Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 15:51   #801
E da, sad me ovo nabrajanje podsjetilo - Submarine prije nekoliko dana. Inače nisam do sada bila niti jednom. Ni po čemu poseban i preskupi burger, ukratko.

Na dugo:
Lokacija u Radničkoj je jako lijepa i prostrana, nije bilo gužve kada smo došli u petak iza 21h, wc super čist, cura koja je uzimala narudžbe simpatična i ljubazna. Sve skupa ugodno mjesto za biti tamo.

Uzela sam sir coolen, valjda sam dobro zapamtila ime, navodno novi u ponudi, s kulenom i paškim sirom. 50 kn. Ok, skupi sastojci, al kulena u tome jedna šnita i dva listića paškog, listovi salate i njihov umak, ne sjećam se točno od čega je, na bazi vrhnja čini mi se. Pecivo sam uzela obično (brioche). Burger sve skupa niš posebno; ni pecivo, ni meso. Ne mogu reći da ne valja, ne mogu reći ni da je posebno dobar. Baš bezvezno.

Htjela sam probati krumpiriće jer su mi ih frendovi hvalili pa sam uzela classic, obične, jer je sve navedeno u meniju bilo s nekim vrhnjastim/sirastim dodacima i to mi se nije jelo. Pitala sam jel imaju neki dodatak na bazi rajčice koji mogu posebno naručiti. Nemaju. Ok. Imaju li bilo što što nije na bazi sira, vrhnja ili tome slično? Imaju. BBQ umak. Ok, ajde može to. Loš izbor, al ok, to je moja greška. Čim sam zagrizla sjetila sam se da BBQ umaci uglavnom i jesu takvi kao i ovaj i da mi to ne paše pretjerano - kao neki dimljeni koncentrat nečega. Krumpirići nekako povenuli, mljackavi, presoljeni.

Ceh - krumprići s umakom 28kn, burger 50 kn, kola /mala limenka/ 20 kn. Submarine - onaj osjećaj koji imaš kad shvatiš da te netko upravo opljačkao. Nemam se želju vratiti.

Radije platim Šakoti 9 kn više za njegov specijal.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 21.04.2017. at 17:48.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:00   #802
Uf, to je nekaj novo. Meni osobno kombinacija s kulenom i paškim sirom u burgeru i nije nešto privlačna.

Slideri su mi kod njih ok varijanta, ali kvalitetom malo ispod šalše, tacosa...
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:32   #803
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Burger sve skupa niš posebno; ni pecivo, ni meso. Ne mogu reći da ne valja, ne mogu reći ni da je posebno dobar. Baš bezvezno.
Upravo su to bili i moji dojmovi prilikom svake posjete Submarineu. No očito rade nešto dobro, puno ljudi ih voli.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:46   #804
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Uf, to je nekaj novo. Meni osobno kombinacija s kulenom i paškim sirom u burgeru i nije nešto privlačna.

Slideri su mi kod njih ok varijanta, ali kvalitetom malo ispod šalše, tacosa...
Meni je u Submarinu najbolji hambi ali brate mili ova kombinacija zvuci tako grozno da ja to ne bi jeo da oni meni plate.
Cuj kulen i paski sir u hamburgeru.
Boze me sacuvaj
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:57   #805
Meni je u Submarineu svaki put kad sam jeo bilo fino. Nije jeftino, a ni veliko baš, ali je fino

Krumpiriće sam jeo samo obične - bezveze su mi, jednom sam od nekoga za stolom svojim štipnuo neke sa sirom, češnjakom, pancetom, čime li već, i nije mi se to baš svidjelo
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:00   #806
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ceh - krumprići s umakom 28kn, burger 50 kn, kola /mala limenka/ 20 kn. Submarine - onaj osjećaj koji imaš kad shvatiš da te netko upravo opljačkao. Nemam se želju vratiti.
Auuuu... ne znam koliko kosta kola jer ne pijem slatke stvari, ali toceno craft pivo je po lokalima 20 kuna, i to pola litre
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:28   #807
Submarine je odlican, ne znam kome nije dobar, znam da su ukusi subjektivni, ali cudim se da nekome Submarine ne moze bit dobar, pa uostalom to govori i broj posjetitelja. Inace, dvije ogromne zamjerke - burger je uzasno mali, a i skup je ko da je optočen dijamantima. Inace, okus je prva liga, isplati se tamo jest, mozda je malo nategnuto reci da "vrijedi svaku kunu" jer su stvarno malo preskupi, ali skoro da bi rekao da zaista i vrijede toliko. M
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:48   #808
A da, eto, nije mi bio odličan. Bio mi je... gore opisano, da se ne ponavljam. Ima još mjesta u Zegeu tako da nisam u velikom minusu što mi je ovo bezveznjikavo.

Krki, ne znam točno, ne toliko. Manje.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:58   #809
Ja bio nekidan jer je to bilo skoro jedino sto je radilo to predvecerje a i ajde da vidim tu kolicinu koju je dubrava nekidan spominjao ovdje.
Nije los. Al daleko od super. Sjecam se da sam reko da je ko Big Mc. Umak gotovo kopiran. Sve je mo u Big Meku... samo bolje (ok to ne bi trebobito tesko). Budu o dubrav rece da jede i u Meku, jasmo mi je da je ovo stavljao na pijedestal (uzeli smo duplo meso i spek gore... smokehouse), cak ikrumpirice uz kobsu narezanu koje sam probao. Dobar touch s kobasama
Super konobar. Prostor uski ex Trakoscan slasticarn.
Taj burger je tesko u top 5 u gradu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:28   #810
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
A da, eto, nije mi bio odličan. Bio mi je... gore opisano, da se ne ponavljam. Ima još mjesta u Zegeu tako da nisam u velikom minusu što mi je ovo bezveznjikavo.

Krki, ne znam točno, ne toliko. Manje.
Ocito su probala neki koji ti nije pasao. Imaju oni nekih 6-7 vrsta pa probaj i druge, preporucam da ih isprobas sve.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:58   #811
Narajcan ovom raspravom, bio sam upravo u Burgeraju.

Jeo sam taj njihov slavljenički, Blue Bayou-Regina Blue sir s plemenitom plijesni, matovilac u dresingu od maslinovog ulja, limuna i meda, komadići oraha.

Odličan je, predobar. Imaju ga još samo u ponedjeljak. U ponedjeljak će, jer im je tad zvanično rođendan, imati i prvi slavljenički koji su već makli iz opticaja, Sunset Limited-sušene rajčice, parmigiano reggiana, pečeni luk. Ne bih se iznenadio da skoknem i u pon. samo da njega probam.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:20   #812
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
...Burger sve skupa niš posebno; ni pecivo, ni meso. Ne mogu reći da ne valja, ne mogu reći ni da je posebno dobar. Baš bezvezno.
...
+1

Dala sam im nekoliko prilika i stvarno mi nikad ni burger ni krumpirići nisu bili ništa posebno tamo.
Radije odem u npr. Burgeraj gdje mi je oboje puno finije.

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Submarine je odlican, ne znam kome nije dobar, znam da su ukusi subjektivni, ali cudim se da nekome Submarine ne moze bit dobar, pa uostalom to govori i broj posjetitelja...
Pa meni nekako broj posjetitelja nije argument jer i Nokturno ima ogroman broj posjetitelja koliko se meni čini (nemam statističke podatke, no uvijek kad tamo prolazim su puni) pa teško da se ta klopa koju oni poslužuju može nazvati odličnom.
A ipak su puni.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:35   #813
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Pa meni nekako broj posjetitelja nije argument jer i Nokturno ima ogroman broj posjetitelja koliko se meni čini (nemam statističke podatke, no uvijek kad tamo prolazim su puni) pa teško da se ta klopa koju oni poslužuju može nazvati odličnom.
A ipak su puni.
Nokturno je uvijek pun zato sto je poprilicno jeftin i zato sto ima valjda 150 vrsta jela i zato sto u njega masovno dolaze turisti koji paze koliko smiju potrosit pa im se zato tamo najvise isplati otic. Tako da, tesko da bi to kao razlog bilo zasto je Submarine uvijek pun. Tim vise sto je Submarine pak bezobrazno skup. Stoga, ipak je nesto drugo u pitanju zasto je Submarine uvijek pun, ako vec nije cijena koja je izrazito visoka, onda mora da je kvaliteta, treceg nema.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:36   #814
Moram ja onda otic u taj Burgeraj da vidim sta to tamo ima...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:50   #815
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ocito su probala neki koji ti nije pasao. Imaju oni nekih 6-7 vrsta pa probaj i druge, preporucam da ih isprobas sve.
Imam nekih drugih mjesta u planu za posjetiti prije nego odem opet u ona gdje sam bila i nije mi bilo jako dobro. Vjerojatno ću svratiti još koji put ako će društvo birati da se ide tamo. Po ovom prvom i jedinom iskustvu nije da imam trenutno želju inicirati ponovni odlazak.

Vi koji volite njihove burgere, možete mi reći koji su vam najbolji pa da probam nešto od toga?
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:53   #816
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Imam nekih drugih mjesta u planu za posjetiti prije nego odem opet u ona gdje sam bila i nije mi bilo jako dobro. Vjerojatno ću svratiti još koji put ako će društvo birati da se ide tamo. Po ovom prvom i jedinom iskustvu nije da imam trenutno želju inicirati ponovni odlazak.

Vi koji volite njihove burgere, možete mi reći koji su vam najbolji pa da probam nešto od toga?
Smokehouse je meni odlican, samo napisala si da ne volis taj dimljeni okus ako sam dobro zapamtio pa onda nista, zatim Italian je meni fantastican, to je ono sto znam po imenima, ostale sam mislim sve probao ali se ne sjecam kako se zovu...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 00:15   #817
Thnx.
Nije da mi uvijek ne paše dimljena aroma, jedan od najdražih začina mi je dimljena crvena paprika. Samo mi paše da je jako diskretno. Al možda bolje da taj preskočim i ne eksperimentiram s njim.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 00:20   #818
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Thnx.
Nije da mi uvijek ne paše dimljena aroma, jedan od najdražih začina mi je dimljena crvena paprika. Samo mi paše da je jako diskretno. Al možda bolje da taj preskočim i ne eksperimentiram s njim.
Onda Italian, ili pitaj da ti nesto preporuce...uglavnom, moguce je i da ti se nista ne svidi, ukusi su razliciti i o njima se u pravilu ne raspravlja...to je kao kad hrpa ljudi stoje ispred Mona Lize i dive se a onda dodje neki lik pa pogleda onako zbunjenim pogledom i ne kuzi sta oni svi vide u toj slici...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 00:58   #819
Omda tu 1 osobu kojoj se iz nekog njenog razloga ne smidja Mona Lisa necemo gurati silom u prvi red i narediti joj da joj se ista izvoli po svaku cijenu svidjeti, nego neka ide gdje joj paše... na odjel Piccasa, Warhola ili ne znam... Dimitrija.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:20   #820
Tak je. Svako ima svoj ukus. Meni je submarine među top 5 sigurno. Preporucam beast ako je jos u ponudi, dosao je umjesto juicy lucy. Burgeraj je isto super i među 5, al i Tacosov je fantastican bio, definitivno naj pecivo.

Dok papas, brewbites nisu meni top nikako, pa ni rougmarinov mi nije tolko extra, presuh je bio pa je samo jednu samsu imao jer tamo drugo uzmem. Mundoakino meso mi je super, pa bi tamo opet isao sad kad je u pecivu.
Inace ovaj paski sir i kulen ni mene ne privlace nikak u burgeru, izbjegao bi to al sto ljudi, zapamcen mi je ostao i onaj s umakom tartufa tamo zbog te arome.

Al deedy, jedan beast ili neki drugi dvostruki u submarinu velicinom mora biti veci nego u Tacosu(posto tamo nema duplih a cijenom su tu negdje). Jesi provjerio gramazu? zato mi je cudno da hvale velicinu jednog a drugi pljuju i obrnuto.

Moram ic u taj novi u st vlaskoj i kellys me zanimaju jos.



Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.