Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 21:43   #21
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
uostalom in magazin nije imao sve informacije koje i ET i nisu uopce toliko pratili svjetsku showbizz scenu. ne moram sve po internetu čitati, hoću vidjeti lijepo na tv-u, pogledati i neki intervju, neku reportažu sa nekog filmskog festivala i sl., ali za to treba imati novce, biti uvijek u toku svega, a puno je jednostavnije kuhati piletinu u perilici suđa
istina!.. fali mi Exkluziv, teme su stvarno nebitne i dosadne...
ali cini se da im gledanost i nije losa. zakljucujem jer cim se ovo pojavilo sa NoveTV su makli Ljubav vjeru nadu...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:57   #22
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
istina!.. fali mi Exkluziv, teme su stvarno nebitne i dosadne...
ali cini se da im gledanost i nije losa. zakljucujem jer cim se ovo pojavilo sa NoveTV su makli Ljubav vjeru nadu...
sumnjam da bi je micali radi toga. mozda je serija jednostavno grozna a htjeli su staviti ovu sa ovim velikim zvijezdama kao lead za dnevnik jer se više možda boje potjere sa htv-a nego ove gluposti
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:13   #23
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
sumnjam da bi je micali radi toga. mozda je serija jednostavno grozna a htjeli su staviti ovu sa ovim velikim zvijezdama kao lead za dnevnik jer se više možda boje potjere sa htv-a nego ove gluposti
vrlo lako moguće...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 17:24   #24
Dosadno i glupo
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:40   #25
Ova emisija vise nije ono sto je bila, nego je postala Exkluziv tabloid.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:38   #26
Pogledao sam prve 2-3 epizode kad je tek krenulo i sad jednu ovaj tjedan... kako je došlo do takvog obrata u sadržaju, jel to išlo postupno ili kako? Na početku je Edita imala prilog u nekom polju i pričala sa seljakom o nekom povrću, a sada su opet kao ekskluziv
Smatram da im ovakva emisija treba jer je vjerojatno gledanija od onih gluposti kakve su bile na početku (kuhanje piletine u perilici za suđe wtf) ali studio i grafički dizajn su bezveze, neka to mijenjaju.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:09   #27
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve 2-3 epizode kad je tek krenulo i sad jednu ovaj tjedan... kako je došlo do takvog obrata u sadržaju, jel to išlo postupno ili kako? Na početku je Edita imala prilog u nekom polju i pričala sa seljakom o nekom povrću, a sada su opet kao ekskluziv
Smatram da im ovakva emisija treba jer je vjerojatno gledanija od onih gluposti kakve su bile na početku (kuhanje piletine u perilici za suđe wtf) ali studio i grafički dizajn su bezveze, neka to mijenjaju.
Otisao idiot delale sa svojim fiks idejama i ljudi se vratili u normalu. Traje ovo jos od zimus ima skoro i pola godine, bili su prestali s emitiranjem dok su prenosili SP rukomet kad su se vratili krenuli su ovako. Ovo im je sad i gledano za razliku od onih gluposti. Sad i edita opet povremeno vodi, pokrecu humanitarne akcije i sve normalno sto su prije radili i sto je logicna i trazena emisija a ne neke nebuloze koje nikog ne zanimaju sto sam rekao cim je prva onakva emisija bila da im to nece potrajati
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 17:09   #28
hoce li biti ove emisije na rtl?
MateSarlija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.