Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 17:24   #101
Pa ovako da se meni to desi, imala sam dva tipa koji su imali manjeg ali nije to predstavljao seksualni problem ako znas na sto mislim....bivala sam zadovoljena, i to je bilo ok...
E sad ako si njih dvoje ne pasu, mislim nisu kompatibilni u genitalnim organima, on je njoj premali, ili ona njemu preisiroka pa nista ne osjete je vec problem. Sex je bitan faktor u vezi i bez toga se ne moze. Ili tesko. Inace je prijateljstvo.
Sad pitanje je koliko je njima stalo jedno do drugog...ako je njemu abnormalno mali, to se moze rijesiti operacijom, jer to je vec problem zdravstvene prirode a ne estetike, ako on ne moze normalno voditi ljubav .....
Ona bi trebala pokazati prema njemu suosjecaja, i ako joj je doista stalo da porazgovaraju o tome...mislim ako ga odj...samo zbog toga bez pardona, ispast ce kucka i bescutna jer na kraju krajeva nije on kriv. Prema tome da ga otpili samo radi toga nije u redu,nikako, i to se moze rijesiti ako nikako drukcije, operacijom.

On ce vjerojatno znati u cem je problem i moglo bi mu predstavljati veliku frustraciju u zivotu. S druge strane ona kao mlada zena ima potrebe kao i svatko normalan bez cega ne moze.

Nije isto porediti krivi nos ili male sise na zeni, jer nekom muskarcu to nece smetati, i netko voli male sise. Nece prici curi pretpostavljam koja mu se ne svidja. Premali ili preveliki k.... za odredjenu zenu je problem funkcionalne prirode, i moze se porediti sa time da neka zena ima premalu ili presiroku vaginu za neciji penis. Ovisi s koje strane gledas. Meni je osobno odvratno vidjeti i preveliki k ....jezim se od toga.

Ja sam imala prilike nedavno upoznati tipa kojemu je bio predebel za mene i morala sam izmisliti polozaj i totalno se opustiti da bi mogao uci u mene.na jedvite jade...medjutim izgleda da njemu nije stalo do mene previse jer se nije niti potrudio da me zadovolji, ja sam se vise trudila jer nisam htjela da ima komplekse i osjeca se manje vrijednim jer ne moze penetrirati.( znam kako su muski osjetljivi na to).. i nije mi to smetalo kod njega ali njegovo ponasanje itekako jest.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:24   #102
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ma to ne valja. Mora bit neuredno, raskupusano, inače cijela stvar izgleda sterilno. Ono, seks je neuredan i te šeme, pa onda i raskupusana pizdurina djeluje privlačnije u tom kontekstu.

Gle ovo:

Sve kontam, al sto je zelena, sta joj je???

__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:26   #103
Quote:
Rajna kaže: Pogledaj post
Sve kontam, al sto je zelena, sta joj je???

A gle, mogao sam stavit nekakvu ružu il nekaj, ali nisam takav prostak.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:27   #104
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ma to ne valja. Mora bit neuredno, raskupusano, inače cijela stvar izgleda sterilno. Ono, seks je neuredan i te šeme, pa onda i raskupusana pizdurina djeluje privlačnije u tom kontekstu.
Slažem se, i moj glas ide za malo raskupusanu pizdu. Radi boljeg prianjanja. I oralac je bolji kad se imaš čime igrati. Pogotovo kad joj zavibriraš usnicama ("motor-boat") a ona sva klepeće oko tebe. E to je pizda!
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:28   #105
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh već negdje, najljepše su lignje/šišmiši (c) drito.
:klap:
koji dio lignje šišmiša
__________________

Postoje dvije vrste ljudi koji ne znaju ništa o ženama:
oženjeni i neoženjeni muškarci.
brza maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:31   #106
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Slažem se, i moj glas ide za malo raskupusanu pizdu. Radi boljeg prianjanja. I oralac je bolji kad se imaš čime igrati. Pogotovo kad joj zavibriraš usnicama ("motor-boat") a ona sva klepeće oko tebe. E to je pizda!
Da, ili kad ti se sjedne na glavu i prekrije ti pol glave usminama i još te udavi tekućinom.

Nema boljeg nego kad ti se jezik zagubi negdje između usmine i klitorisa.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:33   #107
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Da, ili kad ti se sjedne na glavu i prekrije ti pol glave usminama i još te udavi tekućinom.

Nema boljeg nego kad ti se jezik zagubi negdje između usmine i klitorisa.
Ja imam problem s takvim sočnim pizdurinama, od miline ih refleksno grizem kad ih jedem. Moram se ozbiljno koncentrirati da ne napravim pizdariju (gle kako primjerena riječ!). Divljak.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:36   #108
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Ja imam problem s takvim sočnim pizdurinama, od miline ih refleksno grizem kad ih jedem. Moram se ozbiljno koncentrirati da ne napravim pizdariju (gle kako primjerena riječ!). Divljak.
Mene ne uhvati da grizem, više nekak volim vršiti laganu sišnju i ekstra obliz od rupe do gore, da sve pokupim, a još i gurnem glavu skroz da se sav smočim. Odlično je to.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:37   #109
Ja isto volim bit sav musav
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:38   #110
Živjele musave i razmandrljane pizde. Eto. Da zaključimo
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:39   #111
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Živjele musave i razmandrljane pizde. Eto. Da zaključimo


Ne znam, ja volim pizde opcenito.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:40   #112
A i slazu se s onim kitonjom sa slike.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:41   #113
Eh, kad bi žene s toliko entuzijazma pisale o kitama...
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:45   #114
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Eh, kad bi žene s toliko entuzijazma pisale o kitama...
Sta cu pisat, gubljenje vremena...
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:45   #115
Priključio bih se ovoj prepisci o pičkama s jednakim entuzijazmom, ali to je ko da i opet pišem neki članak o Ferrarijima i Aston Martinima koje ionako neću nikada voziti...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:51   #116
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ma nije tak ružan

Jebote, di su mi kriteriji?
A koliki su tebi optimalni?

Ja sam se prije druzio s jednim likom koji nije htio lizati i gadio mu se miris picke. Ima i takvih.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:55   #117
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A koliki su tebi optimalni?

Ja sam se prije druzio s jednim likom koji nije htio lizati i gadio mu se miris picke. Ima i takvih.
Pa znam za takve imala osobno susret s jednim.....nazalost
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:57   #118
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pa znam za takve imala osobno susret s jednim.....nazalost
Gaaadno. I kak je to onda izgledalo?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:58   #119
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ti si glup.
objasni mi ovo..
ADY-A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:01   #120
baš jako mali-ne valja. isto tako i preveliki ne valja. naka srednja veličina je najbolja.
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.