Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2004., 22:42   #61
pa za sad me postiva vec 10-u godinu...a buducnost je nepredvidiva.nego,napali me za svadbu a od nje jos ni"s"!ako bude onda ce biti neki mali party ovde,a u hrv cemo mozda na medenjak-opatija ili tak nekaj...mozda ga ipak nagovorim!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 22:47   #62
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja nisam nikad napisala da retusiram slike!a ni facu ne suncam!i opet po 100-ti puta ja sam maslinaste puti ne rumene.odi na moj site pa pogle jos malo,gdje ja to izgledam ko crnkinja po boji??????????????bas me interesira,jer ja nemam ni jednu takvu sliku.
i jest,ne zamaraj se mojim izgledom,ovdje se raspravlja o svadbenim pjesmam i vjencanjima!
http://community.webshots.com/user/afrodita0690
pa uzivaj!
Aphrodito, Vi ste stvarno lijepa djevojka! Sada sam jos vise ljubomoran.
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:19   #63
joj,pa nemojte opet ovak,sad me je tak sram...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:27   #64
Quote:
AFRODITA69 kaže:
joj,pa nemojte opet ovak,sad me je tak sram...


e, a da NEBESA nije taj tvoj klon?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:29   #65
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa za sad me postiva vec 10-u godinu...a buducnost je nepredvidiva.nego,napali me za svadbu a od nje jos ni"s"!ako bude onda ce biti neki mali party ovde,a u hrv cemo mozda na medenjak-opatija ili tak nekaj...mozda ga ipak nagovorim!
Imam ja jednog prijatelja kojem je kci udata za crnca i sva djeca su se uvrgla na oca koji je porijeklom iz Jamajke.
Bit cu iskren, ja ne bih volio da mi se sutra kci uda za crnca ili sin za crnkinju. Nisam pristran, ali uvijek sam mislio da se najbolje slazu oni koji su po svemu najblizi.
Kad ste vec izdurali 10 godina, mozda vam je suden taj gosp.
Nego, cudi me, kako ste se mogli zaljubiti u crnca? Sigurno su Vam se Hrvati zamjerili. Sto o svemu ovome oni koji Vas poznaju imaju za reci?
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:32   #66
Quote:
AFRODITA69 kaže:
joj,pa nemojte opet ovak,sad me je tak sram...
Ako je netko lijeo onda je lijep, zasto biste se trebali sramiti?
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:35   #67
Quote:
Iva kaže:


e, a da NEBESA nije taj tvoj klon?
Ivko, kakvo je ovo Vase ponasanje?
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:43   #68
Quote:
NEBESA kaže:
Imam ja jednog prijatelja kojem je kci udata za crnca i sva djeca su se uvrgla na oca koji je porijeklom iz Jamajke.
Bit cu iskren, ja ne bih volio da mi se sutra kci uda za crnca ili sin za crnkinju. Nisam pristran, ali uvijek sam mislio da se najbolje slazu oni koji su po svemu najblizi.
Kad ste vec izdurali 10 godina, mozda vam je suden taj gosp.
Nego, cudi me, kako ste se mogli zaljubiti u crnca? Sigurno su Vam se Hrvati zamjerili. Sto o svemu ovome oni koji Vas poznaju imaju za reci?
pa eto...desilo se.radila sam u oaklandu ,calif.dalje ne treba objasnjavati...naime,ja sam vec dugo van nasih granica,tako da sam susrela pogresne hrvate..da sam ostala u zagrebu,mozda bi danas bila u braku sa jednim.ovako,oakland bas i nije nudio puno nasih...pa jos pravih!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:44   #69
Quote:
NEBESA kaže:
Ivko, kakvo je ovo Vase ponasanje?
a mozda je to tvoj klon?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:48   #70
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a mozda je to tvoj klon?
moj? meni ne treba klon. nemam baš toliko vremena da provodim na netu, i sve mogu pisat pod svojim nickom. stvari koje ne mogu pisat, ne pišem, jer se niti ne ticu ljudi koje ne poznam.
zabavljam se ja na druge načine, ne pred kompjuterom
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:04   #71
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa eto...desilo se.radila sam u oaklandu ,calif.dalje ne treba objasnjavati...naime,ja sam vec dugo van nasih granica,tako da sam susrela pogresne hrvate..da sam ostala u zagrebu,mozda bi danas bila u braku sa jednim.ovako,oakland bas i nije nudio puno nasih...pa jos pravih!
To nije izgovor, jer ste mogli kao djevojcica, zavoljeti svoje ljude i Hrvatsku kad ste je posjecivali i tamo se zaljubiti u koji komad. Ja mislim da je hrvatska mladost najljepsa na svijetu.
Vidim, imate plave oci i na jednoj slici izgledate kao Sinjska gospe.
I da li je ona djevojcica Vasa?
Koliko Vam je bilo godina kad ste stigli u SAD?
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:13   #72
Quote:
Iva kaže:
moj? meni ne treba klon. nemam baš toliko vremena da provodim na netu, i sve mogu pisat pod svojim nickom. stvari koje ne mogu pisat, ne pišem, jer se niti ne ticu ljudi koje ne poznam.
zabavljam se ja na druge načine, ne pred kompjuterom
Ivko, nemojte se sada ljutiti. Pa svi se mi isto ponasamo. Ipak, svi mi trebamo postivati jedan drugoga. Zato, zafrkancije nikad dosta, a jedna jedina uvrijeda je previse.

Nekako mi sporo computer radi danas.
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:27   #73
Quote:
NEBESA kaže:
Ivko, nemojte se sada ljutiti. Pa svi se mi isto ponasamo. Ipak, svi mi trebamo postivati jedan drugoga. Zato, zafrkancije nikad dosta, a jedna jedina uvrijeda je previse.

Nekako mi sporo computer radi danas.
mislim da se ti najviše zabavljaš, ko god da jesi
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:28   #74
Quote:
NEBESA kaže:
To nije izgovor, jer ste mogli kao djevojcica, zavoljeti svoje ljude i Hrvatsku kad ste je posjecivali i tamo se zaljubiti u koji komad. Ja mislim da je hrvatska mladost najljepsa na svijetu.
Vidim, imate plave oci i na jednoj slici izgledate kao Sinjska gospe.
I da li je ona djevojcica Vasa?
Koliko Vam je bilo godina kad ste stigli u SAD?
ma moje lice nije plavih ociju vidjelo nikada!one su smaragdno zelene po suncu a u hladovini su onako maslina/tirkiz..
kaj je-je,jos ko djete su im se svi divili i mislili da mi mama stavlja lece u boji!
pa nisam posjecivala hr,osim 3 puta.zadnje prije 10-11 god.a otisla sam odma poslje osnovne skole(znaci 15-16)u toj dobi nisam imala decka niti interesa za njih.ali svidao mi se jedan patrik....mmmmmm....isel je u skolu za veterinara!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:30   #75
i ja volim hrvatsku-daleko od toga...mi smo ujci!pogotovo moj zabreg iz koga sam ja i svi moji...i jedva cekam da si ga vidim.da,ona malecka(dvije)su moje,pricaju teski purgeraj,znaju sve o zagrebu i starija dolazi samnom kad god da to bude.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:32   #76
Quote:
Iva kaže:
moj? meni ne treba klon. nemam baš toliko vremena da provodim na netu, i sve mogu pisat pod svojim nickom. stvari koje ne mogu pisat, ne pišem, jer se niti ne ticu ljudi koje ne poznam.
zabavljam se ja na druge načine, ne pred kompjuterom
cuj,ne zabavljaju se svi na iste nacine!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:33   #77
Quote:
Iva kaže:
mislim da se ti najviše zabavljaš, ko god da jesi
tu se slazem s tobom!
incognito
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 11:10   #78
Quote:
AFRODITA69 kaže:
to mi je trebao biti nick!
Ma daj
NovemberRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 12:57   #79
Quote:
AFRODITA69 kaže:
joj,pa nemojte opet ovak,sad me je tak sram...
nemojte molim Vas rastopit će se joj se šminka pa di je onda...
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 14:02   #80
Quote:
chiquita kaže:
ma sve je to u redu...al ženit se zbog papira...ak su mogli ovih deset godina bez toga onda se ne bi sad trebalo preseravati.
ali to je samo moje mišljenje...
ma nije ni to

nek se zhene - al eto ona ne bi - nije joj do toga a ovo je vec peta tema vezana za razne stvari na svadbama koje je u zadnju godinu otvorila

jebiga ja kad bih zivjela s tipom 10 godina i imala dvoje djece i da mi je stalo do zhenidbe - ja bi mu rekla - a ne cekala da se on sjeti
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.