Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 19:48   #2161
Isto što su recimo Igre Commonwealtha ili Luzofonske igre
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 23:34   #2162
Quote:
slowmo1 kaže: Pogledaj post
Što su to Frankofonske igre???

U programu piše da prenose košarkaško finale u subotu i nogometno finale u nedjelju.


Evo sto je to: https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Frankofonske_igre

Nisam siguran jel tocan smajlic no ovo je bas za :bljuv:
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 11:08   #2163
Bit će ovaj tjedan prijenosa nekoliko utakmica Europskog prvenstva u hokeju na travi iz Sv. I. Zeline
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:35   #2164
SPTV od pocetka ovoga tjedna dobio novi logo. Bijele bolje je i unutar slova P je tipka “play” jer su svojim gledateljima zeljeli na bolji nacin pokazati kakva su oni “snimka” televizija.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 00:16   #2165
Od četvrtka do nedjelje SPTV prenosi futsal Ligu prvaka.
Najavljuju na svom FB. Čudno da to nije na HNTV-u.
Možda će se napokon malo i pokrenuti sada.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 00:23   #2166
Najavili su da ce oziviti program. Sad im je puno pogodnija situacija u svakom pogledu pa ce ulagati vise u program i ozivjeti ga
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 00:42   #2167
Prošli vikend su prenosili džudo iz Taškenta, a prije toga, 2 i pol mjeseca nije bio nijedan jedini prijenos. Osim emisije PeJURAtivno, oni nemaju nijedne druge vlastite emisije, sve preuzimaju od Arene, HNTV-a, Kreator TV-a, Meteora produkcije ili lokalnih televizija i tako već oko 4 godine.

Jučer je SPTV od Al Jazeere Balkans preuzeo prijenos financijskog izvještaja za Agrokor, iako sam to mogao gledati i na HRT 4. Primijetio sam da u zadnje vrijeme preuzimaju sve više sadržaja od Al Jazeere Balkans.

Ako ova televizija ne može normalno funcionirati (pod normalno mislim barem 1-2 sportska prijenosa svaki tjedan ii vikend), onda se nek ugase i nek se na natječaj za MUX D javi netko drugi. Bojim se da će ovo trajati još najmanje 8 i pol godina. Osim mininogometa i odbojke, ne sjećam se što sam na toj televiziji gledao u zadnjih nekoliko godina. Vijesti (nesportske) i pressice mogu pratiti na HRT 4, N1 i raznim portalima i nema razloga da se na televiziji, koja se zove Sportska, emitira nešto što nema nikakve veze sa sportom.

Svaka čast za futsal, ionako često gledam malonogometne turnire na tv-u, makar i u snimci, neke sam pratio i uživo.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 08:46   #2168
A sad mijenjaju jer navodno za vrijeme proslih vlada su bili u jako teskim situacijama oko financiranja, ali sada navodno konacno bolje financijski stoje pa mogu otkupljivati sadrzaje...

Zato su i napravili re-brending sa vizualima i sl.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:00   #2169
je, sad im je očito kapnula neka (naša) para jer im je došla njihova vlada....rupa bez dna.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:37   #2170
Jel' imaju u najavi možda još kakve prijenose??? Sada nakon ovoga futsala.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:46   #2171
Najavljuju da ce biti zimskih sportova...
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:59   #2172
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Najavljuju da ce biti zimskih sportova...
Ne pratim njihov program u zadnje vrijeme. Kad i gdje su točno to najavili?
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 02:26   #2173
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Ne pratim njihov program u zadnje vrijeme. Kad i gdje su točno to najavili?
Putem e-maila, azurni su u odgovaranju
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:36   #2174
Utorak navečer prenose ponovno ragbi nakon mnogo godina.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:23   #2175
Na programu 1.12. se nalazi prijenos utakmice sa SP-a u rukometu za žene. To bi moglo značit da će prenosit cijeli tijek turnira. Pohvalno da se vidi bar nekakav napredak u zadnje vrijeme.

http://tvprofil.net/tvprogram/#!datu...ska-televizija
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:32   #2176
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Na programu 1.12. se nalazi prijenos utakmice sa SP-a u rukometu za žene. To bi moglo značit da će prenosit cijeli tijek turnira. Pohvalno da se vidi bar nekakav napredak u zadnje vrijeme.

http://tvprofil.net/tvprogram/#!datu...ska-televizija
Odgovorili su mi da polufinale i finale idu sigurno, a oko ostalih utakmica koje će prenositi da će se uskoro znati više informacija.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:29   #2177
Sta je ovo? Prijenos Skupstine Europskog olimpijskog odbora? A ja bas cekao Al Jazeera vijest
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:14   #2178
Prema rasporedu prenose samo Njemačka - Kamerun u petak. Za sada ništa od ostalih utakmica grupne faze na vidiku.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:02   #2179
Quote:
kevin80 kaže: Pogledaj post
Prema rasporedu prenose samo Njemačka - Kamerun u petak. Za sada ništa od ostalih utakmica grupne faze na vidiku.
Meni su odgovorili da su osigurali prava za četiri utakmice pa su odabrali prvu utakmicu, polufinala i finale.
U subotu opet judo prenose i vidim da je idući tjedan Zlatna Pirueta uživo od jutra do mraka.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 23:17   #2180
Kladioničarska sponzorirana emisija na SPTV-u. Aj, bolje i to nego Al Jazeera. No termin 23:00-23:30h je dosta kasno.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.