Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2015., 15:13   #7081
Gotovo.
Stvarno ste već sve prokomentirali, ali napisat ću i ja par riječi.

Dobro su to Bruno, Tom i Jordan upakirali. Zanimljiva ideja s gostima na vjenčanju, gdje su u biti ljudi koji su radili behind the scenes u seriji.
Kad sam kod gostiju, Lisbonica je bila genijalna. It's a Sylvan theme. LOL

Lazarus poprilično jeziv lik. Ali Janeovo snalaženje u zatvorenoj prostoriji. Još jedan podsjetnik i naklon scenarista njegovim sposobnostima za kraj. Opet se vraćam na tužnjikave događaje - kad je došao na TV glumiti psychica. Koja scena. Isto kao i ona o značenju prstena.

A vratio se i Tork. Već ste spomenuli, face Abbotta i Choa kad je predložio odgodu vjenčanja.
Abbott je lik o kojem sam promijenila mišljenje skroz i najbrže ikada, valjda. Odvratan mi je bio kad je "zatvorio" CBI, onako s visoka.
Sada, iskren razgovor s Janeom na kraju...slažu se odlično. Super su bili.

Wylie ipak ostaje u timu. Bravo, Cho. The man. I stvarno poseban lik, koji se očito razumije i u vjenčanice.
I iskren je. Slutty elf. Smijala sam se naglas.

Lisbonica i Jane krasni na svadbi. Dosta jednostavno, a efektno, posebno hvatanje ubojice u kućici.
Shvatila sam tek sekundu prije da je sve isplanirano.
VP i Rigs opet u seriji. Falili su. Još da je možda bio Minelli od tih starijih likova.

"You are?", kao zadnja scena. Dvije riječi, a toliko emocija. Inače, to je bila Simonova scenaristička scena.

https://instagram.com/p/zQ7O_9Mx3n/?modal=true



Na kraju, imam dojam da je sve što sam očekivala dobro pokriveno i prikazano u ovoj sezoni. Serija je svoje odradila, ali sigurno će mi jako faliti kako bude prolazilo vrijeme. Pogotovo PJ.


Rekla sam par riječi, a ispalo je malo više.
Još samo nešto. Tipkalo se dosta ovuda, više na faze nego stalno, ali bilo je dosta teorija, zabijeljenih slova, gifova itd. Često sam se i dobro nasmijala, čak i ako sam bila neraspoložena.
Ostaje mi baš posebna serija, unatoč svemu.

Hvala svima.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Old 22.02.2015., 18:01   #7082
Pa kako nam je došao kraj…rado bi da se prisjetimo nekih scena iz prošlih sezona.
Pa evo neki moj izbor…možda na prvu i nije sve tako povezano i pomalo je razbacano…ali zaista kako se odlučiti ? što je bilo najbolje ?
Bilo je naravno i loših strana, to priznamo i mi koji smo hard core fanovi ali sve u svemu serija je završila, a ja bi htjela istaknuti najzanimljivije, smiješne , tužne i strašne dijelove ove serije počevši od prve pa do zadnje, sedme sezone
Imajte malo strpljena sa mnom ( jer pomirite se da će biti više od jednog posta ) ako želite dodajte nešto sami , recite što je bilo super za vas, što vas je oduševilo, zašto ste pratili i gledali 7 godina Mentalistu ? Ili možda odgledali seriju maratonski u nekoliko mjeseci, tjedana ili dana.

Season 1

Pa počnimo onda



Naša ekipa u malo opuštenijem izdanju tamo daleko na početku




ali nažalost nije bilo sve tako bajno



iako je Jane uvijek imao vremena i za malo zabave



A i ostali su nas znali zabaviti






I da Jane nije CBI on je samo
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:05   #7083
season 2

Ekipa je opet na okupu



neki se i vole



A neki doživljavaju ne tako lijepe trenutke



Ali naravno uvijek je tu mjesta i za zabavu i smijeh





i do sad smo se već uvjerili da je netko uvijek…ili možda ipak ne baš uvijek

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:09   #7084
season 3

Jedna mudra



I ako još niste shvatili nakon dvije sezone ..



I da ..možda treba spomenuti ..da Jane nije uvijek tako hrabar






A i da Lisbon nije baš uvijek bila s njime oduševljena



Ali što ćemo s njim ..kad



A na kraju …tako blizu a tako daleko

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:14   #7085
season 4

Hm ..pa da vidimo što je bilo u 4 sezonici



Naravno da se ipak zna tko se zove ..



kada trebate prigristi nešto slatko

a nakon toga..ajmo malo vući Jisbon za nos





Meeh ma možemo mi još pune dvije sezone čekati da se nešto pomakne s nule

Ali bilo je svega … pa i ne tako lijepoga



a netko je imao i svojih ljubavnih dilema



__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:16   #7086
season 5

kao prvo ..kako je sve krenulo



prvi susret, prvi slučaj





ali bilo je svega









I kako je moglo biti

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:22   #7087
season 6


the List





i onda kreće 2.0




ali dosta bi bilo štekanja plažom…ajmo na posao…a prvo i najvažnije



i nakon malo izleta po gradu …ipak ćemo raditi sa FBI-om, a ovo samo da ne bi bilo zabune




A novi šef i nije tako loš





i na kraju
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:25   #7088
season 7

Bila je kratka ali slatka

Naravno vratili smo se nazad svojim smicalicama



Malo smo se zaručili



ekipa je opet na okupu



i the end

Iskreno užasno mi je bilo teško snaći se i nešto izabrati …meni je sve dobro
Ali eto ovo su samo neke od stvari kroz sezone

Nisam puno o 7 sezoni ona nam je ionako najsvježija ...a i kao što vidite više sam se fokusirala na lijepe i sretne trenutke
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Old 22.02.2015., 18:34   #7089
Random...et tek toliko ..ne mogu odoliti














__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.

Zadnje uređivanje leogirl : 22.02.2015. at 18:44.
leogirl is offline  
Old 24.02.2015., 10:31   #7090
Svaka čast za vađenje ovih slika i gifova iz svih sezona, ujedno me i podsjetilo na neke dobre scene.
A što reći za kraj serije? Po meni sjajno izveden, gotovo bez greške. Vidimo sve likove u nešto drugačijem izdanju (nasmiješeni Cho, ono, jel to moguće )
Interesantno je bilo vidjeti snalažljivost Patricka u Lazarusovom podrumu. Time nas je podsjetio na najbolje dane u CBI-u.
I eto gotova serija Nije mi drago jer je to prva koju sam popratio s ovoliko zanimanja, sad najradije ne bih ništa drugo tražio, i mislim da će tako ostati.
Ekipa bili ste odlični, iako sam se uključio tek pri kraju
Lp svima
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Old 27.02.2015., 23:21   #7091
Super su gifici, lijepo mi je vidit VP i Rigsbya ponovo,strava su simpaticni
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.03.2015., 16:10   #7092
Svidelo mi se finale, od svega pomalo je bilo.
Divno je bilo opet videti Van Pelt i Rigsbija
Sve u svemu, zadovoljna sam serijom, i samim finalom
Helenna is offline  
Old 20.03.2015., 01:34   #7093


Pratila sam redovito ove zadnje epizode, nisam stigla odmah piskarat ali na neki način sam dužna barem rečenicu.

Nisam uvijek bila za Jisbon, ali jako mi se sviđa način na koji su izveli cijelu tu priču. Nisu bubnuli sve u jednoj epizodi ko s RJ (neću nikad prežalit šta mi je ta priča završila mlako), no ne namjeravam se ni vraćat na to.
Prosidna, vjenčanje, sva ekipa na okupu, bebica... zaista su primjereno zaokružili seriju i dali Janeu mir za kojim je tako dugo tragao.

Toliko lijepih i posebnih trenutaka, leo si je baš dala truda izvuć neke od njih

Ja se pozdravljam s par zadnjih kadrova.








I ekipa na okupu


__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Old 28.07.2015., 20:54   #7094
Eto i ja jucer odgledala do kraja, bas ce mi falit totalno sam se navukla na Mentalista i uvijek ce mi bit jedna od drazih serija. Svi likovi su imali karizmu i bili fantasticni, osobito Jane, Lisbon, legenda Cho, Van Pelt i Rigsby. Ja sam Mentalista pocela gledati od 3.sezone kada se prikazivala na Doma tv i od tada se navukla i nastavila gledati do kraja. Skinula sam sve sezone, pogledala sam par iz prve sezone tako da cu jos pogledati do trece koje nisam pogledala. Procitala sam sve vase postove ovdje i super ste svi. I ja sam ostala malo razocarana kako su rjesili Red Johna i kako nisu objasnili nista u vezi njega no sta je tu je. Zavrsetak je super napravljen i drago mi je da je tako ispalo jer let's face it svi smo navijali u sebi da zavrsi takvim happy endom. Ako nista drugo radi Janeovog osmijeha
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Old 29.07.2015., 00:03   #7095
Meni baš fale

I sad gledam opet slikice i ne mogu se nagledati.
Ja sam bila jedna od onih koja je navijala za hepi end i presretna sam kako je sve ispalo.

A Jane i njegov osmijeh su kategorija sama za sebe
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.