Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2013., 04:29   #21
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Khm...ajd malo glasnije o tome.
Pa i oni su u tom slučaju na svom timetableu, s time da barem imaju mogućnost ne kršiti zakon kako bi gledali svoje omiljene serije. Mi tu mogućnost nemamo. Kome da ja platim za ovu seriju? Optimi? Max tv-u? Htv-u?
Svi mi na "neprikazanom" ionako smo "doomed"
Plaćamo,samo ne njima. No dobro,nema potrebe "stating the obvious".


Quote:
Vjeruj mi, tražim podatke o gledanosti kao sumanuta, ali šute ko zaliveni. Ili ne tražim dobro.
Već će to negdje izaći.

Quote:
Ja pogledala 10. epizodu i već mi je grozno što se bliži kraju. Ono što mi najčešće prođe glavom je: Jebote kako Spacey rastura četvrti zid, dinamitom ga razvaljuje!

Toliko jebeno da treba zašparat brdo para i kladit se ove godine na sve moguće nagrade za glavnog glumca u seriji. Zicerica. Lewis će se pojest.
Huh,nadam se da stojiš iza svojih riječi,dobar hype.
Ipak nisam krenuo gledat večeras,filmovi su prevladali.
Ali hoću.Ovih dana.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 08:56   #22
Zar nije na Netflixu slučaj da oni sve serije izbace odjednom umjesto po tjednom rasporedu?



Neko mi je to i logično pošto naplaćuju određenu svotu tako da im je svejedno da li će ti naplatiti 13 puta po 1$ ili jednom 13$

Zadnje uređivanje Pablo : 11.03.2013. at 09:20.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:56   #23
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Zar nije na Netflixu slučaj da oni sve serije izbace odjednom umjesto po tjednom rasporedu?
S ovom serijom su to napravili, ne znam jesu li tako nešto imali praksu raditi i prije.

Što se tiče naplate, svejedno im je. Ja jambram jer bih im siroče nakon što sam ovo odgledala žarko željela uplatiti nešto novaca kao nagradu za odličan proizvod koji sam konzumirala , a oni me u tom naumu onemogućavaju. Eto, otvorim njihovu stranicu a zločesti sablasno prazan okvir mi kaže: Oprostite, ali zemlja iz koje dolazite ne postoji i što biste vi sad uopće htjeli?
Nema prstića - nema čokolade.
Majke mi, tako piše, ne trebaš provjeravati.

I sad ti budi pošten.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 00:40   #24
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
S ovom serijom su to napravili, ne znam jesu li tako nešto imali praksu raditi i prije.
To im je prva serija.

Sve ostale stvari koji su gore se mogu pogledati odjednom.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 00:07   #25
ok je serija. malo prekomplicirana u tim spletkama, kad su se u par zadnjih epizoda vratili na događaje iz prvih koji su bili kljucni za daljni tijek radnje zaboravio sam o cemu se radilo tada i tko je koga...
ne sviđa mi se sto nisu zavrsili cjelinu i slijedecu sezonu, ako je bude, nastavili sa novom radnjom. Za godinu dana zaboravit cu sve, ne sjecam se vise dovoljno ni da postavim pitanje ovdje o tom kljucnom dogadjaju iz prvih epizoda.
Robin Wright mi je super odglumila svoju ulogu. Totalno mogu zamisliti takvu proracunatu kucku u stvarnosti... hm, sta zamisliti, vec sam ih sreo.
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 12:17   #26
serioja je fantastična! a KS je nevjerovatan. za svaku pohvalu!

a inače, taj netflix, jel tamo samo njihova prodikcija il se može i druge stavari nać? znam da su nedostupni kod nas. sranje. jer ovo bi platio.
antinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 11:12   #27
Quote:
antinjo kaže: Pogledaj post
serioja je fantastična! a KS je nevjerovatan. za svaku pohvalu!

a inače, taj netflix, jel tamo samo njihova prodikcija il se može i druge stavari nać? znam da su nedostupni kod nas. sranje. jer ovo bi platio.
To je bila i moja prva pomisao nakon odgledanog : Kome da uplatim pare? Jer i ja bi ovo platila. Pošteno.

Tražim konstantno neki način da se dokopam Netflixa, ali mi je sve to na što nailazim prekomplicirano za moje skromno informatičko bauljanje.

Evo, tu recimo postoje neki ljudi s raznoraznim uputama, ali sve što ja čujem je: žbrljkauagrbjdkjhsjsks. Jebiga. Ne pričam binarni.

Kako se dokopati Netflixa za napredne...

Inače, imaju hrpetinu serija, nema što nema, ne samo svoju produkciju.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:55   #28
Pogledao prvu i nije me se toliko dojmila, iamo sam veća očekivanja
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 13:16   #29
Pogledoa pilot i dosta mi je dobro, Kevin Spacey
Kako je čovjek miran, stvarno je užitak gledati njegovu glumu.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 20:18   #30
Pogledao čitavu sezonu. Vrhunska serija.
Jedva čekam novu sezonu.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 21:04   #31
Jel već došla druga sezona?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 21:17   #32
Onesvijestit ću se. HoC na prvoj stranici.

I još netko gleda.

I čitave dvije stranice ispisane!

@Archangel, tek 2014. ide druga sezona. Negdje krajem veljače.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 22:30   #33
I zaslužuje biti na prvoj stranici. Nisam mislio da bi me neka serija o američkim političarima mogla ovako zainteresirati. Odlični glavni glumci, odlična analiza njihovih karaktera, a nemilosrdan prikaz najgorih strana ljudskog karaktera u krugu visoke politike naprosto mami čovjeka da o političarima stvori još gore mišljenje. Jedva čekam nastavak.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 04:01   #34
Vrhunska serija, jedna od najboljih koje sam ikada gledao, ako ne i najbolja.

Uopće nisam imao dojam da gledam seriju, već neki odličan film... samo malo duži

Preporuka svima
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:58   #35
Dobre vijesti za fanove, stigle vijesti koje svi čekamo već neko vrijeme! Kompletna 2. sezona na Netflix dolazi 14. veljače. A evo i prvi teaser, kakav god bio. I da, sve vam je u redu sa zvukom na kompu, to je samo trailer vrlo tih. Osobno me ovo jako, jako veseli jer mi je prva sezona odlična. Jedva čekam.

Poster (Klik za full size):
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 23:06   #36
Jedna od najboljih aktualnih serija, prava uživancija, jedva čekam 2. sezonu i fora mi je kako Netflix uvijek izbaci sve epizode u jednom terminu.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:08   #37
Meni nije fora, prebrzo ću pogledati sve.
Inače, jedva čekam novu sezonu.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 17:00   #38


Eh, kad bih se mogla kontrolirati, pa da doziram. Da duže traje. Ali znam da je uzalud, progutat ću sve odjednom.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 20:23   #39
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post


Eh, kad bih se mogla kontrolirati, pa da doziram. Da duže traje. Ali znam da je uzalud, progutat ću sve odjednom.
+1
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 13:18   #40
https://www.youtube.com/watch?v=jFhJjCmYi1M#t=25



Brutalno izgleda trailer, mislim da nas očekuje još bolja sezona nego prva.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.