Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2004., 23:40   #21
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Naravno da mi je drago.
ih....ko te nezna skupo bi te plat'jo
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 23:41   #22
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ih....ko te nezna skupo bi te plat'jo
Placas ti svaki dan...

Kurvo.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:08   #23
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
"najdrazi" "desnirac" je u svakom slucaju Vuco...tip je zivi kreten i budala..zaista glup do bola..:asshole:a sto je najgore on misli da je duhovit...lol..mislim da je tip za kao rodjen za Malnarov Nightmare Stage.,....tip bi se vrlo lako snasao sa Sevom i drugarima lol...a Malnar bi ga znao "iskoristiti"...
Ma je, Fucota je full sjeban lik, mogao bi proći, ali je baš zbog toga što misli da je duhovit strahovito iritantan. Ponekad čak iritantniji od onog karam batka tj. Linote ili Tomija gada aka Ujka pedofila.... Pa dobro sad...pretjerao sam.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:10   #24
Quote:
Levat kaže:
vidiš Bronx, Krcko bi da te guzi
A ne. Pa da dobijem po pički od Juana lopeza.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:24   #25
Quote:
Krcko_X kaže:
Ma je, Fucota je full sjeban lik, mogao bi proći, ali je baš zbog toga što misli da je duhovit strahovito iritantan. Ponekad čak iritantniji od onog karam batka tj. Linote ili Tomija gada aka Ujka pedofila.... Pa dobro sad...pretjerao sam.
a ne znam..meni je Vuco trenutno nakvalitetniji kreten na Forumu...tip je zbilja glup do bola...
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:29   #26
Mogu li se i moderatori kandidirat ?
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:29   #27
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
a ne znam..meni je Vuco trenutno nakvalitetniji kreten na Forumu...tip je zbilja glup do bola...

Ima žestoku konkurenciju
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:32   #28
Quote:
Nezakcij kaže:
Mogu li se i moderatori kandidirat ?

zzašš ne bi mogli? ne treba nikog diskriminirat
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:35   #29
Quote:
revolution kaže:
zzašš ne bi mogli? ne treba nikog diskriminirat
U pravu si .

Znam ja jednog koji voli bit glavni .

 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:38   #30
Quote:
Nezakcij kaže:
U pravu si .

Znam ja jednog koji voli bit glavni .

ma moš se slikat. nije on desničar. on je DIKTATOR

neš ko tito...samo (sigurno) je alergičan na pudle...
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:43   #31
Quote:
revolution kaže:
ma moš se slikat. nije on desničar. on je DIKTATOR

neš ko tito...samo (sigurno) je alergičan na pudle...



A sigurno je mali , ovaj nizak pa bilo bi malo komično da šeta pudle
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:48   #32
Quote:
Nezakcij kaže:


A sigurno je mali , ovaj nizak pa bilo bi malo komično da šeta pudle


znaš kaj, jel se sjećaš kad je Prince (bez the Revolution) prije jedno 10 godina otkazao jedan koncert...jerbo je daklem opal sa svojih štiklica...

jebote ti ameri nas šiju stvarno
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 00:57   #33
Quote:
revolution kaže:
jebote ti ameri nas šiju stvarno
Je, je, samo mislim kad su Ameri u pitanju, da nitko nije nadmašio De Gaulle-a. On je za njih rekao da su "nacija koja je iz djetinjstva prešla direktno u senilnost, bez zrelog doba".
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 01:57   #34
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
"najdrazi" "desnirac" je u svakom slucaju Vuco...tip je zivi kreten i budala..zaista glup do bola..:asshole:a sto je najgore on misli da je duhovit...lol..mislim da je tip za kao rodjen za Malnarov Nightmare Stage.,....tip bi se vrlo lako snasao sa Sevom i drugarima lol...a Malnar bi ga znao "iskoristiti"...
Vuco.... kretenu i jeste duhovit, a sto je tebe majka priroda zaobisla dijeleci tu sposobnost, ujedno te zaobilazeci djeleci adekvatan broj mozdanih stanica nije krivnja nikog s ovih prostora.

Svoju bol zbog nemogucnosti pariranja u sprdacini na ovom forumu, koju izgleda shvacas jako ozbiljno moraces zalijecit kod nekog strucnijeg od revke, brankice ili krcka.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 02:30   #35
Quote:
hehehoho kaže:
Vuco.... kretenu i jeste duhovit, a sto je tebe majka priroda zaobisla dijeleci tu sposobnost, ujedno te zaobilazeci djeleci adekvatan broj mozdanih stanica nije krivnja nikog s ovih prostora.

Svoju bol zbog nemogucnosti pariranja u sprdacini na ovom forumu, koju izgleda shvacas jako ozbiljno moraces zalijecit kod nekog strucnijeg od revke, brankice ili krcka.
Elio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 04:48   #36
Quote:
Krcko_X kaže:
A ne. Pa da dobijem po pički od Juana lopeza.
Da ti tvoj pederski drug Feniks razbije picku?!

Super. Ja navijam za tebe protiv izmisljenog lika Juana Lopeza koji stanuje u glavi jedne stare pedercine, Feniks-a.

Feniks ti je Schitzo... pazi se.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 07:44   #37
Pa evo, meni je među tim desničarima isto nekako najsimpatičniji upravo Vuco. Valjda zbog onog svog pionirskog avatara. MLADE LJUDE TREBA PRIVIKAVATI NA UNIFORME VEĆ U RANIJOJ ŠKOLSKOJ DOBI A TO JE SVE ZABORAVLJENO!!!!!! IZ SVAKOG SISTEMA TREBA PREUZETI NAJBOLJE!!!!!
__________________
Pustinjska lisica je rekla.
Erwin Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 22:16   #38
Quote:
hehehoho kaže:
Vuco.... kretenu i jeste duhovit...
pa jednoj kvalitetnoj budaletini kao sto si ti ja vjerujem da je Vuco duhovit..ti si ona vrst kretena kojem pokazes prst i on se pocne ceriti kao budala bez prestanka..tako da te u potpunosti shvacam jadnice retardirani


Quote:
hehehoho kaže:

Svoju bol zbog nemogucnosti pariranja u sprdacini na ovom forumu, koju izgleda shvacas jako ozbiljno moraces zalijecit kod nekog strucnijeg od revke, brankice ili krcka.
ah da moja bol u svezi ovog foruma a napose Politike i Lude kuce je neizdrziva...narocito me razara dok vidim sto sve izlaprdaju budaletine tvog kova :asshole:
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 23:59   #39
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
pa jednoj kvalitetnoj budaletini kao sto si ti ja vjerujem da je Vuco duhovit..ti si ona vrst kretena kojem pokazes prst i on se pocne ceriti kao budala bez prestanka..tako da te u potpunosti shvacam jadnice retardirani




ah da moja bol u svezi ovog foruma a napose Politike i Lude kuce je neizdrziva...narocito me razara dok vidim sto sve izlaprdaju budaletine tvog kova :asshole:
Jadni mali iskompleksirani kretencicu ja razumijem zasto se u nedostku izricaja sluzis raznobojnim smajlicima, to te veseli i to je OK, ali pusti barbe da se pricaju , ovdje ti okolina nije primjerena , mnogo si dosadan i glup.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 00:19   #40
Quote:
hehehoho kaže:
Jadni mali iskompleksirani kretencicu ja razumijem zasto se u nedostku izricaja sluzis raznobojnim smajlicima, to te veseli i to je OK, ali pusti barbe da se pricaju , ovdje ti okolina nije primjerena , mnogo si dosadan i glup.
Nikad nisam cuo jaču samokritiku!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.