Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 15:37   #61
Slazem se sa ovim da govoriti o Hrvatstvu,a drzati grb Lazia i nije bas najbolje(nemojte mi samo sad poceti zasto su oni dali podrsku Arkanu i sve to...dali su mu je i gotovo, boli me dzon zasto), ali pustimo sad to sa strane i izadimo sutra, preksutra i pokazimo da nas ne mogu jebati u zdrav mozak...Iako se meni cini da ce se sve ovo na kraju svesti na komuniste i ustase,a zna se da narod ne zivi od toga nego od rada...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 15:40   #62
Quote:
dinamo zagreb kaže: Pogledaj post
[/B]
Frende i sa 5000 budi sretan..I ja bi volio da bude koliko si rekao ali realnost je bojim se puno,puno bliža mojoj brojci..
A gledaj to ovako, mediji su već nabrijali atmosferu, cijeli dan se piše o tom prosvjedu sutra, ljudima je pun kurac svega, zašto nas se ne bi nakon dugo vremena skupilo više od par tisuća!?. Čak se i Kajin ukakao i rekao da bi to moglo sutra biti katastrofa, ako se skupi puno ljudi...
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 15:44   #63
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
A gledaj to ovako, mediji su već nabrijali atmosferu, cijeli dan se piše o tom prosvjedu sutra, ljudima je pun kurac svega, zašto nas se ne bi nakon dugo vremena skupilo više od par tisuća!?. Čak se i Kajin ukakao i rekao da bi to moglo sutra biti katastrofa, ako se skupi puno ljudi...
Sve manje od 20 000 ce biti poraz...ono sto je bitno je to da se ne smije dopustiti da se sutra odrzi ovaj prosvjed i onda opet u 9. misecu...treba non-stop ustrajati i podsjecati bandu da je dosta...Svaku subotu sve vise i vise...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 15:56   #64
Quote:
VAN-PAMETI kaže: Pogledaj post
je,slažem se,s obzirom da nam je svima lakše prepucavat se na forumu tko je veći hrvat,tko jugonostalgičar,tko lijevo,a tko desno...Vidi se kako smo složni kao nacija počevši od ovog mikroprimjera u ovom topicu,pa nadalje...dopuštamo da nas svako jebe,ne znamo se oduprijet i odgovorit,već se međusobno podbadat
??
Pa dobro kaj sam ja krivo rekao da me quotaš?..Daj lupi glavom u zid radije, neg da tu gluposti pišeš! Napisao sam da je realno da nas bude 5000 sutra,
poznavajući naš mentalitet "nebi se štel mešat" i ti si se osjetil prozvanim na to meni i ostalima držat domoljubne prodike..Aj drkicu radije baci pa mi odgovori normalan
dinamo zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:11   #65
oce bit koji prosvjed u splitu u subotu radin cili dan iman 3 ure pauze zato ne mogu u zagreb
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
Alealeština is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:43   #66
Quote:
cocky_bastard kaže: Pogledaj post
sam tražite dlaku u jajetu

nek ti Mukte napiše, on vjerojatno zna kak točno ide onaj citat o šutnji njemačkih intelektualacu u 2.svjetskom.."prvo su došli po..."
Da, riječ je o citatu svećenika Niemollera koji ide otprilike ovako (ima više verzija):

First they came for the communists,
and I didn't speak out because I wasn't a communist.

Then they came for the trade unionists,
and I didn't speak out because I wasn't a trade unionist.

Then they came for the Jews,
and I didn't speak out because I wasn't a Jew.

Then they came for me
and there was no one left to speak out for me.


http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came…

Naravno, ne bih Jacu baš usporedio s Hićom, to bi bilo krajnje deplasirano, ali u suštinu svi režimi koji rade za svoje, a ne za općenarodno dobro su isti i vladaju istim metodama. Jedna od tih metoda je "podijeli pa vladaj".
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:02   #67
meni su ovo drazi i blizi citati trenutnoj situaciji, a iz slicnog su vremena ko i ovaj svećenika Niemollera

"Tko izgubi vjeru,taj se je unaprijed odrekao.Kad bi hrvatski narod
zdvajao,potpisao bi sam sebi smrtnu osudu.Sve se može
postići,samo kad je čvrsta volja i vjera."

"Mora prestati politika Hrvata,na čije mjesto neka dodje politika
Hrvatske!"


"Ti,hrvatski narode,ne očekuješ svoga spasa od gavana i
bogatuna,od mogućnika i dostojanstvenika,koji nemaju srdca,ni u
njemu ljubavi za tebe i za tvoj dom,nego će te iz tvog robstva
osloboditi i podići poniženi,pogaženi,omalovaženi,razkućeni i na
muke stavljeni,jer oni imaju srdca,u njem ljubavi,u grudima
junačtva,u desnici snage.
Oni će pobiediti silnike i dušmane,izvojevati slobodu,da se i u tvoje
domove povrati mir,sreća i blagostanje,da i po njima zasja svietlo
radosti i odjekne pjesma veselja.Pobiedit će oni,koji
pregaraju,trpe,čeznu,rade i vjeruju."
__________________
Borba je naš dan i naša noć! ... ta borba... nije prokletstvo, nego blagoslov.
frendperi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:14   #68
The usual suspects.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...li-su-BBB.html
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:30   #69
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Dobro je,vec sam mislio da nas nece pohvaliti
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:46   #70
Quote:
Alealeština kaže: Pogledaj post
oce bit koji prosvjed u splitu u subotu radin cili dan iman 3 ure pauze zato ne mogu u zagreb
u splitu ti je u nedilju u podne
sto godina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:53   #71
Quote:
sto godina kaže: Pogledaj post
u splitu ti je u nedilju u podne
To branitelji organiziraju ili...?
Pro Domo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 18:59   #72
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Sve manje od 20 000 ce biti poraz...ono sto je bitno je to da se ne smije dopustiti da se sutra odrzi ovaj prosvjed i onda opet u 9. misecu...treba non-stop ustrajati i podsjecati bandu da je dosta...Svaku subotu sve vise i vise...
Ali definiraj mi to "banda"? Ovaj prosvjed organiziraju prvenstveno branitelji, a zna se ko je njima "banda", a to je prvenstveno onaj uglađeni govnjar Josipović.
Kosorica je glupača svoje vrste i zbog jebenih četnika u Vladi, a i zbog rekonstrukcija u vladi koje promjene vladu u još gore nego što je bila prije.
No, Kosorica se nije verbalno jebavala po Vukovaru ko ovaj konjušar Josipović ili ti ga profesionalni umotavač političkih govana u slatkorječivi celofan. Kad je taj nešto pametno reka? Naravno, njega ko miljenika medija niko ne dira! Znači, ovo sutra je prvenstveno politički prosvjed, a ne neki vladorušilački. Zbog Josipovićevih odnosa s Tadićem se događa sve ovo što se događa.
A što rade hrvatski mediji? Amnestiraju Josipovića i njegovu ulogu u ovako nakaradnim odnosima Hrvatske i Srbije. A on se slika igrajući stolni nogomet s hrvatskim vojnicima u Afganistanu, njegova jedina trenutno vrijedeća izjava o Tihomiru Purdi je ta da je to "stvar prava". Više se od njega ne može čuti da se nitko tko nije počinio zločin ne mora bojati, na tu izjavu su i mediji "zaboravili".
Josipoviću niti ne pada na pamet pokrenuti pitanje srpskih koncentracijskih logora, pritisnuti Srbiju da ih prizna, kako bi hrvatski državljani, branitelji i civili, koji su u njima teško stradali mogli tražiti od Srbije zadovoljštinu, pa makar i samo simboličnu, a zašto ne i materijalnu? Sudbina kojeg je to od više od tisuću Hrvata "nestalih" tijekom srpske agresije na Hrvatsku razriješena zahvaljujući Josipovićevoj politici pomirbe i dobrosusjedskih odnosa? Koje su to ukradene umjetnine ili druga materijalna dobra, od tisuća i tisuća njih, vraćeni Hrvatskoj? Tek poneka ikona iz pravoslavnih crkvi, to je valjda vraćeno da se Stanimirović i Pupovac ne naljute. Dakle, rezultat Josipovićeve "istočne politike" koji se može vidjeti je "slučaj Purda". No, za najveće hrvatske medije, slučaj nema veze s Josipovićem.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:07   #73
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Ali definiraj mi to "banda"? Ovaj prosvjed organiziraju prvenstveno branitelji, a zna se ko je njima "banda", a to je prvenstveno onaj uglađeni govnjar Josipović.
Kosorica je glupača svoje vrste i zbog jebenih četnika u Vladi, a i zbog rekonstrukcija u vladi koje promjene vladu u još gore nego što je bila prije.
No, Kosorica se nije verbalno jebavala po Vukovaru ko ovaj konjušar Josipović ili ti ga profesionalni umotavač političkih govana u slatkorječivi celofan. Kad je taj nešto pametno reka? Naravno, njega ko miljenika medija niko ne dira! Znači, ovo sutra je prvenstveno politički prosvjed, a ne neki vladorušilački. Zbog Josipovićevih odnosa s Tadićem se događa sve ovo što se događa.
A što rade hrvatski mediji? Amnestiraju Josipovića i njegovu ulogu u ovako nakaradnim odnosima Hrvatske i Srbije. A on se slika igrajući stolni nogomet s hrvatskim vojnicima u Afganistanu, njegova jedina trenutno vrijedeća izjava o Tihomiru Purdi je ta da je to "stvar prava". Više se od njega ne može čuti da se nitko tko nije počinio zločin ne mora bojati, na tu izjavu su i mediji "zaboravili".
Josipoviću niti ne pada na pamet pokrenuti pitanje srpskih koncentracijskih logora, pritisnuti Srbiju da ih prizna, kako bi hrvatski državljani, branitelji i civili, koji su u njima teško stradali mogli tražiti od Srbije zadovoljštinu, pa makar i samo simboličnu, a zašto ne i materijalnu? Sudbina kojeg je to od više od tisuću Hrvata "nestalih" tijekom srpske agresije na Hrvatsku razriješena zahvaljujući Josipovićevoj politici pomirbe i dobrosusjedskih odnosa? Koje su to ukradene umjetnine ili druga materijalna dobra, od tisuća i tisuća njih, vraćeni Hrvatskoj? Tek poneka ikona iz pravoslavnih crkvi, to je valjda vraćeno da se Stanimirović i Pupovac ne naljute. Dakle, rezultat Josipovićeve "istočne politike" koji se može vidjeti je "slučaj Purda". No, za najveće hrvatske medije, slučaj nema veze s Josipovićem.
četnici,ovo,ono...a, ti za lazio, a laziali za arkana itd.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:12   #74
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
četnici,ovo,ono...a, ti za lazio, a laziali za arkana itd.
A ti si kreten. Ko da zidovima govorin.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:13   #75
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
A ti si kreten. Ko da zidovima govorin.
zidovima ili židovima
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:14   #76
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
A ti si kreten. Ko da zidovima govorin.
Aj dosadan si više sa tin svojin parolama, kme ovo, kme ono, koda te neko plača! Ako ćeš doć na prosvjed dođi i poštuj svakoga ko je doša,ako nećeš tvoj izbor i to je to!
I da, da ti i ja napišen, jeba te taj grb lazia!
Pauk1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:17   #77
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Ali definiraj mi to "banda"? Ovaj prosvjed organiziraju prvenstveno branitelji, a zna se ko je njima "banda", a to je prvenstveno onaj uglađeni govnjar Josipović.
Kosorica je glupača svoje vrste i zbog jebenih četnika u Vladi, a i zbog rekonstrukcija u vladi koje promjene vladu u još gore nego što je bila prije.
No, Kosorica se nije verbalno jebavala po Vukovaru ko ovaj konjušar Josipović ili ti ga profesionalni umotavač političkih govana u slatkorječivi celofan. Kad je taj nešto pametno reka? Naravno, njega ko miljenika medija niko ne dira! Znači, ovo sutra je prvenstveno politički prosvjed, a ne neki vladorušilački. Zbog Josipovićevih odnosa s Tadićem se događa sve ovo što se događa.
A što rade hrvatski mediji? Amnestiraju Josipovića i njegovu ulogu u ovako nakaradnim odnosima Hrvatske i Srbije. A on se slika igrajući stolni nogomet s hrvatskim vojnicima u Afganistanu, njegova jedina trenutno vrijedeća izjava o Tihomiru Purdi je ta da je to "stvar prava". Više se od njega ne može čuti da se nitko tko nije počinio zločin ne mora bojati, na tu izjavu su i mediji "zaboravili".
Josipoviću niti ne pada na pamet pokrenuti pitanje srpskih koncentracijskih logora, pritisnuti Srbiju da ih prizna, kako bi hrvatski državljani, branitelji i civili, koji su u njima teško stradali mogli tražiti od Srbije zadovoljštinu, pa makar i samo simboličnu, a zašto ne i materijalnu? Sudbina kojeg je to od više od tisuću Hrvata "nestalih" tijekom srpske agresije na Hrvatsku razriješena zahvaljujući Josipovićevoj politici pomirbe i dobrosusjedskih odnosa? Koje su to ukradene umjetnine ili druga materijalna dobra, od tisuća i tisuća njih, vraćeni Hrvatskoj? Tek poneka ikona iz pravoslavnih crkvi, to je valjda vraćeno da se Stanimirović i Pupovac ne naljute. Dakle, rezultat Josipovićeve "istočne politike" koji se može vidjeti je "slučaj Purda". No, za najveće hrvatske medije, slučaj nema veze s Josipovićem.
Tako je Lazio! Zivia Lazio! Bravo Lazio!
Dole komunisti i masoni, antikristi ovi oni...
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:17   #78
Quote:
Pauk1950 kaže: Pogledaj post
Aj dosadan si više sa tin svojin parolama, kme ovo, kme ono, koda te neko plača! Ako ćeš doć na prosvjed dođi i poštuj svakoga ko je doša,ako nećeš tvoj izbor i to je to!
I da, da ti i ja napišen, jeba te taj grb lazia!
Koji je naslov teme? Rasprava o grbu ili "Prosvjed za Purdu, 26. veljače, 13 sati, Trg Bana Jelačića, Zagreb"? A? Očito je ovdje mentalna degradacija na tribinsko prepiranje kronična.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:25   #79
kakvi debili,uhvatili se avatara od lika.
Bemti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:30   #80
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
Triba ic na prosvjed da se pokaze braniteljima koji trunu po celijama,kao i ostalima,da jos uvik ima ljudi koji cijene njihovu borbu i zrtvu za domovinu i da se nece stat mirno dok gamad se ponasa prema njima kao prema zadnjem smeću...
A za Thomspone,antifu,Pernare ili koga god vec me boli tuki
i amen!!!
__________________
krasna zemljo,Istro mila,dome roda hrvatskog...
yars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.