Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 15:40   #101
bez brige cure,kad odaberemo datum-javljam!za sad je jos na razini zajebancije!i naravno-skolicu treba zavrsiti prije...to je sad broj jedan na repertoaru.
nego,zanima me...kaj je hot,zakaj ne?da vidim kaj klonovi nose danas,jer i kod nas ima klonova...jako pratim kak ko izgleda i kaj fura,zanima me moda i tak...
nego,nisam isla u zagreb,iako je bio plan,medutim bolja lova na poslu je malko vaznija jer ipak ovdje radim a i zivi se od place..a s druge strane,prodaja kuce jos nije zavrsena,a posto ima datum kad bi mogla biti,onda cu trebati ici ocu necu,pa makar na dva dana...a to je (jos za sad)malo preveliki trosak...
ima'l jos nesto,da vas interesira?
i ne ne je...j. lo look...beyonce rulez!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:46   #102
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e tu si u krivom...mozda s pocetka jesam igrala po njegovoj muzici,ali onda sam ja zasvirala prije god.dana a on izabrao da zaplese!i od tada je manje vise tako.haljina mi se dopala kad sam za frendicu birala...i tako rekoh vec tada da mi se dopada,a nisam ni znala da cemo ostati skupa!
nego-jos jednom-nije nam do zenidbe,mi se zajebavamo...al znas kak ono vele:u svakoj sali ponesto istine!
ma sunce moje - kako si samo slatka kad objasnjavash
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:48   #103
pa znam..slatka sam ja opcenito!kao "secerlema"
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:49   #104
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa znam..slatka sam ja opcenito!kao "secerlema"
de nam josh malo prichaj

koliko se tipova za tobom danas okrenulo na ulici
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:06   #105
Quote:
AFRODITA69 kaže:
i jest bjelo iz istre i dalmacije se razlikuje od bjelog(rumenog)iz zagorja!a sve su hrvati i bjeli




Ja svaki puta krepam tebe čitajući!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:20   #106
Quote:
margarita kaže:
de nam josh malo prichaj

koliko se tipova za tobom danas okrenulo na ulici
ni jedan,jos sam u pidamici!ali namjeravam ici u kupovinu ogrlica,onih ljetnih...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:22   #107
Quote:
Crow Jane kaže:


Ja svaki puta krepam tebe čitajući!
pa kaj nije?zagorci su rumeni!dalmosi i istrijanci su bljedi,ili tamniji-kako koji...ali rumenih bas nema(osim ak nije zgorel na suncu!)a zagrepcani su isto vise bljedi,tj onak ni vrit ni mimo...ovisno od kuda potjece.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:27   #108
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa kaj nije?zagorci su rumeni!dalmosi i istrijanci su bljedi,ili tamniji-kako koji...ali rumenih bas nema(osim ak nije zgorel na suncu!)a zagrepcani su isto vise bljedi,tj onak ni vrit ni mimo...ovisno od kuda potjece.
aha ak je purger mađarskog podrijetla onda ima genetske predispozicije za crn, čvrst, samostojeći brk.
ako je purger arijevskog podrijetla onda mu kosa posvijetli na ljetnom suncu do nježno blond pepeljaste boje...
da da vidiš, imaš ti pravo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:51   #109
Quote:
chiquita kaže:
aha ak je purger mađarskog podrijetla onda ima genetske predispozicije za crn, čvrst, samostojeći brk.
ako je purger arijevskog podrijetla onda mu kosa posvijetli na ljetnom suncu do nježno blond pepeljaste boje...
da da vidiš, imaš ti pravo.
sad mi se zaruljica upalila...zakaj sam ja maslinasta!
pa moji (sa strane staroga)potjecu iz austrougarske!mog prezimena ima samo u madarskoj i to umjesto sc(shch)koriste sz..ali imas pravo!
to znam jer kad je stari bil zadnji puta doma to su mu iz knjiga izvadili zajedno sa grbom i brojem ljudi zivucih sa istim prezimenom-u hr-ni jedan!(ne vise!)i sad mi je tek na tvoj post klikercic proradio....mozda zato i volim sve onak zakadeno!
ps.a i vele da su madarice vruce babe u krevetu...vis vis,sve mi sad na svoje mjesto sjeda!
hvala!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:59   #110
Quote:
ps.a i vele da su madarice vruce babe u krevetu...vis vis,sve mi sad na svoje mjesto sjeda!
pa kaj mislis zakaj ja sa svojim idem - sluzbeni put budimpesta
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 17:19   #111
pa onda kuzis,ne?! jebiga,vruca krv je vruca krv...kaj mislis zakaj ciganice imaju tolku decu???????????
vi's kak se sve to skup spovezalo..i vruce babe,i cadave i sve to nekaj tamnoga...i velki ringi na uhima...jebate,mora da me neki 'KASO' napravio
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 17:23   #112
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa onda kuzis,ne?! jebiga,vruca krv je vruca krv...kaj mislis zakaj ciganice imaju tolku decu???????????
vi's kak se sve to skup spovezalo..i vruce babe,i cadave i sve to nekaj tamnoga...i velki ringi na uhima...jebate,mora da me neki 'KASO' napravio
cigancice i puno djece? Ne znam
Skupo im placati kontracepciju? Il im se ne da kontraceptirat?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 09:35   #113
Re: vjencana pjesma

[QUOTE]AFRODITA69 kaže:
[B]neznam dali to rade kod nas u hr.ali ovdje si mladenci izaberu pjesmu koja onda svira nakon sto su vjencani ili za otvorenje plesa.a nekad i oboje.obicno je to neka pjesma koju svakodnevno cujemo na radiu,koja paru koji se vjenca ima znacenje...vi koji ste ozenjeni-dali ste imali pjesmu i koja je bila vasa?ili vi koji se planirate vjencati-sto ste izabrali?
danas je ovdje na svadbama jako popularna "a moment like this"od kelly clarkson...ili "from this moment"od shanye twain.


Kod nas je to bilo Elvis "It's now or never" za otvaranje plesa.
(iako je trebalo to biti prije ulaska u crkvu )

Ali bilo je jako lijepo.
 
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 00:43   #114
da,puno rulje sad koristi neku svoju pjesmu za sam ulaz u crkvu umjesto one uobicajene vjencane himne...to mi je cool.ono je preuobicajeno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 14:48   #115
Ne mogu više..vrištim..ako ti afro ikad dođeš u zg uzimam godišnji i vodim komplet ŽK na aerodrom da vidimo da fakat postojiš..

P.S. Na slikama se ful vidi da si si išla zatamnit kožu u Paintu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 14:52   #116
Quote:
Gazda kaže:


P.S. Na slikama se ful vidi da si si išla zatamnit kožu u Paintu.
afro ti dodje ko anti-Majkl Djekson
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 14:57   #117
I još mora napravit plastičnu operaciju da si duplo poveća nos u širinu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 14:59   #118
Quote:
Gazda kaže:
I još mora napravit plastičnu operaciju da si duplo poveća nos u širinu.
To se bar da riješit brže i jeftinije.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 15:00   #119
A i crnilo, barem oko očiju, nije takav problem.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 15:44   #120


kak je super kad ti dan pocne sa smjehom!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.