Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 18:53   #1961
Pa je takva je situacija,jel može neki link za te antene koje bi trebale radit?
I još jedno pitanjce,ove bukete ,kad ih jednom odabereš to je to,ili je moguće ih mijenjat?

Evo sjetih se i još jednog pitanja hehe,dakle na njihovoj stranice je navedeno naknada za evotv prijemnik 10kn + Tele2 ruter 15kn ,pretposstavljam da to nije uključeno u tih 204kn koliko im je trenutno taj paket?
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:48   #1962
sobne, najbolje, obje bolje od onih kružnih s pojačalom i (nepotrbenim) vhf direktorima ("ušima" ili "ticalima" )

http://www.servisjurinjak.hr/wp-cont...40080e3add.jpg

http://www.servisjurinjak.hr/wp-cont...6e655b5c1e.jpg

bilo ih i na ekupi.hr, prejeftino.com, nabava.net, u engel-axilu itd.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:31   #1963
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
sobne, najbolje, obje bolje od onih kružnih s pojačalom i (nepotrbenim) vhf direktorima ("ušima" ili "ticalima" )

http://www.servisjurinjak.hr/wp-cont...40080e3add.jpg

http://www.servisjurinjak.hr/wp-cont...6e655b5c1e.jpg

bilo ih i na ekupi.hr, prejeftino.com, nabava.net, u engel-axilu itd.
a vanjske (riblja kost) na krovu?
grenzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:51   #1964
Vanjska najbolja yagi UHF poput Iskre DTX-48F ili -92F
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 08:34   #1965
Uzeo sam evo tv prije nekoliko dana u akciji "Svi buketi za 69 kuna" na ugovor od 24 mjeseca sa HBO besplatnim prvih 6 mjeseci. Uzeo sam evo tv karticu za 200 kuna.

Evo tv gledam na LG 55UH8507 preko vanjske antene u Zagrebu i slika je veoma dobra. Čak i kada kiša pada nemam problema sa pikselizacijom ili gubitkom signala.

Nadam se da će se dobra usluga nastaviti
Drakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:52   #1966
Quote:
Drakon kaže: Pogledaj post
Uzeo sam evo tv prije nekoliko dana u akciji "Svi buketi za 69 kuna" na ugovor od 24
ovo je nešto samo kao telefonska ponuda ili što? na evo stranicama ni slova o tome.
može malo infa?
hvala!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 19:51   #1967
Na EvoTv stranici je ponuda Svi buketi za 99,00 kn, uz ugovor na 24 mjeseca.

Evo

Varijantu za 69,00 kn (svi buketi) ne vidim ni ja
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:55   #1968
Cijena je zapravo 69.99 kn za sve bukete za nove korisnike.Odite na evo stranicu i scrolajte skroz na dno pa kliknite na "uvjete i ponude".Tamo vam se nalaze posebne akcije.

Jedna od njih je "svi moji buketi".
Drakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:22   #1969
Quote:
Drakon kaže: Pogledaj post
Cijena je zapravo 69.99 kn za sve bukete za nove korisnike.Odite na evo stranicu i scrolajte skroz na dno pa kliknite na "uvjete i ponude".Tamo vam se nalaze posebne akcije.

Jedna od njih je "svi moji buketi".
Hvala
Nasla sam !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:11   #1970
Od sutra u 20 sati u buketu Film i djeca, na poziciji 207, gledaj MG FILM. Riječ je o potpuno novom kanalu na tržištu kojeg je moguće pratiti jedino na evotv-u!
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:29   #1971
Uzeo evo tv, tri buketa 70kn, bez UO, uzel cam modul..

Ono kaj me malo smeta je, manjak HD kanala i losija kvaliteta slike, naravno signal mi je odlican, oko 98%..
Na 55" 4k ne izgleda bas bogzna kaj slika
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:16   #1972
Uzmem evo ...i...
Dobijem sve izrondano izlizano na daljinskom izlizana slova ..aj dobro... kao tako mora biti kad uzimas u najam a ne kupujes svoj uredaj ...skopcan sve al daljinski neradi ,promjenim baterije probam svasta neide. Nazovem sluzbu za korisnike i kazu da vratim u prvu poslovnicu. Ok. U poslovnici izrazito otresita zena ,sto ona otresitija ja smirenija i drzim se svoga. Ona otvara kutiju pokazuje di sam sta trebala spojiti. Ma reko jesam sve tako al neradi daljinski. I meni kao,trebali ste kod nas ugovoriti pa bi bolje prosli. Aj dobro,lakse mi preko neta.
Nakon 3 dana zove njena kolegica da dodem po paket. Ja tamo i opet ona sa savjetima. Ja samo puno vam hvala bas ste ljubazni. Ona se zarumeni . Okrenem se i odem.
EvoTv ok. Daljinski novi. Sve radi. Kcer zadovoljna.
6 mjeseci HBO I cinemax đaba
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:04   #1973
I vracammmmm....otkazujem....necuuuuu


Uzas.Razocarana.

Malo malo neradi daljinski.
Bez obzira na malu cijenu ne vredi zivaca.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:30   #1974
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Uzmem evo ...i...
Dobijem sve izrondano izlizano na daljinskom izlizana slova ..aj dobro... kao tako mora biti kad uzimas u najam a ne kupujes svoj uredaj ...skopcan sve al daljinski neradi ,promjenim baterije probam svasta neide. Nazovem sluzbu za korisnike i kazu da vratim u prvu poslovnicu. Ok. U poslovnici izrazito otresita zena ,sto ona otresitija ja smirenija i drzim se svoga. Ona otvara kutiju pokazuje di sam sta trebala spojiti. Ma reko jesam sve tako al neradi daljinski. I meni kao,trebali ste kod nas ugovoriti pa bi bolje prosli. Aj dobro,lakse mi preko neta.
Nakon 3 dana zove njena kolegica da dodem po paket. Ja tamo i opet ona sa savjetima. Ja samo puno vam hvala bas ste ljubazni. Ona se zarumeni . Okrenem se i odem.
EvoTv ok. Daljinski novi. Sve radi. Kcer zadovoljna.
6 mjeseci HBO I cinemax đaba
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
I vracammmmm....otkazujem....necuuuuu


Uzas.Razocarana.

Malo malo neradi daljinski.
Bez obzira na malu cijenu ne vredi zivaca.
Po meni se EVO TV isplati samo ako uzmeš CAM modul za TV. Platiš odmah koliko košta nema dodatnih mjesečnih troškova najma i komocija zagarantirana.
Naravno moraš imat TV za to.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:34   #1975
Ako nekoga interesira i želi saznati iskustvo korisnika, ja EVO TV koristim od samog početka i imam još uvijek onu prvu verziju prijamnika.... Također nisam na ugovoru pa sam i par puta isključivao jer nisam bio ovdje pa kada se vratim uključim... Sada su krenuli dodavati novije kanale što je odlično jer su u jednom trenu bar mi se činilo bili stali....
Sada sam nekih 2g bez ugovorne obveze kod njih a sve ukupno od 2013.g. sam 2 puta zvao podršku , jednom na početku čim sam uključio uređaj jer sam bio nestrpljiv da uključe uslugu, a drugi put je bilo do moje antene, tako da iskreno i nije ništa do njih....
Antenu koristim UHF21-69 logaritamsku i sve radi kako treba.
sshathost is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:39   #1976
Quote:
sshathost kaže: Pogledaj post
Ako nekoga interesira i želi saznati iskustvo korisnika, ja EVO TV koristim od samog početka i imam još uvijek onu prvu verziju prijamnika.... Također nisam na ugovoru pa sam i par puta isključivao jer nisam bio ovdje pa kada se vratim uključim... Sada su krenuli dodavati novije kanale što je odlično jer su u jednom trenu bar mi se činilo bili stali....
Sada sam nekih 2g bez ugovorne obveze kod njih a sve ukupno od 2013.g. sam 2 puta zvao podršku , jednom na početku čim sam uključio uređaj jer sam bio nestrpljiv da uključe uslugu, a drugi put je bilo do moje antene, tako da iskreno i nije ništa do njih....
Antenu koristim UHF21-69 logaritamsku i sve radi kako treba.
Ja sam isto od samog pocetka njihov korisnik i jako sam zadovoljan uslugom. Sve radi super i jednostavno. Cak su me nagradili prosle godine od prosinca do ožujka svim buketima po cijeni moja 3 buketa kao za ˝starog˝ korisnika. Nisam se bunio Inace korisnicka podrska im je ok, zvao sam ih samo tri puta, dok sam prije prolazio cesto nocne more sa maxtv-om pa kasnije sa opti tv-om. Nisam na ugovornoj obvezi, proteklih godina sam ih znao nazvat i iskljuciti u srpnju i kolovozu jer ne boravimo u kuci prakticki liti i kasnije bi ih ukljucio bez problema putem telefona. Znaci sveukupno sam korisnicku sluzbu zvao pet puta, cetiri za iskljucit/ukljucit evo tv nakon ljetne pauze i jednom jer je bilo nestajalo signala na fox kanalima.

Inace jako sam zadovoljan omjerom cijene i usluge.

MINUSI
Ono sto ne volim kod evotv/a a sto sam istaknuo negdje u ovoj temi pred pocetkom su uzasno sklopljeni buketi. Cemu onaj buket regija ili HD? Ili onaj 3D wtf? Mslm. bolje to da ukinu a da mi poprave bitrate na nekim kanalima da slika bude bolja. Zatim cemu toliko kanala s crtacima, ok su mi ovi lokalizirani ali cemu onaj boomerang i cartoon network? Na CNN/u im je slika ocajno losa. Ali evo jedan pozitivan primjer je DOKU TV koji mi je fenomenalan i jos je i slika na evo tv/u odlicna!

Eto moja ocjena od 1 do 5 bila bi 4 (prije bi im dao 3 ali se vidi da rade na sebi i da se popravljaju)
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 06:21   #1977
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Ja sam isto od samog pocetka njihov korisnik i jako sam zadovoljan uslugom. Sve radi super i jednostavno. Cak su me nagradili prosle godine od prosinca do ožujka svim buketima po cijeni moja 3 buketa kao za ˝starog˝ korisnika. Nisam se bunio Inace korisnicka podrska im je ok, zvao sam ih samo tri puta, dok sam prije prolazio cesto nocne more sa maxtv-om pa kasnije sa opti tv-om. Nisam na ugovornoj obvezi, proteklih godina sam ih znao nazvat i iskljuciti u srpnju i kolovozu jer ne boravimo u kuci prakticki liti i kasnije bi ih ukljucio bez problema putem telefona. Znaci sveukupno sam korisnicku sluzbu zvao pet puta, cetiri za iskljucit/ukljucit evo tv nakon ljetne pauze i jednom jer je bilo nestajalo signala na fox kanalima.

Inace jako sam zadovoljan omjerom cijene i usluge.

MINUSI
Ono sto ne volim kod evotv/a a sto sam istaknuo negdje u ovoj temi pred pocetkom su uzasno sklopljeni buketi. Cemu onaj buket regija ili HD? Ili onaj 3D wtf? Mslm. bolje to da ukinu a da mi poprave bitrate na nekim kanalima da slika bude bolja. Zatim cemu toliko kanala s crtacima, ok su mi ovi lokalizirani ali cemu onaj boomerang i cartoon network? Na CNN/u im je slika ocajno losa. Ali evo jedan pozitivan primjer je DOKU TV koji mi je fenomenalan i jos je i slika na evo tv/u odlicna!

Eto moja ocjena od 1 do 5 bila bi 4 (prije bi im dao 3 ali se vidi da rade na sebi i da se popravljaju)
Ja sam isto zadovoljan jedino sliku moraju podhitno popraviti jer će skoro 2018. Ja također pola kanala brišem, crtiće i ostale gluposti. Što se tiče omjera cijene i kvalitete, sve 5
johnden is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:03   #1978
Ja ga imam godinu dana ... preko CAM modula i super sam zadovoljan ... u početku su imali smetnje sa signalom ali sad je sve ok. I najbolje nemam ugovor ugasim kad hoću ... isto tako uštekam se kad hoću ...

Mana je po meni što moraš imat antenu ... odnosno kod starih zgrada di je ZAS i di se uglavio bnet ne možeš doći do evotv-a.
Darcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:48   #1979
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ok su mi ovi lokalizirani ali cemu onaj boomerang i cartoon network?
To se i ja pitam, pored toliko lokaliziranih kanala gurati ove je van svake pameti. Imam feeling da ih dobiju od Turnera za šaku riže (skup sa CNN-om) a ono kanali su "zvučni" i koga briga - jeftino je i deri. Da ih svi operateri poizbacivaju već bi odavno dobili lokalizaciju na njima.

Inače po meni najveća mana EVO TV-a je definitivno kvaliteta slika. Ako gledaš na TV-u do 32″ je još donekle, sve ostalo je horor za oči. Preporučio bi ga nekoj staroj i slabovidnoj osobi sa CRT-om, ako se makne taj faktor loše slike ponuda i cijena je skroz korektna.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:39   #1980
Da, za tu cijenu, evotv je ipak OK.
Ipak se trude, rade na sebi.
Malo su imali gafova u nastupu na tržištu; reklame sa životinjama, pa "buketi"... ali dobro, bit će to kako treba s vremenom.
Sve programe koje imaju bi mogli ponuditi u jedinstvenom osnovnom paketu, osim onih specijalnih i HBO-a.

Imam i dva pitanja:

Je li netko primjetio sićušnu razliku u sinkroniziranosti slike sa zvukom? Možda bih trebao nešto u postavkama podesiti? Prijemnik je Strong SRT8526.

Također, prilikom mijenjanja programa, slika se sama malo potamni u trenutku prebacivanja, pa se odmah sama posvijetli kada dođe na novi program. Malo iritantno. Da li se to može negdje možda isključiti? Ili je to riješeno u nekom novijem firmware-u?
Jean1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.