Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2003., 17:53   #1
Nove igre

Dajte mi preporučite par dobrih novijih igrica, čak netrebaju niti bit nove, ali da su dobro, i po mogućnosti dobra grafika.... HVALA...
Molim čim prije da ih i kupim ćim prije.......
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 22:32   #2
GTA Vice City (mješano vožnja, pucaćina, otimaćina.....)

C&C: Generals (strategija)

Sim City 4000 (strategija)

Sve tri su ti ludilo sad zavisi koji tip igara voliš.
Fbr001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 01:19   #3
Quote:
Fbr001 kaže:
GTA Vice City (mješano vožnja, pucaćina, otimaćina.....)

C&C: Generals (strategija)

Sim City 4000 (strategija)

Sve tri su ti ludilo sad zavisi koji tip igara voliš.
A jebat ga, ima sve......... imaš još koje dobro??
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 02:07   #4
morrowind + tribunal + bloodmoon
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 13:06   #5
Jesu to:

Elder Scrolls III: Tribunal
i
Elder Scrolls III: Morrowind
i
Elder Scrolls III: Bloodmoon

Daj imaš kaj osi tih, sve mi se čine iste, kupit ću jednu, pa ću vidjet dal mi se sviđa daj mi reci koja je od te tri najbolja?
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 13:28   #6
Uzmi Pirates of Caribbean
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 14:08   #7
Quote:
STINGer kaže:
Uzmi Pirates of Caribbean
To je nešto slično "Sea dogs"?
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 14:56   #8
Quote:
Ustahien kaže:
To je nešto slično "Sea dogs"?
Recimo da je to Sea Dogs 2

Ja sad igram Midnight Club 2, arkadno ilegalno utrkivanje po gradskim ulicama (LA, Pariz i Tokio). Na prvi pogled lose zbog zbrljanih kontrola, kasnije poprilicno zabavno i sad stvarno ne znam da li da to preporucim nekome.

Inace, Morrowind je original igra a Tribunal i Bloodmoon su ekspanzije za nju tako da ces u svakom slucaju morati nabaviti Morrowind. Inace, igra je super i stvarno je golema (preko 100 sati igranja). Alternativno, ako volis RPG-ove mozes uzeti Gothic 2, no ipak bi Morrowindu dao laganu prednost.

Od pucacina mozes uzeti Elite Force 2, nedavno izaslo i prilicno solidno. I naravno, tu je besplatni Enemy Teritory koji ti je pak MP only igra.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:05   #9
Lola The Virtual Lover
CM 4.0.7.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 23:47   #10
Quote:
kF kaže:
Recimo da je to Sea Dogs 2


To jest Sea Dogs 2, samo što su promjenili ime jer uskoro izlazi istoimeni film, pa da kapne koja parica više. Inače, nema nikakve veze sa filmom. A igra je mrak.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 22:31   #11
Novi sam korisnik foruma stoga se unaprijed ispričavam ako se ne snađem najbolje.Molim cijenjene forumovce da mi odgovore na neka pitanja vezana uz city ville igricu na faceu.Ne znam da li se u ovom moru igrica,naslova i komentara igdje spominje.Pitanje:Gdje mogu saznati detalje i iskustva ljudi vezana za tu igru.Hvala unaprijed
teta18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:48   #12
aupičku, ovo je najjači necro ikad
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:49   #13
Quote:
Ustahien kaže: Pogledaj post
Dajte mi preporučite par dobrih novijih igrica, čak netrebaju niti bit nove, ali da su dobro, i po mogućnosti dobra grafika.... HVALA...
Molim čim prije da ih i kupim ćim prije.......
malo je starija već ali call of duty black ops
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:56   #14
Ako tražiš dobar FPS za single player obavezno probaj "Half-life 2 - orange box" - to je paket od 5 igara. "Half-life 2" sa nastavcima "episode 1" i "episode 2" + portal + team fortres koji je predviđen za multiplayer.
Po meni je to igra koju bi svaki FPS fan trebao imati u kolekciji. Od ovih novijih meni se svidio "Call of duty - modern warfare 2" i black ops

Od RPG igara trenutno završavam "The Witcher" koji je jedan od boljih RPGova kaj sam igrao.
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:00   #15
Da ljudi čitaju datume postova na koje odgovaraju, bilo bi super.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 02:01   #16
i ja kazem..sad citam i gledam...
kad sam procitao drugi post s sim citiem i vice citiem sam mislio da je netko sarkastican pa sam datum vidio :S

sad na originalno pitanje..
city ville i sve ostale ville igre sluze samo za muznju novaca potencijalnih +igraca koji kupuju one dodatne neke novce koje placas karticom..
osim ako volis bezumno gradjenje zgrada i kosnju travu itd,itd nabavi si fino neku normalnu igru i igraj.

EDIT:
jao vidi vremena postanja..sad nek netko posta u 02.02 i bit ce vec cudno
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 03:02   #17
Sto si rekao? (citao sam u 2:01, pa rekoh, ne mogu odolit)
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:37   #18
Ja nemam pojma kakva je ovo nova fora zakljucavanja .rar file-ova sa ovim kretenskim survey-om iza kojeg se kao nalazi pass, kojeg nikako ne mogu i nemam pojma zaobici... Jel netko zna o cemu je rijec??? http://sharecash.org/download.php?file=797656
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 23:30   #19
ak skines file koji te trazi pass i salje te na neku stranicu da ga uzmes,onda si odma trazi novi link jer vjerovatno nije to to
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 09:58   #20
Quote:
TWade kaže: Pogledaj post
ak skines file koji te trazi pass i salje te na neku stranicu da ga uzmes,onda si odma trazi novi link jer vjerovatno nije to to
Ma nije vraga, file ima preko 7GB, tesko da nije to, to... Nego ovaj survey jednostavno ne mozes zaobici... Instalirao sam neki .rar password cracker pa cemo vidjeti koliko je uspjesan taj software...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.