Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2004., 01:19   #21
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
pa jedino i ti sam sa sobom diskutiraš..svi drugi ti se sprdaju jer si šeprtlja lol
ovdje ne govorimo o meni..btw. da si imalo pismeniji shvatio bi da sam rekao da se ovdje dođem «opustiti» i našaliti tj. «osloboditi» svoju perverzniju stranu…ajde ajde…možda da pročitaš par puta moj post možda bi ponešto i shvatio..
…btw ja apsolutno ne bih ništa htio…međutim s obzirom da uopće ne znaš problematiku i prijašnju diskusiju s STG - om gluposti laprdaš..ali nema veze…od tebe također ništa pametno ne očekujem…
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:21   #22
Quote:
obelix kaže:
ovdje ne govorimo o meni..

Jok.

Ovdje TI govoriš o SEBI.
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:28   #23
Quote:
Akcija2 kaže:
Jok.

Ovdje TI govoriš o SEBI.
Nadam se da ovaj "govor" ne odražava stav svih "ogorčenih forumaša".

Naime, odnos potcjenjivanja i nazivanja diskutanata, bitangama, nije odraz poštovanja .

Pogotovo kad se uzme u obzir da je Che jedan od ( ex?) potpisnika.
Pogotovo, kad se uzme u obzir da bi trebali postojati neki kriteriji prilikom biranja potpisnika.
Pogotovo, kad bi gay.hr trebao uzeti u obzir da se riječ procjenjuje procjenjuje kao njihov ( gay.hr ) službeni stav!!!

Jer kad čitam Cheov podcjenjivački stav prema ljudima svih godišta, kategorija, obrazovanja, statusa koji na ovim stranicama pišu i zalažu se za kulturu dijaloga te slobodu promišljanja boljeg i kvalitetnijeg foruma -pitam se tko je Chea i na osnovi kojih kriterija za potpisnika?

Gdje je tu poštovanje prema ljudima koji ovdje pišu i koji se ovim "štrajkom upozorenja" zalažu da se na gay.hr - u zabrani širenje spolne mržnje i netolerancije po spolnom i seksualnom kolektivističkom ključu ?

Pitam se onda tko i zašto to dopušta ?!
Odgovor je ( zasad) samo jedan logičan - to je ( zasad) službena politika gay.hr portala.
Mislim da to ne služi na čast niti vlasnicima gay.hr - a niti kompanijama koje se reklamiraju na njihovim stranicama .

Che , radi nipodoštvanog odnosa i iskazivanja tvorenog nepoštivanja prema mišljenju ljudi sa ovog topika i štete koju na taj način radiš cijelom gay.hr - u
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:33   #24
Obelix, odi bre pa se leči.

Nisi trebao učiti citate tuđih postova napamet.
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:36   #25
Quote:
Nx3Z kaže:
Da, pitaj se zašto si optužio Srbe da su počinili daleko više zločina nego svi ostali i pitaj se zašto time opravdavaš i kao moderator dozvoljavaš pljuvanje samo zato jer su Srbi?
TO se pitaj!

I pitaj se zašto brišeš i prijetiš ljudima koji misle da Deklaracija o DR počiva na neistinama?

TO se pitaj!
Da, pitaj se zašto si optužila gayeve da su "militantni reakcionari" i pitaj se zašto time opravdavaš i kao potpisnik dozvoljavaš pljuvanje samo zato jer su gayevi?
TO se pitaj!

I pitaj se zašto sereš i prijetiš ljudima koji misle da Zakon o gayevima počiva na neistinama?

TO se pitaj!
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:37   #26
Dorino, ovo nije sapunica o nekom tamo gayu.
Ovo će ti prerast u svojevrstan politički trial.
Ura druga!!!
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 01:37   #27
hm... gibam nalijevo ... ovaj je skroz otišao
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 02:50   #28
Quote:
Nx3Z kaže:
Samo se i dalje pravi lud!
Pametan i karakteran čovjek na tvom mjestu
bi priznao da je pogriješio


Bi li se bajki i impotentnog pizdolizca kurchea uspilo strpat u jedna MaxSecurity bolnicka kola, da se pare poreznih obveznika ipak ne rasipaju na dvoja. Bajki bi bilo lipo po prvi put u zivotu, doduse cheu bi usta bila puna otpadaka njene rudlave neuredne frizurice, ali on to voli.
IndoktriniraniKreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 09:33   #29
Quote:
Nx3Z kaže:
Da, pitaj se zašto si optužio Srbe da su počinili daleko više zločina nego svi ostali i pitaj se zašto time opravdavaš i kao moderator dozvoljavaš pljuvanje samo zato jer su Srbi?
TO se pitaj!

I pitaj se zašto brišeš i prijetiš ljudima koji misle da Deklaracija o DR počiva na neistinama?

TO se pitaj!

Sta je srpce???
Tocno je da su srbi "počinili daleko više zločina nego svi ostali".
Uostalom oni su izvrsili agresiju na Sloveniju, BiH i Hrvatsku!!
Nije tocno da Obelix dozvoljava pljuvanje "samo zato jer su Srbi?".
Lazes smece jedno!! Lazes i podmeces covijeku!!
Odjebi gubo!!
__________________
Biljane Donje, Pupovac reče: ajme, Kosovo!

Opet ćemo hodočastiti na žumberačku jamu Jazovku, na središnji domovinski znamen i vječno počivalište Hrvata, koje mahom nakon svibnja 1945. poubijaše partizansko-jugoslavenski zločinci. Link
Ambra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 10:22   #30
Evo što dođe kad se razgovara tim tonom
odmah i takav drisljo kao Ambra1 osjeti potrebu da se i on uključi

Obelix, stvarno, daj razmisli zašto se toliko mučiti da takve zabaviš, oni bi se jednako zadovoljili s nečim tako duhovitim kao što je da prdneš u crkvi ili se popišaš u restoranu u cvijeće

ali briga me, neću se uključivati više, samo sam prokomentirao i ocjenio s
kad sam se već dao navuči i pročitati temu
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 10:49   #31
Quote:
go2slep kaže:
Evo što dođe kad se razgovara tim tonom
odmah i takav drisljo kao Ambra1 osjeti potrebu da se i on uključi

Obelix, stvarno, daj razmisli zašto se toliko mučiti da takve zabaviš, oni bi se jednako zadovoljili s nečim tako duhovitim kao što je da prdneš u crkvi ili se popišaš u restoranu u cvijeće

ali briga me, neću se uključivati više, samo sam prokomentirao i ocjenio s
kad sam se već dao navuči i pročitati temu

go2slep, seronja koji glumi Hrvata. a zapravol mrzi nas..

Bljak
__________________
Biljane Donje, Pupovac reče: ajme, Kosovo!

Opet ćemo hodočastiti na žumberačku jamu Jazovku, na središnji domovinski znamen i vječno počivalište Hrvata, koje mahom nakon svibnja 1945. poubijaše partizansko-jugoslavenski zločinci. Link
Ambra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 10:53   #32
A ovako naš prelijepi obelix poziva na kulturu dijaloga:

obelix
Pajdomor



Registracija: Mar 2003
Lokacija: Pajdolovci
Postova: 2956

quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
ma Obelix je budala..koja satima smišlja postove u svezi STG...očito su rane preduboke ajde Obelix radije se primi knjige i malo čitaj...ovako sam sebe potkopavaš

ajde ne seri seljačino primitivna..visiš svaku večer u Fontani i sisaš kare sumnjivim tipovima u WC-u...ajde ajde..sve se zna
Deny accept is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 11:42   #33
Quote:
Deny accept kaže:
A ovako naš prelijepi obelix poziva na kulturu dijaloga:
obelix
Pajdomor
Registracija: Mar 2003
Lokacija: Pajdolovci
Postova: 2956
quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
ma Obelix je budala..koja satima smišlja postove u svezi STG...očito su rane preduboke ajde Obelix radije se primi knjige i malo čitaj...ovako sam sebe potkopavaš
ajde ne seri seljačino primitivna..visiš svaku večer u Fontani i sisaš kare sumnjivim tipovima u WC-u...ajde ajde..sve se zna
I ti mu zamjeras sto je kretenu odgovorio u njegovom stilu . Sad ce pocet kopiranja i opravdavanja.
IndoktriniraniKreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 11:49   #34
Quote:
Deny accept kaže:
ajde ne seri seljačino primitivna..visiš svaku večer u Fontani i sisaš kare sumnjivim tipovima u WC-u...ajde ajde..sve se zna [/B]
Predlazem da se ovo posalje OESS-u.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 12:37   #35
Dok se neki odmaraju..."strajkasi" delaju

obelix lijep avatar

Pozdrav s mora, drzi se
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 12:39   #36
Quote:
obelix kaže:
mila neudana i dalje izigrava STG - ovu tajnicu... te puca na slijepo i radi još veću blamažu od sveg ovog... tjah tjah...

ujedno pokazuje vrlo razvidno na kojoj razini se uopće komunicira na Politici (a ovo je još ljupkija verzija.. ekspertica za izazivanje kavge, diskutantica Akcija2 to jako dobro zna... )

ovo s visokim stupnjem isfrustriranosti očito ide navedenoj skupini. samo da skratim muke svima i razriješim Akcijin sveti zadatak - ni ja ni nitko iz skupine nismo nikakvi "reakcionarni gejevi" niti smo pohađali soroševe tečajeve (nažalost, ) a glupa insinuacija ide tragom nekih davnih upisa o tome jeli netko od forumaša aktivist bilo politički bilo iz nevladina sektora.

bože, što reći svima onima kojima je čudno da je netko npr ekološki aktivist pa svoje slobodno vrijeme provodi čišćenjem potoka ili posjetom mladim uzgajivačima maslina na sjevernom jadranu... to je doista iznimno smiješno, jelda Akcija, umjesto sjedenja pred compom i čitanja mudroslovlja pajdaškog... e jebiga, različita smo mi bića, različita itekako..

k tome još, upitat ću to i druga dopisnika, a molim i ovdje, DA MI SE NAVEDE jedno jedino slovo, riječ ili rečenica s NAVODNIM mojim negativnim stavovima prema heteroseksualcima ili bilo kojoj drugoj skupini ..
lijepo vas molim da se NE ZAJEBAVATE S VRLO OZBILJNIM STVARIMA i ne pravite toliko blesavi.

ja , gospodo, draga ne funkcioniram na takav bijedan način kao mnogiu ovdje na Politici i ne dijelim ljude ni na lijeve ni na desne ni na hercegovce ni na srbe ni na aboridžine ni na spliće ....


samo na ološ i na ljude dostojne rukovanja
ovo sam ja napisala na početku štrajka.

zbog čega se sprdaš? i zbog čega ovo izvodiš?

kakv je to pik na stg-a i bajki? i koja je to razina ? jesi siguran da smiješ (etički - čisto etički) ovo radit? s tuđim nickovima, avatarima i postovima?

čovječe radiš ruglo sam od sebe


__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 12:47   #37
Quote:
revolution kaže:

zbog čega se sprdaš? i zbog čega ovo izvodiš?

Da bi se zabavio......zabava, fun, sprdnja, smijeh.......ring a bell.....tesko a? Kakva tuzna kreatura si ti.
IndoktriniraniKreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 13:35   #38
Evo da se uključim u raspravu, vidim da je objava maila i vijesti na gay.hr-u potegla zanimljivu raspravu koja se rastegla na više threadova, pa ne znam koji je trenutno najaktualniji.

Gay.hr je objavio vijest koju smo dobili na naš Iskorakov e-mail. Lurkajući malo po vašem forumu, zaključili smo da se razina multifobičnosti ne razlikuje mnogo od bilo kojeg drugog foruma na hrvatskom webu, no kako je jedan dio Monitorovih forumaša odlučio nešto u vezi toga poduzeti i objavili njihovo razmišljanje i poziv na bojkot na našem sajtu.

U krajnjem slučaju, to je samo vijest. Ukoliko se osoblje IMF ne slaže s njom, slobodno se može složiti demant, koji će također biti postavljen na portalu gay.hr-a.

Forumi su mjesta na kojima se mogu izraziti svoja mišljenja, pa uključujući i ona fobična. Pravo na mišljenje je i ljudsko pravo, no nedopustivo je da se zbog različitih stavova, ili različitosti općenito, bilo tko smije biti diskriminiran, ili još gore, trpiti nasilje. Isto tako svaki medij, pa tako u ovom sličaju web site, ne smije kršiti Zakon o medijima. Ne ulazimo u to da li se ovdje bilo što takvo krši, objavili smo vijest jer jedan dio forumaša, koje potpisuje i stanoviti Hrvoje R., smatra da IMF krši taj zakon. Ukoliko to osoblje smatra da je netočno, može poslati demant na [email protected]

Srdačno,

Marko Jurčić
koordinator Iskoraka
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 13:46   #39
Quote:
corbis kaže:
Evo da se uključim u raspravu, vidim da je objava maila i vijesti na gay.hr-u potegla zanimljivu raspravu koja se rastegla na više threadova, pa ne znam koji je trenutno najaktualniji.

Gay.hr je objavio vijest koju smo dobili na naš Iskorakov e-mail. Lurkajući malo po vašem forumu, zaključili smo da se razina multifobičnosti ne razlikuje mnogo od bilo kojeg drugog foruma na hrvatskom webu, no kako je jedan dio Monitorovih forumaša odlučio nešto u vezi toga poduzeti i objavili njihovo razmišljanje i poziv na bojkot na našem sajtu.

U krajnjem slučaju, to je samo vijest. Ukoliko se osoblje IMF ne slaže s njom, slobodno se može složiti demant, koji će također biti postavljen na portalu gay.hr-a.

Forumi su mjesta na kojima se mogu izraziti svoja mišljenja, pa uključujući i ona fobična. Pravo na mišljenje je i ljudsko pravo, no nedopustivo je da se zbog različitih stavova, ili različitosti općenito, bilo tko smije biti diskriminiran, ili još gore, trpiti nasilje. Isto tako svaki medij, pa tako u ovom sličaju web site, ne smije kršiti Zakon o medijima. Ne ulazimo u to da li se ovdje bilo što takvo krši, objavili smo vijest jer jedan dio forumaša, koje potpisuje i stanoviti Hrvoje R., smatra da IMF krši taj zakon. Ukoliko to osoblje smatra da je netočno, može poslati demant na [email protected]

Srdačno,

Marko Jurčić
koordinator Iskoraka
Demant cega??
Radi se o lazima, bljuvotinama rasiste koji je najpoznatiji pod nickom MoBrankec, pogledajte njegovo smetliste od foruma!!
__________________
Biljane Donje, Pupovac reče: ajme, Kosovo!

Opet ćemo hodočastiti na žumberačku jamu Jazovku, na središnji domovinski znamen i vječno počivalište Hrvata, koje mahom nakon svibnja 1945. poubijaše partizansko-jugoslavenski zločinci. Link
Ambra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 13:46   #40
Brankice, odjeba te i marko.
IndoktriniraniKreten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.