Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2014., 07:50   #261
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
jebate još si tu
zakaj se ne bi dala?

Pa sama si rekla, nikad više
mužjak is offline  
Old 03.06.2014., 08:19   #262
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post

Pa sama si rekla, nikad više
nikad ne reci nikad, sad će nas angry vubiti
ray of light is offline  
Old 03.06.2014., 08:37   #263
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
nikad ne reci nikad, sad će nas angry vubiti
Neka se usudi

http://www.deezer.com/track/4606118
mužjak is offline  
Old 03.06.2014., 10:00   #264
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
jel možda zapravo imaju problema sa samopouzdanjem pa si pumpaju ego? objasnite mi, vi bogomdani prepotentni 'frajeri'.
Kak' si pametno zaključila.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 04.06.2014., 01:30   #265
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potaknut iskustvima bezbrojnih druzenja na kojima sam sudjelovao, dosao sam do zakljucka da je vecina forumasa koji vise na ovom podforumu ispodprosjecnog izgleda.
većina ženskih preferira smo 20% top muškaraca(po njihovom izboru),potvrđeno na ok cupid i mnogim statistikama
Clandestine is offline  
Old 05.06.2014., 22:32   #266
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
većina ženskih preferira smo 20% top muškaraca(po njihovom izboru),potvrđeno na ok cupid i mnogim statistikama
Vecina zenskih preferira svojih Top 5% pa i manje muskaraca po fizickom izgledu. Ali zato treba upotrijebiti sarm i obrlatiti ih.
babas is offline  
Old 05.06.2014., 22:45   #267
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
većina ženskih preferira smo 20% top muškaraca(po njihovom izboru),potvrđeno na ok cupid i mnogim statistikama
Ovo nema nikakvog smisla. Kako je upareno barem 50% populacije, mogli bi zakljuciti da se 30% zena uparuje sa ruznim deckima.

Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Vecina zenskih preferira svojih Top 5% pa i manje muskaraca po fizickom izgledu. Ali zato treba upotrijebiti sarm i obrlatiti ih.
Ovo ima smisla jos manje
AngryNomad is offline  
Old 05.06.2014., 23:49   #268
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo nema nikakvog smisla. Kako je upareno barem 50% populacije, mogli bi zakljuciti da se 30% zena uparuje sa ruznim deckima.
pa uvijek imas ocajne ljude
random101 is offline  
Old 06.06.2014., 00:37   #269
Djevojke su ovdje iznijele dvije gluposti. A gluposti su jer su i znanstveno neutemeljene, a i čovjek to nekako sam shvati vrlo rano, bez da su mu potrebni neki naročiti znanstveni dokazi budući da je stvar vrlo očita.

Prvo je već klasična tvrdnja da je muško-ženska privlačnost relativna. Cure ovdje čak nisu rekle donekle relativna, nego krajnje relativna. Fizička privlačnost je uvelike stvar evolucije i već je tu jasno da neće biti da je sve relativno, tj. da mora postojati nešto univerzalno. Dovoljno je samo pročitati članak ili neke odlomke:
http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_attractiveness
Quote:
Physical attraction itself includes
universal perceptions common to all human cultures
, as well as aspects that are culturally and socially dependent, along with individual subjective preferences.

Men, on average, tend to be attracted to women who are shorter than they are, have a youthful appearance, and exhibit features such as a symmetrical face, full breasts, full lips, and a low waist-hip ratio. Women, on average, tend to be attracted to men who are taller than they are, display a high degree of facial symmetry, masculine facial dimorphism, and who have broad shoulders, a relatively narrow waist, and a V-shaped torso
...da navedem samo 2 ulomka. Univerzalne stvar, pravilnosti, prosjek dakle i te kako postoje i kod muškaraca i kod žena.


Druga je tvrdnja da svi ljudi završe s partnerima koji su im, kako vi to kažete, 10/10. Za to nemam znanstveni članak, ali mi nije ni potreban.
No vjerujte u što želite.
Ne znam samo kako vam se u tu tvrdnju uklapaju svi ti silni ljubavnici i ljubavnice (ok, to dođe malo kasnije u braku).
džoni-šetač is offline  
Old 06.06.2014., 00:58   #270
baš lijep osjećaj kad se moja promatranja i opažanja u prirodi poklope sa engleskom wikipedijom


Quote:
Druga je tvrdnja da svi ljudi završe s partnerima koji su im, kako vi to kažete, 10/10.
oni (površni) su definitivno za 10/10 ...
Regul is offline  
Old 06.06.2014., 01:15   #271
Quote:
džoni-šetač kaže: Pogledaj post
Djevojke su ovdje iznijele dvije gluposti. A gluposti su jer su i znanstveno neutemeljene, a i čovjek to nekako sam shvati vrlo rano, bez da su mu potrebni neki naročiti znanstveni dokazi budući da je stvar vrlo očita.

Prvo je već klasična tvrdnja da je muško-ženska privlačnost relativna. Cure ovdje čak nisu rekle donekle relativna, nego krajnje relativna. Fizička privlačnost je uvelike stvar evolucije i već je tu jasno da neće biti da je sve relativno, tj. da mora postojati nešto univerzalno. Dovoljno je samo pročitati članak ili neke odlomke:
http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_attractiveness

...da navedem samo 2 ulomka. Univerzalne stvar, pravilnosti, prosjek dakle i te kako postoje i kod muškaraca i kod žena.


Druga je tvrdnja da svi ljudi završe s partnerima koji su im, kako vi to kažete, 10/10. Za to nemam znanstveni članak, ali mi nije ni potreban.
No vjerujte u što želite.
Ne znam samo kako vam se u tu tvrdnju uklapaju svi ti silni ljubavnici i ljubavnice (ok, to dođe malo kasnije u braku).
Zene se tjelesno najvise pale na uzak struk i siroka ramena kod muskaraca i to bas u omjeru 1 naprema 1,6,ni vise ni manje.
http://www.teretanavijesti.com/adoni...-adonis-indeks

Zadnje uređivanje babas : 06.06.2014. at 01:21.
babas is offline  
Old 06.06.2014., 01:24   #272
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Zene se tjelesno najvise pale na uzak struk i siroka ramena kod muskaraca i to bas u omjeru 1 naprema 1,6,ni vise ni manje.
http://www.teretanavijesti.com/adoni...-adonis-indeks
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 06.06.2014., 04:39   #273
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Zene se tjelesno najvise pale na uzak struk i siroka ramena kod muskaraca i to bas u omjeru 1 naprema 1,6,ni vise ni manje.
http://www.teretanavijesti.com/adoni...-adonis-indeks
Iz osobnog iskustva ti mogu reći da mi taj dio na građi tijela nikada nije posebno pomogao u pronalasku partnerice

Smiješno mi nekada ispada kada se ljudi hvataju za stvari koje su ženama privlačne ...pa svašta je privlačno, možeš potrefiti 9 od 10...ma u biti, možeš potrefiti i svih 10 stvari koje su kao "skoro pa univerzalno privlačne"(iako nema ničega doslovno univerzalnoga), ali opet, kad te pogleda ako vidi jednu stvar koja joj baš ne paše, sve pada u vodu, jer će vidjeti samo ono što joj ne paše, a sve ostalo da spada pod "cool story bro"
nemouzagrebu is offline  
Old 06.06.2014., 09:18   #274
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Zene se tjelesno najvise pale na uzak struk i siroka ramena kod muskaraca i to bas u omjeru 1 naprema 1,6,ni vise ni manje.
http://www.teretanavijesti.com/adoni...-adonis-indeks
BMI/BFI su najvazniji...

Ovom je trebalo, koliko ? - 20 i kusur godina da to shvati i nazalost jos nije shvatio
Regul is offline  
Old 06.06.2014., 10:00   #275
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Iz osobnog iskustva ti mogu reći da mi taj dio na građi tijela nikada nije posebno pomogao u pronalasku partnerice
a da?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 06.06.2014., 10:01   #276
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
a da?
Očito, jer ne znam zašto bi to rekao da ne
nemouzagrebu is offline  
Old 06.06.2014., 10:33   #277
Cek cek, ako su forumasi US-a ruzni, moderatori su extra ruzni?
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Old 06.06.2014., 10:41   #278
Quote:
Regul kaže: Pogledaj post
BMI/BFI su najvazniji...

Ovom je trebalo, koliko ? - 20 i kusur godina da to shvati i nazalost jos nije shvatio
Da bi dobio omjer struka i ramena 1 prema 1,6,trebas imati izuzetno nizak body fat,ovisno o konstituciji,ali svakako ne preko 15%.
Taj omjer je dobar trokut i jako dobra definicija.
babas is offline  
Old 06.06.2014., 10:50   #279
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Cek cek, ako su forumasi US-a ruzni, moderatori su extra ruzni?


Mi to ne smijemo ni potvrditi ni negirati

Izjasnite se sami
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 06.06.2014., 11:06   #280
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post


Mi to ne smijemo ni potvrditi ni negirati

Izjasnite se sami
Ja se za sebe ne mogu izjasnit, a za drugo dvoje cu ipak ostavit vama na mastu Iako znam odg. na to pitanje
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.