Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2009., 22:00   #981
Diskriminacija u obavljanju honorarnog posla

Radim nesto honorarno, za jednu firmu, na ugovor o djelu. Sudjelujem u jednom projektu koji uposljava 150 ljudi
nasla sam se u vrlo nepovoljnoj situaciji, jer poslodavac razmatra tko se kako preziva i drze se pravila;

dvoje ljudi iz jedne obitelji mogu raditi (gleda se prezime)
ok, zele dati svakome priliku da nesto zaradi, a da nisu familijarno povezani
ALI ako netko ima slucajno na istom mjestu isto prezime???

kako mjenjam uskoro prezime - medju top 10 hrvatskih prezimena, znaci jako je cesto (npr. Kovac, Horvat..)
nasla sam se u situaciji da ne mogu vise raditi
jer cu u tom projektu koji obuhvaca 150 ljudi ja biti treca sa tim prezimenom, naime i suprug radi isto sto i ja, a taj treci samo slucajno ima isto prezime kao i mi!?

sto mi je ciniti?

procitala sam zakon o suzbijanju diskriminacije i namjeravam se i pismeno ocitovati? da li da se pozovem na taj zakon?

da li poslodavac moze odrediti kriterije za dobivanje posla, nista nije preko veze u ovom slucaju, vec imaju kriterij da ne smiju biti 3 ista prezimena
ne provjeravaju rodbinske veze, valjda samo gledaju popis kandidata i tada ne smije biti 3 ista prezimena na tom popisu

Ne namjeravam dizati tuzbu jer zarada nije velika, al u ovakvim teskim vremenima i kakav takav posao je jako bitan, svaka kuna se gleda

Ima li kakvih slicnih iskustva, sto mi je ciniti??????
Viva77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 23:08   #982
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Ja sam sklopila ugovor o radu na određeno vrijeme 1.1.2009. godine do 31.5.2009. godine. Uskoro mi ističe ugovor o radu i danas me šefica pozvala u svoju sobu i rekla mi je da mi neće biti produljen ugovor o radu.

1. Imam li ja pravo znati da li je osobama koje su došle mjesec dana nakon mene ili mjesec dana prije mene, produljen ugovor o radu na određeno vrijeme ili je to poslovna tajna? O tome ništa ne piše u ugovoru o radu pa zato mislim da je samo visina plaće poslovna tajna.

2.Ne znam točno koja su moja prava?

3. Jel ja dobivam otkaz kao tehnološki višak ili neku drugu vrstu otkaza?

4. Imam li pravo tražiti da mi daju potvrdu da nisam uopće koristila godišnji odmor koji bi onda prenijela u novu firmu ako počnem raditi u novoj firmi u roku od 7 dana od prestanka ovog sadašnjeg radnog odnosa? Znam da sam radila samo 5. mjeseci, ali s obzirom da se nakon 6. mjeseci rada dobiva dva tjedna godišnjeg onda pretpostavljam da bih ipak trebala dobiti barem jedan tjedan godišnjeg koji bi onda mogla prenijeti u novu firmu, ako uspijem uopće naći novi posao u tako kratkom vremenskom roku.
1. Sasvim je nebitno kada je tko došao raditi. To nije tvoja briga a niti imaš pravo znati kome poslodavac produžuje ugovore a kome produženje uskraćuje.

2. Kao nezaposlena osoba imaš pravo na zdravstveno osiguranje ako se prijaviš u roku od 30 dana od dana prestanka radnog odnosa. Imaš pravo na naknadu za nezaposlene pod uvjetom da si radila 9 mjeseci u posljednja 24 mjeseca i ako se prijaviš u roku od 30 dana od dana prestanka radnog odnosa Hrvatskom zavodu za zapošljavanje

3. Kod tebe nije u pitanji nikakvi otkaz već istek roka na koji je ugovor o radu sklopljen. Poslodavac nema prema tebi nikakve obveze. Izuzev vratiti dokumente (zaključenu radnu knjižicu, potvrdu o korištenju godišnjeg odmora, kopiju odjava sa mirovinskog i zdravstvenog osiguranja, porezni karton) u roku od 8 dana od dana prestanka radnog odnosa.

4. Prilikom prestanka radnog odnosa, poslodavac je dužan radniku dati potvrdu o korištenju godišnjeg odmora. Obzirom da kod tebe nije ispunjen šestomjesečni rok čekanja imaš pravo na razmjerni dio godišnjeg odmora odnosno 1/12 za svaki navršeni mjesec rada (odnosno minimalno 8 radnih dana (18 dana : 12 mjeseci = 1,5 dan za svaki mjesec rada; 1,5 x 5 mjeseci rada = 7,5 dana koji se zaokružuje na 8 dana). Pokušaj se dogovoriti sa poslodavcem o korištenju godišnjeg odmora, pitanje hoćeš li u tako kratkom vremenu naći drugo radno mjesto i hoće li prekid između dva radna odnosa biti kraći od 8 kalendarskih dana.

Ako se zaposliš a prekid između dva radna odnosa bude kraći od 8 dana imaš pravo kod novog poslodavca koristiti razliku do punog godišnjeg odmora (moraš mu uručiti potvrdu prethodnog poslodavca o korištenju godišnjeg odmora).

Ako se zaposliš poslije 1.7. imaš pravo na razmjerni dio godišnjeg odmora za onoliko mjeseci koliko budeš radila do kraja ove godine.

Najkraće trajanje godišnjeg odmora za svaku kalendarsku godinu iznosi 18 radnih dana a ne dva tjedna.

Ako radnik želi, može ga koristiti u dva dijela. Prvi dio mora koristiti u tekućoj godini i to 12 radnih dana minimalno a ostatak do 30.06. slijedeće godine.

Jedan dan godišnjeg odmora radnik može koristiti kada želi ali mora obavijestiti o tome poslodavca najmanje tri dana prije korištenja. Kolektivnim ugovorom može biti određen drukčiji rok.
__________________
samo da nešto piše :)
Goričanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 03:37   #983
nemoj mjenjati prezime!
tornero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 16:46   #984
Dva paralelna ugovora

Dragi forumasi i svi oni koji se razumiju...

Trebam savjet u vezi s ugovorom o radu. Trenutacno imam ugovor u Hrvatskoj, trebao bi trajati jos koju godinu, ali ga ja zelim raskinuti da bih se zaposlio u inozemstvu (Austrija). Medjutim, ovdje mi uvjetuju da ostanem (tj. ne raskinem ugovor) jos otprilike mjesec dana nakon sto mi ovaj drugi ugovor vec krene. Ergo, imao bih nekih mjesec ili mjesec i pol dva ugovora na puno radno vrijeme koja bi tekla paralelno, jedan u RH, jedan u inozemstvu. Je li to dopusteno? Ako nije, postoje li mehanizmi kontrole koji bi me mogli provjeriti u tih mjesec dana?

Sto se tice izvodjenja poslova, priroda radnog mjesta je takva da ne moram cijelo vrijeme biti u uredu pa se to vremenski sasvim dobro da uklopiti.

Hvala visestruko!
popo-kate-petl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 18:25   #985
žderič se prežderao

Prijateljica mi radi u firmi (ili doo. po novom..,ili...)-no nebitno.
Plače nisu dobili od trečega mjeseca.,naravno jer mu je sada razdoblje oscilacija i gubitništva.To kolike nekretnine on posjeduje,ne ulazim u to bespotrebno ,ako nije bitno.
Nema naznaka na bolje što se tiče plača za dalje.
Pitaš li ga za lovu dužnu radnicama,jednostavno kaže da nema i da je u pušioni momentalno.
E,sada kako frendica i radnice(sve ženskoga tipa zaposlio) mogu realizirati svoje zasluženo?
Kome se obratiti?
Od kuda krenuti i ishodovati retrogradno zaslužene a i zarađene plače?

Zadnje uređivanje žacko1 : 06.05.2009. at 18:52. Reason: ispročavam se
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.05.2009., 19:13   #986
Neka štrajkaju.... šala, makar bi imale pravo.

No ajmo ozbiljno; plaća se itakako može dobiti retrogradno, a i sam poslodavac je u problemima ako ne plaća doprinose i ostala davanja.
Komu da se jave? Pravo je pitanje kojim načinom žele isposlovati plaću, jer mogu se javljati inspekciji, poreznoj, mirovinskom i zdravstvenom, tužiti poslodavca, raznim medijima, sad će ionako prosvjedi ...bezbroj je mogućnosti, a posljedice su svakakve, nažalost.

Meni pada napamet da se usput registriraju na razne kladioničarske forume i blate ga tamo, možda se igrači solidariziraju pa ne uplaćuju tikete kod njega, al onda bi ždero moga u stečaj šta opet nije dobro
.
Tako je navodno pred par godina radio i Stanleybet, i usput tjerao radnice da potpišu kako su ipak primile plaću...tad zbilja nema smisla čekati nego drito udri po poslodavcu.
qwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 15:17   #987
dobila sam rješenje inspektorata koje u kratkim crtama glasi ovako:
.... utvrdili smo prekršaj koje je navedeni poslodavac počinio i to :
- po članku tom i tom, kojim je određeno da se otkaz mora dostaviti osobi kojoj se otkazuje
-po članku tom i tom, propisana je obveze poslodavca da u roku od 8 dana prestanka radnog odnosa vrati radniku njegove isprave i primjerak odjave sa HZZO I HZMO
- po članku tom i tom, propisana je obvezea poslodavca da na dan prestanka radnog odnosa vrati radniku radnu knjižicu...
....proziv navedenog poslodavca podnijeli smo optužni prijedlog sa zahtjevom da nadležni Prekršajni sud provede prekršajni postupak protiv istog poslodavca te nas izvjesti o ishodu istog..

to je u kratkim crtama ono najbitnije u tom dopisu, međutim.... nisu se uopće dotakli moje posljednje plaće koja mi nije isplaćena..
također ćujem od osobe koja surađuje s bivšim poslodavcem, da je on nešto podmaza inspekciju (što me ne iznenađuje..)

radnu knjižicu sam dobila , ali ne i ugovor o otkazu (gdje su oni utvrdili da se radi o Izvanrednom otkazu- ali ne znam zašto izvanredni ni kako- nisu me izvjestili)
ali nisu se niti dotakli moje neisplaćene plaće...
nadajući se njihovom izvješću o neisplaćenoj plaći i platnoj listi pokrenuti postupak ovrhe, ali ovako sam opet zakinuta.

što mi je činiti sada?
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 15:22   #988
također na platnoj listi mi je zakinuta plaća za 1/3, što mu nisam tila potpisat jer se ne slažem sa tim.... da li on treba dokazivat zašto mije zakinuta, i da li on to uopće smije napraviti?
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 18:06   #989
radni odnos sa učenicima

Pozdrav. Pomalo bizarno pitanje. Naime, radim u jednoj srednjoj školi samo ovaj semestar. Par dečki imaju neke zanimljive ideje za neke projekte na internetu gdje bi mogli svi dosta profitirat. Jedino što mi nije jasno da li je to legelano? Sam projekt bi mogao biti gotov tek za jedno 6 mjesei, do kada će svi oni imati 18 godina i ja ima neću više biti profesor, pa pretpostavljam da je tada to OK, ali me zanima da li je sada OK (čak i teoretksi) sa njima stupiti u neki legalni poslovni odnos (koji su 18)? Poslovni odnos je u smislu partnerstva (jednake dužnosti, jednako djeljenje eventualnih profitam, ali i gubitaka). Čisto da još napomenem, imam 21 godinu i ovo je tek honorarno što u školi radim.
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 07.05.2009., 19:11   #990
Goričanka

Hvala vam na odgovoru.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 15:01   #991
poslodavac mi je 'dao' izvanredni otkaz ( kojeg mi nije uručio) zbog toga što nije zadovoljan mojim radom, a rok za probni rad je istekao .... da li je takav vanredni otkaz valjan?
prethodno nisam ništa upozorena, da sam nešto loše napravila ili skrivila...
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 15:28   #992
Jesi imala ugovor na određeno ili neodređeno? Jesi li dobila otkaz prije isteka roka ili nakon, ako je na određeno?
Jer buni me, ako si imala ugovor na određeno, onda nisi dobila otkaz nego ti je istekao ugovor.
A ako si imala ugovor na neodređeno, ili ako si nakon isteka roka ostala raditi (tada se smatra da si sklopila ugovor na neoderđeno), nezadovoljstvo poslom nije baš razlog za vanredni otkaz, pogotovor jer kažeš da nisi bila upozoravana.
qwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:40   #993
ugovor na 1 godinu... odjavio me nakon drugog mjeseca (probni rad 1 mj) bez uručenja otkaza,,, zadnja plača nije isplačena... prijavljeno inspekciji rada... od koje saznajem da je riječ o vanrednom otkazu zbog toga što nisam zadovoljila, neisplaćene plaće se nisu dotakli jer kako kaže izašli su na uviđaj u toku(kraj) mjeseca za koji je plaća trebala bit isplaćena, tako da nije tada bio u prekršaju(?????)
mislite li da su malo podmazani?

još jedna situacija.... poslodavac vas odjavi sa hzmo i hzzo, i ne obavijesti vas o tome... niti vam uruči otkaz... a vi mislite da ste na bolovanju... i nakon 20 dana saznate za to... za to je počinio samo prekršaj 1.otkaz se mora dostaviti osobi kojoj se otkazuje 2. papire mora vratit u roku 8 dana i 3 na dan prestanka radnog odnosa vrati radniku knižicu.

a što je sa rokom 15 dana za podnošenja tužbe koje mi je time oduzeto?
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:59   #994
a što me danas još jako nasmijalo.... od inspekcije sam saznala da mi nije isplatio plaću jer ja njemu dugujen iznos od 777 kn za neke šuze, koje sam našla na skladištu , ne od lanjske nego preklanjske sezone za 499 kn ( a zbog popusta koji imaju radnici spustila se cifra na 350kn)..... i on meni pokloni te šuze- kao ne trebam ih platit...
a sad mi ih je zaračunao po PUNOJ CIJENI... ja sam se smijala i plakala kad sam to vidila...

by the way, na izlazu iz firme želi te prikazat kao največi ološ, a sebe uzdignit pa kaže- još sam ti i cipele poklonio!
skoro da sam mu i ja povirovala...
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 16:58   #995
Pa gdje je onda taj otkaz o kojem priča inspekcija? Jeste li im rekli da Vam nije uručen?

Vama ovdje teče 15 dana za zahtjev za zaštitu prava od dana kad ste saznali da Vam je poslodavac dao otkaz, obzirom Vam nikakva pisana odluka o otkazu nije uručena. Iako je otkaz usmeni i prema tome nevaljan, vi se morate žaliti na takvu odluku i podići zahtjev za zaštitu prava. Ako u roku od 15 dana poslodavac ne odgovori ništa ili negativno odgovori, teče Vam rok za tužbu od daljnjih 15 dana.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 00:02   #996
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Pa gdje je onda taj otkaz o kojem priča inspekcija? Jeste li im rekli da Vam nije uručen?

Vama ovdje teče 15 dana za zahtjev za zaštitu prava od dana kad ste saznali da Vam je poslodavac dao otkaz, obzirom Vam nikakva pisana odluka o otkazu nije uručena. Iako je otkaz usmeni i prema tome nevaljan, vi se morate žaliti na takvu odluku i podići zahtjev za zaštitu prava. Ako u roku od 15 dana poslodavac ne odgovori ništa ili negativno odgovori, teče Vam rok za tužbu od daljnjih 15 dana.

saznala sam 19.01 da sam odjavljena sa 31.12. i odmah to prijavila inspekciji... oni mi ništa nisu rekli o tom roku od 15 dana... već su rekli da sačekam njihov odgovor pa tek onda na temelju njihova uvida poduzmem mjere...
i nedavno dobila odgovor- gdje neisplaćenu plaću nisu ni spomenuli (jer u tom mjesecu on nije bio u prekršaju. što znači da bi mi više koristilo da je inspekcija zakasnila sa uviđajem koji mjesec kao što je to kasnila sa pismenim odgovorom).... a meni naravno svi rokovi odavno prošli...

otkaz nikad nije bio uručen, niti sam ga ja vidila ( mada je inspekciji rekao da sam ga ja odbila. jedino što sam odbila potpisat platna lista gdje me zakinio za 1/3 plaće...)

još me zakinio za te neke cipele (koje mi poklonio -čitaj riješio se smeća iz skladišta od preklanjske sezone) koje mi želi sada odbiti po punoj cijeni....

jesam li dobro čula da on meni mora isplatit plaću, a kako će se on napaltit za cipele-on mora pokrenit sud... dakle 2 neovisna predmeta...
da li on može to tako kompenzirat kako njemu šune?
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:50   #997
pravo/ne pravo na godisnji nakon prekinutog porodiljnog...

pozdrav,
slucaj moje supruge je slijedeci...


radim u skoli na neodredjeno od 2003.godine

prva trudnoca - na bolovanje sam otisla 30.11.2006., a porodiljni
mi je poceo 15.03.2007.
rodila sam 20.04.2007. i bila na porodiljnom do 01.04.2008. (u
medjuvremenu sam drugi put zatrudnila)
dakle, radila sam od 01.04.-01.07.2008....od 01.07. na porodiljnom u drugoj trudnoci

druga trudnoca - rodila sam 19.07.2008. i na porodiljnom cu biti
do 01.06.2009.

zanima me da li imam pravo na godisnji odmor iz 2008. koji bih
iskoristila u 2009.? da li imam pravo i koliko?

zahvaljujem
__________________
svi imamo pravo zivjeti..i ljudi i zivotinje...nemojte ih ubijati...pojedite si nekaj drugo
davorcek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 11:17   #998
Quote:
davorcek kaže: Pogledaj post
pozdrav,
slucaj moje supruge je slijedeci...


radim u skoli na neodredjeno od 2003.godine

prva trudnoca - na bolovanje sam otisla 30.11.2006., a porodiljni
mi je poceo 15.03.2007.
rodila sam 20.04.2007. i bila na porodiljnom do 01.04.2008. (u
medjuvremenu sam drugi put zatrudnila)
dakle, radila sam od 01.04.-01.07.2008....od 01.07. na porodiljnom u drugoj trudnoci

druga trudnoca - rodila sam 19.07.2008. i na porodiljnom cu biti
do 01.06.2009.

zanima me da li imam pravo na godisnji odmor iz 2008. koji bih
iskoristila u 2009.? da li imam pravo i koliko?

zahvaljujem
Nemate pravo na godišnji odmor za 2008, budući da u toj godini niste radili najmanje 6 mjeseci.

Zakon o radu

Članak 55.

(1) Godišnji odmor, odnosno prvi dio godišnjeg odmora koji je prekinut ili nije korišten u kalendarskoj godini u kojoj je ste­čen, zbog bolesti ili rodiljnog dopusta, radnik ima pravo iskoristiti do 30. lipnja iduće godine, pod uvjetom da je radio najmanje šest mjeseci u godini koja prethodi godini u kojoj se vratio na rad.
__________________
samo da nešto piše :)
Goričanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 12:41   #999
U ugovoru u radu imam ugovorenu bruto plaću, ali poslodavac mi prilikom isplate tu cifru prvo umanji za doprinose na osnovicu, a zatim od toga odbija doprinose iz osnovice, porez i prirez.

U zakonu o doprinosima sam našla da se u bruto plaću ne ubrajaju i doprinosi na osnovicu:

"23. plaća je primitak što ga poslodavac ili druga osoba umjesto poslodavca te predstavničko tijelo ili izvršno tijelo državne vlasti, jedinice područne (regionalne) samouprave ili jedinice lokalne samouprave u kojoj osiguranik obavlja dužnost izabrane ili imenovane osobe isplaćuje ili daje u naravi ili ga je bio dužan isplatiti radniku, odnosno osiguraniku po osnovi radnog odnosa ili izabranoj ili imenovanoj osobi za rad u određenom mjesecu prema ugovoru o radu, pravilniku o radu, kolektivnom ugovoru ili posebnom propisu, a od tog se primitka, prema propisima o porezu na dohodak, utvrđuje dohodak od nesamostalnog rada. Ukupan iznos primitka (bruto) sadrži iznose doprinosa iz osnovice te iznose poreza i prireza porezu na dohodak i neto iznos;"


Znači li ovo da mi poslodavac krivo obračunava plaću? Ako da, što da napravim? Kada sam ih u pravnoj službi pitala zašto to tako obračunavaju, rekli su mi da je to tako...
Žumberak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:38   #1000
Quote:
Žumberak kaže: Pogledaj post
Znači li ovo da mi poslodavac krivo obračunava plaću?
Ne, ovo što si citirala ni u čemu nije u suprotnosti s načinom obračuna tvoje plaće. Poslodavac tek plaća doprinose za MO te porez/prirez u tvoje ime.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.