca prsa punjena jetrom radim, ali za to trebaju dobri nozevi. Treba bit vrlo precizan sa prsima da ne puknu. A tek florescentnu jemensku pilecu juhu (florescentna od zuto florescentnog zacina, havadza)...

Ako sam Rambi kao prijateljici kupio jucer na poklon kilu i pol domacih maslina od jednog palestinca pored ramallaha (i riskirao svoj zivot za masline iduci preko zelene linije, ali njegove masline su nesto posebno a i ubitacno su jeftine, flasa od kilu i pol je oko 2.5$, tj 15 sekela), kako bi tek suprugu tetosio? Spreman sam stavit zivot na kocku za gurmansku uzivanciju. Zuje metci i geleri preko glave, ja skacem od zaklona do zaklona i vucem 3 kile maslina (kilu i pol za rambi, kilu i pol za mene). Pa si ti misli.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:33   #12
Quote:
UmpaUmpa kaže:
.....ali njegove masline su nesto posebno a i ubitacno su jeftine, ......

E, jesi židov!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 12:50   #13
Quote:
Uncle Fucker kaže:
E, jesi židov!


Riskirao je on život za jeftinije masline, a ne za ručak

Placebo, nema udaje za ovog Štedio bi taj i na tebi
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 13:08   #14
Quote:
Whatever kaže:


Riskirao je on život za jeftinije masline, a ne za ručak
ne za jeftine, za dobre, platio bi ja i skupo za te masline. cijena je plus.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 13:22   #15
Quote:
UmpaUmpa kaže:
ne za jeftine, za dobre, platio bi ja i skupo za te masline. cijena je plus.

Da, da. Naravno...

Ha?



Buaaaaaahahahahahaaaaaaa
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:17   #16
Pa di si teta Cveba, krvi ti Irudove??

Evo ja sam ostvario znacajan napredak u svojoj potrazi za suprugom pa sam cak neko vrijeme bio i zarucen. A ti? Ha? Budis se usred noci, nesto kucka tik-tak, a ti se pitas sto jer nemas sat s kukavicom neg digitalni s radiom. I okrenes se po sobi, a ono - nista. I onda skuzis: bioloski casovnik!!
Raznosac pice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:20   #17
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Da, da. Naravno...

Ha?



Buaaaaaahahahahahaaaaaaa
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, èesto noæu sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, èudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Sram te bilo, prostak.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:50   #18
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Sram te bilo, prostak.




Kad bi čuo da ima besplatnih maslina ošo bi ti i kod Osame bin Ladena u kuću

Ovo u mom potpisu? Živa istina - sumnjive su one meni ko vrag... Baš kažem, možda se ova nije udala jer.... ma bolje da šutim....
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:57   #19
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Kad bi čuo da ima besplatnih maslina ošo bi ti i kod Osame bin Ladena u kuću
Pa ako su dobre kao ove... Ja jako volim masline, pogotovo fine masline, a ako pritom za cijenu 10 deka maslina na placu kupim kilu i pol i mogu ih zderat kao kokice... Ludilo.
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ovo u mom potpisu? Živa istina - sumnjive su one meni ko vrag... Baš kažem, možda se ova nije udala jer.... ma bolje da šutim....
:-) Jos jedna nagovara drugu. Hoce one obje u neki poligamijski brak... Pa vidi komentare na placebinom blogu, vec ugovaraju dejt kod zbirca....
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 16:59   #20
Re: suze kćeri razmetnice

Quote:
placebo kaže:
da skratimo priču.. sjećate se kad sam ono bila otišla s politike? e, pa sad sam se vratila
Kameleon - životinja iz porodice...
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.